Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Promyczek-prawidlowo jest zeby od skurczy sie porod zaczynal a nie od odejscia wod! Mi za pierwszym razem odeszly wody a teraz mam nadzieje ze zacznie sie od skurczy!:) Xxx Safari-u nas tez dzis maly jest spokojniejszy. Xxx Magdalenkamz-nie nastawiaj sie zle, usg to tylko sprzęt! Przeciez nawet z waga sie myli a co dopiero z naczyniakiem. Poza tym jezeli dziecko jest zdrowe to to jest najważniejsze!!! Pomysl ile jest kobiet, ktore maja chore dzieci i oddaly by wszystko za takiego naczyniaka. Będzie dobrze zobaczysz!!!! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik gratulacje;) ucałuj Leona i duzo dużo zdrówka dla was;* xx Promyczek, czekamy na rozwój sytuacji,powodzenia;) xx Safari ja mam gruszkę, ta biała z grubszym zakonczeniem. xx Nfocat ten twój gin jakiś chyba lekko p*****lnięty jest;/ takich rzeczy się nie bagatalizuje!! skonsultuj się z innym lekarzem, bynajmniej ja bym tak zrobiła bo bym nie wytrzymała takiego napięcia. xx Ja dziś wykonałam misję lodówka i okna;/ oczywiście bolą mnie plecy. Jak myłam okna to z prawej strony brzucha wystawała mi cały czas noga mojej małej;d teraz dokuczają mi troche bóle jak na @. Tak się dziś zastanawiałam kiedy przyjdzie kolej na mnie;d Coś sie robie głodna, chyba muszę coś przekąsic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do tabelki: stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48----cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55--- sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka--- 3120/51-----sn andzik87----------27l------1dz---03.11------Leonek---3640 /55-----cc CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada---------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poprawię tabelkę, bo Andzik urodziła dziś a tu jest jej termin 3.11 stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48----cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55--- sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka--- 3120/51-----sn andzik87----------27l------1dz---29.10------Leonek---3640 /55-----cc CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziewczyny dzisiaj juz czwarty porod u mnie na oddziale. Jeden z nich wlasnie teraz a ja leze obok sali porodowej na wieczornym ktg i juz mi lzy polecialy ale ze szczescia tej kobiety co obok urodzila bo przed chwila slyszalam jej krzyk przy kazdym parciu a teraz juz tylko slychac malenstwo jak slodko placze. Normalnie ja to tylko slysze a tak juz sie wzruszylam ze hej. Kurde jak ja urodze i uslysze ten placz i zobacze to malenstwo na oczy to bede plakac i plakac ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,jestem mamą z marca 2014.Mam fajne ciuszki po synku w rozsądnych cenach.Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to proszę piszcie:) malgorzatawojciechowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Andzik, gratulacje! Czekam na foto. xxxxx Wiecie co dziewczyny, tak sobie mysle, ze ja przez cala ciaze mialam 4 usg i do porodu juz miec nie bede i zaczynam sie serio stresowac, czy aby wszystko jest ok. Strasznie bym chciala zeby mala sie juz urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik gratulacje ogromne :) xx Promyczek, Karola to która z was teraz ?? :) xx a ja już po wizycie, dostałam leki na grzybicę - bo to grzybica, ale do porodu na pewno sie wygoi. Dostałam antybiotyk i troszke zaszałał powiem wam, bo ten anty ma 2 tabletki - 1 mam wziąć dziś, a jedną za tydzień :) koszt jednej to 16 zł :D hehe ale mam też żelik więc i opuchlizna i wszystko powinno ładnie zejść :) dogłębnie mnie nie badał dziś, żeby nie pogorszyć tego mojego krocza, jedynie z Usg tyle że główka jest niziutko i czasem ciśnie sobie na krocze :) więc poród mi raczej nie grozi w nalbliższym czasie :) mam za to wysokie ciśnienie i mam je kontrolować i w razie gdyby było mi słabo, bolała mnie głowa czy cus to na izbę mam