Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedwabna25

seks z żonatym mężczyzną

Polecane posty

Gość gość
Autorka zachowuje sie jak dziecko. bo inni zdradzaja to ja tez heh. piszesz jacy to zli faceci zdradzaja a to z takimi szzmatami jak ty zdradzaja. robisz komus krzywde ktorej sama nie chcesz. ciesze sie ze jestem facetem nie dlatego ze takie jak ty same sie nadstawiaja ale dlatego ze żaden z moich kolegow i innych facetow nie zrobilby mi takiego swinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy by to zrobił tylko nie kazdy sie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
podbijam bo dalej się z nim nie spotkałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo prowooo
Ej nudzisz i meczysz parowko. Smierdzi to prowokacja jak nic. Jakos tak za bardzo filmowo i malo prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>podbijam bo dalej się z nim nie spotkałam... << To nie marudz, tylko sie spotkaj, przespij sie z nim i opowiedz jak bylo. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo się martwią żeby nie krzywdzić jego dzieci, żony. Żeby nie rozbić rodziny. Ale jej łechtaczka pragnie orgazmu. Wiocha, zaścianek zabity dechami. Przyjechała lala w klimaty rodzinne, wyrwać to co uważa, że jej się należy. Tak jak prosta dupa ze wsi na wypad do stolicy w różowej mini. Och, nie udało się ? Trzeba wracać do wioski ? Przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :) dokładnie, do mojego też się taka paniusia przystawiała. Trochę ją przemieliło, że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiiii
mi tez bardzo podoba sie żonaty facet, piszemy ze sobą w pracy czasem tak odważnie że moja c**eczka jest cała mokra ... planujemy spotkanie i jesli do niego dojdzie to juz wiem, że nie bedzie to tylko kawa. nie czuje sie z tym źle tylko dlatego, że mam męża mam być ślepa do końca życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×