Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość ja90
Dzięki za rady zastosuję je , dziś i jutro czeka mnie dzień wyrzeczeń bo będą goście paszteciki i szarlotka , z góry założyłam że zjem tylko jeden kawałek szarlotki i 2 małe paszteciki tyle bo nie dam rady całkiem nie jeść .pomyślałam że lepsze to niż się poddać i za jakiś czas podpisać się ja 100 :) nie lubię wszystkich św bo bo nie .bo zawsze wtedy przypomina mi się tata zmarł jak miałam 13lat dobra więcej o tym nie piszę bo mimo upływu czasu to głęboko siedzi we mnie jego brak i zaraz się poryczę .nie lubie jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
jeszcze wam napiszę że moja idealna waga to 62 szmat drogi . to spadam laski obieuje być twarda jak głaz odezwę się po weekendzie. trzymajcie się w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) ja wczoraj niezle pocwiczylam, 20 min na hh, 30 min z Mel B a dzis plus. Slonce, nawalilam :( Ale mam nadzieje, ze mi wybaczysz I tym razem :) Gosciu, nadaj sobie nik I walcz z kg w naszym towarzystwie. Jak sam widziesz jeden tydzien jest lepszy, drugi gorszy ale najwazniejsze, zeby starac sie cos robic. Szkoda zycia na kompleksy :) Ja90, trzymam kciuki za Ciebie Izulek 24.102014.........68,7kg.......+0,4kg............69,1kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..89kg.....77,7....CEL 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... +0.2kg.......61,6kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Izulek 24.102014.........68,7kg.......+0,4kg............69,1kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..89kg.....77,7....CEL 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... +0.2kg.......61,6kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......93kg.......-1,2kg..........77kg..... ...60kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg x pozwolilam sobie poprawic tabelke u mnie waga super 77 kg :) 8 juz dawno zapomniana ide dzis na zakupy ,bo juz teraz to wszystko ze mnie spada jestem na diecie i cwicze jutro bedzie 15 tygodni a waga juz zeszla 16 kg jestem z siebie mega dumna:P zakupy silownia i relax przed tv na koniec dnia o takie mam plany :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Cześć dziewczyny juz wróciłam do Holandii i wracam tez do was ;) stesknilam się za Wami ;) mam nadzieje ze ładnie dietkujecie...i tam Czarnula75 wybacze ci po raz kolejny...; p co tam u was w ogóle słychać ?:) coś się pozmieniało ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sloneczko :) Super, ze do nas wrocilas, smuto bez Ciebie bylo :( Wlasnie pije kawusie I bede robic swoja owsianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dzień dobry ;) no to dobrze ze dalej walczycie ja też wracam do walki ;) Czarnula75 miło że ktoś za mną tęsknił ;) tydzień w Polsce minął strasznie szybko w ogóle nie odpoczelam codziennie było coś do załatwiania masakra jakas...ale zrobiłam sobie kolczyka nad ustami o takim o jakim marzyłam także chociaż z tego się ciesze ;) chociaz przekłuwanie nie było takie fajne ale trzeba czasem pocjerpiec ;) a co tu taka cisza juz od rana to zawsze tutaj było już co poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
hej aż sama się dziwię dalej wytrwałam to już ponad tydzień ale jakoś nie nakręcam się tylko spokojnie i nawet że trzymam się superowo, fajnie że jesteście spowrotem bo jakoś tak cicho się tu zaczęło robić przed weekendem proszę tylko wpiszcie mi w tą tabelkę 89 bo tak było w piątek a jak chcę skopiować to mi spam i spam wyskakuje aż mnie wnerwia a już nie mogę patrzeć że już 86 było i nawaliłam a tak co spojrzę to widzę ,miłego dnia dziewczyny ja mam dużo pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja chora maly chory zrobilam sobie bialkowy weekend i waga ladnie o 1kg spadla ja90 ciesze sie ze trzymasz sie diety i piszesz czesciej zaraz cie wpisze w tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 24.102014.........68,7kg.......+0,4kg............69,1kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........0,0kg.......... ..89kg ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..89kg.....77,7....CEL 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... +0.1kg.......61,4kg.............60kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