się zgłosić :) xx mój lekarz dzisiaj mówił mi - bo pytałam o wody, jeśli poród zacznie się odejściem wód i on mówi że jeśli tylko odejdą to każda kobieta ma się zgłosić od razu do szpitala i ma byc przebadana - nie tylko przy GBS a to dlatego że jeśli wypadł czop, wylatują wody i jest rozwarcie, nawet jeśli nie ma skurczów to może nawet wypaść pępowina. Ja nie wiem ale ci lekarze z którymi ja mam kontakt nie są aż tak strasznie panicznie bojący się ale każdy mi mówi że na IP jest po to żeby w razie wątpliwości się tam zgłaszać, nawet co chwile. Mój lek prowadzący tez mówi że lepiej jest pojechać 1 raz za dużo niż chodź chwile za późno i bądź tu mądry :) ja w każdym razie jeśli miałabym zacząć od odpłynięcia wód to od razu jadę na IP :) xx ja tez mam aspirator, mi każdy kto używał to odradzał gruszkę, ale to pewnie sie okaże jeszcze co i jak :) xx pamiętacie jak wam pisałam o mojej koleżance co urodziła wcześniaczkę ? wczoraj wyszły do domu i dziś byłam u nich, jej malutka waży 2100 !! jest taka mini że aż strach na nią patrzeć, ja 1 raz w życiu widziałam takie maleństwo. Jest po prostu przeurocza i nie mogłam się napatrzeć, poryczałam się oczywiście ale takich nóżek jak ona ma to ja naprawdę nie widziałam nigdy a widziałam troszke noworodków. Zakochałam się bez pamięci i tak na nią patrzyłam i myślałam sobie że moja Zucha 3 tyg temu miała 2600 - 2800 więc teraz pewnie ponad 3 ma więc prawie kilo więcej i tak sobie myśle jej tu taka kruszynka lezy a u mnie w brzuchu mieście się o kilogram większa hehe no cos przefantastycznego :) xx safari moja mała od kilku dni jest spokojna, raz na jakis czas się przeciągnie i to wszystko. Ale jak zawsze mocno *****iwa, systematyczna tak teraz wolna i leniwa, ale to podobno normalne na tym etapie :) xx magdalenka nie nakręcaj się teraz, przecież Twój synek nie będzie chory, a może ten naczyniak będzie w takim miejscu że nie będzie go widać ? a poza tym na prawde mnóstwo dzieci teraz rodzi się z naczyniakiem czy cuś i bez problemu się wchłania, poza tym nie każdy naczyniak tez odstaje - wiem że teraz ci ciężko ale to naprawdę nic złego i groźnego, a już na pewno nie coś zagrażające małemu w jakikolwiek sposób :) xx gosiaczek ale jestes super mamą !!!! moja w dzieciństwie chyba nigdy by się nie zdobyła żeby nie nie puścić do szkoły dla urodzin. Dla niej choroba to była choroba i koniec. Ja uważam że opuszczając dzień czy dwa nie zostanie opuźniony, a urodziny są raz w raku i w dodatku fajna impreza. Mam nadzieję że i ja będę taką mamą ;) xx kupiłamsiemie, mam zamiar zacząć je pić i mam nadzieję że mnie to ruszy, jak nie to w piątek kupie jakis syropek, bo od wczoraj znowu nic :) xx magda ja pytałam mojego gina o tego hemoroida i on mówi że i większości kobiet po porodzie same sie wchłaniaja więc żeby się nie bać. A skoro jest to i tak przy porodzie by wypadł. Ponoć sporo kobiet tak ma bo jest złe ukrwienie bo macica uciska, ale jak się wszystko rozluźnia to i hemoroidy się wchłaniają więc spoczko :) nie ma się czym martwić :) xx ok ale się rozpisałam, a trzeba cos zjeść :D generalnie ostatnio coś mi się stało i strasznie mało jem, nie przybieram też na wadze, ale mojego gina tez to nie martwi i mówi że do porodu mogę już nic nie przybrać :) czyli skończyłabym na +9 ale generalnie i tak mam sporo bo zaczynałam z 7 z przodu a teraz juz mam 8 :D jak urodzę to zacznę się odchudzać i będę sexi mamą jak Kasia Cichopek ;) jak juz wam mówiłam hehehe ok teraz naprawde kończę :) a rozgadałam sie bo pierwszy raz od dawna mam dobry humor, a jak sobie pomyślę że zaraz nic nie będzie swędzieć to aż mam ochotę tańczyć i śpiewać :D xx miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wychodze do domu kolo poludnia. Mowie wam jakie tu u nas zatrzesienie porodow w lubinie. Wczoraj 4 kobiety urodzily, potem jedna w nocy i niedawno o 6 rano kolejna krzyczala. A ze mna na sali lezy jedna juz jest kilka dni po terminie i rozwarcie sie powolutku powieksza ale narazie nic i ona sie biedna denerwuje ze wszystkie rodza tylko nie ona a tez by chciala juz miec to za soba. Xx Po poludniu odwiedzam swoja pania doktor " specjalistke plodu" ciekawe co ona powie na cos czego nie zauwazyla u mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_moja788
