Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość asiek1111
Agagula - dobrze ze o tych chipsach przeczytałam dopiero teraz bo wczoraj chodzily za mną do wieczora i gdybym przeczytala jak namiętnie je wsuwasz musialabym sie udać do sklepu a tak mnie ominęło wyciąganie auta z garażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
czesc Dziewczyny:) Asiek---super, że już w domku jesteście:)czyli te rozwarcie ustało na 1 cm??? łykaj tabsy i duuużo leż a na pewno dociągnięcie do terminu:) xxx Ja jakoś weny nie mam, czytam Was z tel.pisać z niego jakoś nie mogę a w dzień nie ma kiedy włączyć kompa:O też mam łóżeczko 120x60 materac gryka-kokos - po córci nam został i taki będzie:)zachęcona waszymi wpisami, kupię ten klin do łóżeczka- a do którego miesiąca życia dziecka się go stosuje??? znaczna część ubranek poprana i poprasowana, muszę dokupić kilka szt. nowych, żeby do szpitala było:P jejku jak wam fajnie już 34 tyg. Wam lecą!!!!a mi się tak dłuży strasznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Co zo zgagi w pierwszej ciąży mnie męczyła i córa średnio tych włosków miała- łysa nie była co prawda ale taki meszek miała:)coraz częściej się zastanawiam, jak moja mała będzie wygladać, czy do siostry będzie podobna, czy zupełnie inna? czy będzie miała taki temperament jak ona, czy nie....:)no i płakać mi się chce ciągle, wczoraj w biedronce się popłakałam, bo nie było już numerów bluzeczki, a chciałam Córeczce na ur.kupić!!!!:P xxxxx Marita super, że egz.zaliczony no i mam nadzieje, że w ZUS twoje wyjaśnienia wystarczą i dostaniesz kaskę. Nie pamiętam kto Ci pisał,ale u mnie też dwie koleżanki miały podobny problem i spr. skończyła sie niestety w sądzie. Mam nadzieje, że u Ciebie już będzie wszystko ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aaaaaaa wiecie wyczytałam ostatnio, że temperament dziecka kształtuje sie do 31 tyg.czyli jak dziecko do tej pory jest w brzuszku spokojne, to powinno też być tak po ur.:)ciekawe czy się spr.? ze starszą jak najbardziej, znalazłam kart ę ciąży i jak liczyłam tam ruchy to czasami było przez godz. 150 kilka albo i wiecej hahahah a zawsze grubo ponad 60, a teraz nie wiem może z 10 by się uzbierało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Newt---ja nie oglądałam porodówki przed, ale moja koleżanka pojechała umówiła się na jakis termin i jej pokazali jak to wygląda, także chyba musisz się na miejscu dowiedzieć?! xxx Jejku jak myśle o porodzie to zaczyna mnie boleć brzuch stresowo:O:O:O Ona oczekująca--- ja też w torbie 0 rzeczy dla mnie czy dla małej hahaha jakoś mi się wydaje, że mam czas?!? xxxx Martyna, co do kurzajek, to ja jednak polecam wymrażanie u lekarza, choć dzieci to pewnie by trochę bolało, bo nie jest to mega przyjemne...ja kiedyś miałam w pracy załapałam no i nic nie działało, ani te drogie apteczne preparaty, ani tanie ani domowe:O a jedna wizyta u dermatologa i problem znikł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny wy naprawde nie mozecie spac;) masakra. Ja na szczescie spie z 2 albo 3 pobudkami ale spie. Teraz ide sie ubracbo juz po sniadanku jestem i mykam do mamci na kawke;) Zas sie odezwe;) Milego i spokojnego dnia Brzuchatki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Safari--- to łóżeczko to standartowe wymiary ma, my takiego używaliśmy- znaczy z tymi wyjmowanymi szczebelkami, jak mała miała ok 1,5 roku wyjeliśmy szczebelki, a rok później zmienilismy łóżeczko na takie już normalne "dorosłe". Jednak mam koleżankę, której syn zaraz kończy 3 latka i szczebelek mu nie wyjęli nawet- "żeby nie łaził po nocy" i śpi dalej, także zależy duzo jak widać od rodziców... xxx Neska wszytskiego najlepszego z okazji rocznicy:)co postanowiłaś upichcić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Andzik dobrze, że wpadłaś i przerwałaś mój monolog haha:) ja też budzę się 1-2 w nocy, i różnie zcasami zasypiam od