Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość slońce16
Ja90 rozumiem Cię ze przez odchudzanie jesteś zła na cały świat...i każde rady ze strony innych są dla ciebie jak atak...sama jakiś czas wylecialam na efcyk z pretensjami, ale teraz wiem, że źle zrobiłam bo to dzięki osoba tutaj mam siłę i chęci do działania bo gdyby nie wy to stała bym nadal w miejscu i wmawiala sobie ze nie dam rady i nigdy nie osiągnę swojej wagi...ale to nie prawda to jacy jesteśmy zależy od nas i każde podjadania oddala nas od celu i co jest sens się męczyć przez tydzień a później zj***c wszystko jakimiś słodyczami czy fast foodami ? Nie ma sensu bo wracamy znowu do punktu wyjścia...a w odchudzaniu nasze upadki często nas demotywuja zamiast motywować..także dziewczyno bierz się w garść niech każdy nasz wpis i utrata wagi cie mobilizuje ze ty tez możesz dać radę...nie dawno tez miałam na wadze tyle co ty 86 i co zacislam pięści postanowiłam walczyć i dziś jest juz 79...i to mnie motywuje ze juz nie mogę się poddać..i że jestem w stanie wygrać ta walkę...pamiętaj ze nie jesteś sama...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Czarnula75 gratulacje spadku...no idę jak burza staram się jeszcze trochę przede mną także nie mogę stać w miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No stresuje sie bo juz bym chciala to 6 z przodu zobaczyc. ;) ale mam nadzieje ze za tydzien zobacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula Ty bralas jakies leki na cukrzyce? Ja mam podwyzszony cukier ale nic mi nie przepisali, lekarka mi powiedziała ze podstawa jest dieta, musze mierzyc cukier na czczo, 2 godz po obiedzie i 2 godz po kolacji. Ona twierdzi ze jak odrzuce cukry proste i bede sie scisle trzymac diety to sytuacja powinna sie unormowac. Nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, ja mialam cukrzyce ciazowa. Mimo scislej diety cukier wciaz rosl wiec bralam insulin. I tak praktycznie przy kazdej wizycie u lekarza mialam podwyzszona dawke. Krew meirzylam sobie 4 razy dziennie. Ty nie masz jeszcze zaawansowanej cukrzycy I dlatego chca sprawdzic czy przy diecie uda sie cofnac ten stan do "normalnosci" Pilnuj sie dziewczyno, z ta choroba mozna normalnei funkcjonowac, ale uwierz mi, daje niezle popalic :( a Ty jestes jeszcze mloda osoba :) Przyzmam Ci sie szczerze, ze bardzo przezylam ta moja cukrzyce ale moze dlatego, ze to byl "moj nastepny z kolei przeboj ciazowy" Jednak wole dmuchac na zimne I pilnuje wagi. To dziadostwo lubi wracac, a nadwaga, smieciowe jedzenie, brak ruchu to nic innego jak "zaproszenie choroby " czytalam gdzies, ze talia 85 cm a juz wzrasta zagrozenie cukrzycy jakis tam %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem. No wlasnie tak mi lekarka powiedziała. Ja o 16 wlasnie mierzylam 2 godz po obiedzie i mam 144. (To dobrze czy źle?) I glowa zaczyna mnie troche pobolewac. Moze od tego te migreny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, po mojemu troche za wysoko. Ja mierzylam 1 h po posilku. Jak sie okazalo, ze po urodzeniu zniknela moja cukrzyca wyrzucilam wszystkie moej notatk ( szkoda, ze to zrobilam, bo teraz moglabym pomoc )i, przeliczniki itp I obiecalam sobie, ze zrobie wszystko, zebym juz nie musiala "zyc z cukrzyca" Jak sie zle czujesz, masz czesto migreny to one jednak moga wskazywac, ze masz za wysoki cukier. Poszperaj na necie, a jak nie to najlepiej zadzwon do swojej lekarki lub dietetyczki. U nas tak przynajmniej mozna zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Byłam pojeździć przed basenem jeszcze na rowerze 5 km zrobiłam a po jeździe 100 brzuszków ;) to 79 kg na wadze dało mi kopa i mega zmobilizowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda ze wyrzucilas. ;/ ja juz glupieje od tych pomiarow. Cisnienie mam 130/96 glowa mnie boli masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Efcyk, zmykaj jutro do lekarza. Zaduzo tego wszystkiego. Wiem, powiesz, ze jestem marudna I ciagle kaze Ci chodzic do lekarza. Masz za wysoki cukier, cisnienie duzo za duze. Ja naprawde zadko chodze do lekarza ale pewnych rzeczy nie mozesz bagatelizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam po tabletki na bol glowy. Ale do jakiego lekarza? Kurde jutro sobota... :/ wiesz co moja kuzynka miala podobnie i wykryto niedoczynnosc tarczycy. Pod tym katem tez sie zbadam. Ja nie lubie chodzic po lekarzach i im d**y zawracac :p ok, pojde bo maz tez naciska zeby isc i zrobic z tym porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Efcyk współczuję Ci tego złego samopoczucia... na takie ostre bóle głowy musiałabyś mieć specjalne tabletki od migreny. Ja mam Cine zawsze, ale teraz w aptece nie było i wykupiłam Summamigren. Mój ból głowy zaczyna się od drętwienia ręki, coś w stylu, że nie widzę bo mam białe wielkie mroczki, zdrętwiałą twarz a potem ból za uchem, takie ostre kłucie jakby milion szpilek mi wbijano i dziwne trzeszczenie w głowie. Do tego wymiotuje okropnie i nie moge patrzeć na światło... niby te bóle ustały po odłożeniu antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja padam na pysk maly mi dal tak popalic przez cly dzien ze szok jakiegos szaleju sie najadl czy