dzięki za wpisanie mnie , no właśnie jakos tu cicho wszyscy na vitalie poszli czy jak. To się wygrzewaj Izulek bo teraz takie te choroby wlokące się długo moją małą już trzy tygodnie kasła i niby nic a tak ciężko przechodzi . no jakoś się trzymam ogólnie to lepiej mi jak więcej tu piszę , w ogóle dziś i ostatnio mam jakies lepsze nastroje trochę też dlatego chyba że ostatnio polatałam po lekarzach kontrole itp. (miałam problemy z kobiecymi sprawami jestem po opercji guza łagodnego)więc każda kontrola to dla mnie stres i jak już ma się wyniki że wszystko oki to aż pozytywne nastawienie ci wraca. chyba też dlatego nawet odchudzanie mi wychodzi ciekawe co w piątek będzie zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Super, ze powrocilyscie po weekendzie w dobrych humorkach I dalej walczycie z kg. Ja90, ale sie zmienilo Twoje podejscie do ochudzania. Gratuluje Dziewczyny sa na Vitalii, Slonce Ciebie tez zapraszaja :) izulek, gratuluje pozbycia sie sloninki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam sie pochwalic, ze wczoraj pocwiczylam 1 h na silowni. Jak ja zaluje, ze moge tam cwiczyc tylko w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja90 dołączysz do nas na vitalię? załóż konto i podaj nick na kafeterii Słońce czekamy za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Możecie mi dać linka do tej stronki na vitalii ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słońce nic tam nie przeczytasz bo to grupa zamknięta.Możesz sobie założyć konto na vitalia pl zaproś np efcyk19 i ja już będę wiedzieć, że to Ty i podeślę Ci na vitalii zaproszenie do grupy kleo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dobrze postaram się to jakoś ogarnąć ;) miałam już kiedyś konto na vitalii ale nie pamiętam hasła musze na nowo założyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na drugi dzień po siłowni korzystam z sauny,aby nie mieć takich mocnych zakwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Na 80% Szymonek :):D miałam powiedzieć jak będę wiedzieć. 8,5cm chlopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba mnie rozbiera coraz bardziej rozbiera, grzecznie dietkuje maly juz lepiej sie czuje to choc tyle dobrego x ja90 jak ci idzie? mam nadzieje ze trzymasz sie na dietce? niestety sinlac tez nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
szkoda że sinlak też lipa, cóż wyjścia nie ma trzeba wytrzymać aż podrośnie, staraj się Iza spać kiedy się da jak on śpi . dziękuję za zaproszenie na vitalie na razie za rzadko tu bywam , ale może kiedyś . moja dieta trwa nie licząc tabletek do ssania na gardło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki, wspoczuje wam. Ja nie dawno wylazlam z zapalenai oskrzeli. Dziewczynki duzo cebuli, czosnku, moze uda sie to jeszcze rozgonic. Ja90, super, ze nie poddajesz sie I teraz skutecznei dazysz co celu. Ja jestem dzis zombie, moje chlopaki tlukly sie do 1 w nocy, jak nie jeden to drugi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje czarnulka ja90 poprostu jestem zaskoczona ( w pozytywnym sensie) oby tak dalej walcz i sie nie poddawaj ja dzis na obiadek nalesniczki (ja90 narobilas mi nimi ostatnio ochoty :-D ) w wersji wysokobialkowej ( 40g bialka) nie mialam jak odezwac sie wczesniej bo a to bratowa byla a to na spacerku bylam i na zakupach musialam mlodemu kosz na zabawki kupic bo sie poniewieraja jeszcze jakas kolacja i moze uda mi sie pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×