razu, a czasami mam problem.... dziś miałam takie sny erotyczne, że wstałam to aż brzuch mnie bolał hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia super ze juz jesteś w domku :-) Neska wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-) Ja też miewam pobudki ostatnio coś o 4 ciagle. A łóżeczko wczoraj zamówiliśmy jednak to co wklejam linka. Za 85 euro było z dodatkowym materacykiem pianka kokos (bez gryki) w sumie za metrac wyszło 15 euro wiec jak będzie beznadziejny to się po jakims czasie wymieni i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski;) Widzę dziś nocka bezsenna. Ja miałam problem z zaśnięciem,ale jak juz zasnełam to spałam do 7 o dziwo bez zadnej pobudki. Poszłam po ciepłe bułeczki na to jeszcze pączusia i teraz wcinam śniadanko. Jak wracałam to złapał mnie jakiś dziwny bol z lewej strony brzucha, az musiałam sobie zwolnic. Nie mam dziś nic do roboty, może odwiedze dziewuszki z pracy, może załatwię zaległa sprawę w starostwie chociaz akurat tam mi się nie chce jechac;/ Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Rany, co za noc! Może ze cztery godziny snu by się uzbierały, ale na raty :-( Wyprawiłam małego do przedszkola, na szczęście mąż dzisiaj w domu, to go poszedł odprowadzić. A ja staram się nie zasnąć na stojąco. Idę robić kawkę i jakieś śniadanko. Miłego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pałka--- mnie często ciągnie po dwóch str.brzucha jak chodzę:O też muszę ustać, zwolnić a najlepiej sobie usiąść i odpocząć:) Safari--- ja też zawsze po 4 pobudka na siku:)hehe myślę, że mataracyk powinnien byc ok, na początku ciężar ciała dziecka jest znikomy, ważne żeby za miękki nie był i tyle:) Też uciekam, może dziś w końcu dom ogarnę jakoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my też już nie śpimy :) xx Anja brzuszek masz śliczny, i wcale nie jest jakiś wielki :) co ty gadasz :P hehe xxx Safari moja ciocia ponad miała takie łóżeczko dla małego, znaczy opcja ściągane boki i tapczan i mały w nim spał do 4 może nawet 5 roku życia, i mieścił się dalej ale przeprowadzili się i poszedł z bratem na piętrowe. Więc opcja sie przydaje a łóżeczko na pewno starczy na długo :D xx Malwi kochana Marysia już duża dziewczynka pewnie dlatego na brzuszek działa grawitacja :) na tez często mam nisko go, zależy jak mała się ułoży :) a co do pępka to mi też chyba wychodzi !!! ale ja sie cieszę bo chciałam, a myślałam że szans nie ma :) a tu lada chwila będzie na wierzchu :D xx Pałka hehe my ciężaróweczki na takim etapie ciązy humor poprawiamy sobie tylko smacznym jedzonkiem :) ale w sumie budyniem tez bym się poczęstowała :) xx neska wszystkiego naj z okazji rocznicy :) a która to już ?? xx Agagula wczorajsza kolacja jak najbardziej w moim stylu :) chipsów od początku ciąży nie jadłam - ot nie miałam ochoty - teraz zawsze w domu mam, bo nie wiem kiedy przyjdzie mi ochota ;) zreszta ja mam teraz ochotę na wszystko i jak tak pójdzie dalej to w 2 ostatnie miesiące przytyje tyle ile w pozostałych 7 :) haha xx ona oczekująca powodzenia na wizycie :) daj znać jak córcia się rozwija :) xx asiek super że jesteście w domku już :) oszczędzaj sie teraz i zobaczysz że dasz rade do 34 tyg :) xx magdalenka ja słyszałam kiedys że w ciązy takie uderzenia gorąca moga występować, ma to związek z wysiłkiem serca i generalnie całego ciała które pracuje dla dwojga. Ja tez mam tak że wszyscy chodzą w bluzach, czy bluzkach a ja na krótko i ciągle mi mówią ubierze się bo zimno :) więc zawsze mówię rozbierz się bo tu tak gorąco i sie przepocisz :P więc cisnienie pewnie masz . podwyższone ale nie ma powodu do obaw - moim zdaniem. Ale gince na wizycie o tym powiedz :) xx newt u nas można iść, i tak jak mówia dziewczyny jeśli jest akurat mozliwość to sobie zwiedzasz :) xx repetytorium też czytałam o temperamencie dzieci i ja akurat mam nadzieję że małej nie zostanie tak :) bo teraz