Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Izulek 24.102014.........68,7kg.......-0,0kg............68,7kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..89kg.....77,7....CEL 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... +0.1kg.......61,4kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg x x przekleilam tabele zeby byla blizej jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
hej laski ja już dziś mam ochotę na wage wejść no ale powstrzymuje się , wracając do niesypiania dzieci to w moim przypadku sinlak naprawdę pomógł młoda była nasycona lepiej spała o wiele no i oczywiście żadne inne kaszki jej nie smakowały.u mnie dziś słonecznie ale zimno jak diabli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Ja90, pisz tu jak najczesciej, zeby poprawiac swoja motywacje. Zaszyfrowana, hanka, mala mi tez pouciekaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula ale my zawsze zostajemy na polu walki :-D kurde zaspalam dzis na 1posilek i musze jesc co 2,5h ledwo na oczy dzis patrze nic mi sie nie chce zaraz mama mlodego wezmie na spacer a ja biore sie do sprzatania x tez mam chec zwazyc sie ale do jutra poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
jestem, jestem.... tylko w pracy Sajgon na dodatek kaszel mnie męczy taki aż do wymiotów i dzieciory chore... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
rozmawiałam dzisiaj z kobietą która schudła 44 kg! a na dodatek nim urodziła syna była w ciąży 9 razy jest aktywna, usmiechnieta czy to nie jest maksymalna motywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bratowa byla przedwczoraj z dziecmi przeziebionymi i znow maly katar mi zlapal poprostu szlag idzie czlowieka trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam sie pochwalic, ze zrobilam wczoraj wszystkie cwiczenia z zestawu callanetics. Jak juz bede robic wszystkie dokladnie to zamowie sobie nowa CD z trudniejsza wersja cwiczen. Ale niestety to jeszcze potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
sinlak to kaszka z nestle ale nie na mleko tylko na wodę i smakuje słodkawo aczkolwiek posiada cały zestaw witamin i może być podawana jako pełnowartościowy posiłek cena 1 opakowania to 30-20zł zależy gdzie można kupić w sieci rosman tesco i w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
dziewczyny mam na obiad naleśniki ale zjem jajko na twardo i dużo surówki. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 jezli moge ci doradzic to jedz co wszyscy domownicy, bo inaczej po kilku dniach znow zaczniesz sie obzerac. Ja jak robie naleniki to tez je jem, ale moje chlopaki jedza z wieksza iloscia dodatkow, czyli serek z cukrem wanilowym, smietanka itp a ja jem z owocami ale bez cukru. Im podpiekam na maselku, sobie oczywiscie nie. Mozesz sobie polac jogurtem. Musisz nauczyc sie zdrowo odzywiac a nie katowac organism I swoje kubki smakowe ;) Jajko z surowka zostaw sobie na kolacje :) Powodzenia kochana. Kibicuje CI z calego serca, zeby Ci sie wreszcie udalo schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 czarnulka ma racje lepiej zjesc 2nalesniki np z samym serem bialym a jaja na kolacjex x przespalam sie godz i tak mnie leb boli z niewyspania ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Wlasnie popijam popoludniowa kawe, mam nadzieje, ze moje "kurczatko" bedzie miec drzemke to pocwicze troche. Jak na razie w miare dietetycznie ale przed demna jeszcze 1/2 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie kawy napila ale juz za pozno :-/ wrocilam z szybkich zakupow ide za niedlugo kapac mlodego i lulu pac bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Ja nie ucieklam jestem tylko czasu nie mam za bardzo dieta super bez zmian kupilam sobie wage ,zeby wazyc jedzenie co do cwiczen cisne ostro bylam na zumbie haha jezus prawie sie zabilam haha co do wagi olalam na chwile ,bo mi sie baterie wyczerpaly i mnie oszukiwala :P sprawdze