Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka8989

W oczekiwaniu na wynik amniopunkcji

Polecane posty

Gość gość ania dolny śląsk
Autorko,proszę,odezwij się,jak tylko odbierzesz wyniki.Jestem myślami z Tobą i Twoim Dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamiczna123
Ja tez czekam i jestem dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki :* jestescie dla mnie najwiekszym wsparciem -naprawde. Co by sie nie działo na pewno dam znać.Musze byc dobrej mysli bo inaczej sobie nie wyobrazam... przeciez caly swiat legnął by mi w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamiczna123
Czy juz cos wiadomo autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby brak wiadomosci oznacza dobre wiesci . Jestem z Toba autorko myslami. Zycze wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi sie wydaje ze wszytsko ok i autorka baluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotttt
Kobietko, trzymam kciuki! Jestem z Dąbrowy, rodziłam kilka miesięcy temu w Będzinie. BĘDZIE DOBRZE! Gdyby wyniki były złe to dzwoniliby wczesniej, skoro czekają do ostatniej chwili to muszą być w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, życzę siły, nadziei i odwagi! I oby było dobrze cokolwiek to znaczy! Wiesz, ja teraz pracuję z dzieckiem z wadą genetyczną, mam duży kontakt z dziećmi z zd, z rodzicami. To też nie koniec świata. Bardzo to widzę. Nie chcę banalizować problemów, bo bywają poważne, ale... Wierzę, że nie dostajemy doświadczeń ponad siły ani bezsensownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z tobą bądź silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak kobietko, dzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietka zadzwoń do nich, bo skoro minęły już 3 tygodnie to wszystko ok. Jakby coś było nie tak, to już by zadzwonili. Trzymam kciuki, będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie do końca tak jest, że jak nie dzwonią to dobrze. Czytałam w necie różne rzeczy i czasem dzwonią po 4 tyg ze złą wiadomością. Ale trzymam kciuki, żeby tu wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam ten stres, kiedy miałam zadzwonić, cała się trzęsłam, a jak usłyszałam że wszystko ok, to bardzo płakałam, ze szczęścia i chyba cały ten stres wtedy ze mnie zszedł. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko jest dobrze, bardzo Ci tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie wszystko zalezy od rzetelnosci sumiennosci danego osrodka ktory robi wyniki. Ale na milosc boska skoro kobiety maja okreslony czas na poddanie sie terminacji ciazy to w tym przypadku wazny jest kazdy dzien. Chyba ktos to leci w kulki:/ Z drugiej stron zwazywszy na fakt iz tych wynikow nie nadal nie ma i wrecz autorka zostala splawiona telefonicznie to mozna miec nadzieje ze wszystko jest okey. Czego bardzo zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem szczerze, że czekałam ok. 5 tygodni. I dzwoniłam po 3 to babki mówiły, że w ogóle nie ma szans żeby wyniki były bo miały dopiero wyniki kobiet, które amnio miały 2 tyg przede mną. Ja kariotyp miałam robiony na Sobieskiego w Wawie. W przypadku amnio niestety na wyniki czeka się długo choćby dlatego, że komórki trzeba pohodować i to trwa chyba 2 tyg. Reszta to niestety opóźnienia ośrodka. To, że do wyników złych dzwonią wcześniej wynika z tego, że badanie jest powtarzane a w przypadku złych wyników dzwonią po pierwszym badaniu. Ale jak mają opóźnienia to można czekać i 6 tygodni na zły wynik. wydaje mi się jednak, że dopuszczalnych terminów terminacji ktoś pilnuje, nie wydaje mi się możliwe, by wynik był po 24tc, jeżeli materiał był pobierany stosunkowo wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest obecnie w 21- 22 tc wg ostatniej miesiaczki ( kiedy zakladala temat byla w 18 ) . Wiec jak dlugo ma jeszcze czekac? W koncu do 24 tc pozostalo zaledwie 2 tygodnie. A jak wiadomo terminacje moge poprzedzic jeszcze inne badania etc. Droga autorko zycze jak najlepiej.Musisz wierzyc do konca . A nawet jesli sie okaze ze nie jest dobrze to miej odwage podjac najwazniejsza decyzje w swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda miałam amnio w 15tc, więc dowiedzialam sie w 20tc, także stosunkowo wczesnie. Ale sama wydzwanialam do labu. Jestem pewna że jutro już beda przynajmniej wstepne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki !!! najwspanialsza wiadomość w moim zyciu :) az sie popłakałam ! moje dzieciątko jest zdrowe !!! Kariotyp prawidłowy żeński !!! w przyszlym tygodniu na usg połowkowe , sprawdzic nereczki m. in Dziękuje Wam z całego serca za wsparcie, bo tylko dzięki Wam tak naprawde wierzyłam! jestescie super :* Zycze wszystkiego dobrego i samych szczęsliwych wiadomosci kazdej z Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niektóre z Was, zamiast wspierać mamy chorych dziec****iszą o ich zabójstwie? To nieludzkie. Autorce gratuluję i życzę pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamiczna123
widzisz kochana tak sie ciesze :) Wszystkiego dobrego! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraża mnie to, że niektórych w tych badaniach nie obchodzi dobro chorych dzieci, tylko, by zdążyć je zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotttt
Kobietko! Cieszę się bardzo!!!!! Mocno trzymałam kciuki i trzymam dalej!!!! Jackiewicz popełnił ogromny błąd - na całe szczęście to był błąd!!!!! Pozdrawiam serdecznie. Jak będziesz miała wątpliwości co do wyboru porodówki, możesz pytać, będę ty zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×