jak już tyle miejsca nie ma to jest git, ale jeszcze tak 2, 3 tyg temu to jakis obłęd był hehe i ja tez często myślę o tym jak Zuzka będzie wyglądać, jakie włoski jaki nosek :) hehe im bliżej tym częściej o tym myślę :) xxx miłego dnia dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hol:-) Asiek dobrze ze juz jestes w domu! Oszczedzaj sie! Xx Repetytorium - mi teraz synu tak wariuje ze nie dalabym rady tego policzyc;-) Xx Ogladac porodowki nie chce bo mi sie slabo robi na sama mysl :-P Xx Nesca - wszystkiego naj:-) Xx Palka litosci! Nie pisz o cieplych buleczkach bo mi jezyk do tylka ucieknie ;-) Xx Siku o 4 to normalka:-D Xx Magda a wyniki tarczycy masz dobre? Kontrolujesz to w ciazy? Xx Izus taki miks wczoraj zrobilam z jedzeniem ze o 1.30 siedzialam na kibelku zadowolona ze nie mam zaparc ;-) Xx Teraz kawusia sie szykuje:-) :-) :-) Milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
A my jeszcze oko przymknelismy i teraz pijemy kawke. Moje synu obudzilo mnie uciskiem pod żebrami to sobie znalazł miejsce do siedzenia hehe Jak będziecie zamawiać klin to dajcie linka bo ja jak zwykle zdecydować sie nie mogę Łóżeczko tez mamy to mniejsze z materacem lateksowym. Mysle będzie ok a co do walizki? Dla małego musze przepakować bo pakowalam ostatnio na szybko i chce pare rzeczy podmienić. Cisnienie mi nie spada takze dzis 3 tabsy wezmę bo juz nie wiem co mam robic...koszmar no i bardziej na leżąco bo jak chodzę to mlody sie napina. Oby został ten 1 cm do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka. Powodzonka.na wizytach dzisiejszych A i zycze milo spedzonej rocznicy slubu. Xxxx Ja mam niedoczynnosc tarczycy od 5 lat juz gdzies i mam ja pod kontrola bo wiem ze jest to w ciazy bardzo wazne. Ale jeszcze przed ciaza czasem wynik tsh mi sie mieszal ale takich uderzen goraca nigdy nie mialam jako objaw tarczycy. Moze to te cisnienie nie wiem kurde bo zawsze jak jestem u lekarza to mam dobre. XXXX widze ze ciezka noc dzisiaj mialyscie. Ja juz dzisiaj akurat troszke lepiej spalam bo nie bylo mi az tak goracaa nawet spalam przykryta kolderka. Wstalam o 7 wypilam z moim kawke, odwiozlam go do pracy zeby auto zabrac i pojezdzic po sklepach :) No i tak pojezdzilam ze stracilam 200zl no ale kupilam w koncu troche kosmetykow - sudocrem duzy, mleczko do ciala od 1 dnia zycia nive, zel do kapieli tez taki ale z hippa bo z nivea bylo od 1 miesiaca, waciki, paleczki, dwupak chusteczek nawilzanych nivea, 2 op. Podkladow poporodowych, krem na mroz i wiatr nivea, wkladki laktacyjne z nuka to w tesco a potem jeszcze pojechalam do rossmana i kupilam w promocji czteropak chustek nawilzanych bebydream, no i pampersy new born po jednej paczce na probe z bebydream i pampers.W sumie uplynnilam 200zl no ale troche tych rzeczy jest. Zostawilam wszystko w aucie zeby jak pojade o 16stej po meza do pracy i bedziemy juz szli do domu to zeby on te reklamowki z pampersami dumnie niosl na gore :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda,a twój konkubent płaci alimenty na swoich synów?nie boisz się,że ciebie też tak potraktuje jak swoją żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja tez musialam sie na chwile polozyc. Jestem jakas nieprzytomna:O od rana chodze poddenerwowana, az synu w brzuchu sie uspokoil bo chyba sie mnie boi;-) Musze zrobic cos fajnego z kalafiorem:-) I jeszcze frytki za mna chodza :-P Ona oczekujaca zapisalas sie na to spotkanie bezpieczny maluch? Claudina moze i Ty dasz sie namowic? Bo jestes z Gdanska co nie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane za życzenia :**** To nasza 3 rocznica ;) Na obiad wymyśliłam zrazy z puree i surówką i do tego na deser zrobiłam torta :D Przed chwilą był kurier z poczty kwiatowej z przepięknym bukietem, aż się wzruszyłam :)))) Ja noc miałam dobrą, odebrałam też wyniki i ta moja hemoglobina po tabsach można powiedzieć, że stoi w miejscu (wynik 9,8). Rewelacji nie ma, ale dobrze, że chociaż nie spada. Uciekam do mężusia, jutro wrzucę fotkę mojego pokaźnego brzucha na fb, wczoraj w końcu się zebrałam, żeby pstryknąć coś aktualnego :P Miłego dnia laski :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
