Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

erce to założycielka mamamistrza ale co ona robi na forum??

Polecane posty

Gość gość
faktycznie wylaczyla forum:O teraz bedzie musiala tez nowego nicka zalozyc na kafe. No, ale poswiecila swoje cudowne forum na rzecz kafeterii, wulgarnego forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jedyną winą erce jest to, że nie chce się przyznać, że tu jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erce wyłaź!!!! :D wiemy ze tu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erce!!! erce!!! wszyscy cie kochamy tak samo jak led literki Obie kłamliwe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, chodz, chodz dziewczyno :D Kafe to jest kafe, mamamistrz nie miala szans z tym gigantem :D Wylaz mala z dziury, bedzie zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shug Avery
Autorko, wow wow wow, ale z Ciebie niesamowity detektyw. Wyjaśniłaś niewyjaśnione, rozwiązałaś nierozwiązywalne.. Musisz mieć teraz niesamowite poczucie dumy, jeszcze raz wow wow wow. O co się czepiacie tej erce? Że raz napisała jedno, a kiedy indziej drugie? A ile z Was pod "gościem" wypisuje przeróżne rzeczy? Zawsze takie święte jesteście, nieskalane kłamstwem, nie zmieniacie poglądów itd.? Erce nie powinna się z niczego tłumaczyć, do niczego przyznawać bo żaden z Was, przepraszam, sąd, żeby ją z czegoś rozliczać. Mimo wszystko, miłego poniedziałku kafeterianki z wydziału kryminalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shug Avery dziś prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shug odpadłam ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shug= led.Oj glupiutka ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shug Avery to erce. Zapierała się rękami i nogami, że już tutaj nie wróci, przytaczając wiele barwnych epitetów w kierunku kafeterii. Skoro to forum jest takie "wulgarne", to po cholerę się tu udziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
led wez się zamknij już. Siedzisz w tym Barcinie i głupoty na kafe wypisujesz. Lepiej pobaw sie z dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"O co się czepiacie tej erce? Że raz napisała jedno, a kiedy indziej drugie? A ile z Was pod "gościem" wypisuje przeróżne rzeczy? Zawsze takie święte jesteście, nieskalane kłamstwem, nie zmieniacie poglądów itd.?" :D Niunia slodka :D az sie poplakalam ze smiechu. Nie, my kafe traktujemy jako odskocznie, kpimy, zartujemy, przymruzamy oko :D Kiedy wpada glupiutka erce, pokrzykujaca "kafe to brzydkie forum, be, zaloze nowe, tutaj juz pisac NIE bede" po czym panna otwiera forum, zamyka, otwiera nowe, zamyka i znow otwiera stare :D cieszac sie slodyczami jakie tam na nia czekaja. I ....zonk! wpisow brak, forum w agonii. Nasza spryciulka wraca wiec na kafe i trzepoczac rzesami twierdzi, ze jest kims innym :D Bawimy sie bo kafe nie jest zyciem, jest odskocznia, zabawa i zartem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shug to ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erce kolejna kłamliwa szmata :( czy już nie ma porządnych userek? Jak nie patolskie nasienie dns , literaki to tępa dzida wredna teraz jeszcze kłamliwa erce z rozdwojeniem jaźni oooo ja p*****le :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,ty to shug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shug Avey
Wow, dolaczylam do grona bedacych led. I jednoczesnie erce. Udzielam sie czasem na kafe, zawsze jako Shug Avery. Mam tez niebieski login ale z bledem wiec logowac mi sie nie chce. Widze, ze uderzylam w stol i nozyce sie odezwaly. Bawcie sie dobrze , dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
ja jestem led, ejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
led bedzie dzis sztucznie zapladniac krowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony
led bedzie dzis sztucznie zapladniac krowe x a co w tym niezwykłego, złego czy zdrożnego? praca jak każda inna i to do tego po zaje/biście ciężkich studiach wymagająca wiedzy i odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zostać inseminatorem studiów nie trzeba. Mam w rodzinie inseminatora. Gowniania robota, ale wstyd to kraść, a nie zarabiać uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaaa rozbawilas mnie:-) zniesmaczony=led.Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inseminatorzy już odchodzą w zapomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro jedzie obrzezac ogiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to że led jest lekarzem weterynarii nieogarnięta kaczko :P ale oczywiście każdy kto tu ma wykształcenie powyżej gimnazjum to zuooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedlugo obrzeza konkubenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny kuń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×