Hej dziewczyny...lezałam w szpitalu teraz na nadciśnienie tetnicze. Powiedzcie mi czy mogę sobie zażądać cc? Boję się ze nie wytrzymie moje ciśnienie podczas porodu i coś sie stanie... (biore tabletki na nadciśnienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja z rana;) ja nie spię od 6;/ coś mnie boli prawa ręka, chyba ją wczoraj trochę przeforsowałam. xx Dziś popołudniu wizyta;d xx Idę zajadać sie jajecznicą;) xx Powodzenia na wizytach bo dziś wizytowy booom się szykuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka- cos w tym jest, tzn zarrzesienie porodow. Jak bylam w poniedzialek to ze 3 kobiety czekaly na sale. Wczoraj rano tez bylo ich kilka xx W nocy mialam skurcze co 10 minut, ale zwyciezyla chec spania :)) Dzisiaj na razie bez skurczy, ale brzuch boli. Moze Maly wzial sobie slowa moje do serca i chce wyjsc w listopadzie, chociaz szczerze mowiac jestem juz zmeczona. Dzisiaj ma urodziny brat mojego meza i tez tak dziwnie byloby urodzic, ale jakos nie czuje sie dzis na rodzenie :)Waga troche spadla, nadal nie mam apetytu a po kawie nic mnie nie rusza.. ale mam ochote na rybke :) xx Karolinka- jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piękne. Byłam wczoraj na ktg, ale nie pisałam, bo jakoś doła złapałam. Na szczęście z małym wszystko ok, tętno ładne, zero skurczy itp, ale mi w dalszym ciągu te wody się zatrzymują i mam wrażenie że nogi mam z kamienia. Przybieram na wadze dużo i to na sam koniec :( Jestem napompowana jak balon, przynajmniej takie mam wrażenie. Bolą mnie żebra, kręgosłup i nawet tyłek :P To sobie ponarzekałam dziś ja :D Powodzenia dziewczynki na wizytach. Karolina, Newt, Promyczek kciukasy za Was trzymam :) Dzisiaj zamierzam poprasować. W niedzielę skoczymy chyba ostatni raz do kina, trochę się zrelaksuję. Miłego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magdalenkamoja- no wlansie ja watpie ze mozesz sobie zazadac- musisz miec skierowanie ale ja tez dzisiaj ide do gina dokladnie dopplerem sprawdzic ta pepowine i lozysko i po prostu sprobuje z nim pogadac ze sie boje , ze nie chce ryzykowac czy bedzie czy nie bedzie ok i ze chyba bezpieczniej w takim wypadku cc. Porozmawiaj ze sowim ginem tez :) xxx magdalenkamz- heheh noo to napisz co ci twoja gin powiedziala na temat tego nczyniaka :) moze gow idzialai nie chciala powiedziec po prostu bo uznala ze to malo istotne?? xxx neska wspolczuje zlego samopoczucia:/ ale najwazniejsze ze ktg wyszlo super :) xxx Andzik wielkie gratulacje:) zdrowka dla calej rodzinki :) a tak w ogole to czemu Andzik miala cc bo ja jakos nie wyhaczylam?? plod mial byc duzy czy co??? xxx Karolina, Newt, Promyczek jak sytuacja sie rozwija??:) xxx no a tak jak palka pisze dzisiaj zatrzesienie wizyt -powodzenai dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
No i jednak kolezanka z sali poszla na porodowke.. zbadali ja bo zaczela odczuwac skurcze tylko wody jeszcze nie odeszly ale ja zabrali. Cos chyba wszystkie sie boja urodzic pierwszego a dzieciaczki grzeczne posluszne i wszystkie wychodza na koniec pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