gosciu nie twoj interes czyjes zycie i jak nie znasz calej historii przede wszystkim historii czyjegos zycia i zwiazku to sie po prostu nie wp***********laj !!!!! i jak ma mi ktos cos do powiedzenia to niech pisze z normalnego nicku a nie sie ukrywa pod gosciem. Brak mi slow na takich tchorzy i wscipskich p***********.cow. Sory pozostale dziewczyny za te brzydkie slowa ale juz mi jakies fraj..erskie nasienie zepsulo chumor po porannych zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Ja dzisiaj pisałam 3 egzamin, został już tylko jeden. Na razie mam zaliczony 1, z dwóch czekam na wyniki. Odebrałam dziś wyniki moczu - mam cukier (w tym glukozę), leukocyty i liczne bakterie. Później zadzwonię do gina w tej sprawie x Gościu chyba przesadziłeś! G****o Cię powinno obchodzić czyjeś życie, pewnie wyssałeś sobie to z palca... Magda nie przejmuj się, to pewnie jakaś baba, która nie może mieć dzieci (jeśli tak to może i dobrze) albo w życiu jej nie wyszło i wyżywa się na obcych ludziach:/ I zostawmy to już lepiej bez komentarza żeby nie dać jej satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto niezainteresowany tematem czyta go i dokladnie koduje co Magda pisze? Zal.. . xxxx Neska, udanej rocznicy. Pozazdroscic meza romantyka :). xxxx Marita dobrze, ze wynik ok. xxxx Nie wiem co jeszcze pisac, jakos nie mam nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam pytanie do was. Jak duże macie torby do szpitala? Patrzę tak sobie na allegro i zgłupiałam totalnie. Nie wiem 50l ? a może 60l? no rozeznania nie mam i wyobraźnia mi siadła. Niby rodziłam 2 razy ale miałam coś pożyczane wtedy. Nie pamiętam nawet co i od kogo. SZOK! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś cicho :) xx Ja z pampersów mam Babydream i Dade i będę próbować te "tańsze" jesli będzie ok zostane przy którychs z nich, jeśli nie to będę próbować dalej :D xx Agagula ja tez miałam drzemeczke :) hehe jej ja teraz juz bym tylko jadła i spała :P ooo frytki tez bym zjadła :D xx neska udanej nocy życzę :) mąż romantyk tez do pozazdroszczenia ;) xx Magda nie przejmuj się jakimis głupimi wpisami, ja szczerze mówiąc nawet nie przypominam sobie żebys nam tu na tym forum cos opowiadała o swoim związku, więc watpię żeby to była któraś z nas, co nie zmienia faktu żebys to olała :) P.s słyszałam że w Lubinie gdzies koło Cuprum jest fajny komis byłaś tam może ? bo ja szukam jeszcze leżaczka i takich pierdółek i jak bys mogła zajrzeć kiedyś czy opłaca się tam jechac w ogóle :) była bym wdzięczna jak coś wiesz o tym :) xx Marita to teraz juz z górki :) trzymamy kciuki za resztę wyników :) słyszałas że w Lca teraz robią za darmo wyniki za paciorkowca ?? tzn to jest to badanie które robi się po 35 tyg ciązy, bo dziecko może się zarazić przy porodzie, i jak cos to daja mamie antybiotyk i to badanie kosztuje bodajże 50 zł a u nas z jakiejś tam puli robią za darmo i każda ciężarna po 35 tyg może się na nie zgłosić :) ciekawe tylko ile to potrwa i czy się jeszcze załapiemy, ale zawsze to 5 dych w kieszeni :) xx Ags a co się dzieje ;) opowiadaj co na obiad chociaż, a co narób nam ochoty :D xx meg ja mam torbe mojego K taką sportową, i się w nią zmieszcze :0 znaczy moje rzeczy, a dla małej mam taką malusią więc biore 2 :) ale jakiejś dużej nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