wage z niedziele dopiero po 2 tyg.Kupilam soebie tez mate do cwiczen z ewka :P dzis mam lenia nigdzie nie bylam postaram sie pisac czesciej.w poniedzialek ide na cwiczenia typowo na brzuch przez 45 minut katowania brzucha juz sie nie moge doczekac waga jest mniej niz 80 kg nie wiem ile :) czytam was czesciej niz odpisauje gratulacje dla kazdej za efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoras chce moge polecic cwiczenia na brzuch czy inne partie ciALa ,Wiecie ,ze chodze na silke pod okiem instruktora i sie duzo ucze :) a i wszystko ze mnie spada w sobote jade cos kupic bo az wstyd jak menel chodze hahah ale fajnie:) kiedys mialam problem,bo nie mialam co ubrac bo wszystko za male teraz za duze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) zaszyfrowana, dziewczyny wstawiaj fotki na zapodaj.pl Nic tak nie cieszy jak zmiana rozmiaru ciuszkow ;) Izulek, mam zablkowane konto na vitalii, juz dzis 2 czy 3 razy zmienialam haslo I ciagle jest problemblokada. Zglosilam problem ale na razie nikt nie odpowiada na moja reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszyfrowana super zmiana, gratuluje :) izulek, Widocznie mieli mnie juz dosc na vitalii ;) jak nie do jutra nie odblokuja to bede zakladac inne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow zaszyfrowana dajesz czadu na tej silowni czarnula ja mialam dzis problem zalogowac sie z tel na vitali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyfrowana super laska z ciebie podczytuje was dziewczyny ale nie mam motywacji zeby ruszyc to wielkie dupsko do roboty tez waze 93 tak jak ty na poczatku ale wydaje mi sie ze gorzej wygladam szacunek dziewczyny dla was wiem ze mozna bo 4 lata temu tez schudłam do 74 z 84 ale potem depresja 18 kg na plusie potem troche spadło potem ciaza 25 kg i wygladam tak jak wygladam kobietki jak wy macie jeszcze czas na cwiczenia bo widze ze tez macie dzieci moja zaraz skonczy rok a cały czas chce zeby tylko nia sie zajmowac?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
hejka dziewczyny, u mnie tatalny bałagan w organizmie bo trzymam się od około tygodnia a waga 89 to wszystko przez te zawirowania że raz się odchudzam a potem żre ale jestem twarda mam was , poprawie się w tabelce i będę wściekle walczyć .Czarnula racje miałyście z Izą jednym słowem bo zjadłam tego naleśnika ale jednego z jabłkiem tyle że faktycznie powinnam najpierw jego a potem jajko no ale biję sobie brawo że nie polałam go nutellą :) , z wagą czułam że tak będzie ale jak się będę trzymać to myślę że za tydzień 7go już będzie spadek. założyłam sobie że wytrzymam do sylwestra a ile schudnę mam nadzieję że choć trochę .Zaszyfrowana wow wow i jeszcze raz wow super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 24.102014.........68,7kg.......+0,4kg............69,1kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..89kg.....77,7....CEL 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... +0.1kg.......61,4kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg x x jak widac nikt nie jest idealny :-/ x ja90 gratulacje i tak trzymaj :-) dzis zakupie ta kaszke o ktorej mowilas zobaczymy czy poskutkuje maluch w nocy mi sie budzil co pol h do tego bratowa byla z chorymi dziecmi i teraz leje mu sie z nosa i ma oczka az zalzawione z rak nie schodzi i caly czas marudzi rano musialam go ubrac i wziasc ze soba do apteki masssakra x gosc musisz znalezc w sobie sile ,ja tez sie tak zbieralam zbieralam az w koncu powiedzialam dosc zarcie mna rzadzic nie bedzie choc trzymam diete czasami zdarzaja mi sie wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 jak jesz posilki pamietaj zeby w kazdym z nich znajdowalo sie bialko nastepnym razem jak bedziesz jesc nalesnika dodaj do niego np. bialy ser chudy albo jogurt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
nie mogę wkleić tab bo spam i spam mi piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×