Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość gość
w ktorym temacie jestescie na vitali ? mam tam konto ,ale nie pisze ,bo nie znam nikogo ? tu zaszyfrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy w grupie zamkniętej odchudzanie, grupa wsparcia słonce co z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproscie mnie prosze mam tam nick Zaszyfrowana27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
To ja z mleczkiem po proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
ja tez juz wstalam jak na dzien wolny wyjatkowo szybko.Kupilam sobie tabletki z blonnikiem,bo juz mialam mega problem z wyproznianiem :O chyba zrylam sobie to tymi herbtakami na przeczyszczenie nie pilam duzo,ale dosc czesto przez kilka tygodni mam nadzieje,ze to sie jeszcze unormuje. bylam kilka razy na zumbie jezus prawie sie zabilam i z drugiej strony zumba da mnie jest za latwa :P zapisalam sie bede chodzioc w poniedzialki na abs session to sa cwiczenia tylko na brzuch przez 30 minut z******te daja popalic.i w domu mam mate kupilam sobie i tez cwicze brzuch staram sie zawsze chwiel przed senm chciaz 10 lub 15 minut pocwqiczyc brzuch.Taka juz wiedze zdobylam po tych 3 miesiacach na silowni mozna sie wiele nauczyc.Co do cwiczen dziewczyny powaznie najlepsze cwiczenia na schduniecie sa to cwiczenia silowe !!!!!!! ciezary ,wszystko z obciazeniem dopiero potem mozna sobie zrobic cardio itd....Ja na poczatku sobie pomyslalam,ze ja po co silowow ja jestem za gruba itd albo,ze bede jak facet wygladac nic bardziej mylnego po takich cwiczeniach nie dosc,ze miesnie sa super ma sie wiecej sily ,ale i tez spalaja tkanke tluszczowa trezba tez w miare jesc ,duzo bialka glodnym sie nie chodzi.ja sobie zamowilam odzywke w sensie drinki proteinowe ,bpo mi sa potrzebne,zeby te meisnie rosly.i nie nie urosna jak u faceta na miesnie tluszczu wbija sie miesnie.ladnie mi sie tylek podniosl powaznie.zawsze mialam fajny odstajacy ,ale teraz to juz mnie az zadziwil.ramiona nie sa sflaczale ja schodze z duzej wagi balam sie,ale tez nie ladnie sa napiete itd...polecam silowe z calego serca.Jest taka maszyna nie wiem jak ona sie profeslonalnie w pl nazywa ,ale polega na tym,ze sie siada i odpcyha od takiej plyty jak by z obciazeniem.na poczatku moglam max 10 razy z obciazeniem 60 lub 70 kg i to ledwo trzy ostatnie.teraz mam juz obciazenie 100 kg i daje rade nawet 12 razy i to tak z***biscie uda rzezbi i d**e.dziewczyny zaproscie mnie na tej vitali prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super izulek przydaja sie ,zeby miesnie fajnie rosly :P.a jak tam u Ciebie z cm ,bo mi wszedzie ladnie schodzi tylko lydki przez trzy miesiace seszly 2 cm a byl czas,ze i urosly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny ja wpadam dziś tylko na momencik bo dużo roboty melduję że się trzymam ale już chce mi się słodkiego kupie po południu batonika musli i zjem bo mnie nęci Zaszyfrowana napisałaś że schodzisz z 93 i przypomniało mi się jak foty pokazałaś podziwiam cie już teraz a co mówic 60 dużo już dokonałaś tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
12;43to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 nawet sie nie waz kupowac tego bo polegniesz !!! tam jest tyle cukru ze masakra jak masz ochote na slodkie kup sobie twarog chudy 0% np.piatnicy (twarog wiejski lekki) dodaj jogurt typu greckiego naturaly i do tego zelatyne spozywcza z delecty (bo zawiera samo bialko) i tyle slodzika ile chcesz zmiksuj ser jogurt jeden lub dwa doslodz slodzikiem wymieszaj z zelatyna wstaw do lodowy na 2h a potem jedz ile tylko zdolasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana ja schudlam dopiero 6kg wiec jakichs piorunujacych efektow nie ma oczywoscie jakies tam cm polecialy ale najgorzej z brzucha mi idzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Zaszyfrowana, gratuluje sukcesow I formy :) Ja90, izulek ma racje z tymi batonikami musli, juz czekolada jest lepsza. Izulek, 6 kg to juz calkiem niezly wynik :). Ja jestem mega przeszczeliwa, ze pozbylam sie 6 kg sloniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