komentowac ,,goscia,, nie ma sensu... Xx Marita co do bakterii to sie nie martw, mi wychodza ale posiew czysty i to jest wazne. Mam nadzieje ze ginka Cie uspokoi. Xx Ags pomarudz nam troche:-) moze Ci to potrzebne? :-) Xx Meg ja mam torbe taka podrozna ale mi sie polowa nie zmiescila:-( Xx Izus ja caly czas dzis leze:O jestem jakas slaba... A badanie na paciorkowce musze teraz zrobic i potwierdzam wydatek 50 zl:-( wymaz z pochwy to jest... Xx Cicho tu jak nigdy ;-) ja bede smigac na zakupy i chyba namowie mojego M na kebaba...chyba ze rusze moje 4 litery i zrobie te frytki...no i kalafior czeka...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
Hej dziewczynki :) Ufff, ale mam dzisiaj zalatany dzionek. Przedszkole, lekarz, przedszkole. Masakra. Padam na cycorki :D xxxx Na wizycie spoko. Mała troszkę przystopowała z wagą i wyszło dzisiaj u niej 1998g, ale normy trzyma idealnie i rozwija się pięknie. Lekarz mnie nastraszył, że ma duże uszy :P no i ma już włoski na głowie :) Fajnie to wyglądało coś jak irokez :D Mam nadzieję, że urosną bardziej żeby te uszy zakryć ;) Leży w pozycji wyjściowej, ale u mnie wszystko długie i pozamykane więc urodzę ją pewnie w grudniu :D Przytyłam 3 kg w 3 tygodnie i 8 kg od początku ciąży, podobno to nieźle. No i tak jak się spodziewałam na następną wizytę mam zrobić WR, HBS, HIV no i mocz z morfologią standardowo i na miejscu pobierze mi wymaz na GBS. xxxx Agagula, zapisałam się wczoraj :) z tym, że jeszcze nie wiem jak mój mąż bedzie pracował i czy będę mogła pójść. xxxx Neska najlepszego z okazji rocznicy :) Torcik mówisz? :P Ja mam za 10 dni urodziny, chyba też sobie strzelę tort :P xxxx Repetytorium, mi się ciągle wydaje że mam full czasu na torbę, wyprawkę itp. Ale jak czytam, że laski tu mają prawie wszystko na ostatni guzik dopięty to trochę się spinam :P xxxx Marita, powtarzałaś ten mocz? bo mi ostatnio też wyszedł cukier w moczu i to dużo, ale lekarz kazał powtórzyć i dał też skierowanie na glukozę w surowicy i było wszystko ok. Trzymam kciuki za wyniki egzaminów :) Swoją drogą masz Ty dziewczyno trochę tych stresów w ciąży... xxxx Magda z tego co wiem, to tarczyca może przejść z niedoczynności w nadczynność czy na odwrót więc objawy też mogły się zmienić, no, ale skoro masz ją pod kontrolą to pewnie wszystko jest ok :) Nie stresuj się, anonimami nie warto. Zresztą nikim obcym nie warto :) xxxx Swoją droga tak się zastanawiam kim jest ten ''życzliwy''gość. To musi być ktoś, kto czyta nas regularnie i to jeszcze ten poprzedni temat, bo na tym Magda chyba nie wspominała o tym wszystkim?! xxxx No dobra zmykam coś zjeść. U mnie pierogi dzisiaj i pomidorówka więc nie wysiliłam się zbytnio :P xxxx Spokojnego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Dziewczyny tego typu wpisami nie ma co sie przejmować, to ogólnodostępne forum i będą się pojawiać, ale pewnie ktos podczytuje albo z nudow tak sobie napisal. Tego typu info tez nie zakodowalam czyli albo z innego wątku albo strzelal. Magda Ty sie nie martw :) My niedawno znowu oko podnieśliśmy czyli kolejna drzemka dzisiejszej doby :) Oj kebaba tez bym zjadła albo chociaż powachala bo chodzi za mną :) jutro do miasta - dentysta- to moze sobie pozwolę choc dzis fasolkę po bretońsku ulepilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Magda a jakies ciekawe promocje są w Rossmannie? Ja chyba znowu musze kupić sobie smarowidlo na brzuch bo mój sie konczy :) Ostatnio cos malo przysylaja info na maila musze zajrzeć ale to trzeba odpalić komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ona oczekujaca to mam nadzieje ze do zobaczenia :-) Fajnie ze niunia Ci zdrowo rosnie:-) ja zeby sie w koncu dowiedziec ile synu wazy musze czekac do 30-tego bo w Balti-Medzie na sprzecie niby nie mozna sprawdzic... Asiek fasolke tez zrobilam ale od razu zamrozilam bo nie mialam ochoty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Ona oczekujaca ale dokladne usg ma ten Twoj gin, te uszy to jeszcze moge zrozumiec, ale zeby az wlosy na nim bylo widac :-) fajnie :-) Xxx Ja w tamtym roku jak mialam robione GBS to byl to wymaz i z pochwy i z o***tu, niezbyt przyjemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×