Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość slońce16
Czarnula75 no to nie ładnie jak na plusie proszę się brać za siebie i ładnie dietkowac bez grzeszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba tak zrobie. Wage wywale przez okno ;) jutro mam impreze wiec musze sobie cos przyszykowac zeby mnie nie kusilo ;) pieke ciasteczka właśnie, i mufinki. Wiec bede potem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce, wiem nawalilam. Ale to moja pierwsza wpadka, prosze o wyrozumialosc ;) Oczywiscie obiecuje sie porawic. Ale I tak sie ciesze, ze to tylko 0.1, bo jak w niedziele weszlam na wage to myslalam, ze upadne. W sobote nic takiego nie jadalam a waga pokazala taki wynik, jak bym na jakiejs imprezie byla I nic innego tam nei robila a tylko jadla. Od niedzieli wiec ostro walcze ;) Efcyk, udanych wypiekow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No dobrze Czarnula75 z racji ze to twoja pierwsza wpadka jesteś usprawiedliwiony ale oby się to nie powtórzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Ok ciastka sie pieka wiec mam chwilke zeby pokrecic hh. No ja wlasnie tez czytalam ze boczki sie zmniejszaja od hh i musze stwierdzic ze to prawda. Wczesniej jak cwiczylam tylko jedna strone to prawy boczek byl mniejszy niż lewy ;) teraz juz wyrownalam i cwicze w dwie str. Chociaz w lewo mi czesto spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis nie grzesze poza kawa z cukrem jak codziennie ale niestety inaczej nie wypije :-) spacer z mlodym zaliczony teraz szaleje w chodziku i normalnie z oka go spuscic nie moge x obiad zjedzony jeszcze kolacja-shake mam nadzieje ze uda mi sie pocwiczyc bo mnie juz trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pije kae z cukrem , a tak to nie slodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze sie METABOLIZM ORGANIZM CZOSNKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi gosciu, dziekuje za zwrocenie mi uwagi. Niestety nie mam polskiej klawiatury, moj computer porawia automatycznie niektore wyrazy na amerykanska pisownie ( dotyczy to wyrazow ktore roznia sie 1 litera w obu jezykach), moje kolezanki juz sie zdazyly przywyczaic, ze zamiast k jest c, zamiast z jest s itp Juz kiedys przepraszalam za literowki, nie bede tego jednak robic przy kazdym wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, jest mi bardzo milo, ze tak dokladnie czytasz moje wpisy. Zapomniales zwrocic mi uwagi, ze zawsze I jest pisane u mnie wielka litera Jeszcze raz przepraszam Cie, ze musisz patrzec na bledy w pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hehe co za gościu masakra ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz bede robic kolacje czyli shake bialkowy a pozniej juz tylko zielona i czerwona herbatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie golabki z grzybami, krokiety , ciasta na jutro. Do północy zejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, ale sliczne dziewcze z Ciebie :) Jeszcze tylko troche kg zgubisz a twoj maz bedzie miec duzy problem ;) Jutro oczarujesz wszystkich Niemcow, takie pysznosci szykujesz . ps. mam nadzieje, ze was nie draznie moimi wpisami jak jednego goscia. Nie bede sie jeszcze raz tlumaczyc dlaczego pisze jak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję ;) no co Ty, nie drazni nas to, a napewno nie mnie. :) Kurde mam nadzieje ze im bedzie smakować, zeby moj maz sie nie wstydził :p pierwsze degustacje za nim, zyje i ma sie dobrze ;) Ja usypiam malego wiec mam troche luzu a maz smazy krokiety. Jutro pewnie troche % spozyje , w koncu musze oblac nowy dom :p wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka mnie rowniez nie wkurzaja twoje posty :) a wrecz przeciwnie x ja juz po sniadanku siedze z zapalkami w oczach tak mi maly dal popalic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Izulek, cisza jak co weekend, efcyk imprezuje, sloneczko edukuje sie , zaszyfrowana zniknela a reszta tez jakos malo aktywna ostatnio. My tez dzis uciekamy na lono natury, taka sliczna pogoda. Znow zaleglosci domowe pojda w kat ( najgorsz prasowanie ) Ale coz, jak jest slonce na niebie to trzeba sie nim cieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efcyk wsłałam Ci zaproszenie do grupy, zapraszamy... Kleo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo nie mam zadnego zaproszenia wlasnie :/ jutro to jeszcze sprawdze bo teraz impreza u mnie i nie mam za bardzo czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efcyk wysłałam ale najpierw do efcyk okazało się, że osoba taka nie istnieje, ale kiedys na vitalii była i obecnie nie ma pamiętnika itd z tym, że ten nick jest już zarezerwowany i potem zajarzyłam, że masz dwie cyfry z nickiem i wysłałam już na milion procent do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co to malego klade spac :) takze ja za bardzo nie poimprezuje. :P chyba ze usnie to pewnie do polnocy bedzie spokoj. ok, ja sie jutro odezwe, bo za bardzo nie mam czasu juz dzis:) do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Cześć kobietki nie miałam dziś za bardzo czasu na pisanie rano szkoła później długie zakupy a to akurat bardzo lubię..nowe ciuszki znowu kupione...;) a teraz posprzatalam , okapalam się i zaczynam pakować się do Polski bo jutro o tej porze będę już w drodze ;) masakra przeraza mnie trochę te 12 godzin ale dam rade jakoś...nie mam wyjścia ;) Czarnula75 mnie też nie drażnią twoje wpisy wręcz przeciwnie bardzo lubię je czytać i nie przejmuj się jakimś gościem któremu się nudzi ;) efcyk pij bo należy oblac nowy dom żeby się dobrze mieszkalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×