co od rana chodzilam w****iona na dodatek stuklam przypadkowo perfumy wogole dzien mialam do duuuuuupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam dolomir migrene czy cos takiego, one sa super. Przeszlo mi juz. Ja nie stosuje antykoncepcji. Iza wspolczuje... Ja kiedys zbilam flakon bardzo drogich perfum i myslalam ze wyjde z siebie... :) dostalam je od meza. Ale nie zorientowal sie haha bo kupilam drugi. Ale zla bylam bo tyle kasy musialam wywalic ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz po basenie czuje się jak nowo nagrodzona pocwiczylam sobie i to konkretnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Slonce :) tak trzymaj. Ja nie mam czasu na cwiczenia bo moj syn tez szaleje. Wlasnie usypiam go. Moze juz usnie na dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malego od dwoch godzin uspic nie moge, drze sie placze masakra ani na rekach ani w hustawce wysiadam psychicznie poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj juz spi, musial sie troche wymeczyc zeby w twardy sen zapasc bo inaczej to byle szmer i sie budzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No współczuję wiem co to za ból jak dziecko nie chce zasnąć i płacze...mała tez czasem daje popalić, ale teraz znowu jej ząbki idą i chyba dlatego..tak w ogóle to dzień dobry właśnie się zbieram do szkoły...odezwę się później proszę ładnie dietkowac bez podjadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka slonce milej nauki zycze maly pol nocy plakal wstalam z takim bolem glowy ze szok juz po sniadanku biore sie za sprzatanko jak co dzien milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Izulek, wiem jak sie czujesz po stluczeniu flakonika perfum. Moj synalek wyciapal mi niedawno krem pod odczy w cenie drogich perfum. Dobrze, ze nie bylo go duzo ale i tak by jeszcze starczylo na 2 lub wiecej tygodni. Dziewczynki, boje sie o moje dietkowanie, jestem na wyjedzie a do domu wracam dopiero we wtorek, wiec bede na 99% na + . Ale postaram sie jesc jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja znowu przeziębiona i to po wczorajszym basenie...nos mam tak zatkany ze nic kompletnie nie czuje...głowa boli...szkoda gadać...a już chciałam dzisiaj iść biegać no i znowu nici...musiało mnie wczoraj zawiac po basenie...no ale chociaż będę robić po 100 brzuszków albo ćwiczyć z mel b lub chodakowska ;) a wy co tam ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula w sumie to dostalam na urodziny wczesniej siostra mi kupila bruno bannani ale mi sie zapach za bardzo nie podobal i jak wyslala mi kase to mowila zebym sobie kupila jakie mi sie podobaja,a ze kiedys przywiozla z******te versace z austrii to na nie chorowalam i w sumie choruje do tej pory a nigdzie ich nie ma :-/ wiec kupilam versace ale inny zapach psiknelam sie doslowbie dwa razy i buuuuuuum bynajmniej kuchnia ladnie pachnie x ogolnie sprzatam od rana z przerwa na posilki no i wyskoczylam na szybkie zakupy nie podjadam jem regularnie bardzo sie pilnuje w nagrode kupilam sobie piwo na mecz polska niemcy (mam nadzieje ze niemcy wygraja) dwa pokoje blyszcza jestem w polowie sprzatania kuchni no i odpicowanie lazienki :-) x slonce kuruj sie, u mnie maly ma katar od jakiegos tyg a ost zaczal kaslac wiec kupilam mu syropek no i codziennie dostaje vit.c Do pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Polska dala czadu brawo kibicowalam od samego początku i wierzyłam w nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce, wspolczuje. Musisz jednak swoje odlezec :( Izulek, rozumiem, szkoda Ci tych perfum ale z drugiej strony to tylko rzecz. Bedzie Ci poprostu ladnie pachniec w domu ;) Ja dzis niezle poszalalam. Byl fryzjer, udaly mi sie zakupy, osluchalam sie komplementow od meza, ze juz jestem taka chudziutka itp Nie bylo czasu na cwiczenia ale za to duzo chodzenia Udanej niedzieli :) Efcyk, TY nam nic nie napisalas o swoich wakacjach. Prosze nadrobic to zaniedbanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk wladnie opowiadaj o wakacja h :-) u mnie sprzatania ciag dalszy,jestem zla ze polska wygrala,bo przegralam :-( ogolnie cos mnie rozbiera mam katar i bol krtani :-( tymczasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej kobitki ;) no kupuje się Czarnula75 masakra z takim przeziębieniem...nie lubię być ograniczona przez jakąś chorobę...;) a co wy tak bez entuzjazmu halooooo Polska wygrała 2 do 0 z Niemcami a wy bez entuzjazmu ;) w ogóle wczoraj się dowiedziałam ze zostane chrzestna malutkiej a mój chrzestnym strasznie się ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu opowiadac ;) pogoda sie udala, odpoczelam troche od malego bo mama przyjechala sie opiekowac, troche krotko bo tydzien tylko ale dluzej nie dalo rady:/ duzo plywalam, byla silownia wiec pocwiczylam tez troche, tak mi weszlo w nawyk ze od tej pory cwicze w domu :) pieknie tam jest :) Hiszpanie z***bisci hehe xD Nie mam czasu za bardzo pisac bo przeprowadzka trwa, misimy do konca miesiaca sie wyrobic zeby juz za czynsz za mieszkanie nie placic. Kurde ile nerwow, pracy i pieniedzy wlozylismy w ten dom, ciesze sie ze w koncu na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×