minus 6 kg to juz jest cos kazdy kilogram to jest swieto,mi na poczatku bylo latwiej chudnac,bo jak juz pisalam schodze z mega duzej wagi. dzieki za gratulacje dzis mialam taki dzien ,ze zjadlam chyba 3 tys kcal :P powaznie zarlam od rana jakis taki dzien mialam potem hamulce puscily az mi sie rzygac chce po tym wszystkim,ale nie mam wyrzutow nie wiem dlaczego nie mialam takiego dnia chyba od 2 miesiecy i czuje sie ok :) jutro wracam do normalnosci.zakwasy mam na ramionach i cyckach ,bo wzielam sie ostro za rece trzeba sobie cycki podniesc :D wyslal mi ktos zaproszenie na vitali ,ale ja nie wiem jeszcze jak tam sie ogarnac hehe musze sie nauczyc korzystac z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z kawka i zycze milego grzecznego dietkowania :-) x zaszyfrowana kazdemu sie zdarza wpadka x ja 90jak sie trzymasz? mam nadzieeje ze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 24.10.2014.........68,7kg.......-0,6kg............68,5kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-1,2kg.......... ..87,8kg ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..89kg.....77,7....CEL 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... +0.1kg.......61,4kg.............60kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Hello ja dziś 87,800 cieszę się choć to nie tak dużo bo w sumie w zeszły piątek nic nie zeszło tylko było 89równiutkie. kupiłam sobie dziś do pracy surówke ale tak śmierdzi kapustą że nie wiem jak ją zjem hehe chyba dorosłam do diety jakoś nie obżeram się słodkim jestem po @ może dlatego też nie mam chęci czasem coś skubne ale to np. groszek czy landrynek co u ciebie Izulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja90 -1,2kg to wcale nie malo u mnie od zeszlego tygodnia -0,6kg choroba nadal mnie trzyma i nie chce odpuscic maly daje popalic od rana ostatnio na noc zrobilam mu taka mega gesta kasze manne i to tez nie pomoglo budzil sie co 3h heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz ochote na cos slodkiego to pozycz przepis od dukana ja tak teraz robie albo sama cos kombinuje heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
ej dopiero zauważyłam wcześniejsze wpisy fajny ten deser poradziłyście , zrobię sobie dziś na pewno wieczorkiem ps zjadłam tą surówkę i śmierdzę kapustą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
prawie wszystkie na vitali no cóż jak zostanę tu sama to będę pisać sama ze sobą :) tak mi szkoda tego spania twojego Iza że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostaniesz sama bo ze mna :-) ja jakos nie mam apetytu chorobsko nie odpuszcza mam nadzieje ze w zapalenie oskrzeli sie nie zmieni na dodatek dluuuugi weekend a ja w domu siedziec musze :-/ x ja90 chodzisz jeszcze na te swoje zajecia z aerobiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Ja90, do poki bedziesz sie tu odchudzac to my z Izulkiem nie zostawimy Cie ;) Przynam Ci sie, ze nas naprawde niezle zaskoczylas. Tak zabralas sie do pracy, brawo :)izulek88 dziś Izulek 24.10.2014.........68,7kg.......-0,6kg............68,5kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-1,2kg.......... ..87,8kg ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..89kg.....77,7....CEL 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... -0.4kg.......61,2 kg.............60kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Gratuluje spadkow na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranking wag: 1.JA90 :-D -1,2kg 2. Izulek -0,6kg 3. Czarnula -0,4kg wow ja90 wymiatasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Dzięki dziewczyny, muszę się neta w domu dorobić ale na tej dziurze to lipa całkowita , kuzyn wzioł nawet nie wiem jaki na próbę i 2 dni pochodził i tyle i nie ma zasięgu . :( jakoś dziś mnie ta śmierdząca surówka trzyma że nawet głodu nie czuję , Czarnula ja sama w to nie wierzę że już dwa tygodnie się trzymam jak na mnie to wow, dzięki że jesteście Iza weź coś sobie zaaplikuj jakieś coś rozgrzewające czy jak, jeszcze ciepło na polu a tu człowiek chory. oglądałam przed chwilą Dominikę G. -37kg super też bym tak chciała wygląda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore gripex i lipa nie pomaga katar zielony i schodzi mi na oskrzela bo zaczynam kaslac ale u mnie to normalka jestem asmatykiem i palaczem do tego heh w zeszlym roku od pazdziernika do marca non stop mialam zapalenie oskrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×