o Jezusku kochany - ale tu się dzieje!!! Kochane moje - wielkie gratulacje dla Was i Waszych Skarbów!!!!!! Onaoczekująca - nie wiedziałam że aż tak weźniesz sobie do serca moje poganianie i chęć spacerowania razem z wózkiem ;P ależ jestem z Was dumna!!! a teraz duuużo siły życzę bo cholera jest potrzebna - ja w dzień nie sypiam a w nocy z przerwami - nie wyglądam zbyt ciekawie ale myję już regularnie zęby, obcięłam paznokcie u stóp i nawet pomalowałam paznokcie odżywką - robię małe kroczki do przodu. Młody cyca ciągnie przez motylki a sutki mnie już tak moją że hoho :) poza tym połóg jest trudny i wyczerpujący - powinno się o nim więcej mówić :( Dziewczynki ciężaróweczki - i dla Was wysyłam dużo sił, buziaków i jeszcze cierpliwości :) niestety na bieżąco za bardzo nie jestem bo czasu ciągle za mało. właśnie czekam na odwiedziny położnej - musiałam najpierw zrobić aferę w przychodni... a - ściągnęli mi szwy i jest git - choć ciągle mnie ciągnie z lewej strony...ale uśmiech dziecka wszystko wynagradza :) buziaki i powodzonka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
onaoczekująca - herbata z mlekiem, bułka z serem i rosół. mi tak pani od laktacji poleciła. a pokarm miałam dopiero w 3 dobie...a gdzie rodziłaś? poproś położną laktacyjną niech Ci pomoże. i pamiętaj - tylko spokój...na klinicznej są specjalne maszyny do wyciągania pokarmu może u Ciebie też takie są? nie martw się na zapas - będzie dobrze. pij bardzo dużo. Jestem z Tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
Ja juz po ktg wyszedł aż 1 skurcz he he he maly tak szalal ze pan doktor sie smial ze mlody sobie poranna gimnastykę robi. Ogólnie jestem z tej wizyty bardzo niezadowolona. Potraktował mnie z biegu pokazał buzie dziecka ale nie sprawdził przeplywow, lozyska ,zmierzył podstawowe wymiary i spadowa. Mam sobie dowoli korzystać z ktg ale kolejna wizyta po 25.11 gdzie termin mam na 22.11 czuje sie totalnie olana i zla. Maly niby wazy 2500 choc tez mam wrażenie ze ten pomiar na odpier. zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
gosia to jest wlasnei to o czym pislama wczoraj ze lekarze czasami ptrafia niezle w****ic :/ szkoda ze pacjenci czuja sie olani , niedoinformowani, zbyci i ogolem potraktowani jak zlo konieczne. a pozniej sie dziwia ze pacjenci nie ufaja sluzbie zdrowia i lekarzom jak wkolo sie slyszy ze cos nie tak :/ a z wizyta na 25 to przegial skoro termin masz na 22 ;/ porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
mi w sumie lekarz tez tylko pokazuje buzie, podaje wage, serce, przeplywy bada ale nie komentuje, nie mowi tez nic na temat wydolnosci lozyska itp (oprocz tego info z wtorku ze jest nieprawidlowo polaczone z pepowina) :/ do tej pory sie tym specjalnie neiprzejmowalam bo uznalam ze pewnie wszystkow normie to co ma mowic? ale po wtorku kiedy w 36/37 tygodniu dopiero poinformowal mnie ze cos nei tak to sie niezle w****ilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy o tych przeplywach, lozyskach, itd a ja nawet nie wiem czy mam takie cos robione. Ani raz lekarz nie informował mnie o wadze maluszka np. Ogólnie cos tam robi a mało mówi. Ale to tez zawsze tak szybko. No i ostatnio usg to juz wogole nie mam juz chyba 2 miesiące. Dobrze ze chociaz ktg mam juz od 4 wizyt. No i od 27 tygodnia wizyty mam co 3 tygodnie, od 33 tyg co 2 tygodnie miałam, od 37 tyg co tydzien juz mam. xxx Dziewczynki które maja dzis wizyty jeszcze powodzenia. Moja wizyta jutro w Halloween :-) Xxx A dodam jeszcze ze Mala po tym jak sie pozalilam ze nic sie nie rusza zaczęła sie tak przeciagac, juz do nocy ja pózniej czułam wiec super. :-) xxx dziewczyny jaka macie w domu temperaturę bo ja jestem zmarzluch, chociaż w ciazy mi ciagle ciepło. Ale ostatnio 1 co polozna powiedziała jak weszła to to ze mam za ciepło, i mam mieć zawsze świeże powietrze w domu i 20 stopni, nie wiecej. Zwłaszcza jak bedzie Mala, bo inaczej moze często chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ze po wizytach z maluszkami ok, choc nie wszystkie mamy zadowolone;) xx Byłam na zakupach i po prostu jestem pod wrażeniem. Jakoś dziwnie mi się chodzi. Czuję taki ból w biodrach jak w nocy, do tego czuję też jakby tam w środku nad pipką wszystko było takie luzne;/ na dodatek jak wracałam to zrobiło mi się jakoś mokro, w domu okazało się że mam takie mleczne upławy. Też tak macie? xx Idę gotować zupkę cebulową i pojeść mandarynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziewczyny wy mnie troche pocieszylyscie a dzis znowu mam mega dola i nie wiem co mam myslec. Czekam w szpitalu na wypis ale lekarz ze mna przed chwila rozmawial i powiedzial ze oni mysla ze ten naczyniak to nic groznego i zeby sie nie martwic ale tak czy siak musza wyslac do wroclawia do specjalisty zeby to dokladnie sprawdzic. Przy wypisie bedzie to skierowanie a ja mam tylko zadzwonic tam, umowic sie i jechac. Jak oni mnie tam wysylaja to mi juz czarne mysli po glowie chodza, strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata91lia
Cześć mamusie :) Dziewczyny po wizytach- na pewno wszystko jest dobrze i dzieci zdrowe, mój lekarz czasem też coś sprawdzi, a nie komentuje, potem jak się zapytam, tylko jeszcze na wizycie, to często jest tak "nie mówiłem?" I podchodzi do tego komputera i mówi wszystko co się spytam :) także ufam mu, że sprawdza wszystko. xxx Gosia z tą wizytą na 25go, to go lekko poniosło. Ja mam termin porodu na 21go, a kolejną wizytę mi wczoraj umówił na 12go i jeszcze zaznaczył, że może zobaczymy się wcześniej w szpitalu. Mój synuś waży 3100, a Twój ponad pół kilo mniej, a mamy podobny termin, niezły klocuszek z mojego :p xxx A ja miałam wczoraj wizytę i oczywiście jeszcze bardziej się dobiłam. Po ostatniej krzywej przed pobytem w szpitalu, wyszło, że mam cukrzycę i na koniec ciąży ( dzisiaj 36 tc i 6dc) muszę zgłosić się do diabetologa, mierzyć cukier po każdym posiłku glukometrem i póki co przed wizytą u diabetologa stosować własną dietę, którą znalazłam na necie. I rano pierwszy raz na czczo mierzyłam cukier i miałam dobry, bo 89, gdzie norma na czczo wynosi do 90, potem godzinę po śniadaniu (dietetycznym) zmierzyłam i cukier mi skoczył do 175 , a norma po godzinie jest do 120... Ja się załamie . Zjadłam 3 małe kromki ciemnego chleba z twarożkiem i chudą wędlina, a tu taki cukier....to nie wiem co jeść, chyba chleb z wodą jak koń :o Ciąża jest pięknym czasem, ale ja to mam przeje.....w niej :( wszystkie plagi egipskie na mnie spadły. Ciśnienie ciążowe, cukrzyca, problemy z wątrobą i nie wspomnę o przejściach z początku ciąży po pierwszych badaniach prenatalnych. Jeszcze do tego mam coraz silniejszą zgagę, że dzisiaj miałam wrażenie, że się duszę. Synku, wyjdź już :) xxx Mój lekarz powiedział, że mam już zacząć metodę SMS sprzątanie, mycie, seks , że dla mnie najlepiej już urodzić, że dziecko już do soboty będzie donoszone, waży 3100, a w szpitalu podali mi dexawen czy jakoś tak na szybszy rozwój płuc synka, także mamy działać. Szyjka skrócona, rozwarcie jakieś jest nic tylko rodzić, tylko łatwo się mówi :P ale trzeba będzie się postarać, bo tak to czekają mnie wizyty u diabetologa, pewnie prywatne, bo terminy, dieta i niewiadomo czy nie insulina :/ xxx Torbę wczoraj w końcu spakowałam, ale czekam jeszcze na kilka zamówionych rzeczy:) xxx Mój synuś dzisiaj mega aktywny, rozpycha się po całym brzuszku, chyba mu ciasno :P xxxx Dziewczyny przed i w trakcie wizyt- czekam na dobre wieści :) xxx Andzik moje gratulacje. Zdrówka i siły dla Ciebie i Leosia :) ściskam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kochane mamy chłopców... jak rozpoznajecie przy zmianie pieluszki że wasi cudowni synowie zaraz wszystko osiusiają? :D mój Mieszko ma takie ciśnienie w pęcherzu że przy pierwszych 3 razach siusiania na tatusia stojącego z boku płakałam ze śmiechu ale teraz to już powoli przestaje być dowcipne ;) była u mnie położna...młody ma wzdęcia bo wcinam zbyt dużo nabiału a w dodatku wszystko powinno być chude... wiecie co - zamiast szkoły rodzenia powinna być szkoła połogu - jakie to wszystko jest teraz trudne i przytłaczające chwilami... Gdyby nie fakt że tak pragnęłam tego dzieciątka i wielka wiara że sobie muszę poradzić a za oknem jest tak pięknie i życie jest cudowne to chyba wpadłabym w mega deprechę :( Anja a jak Ty sobie kochana radzisz? Twoja Niunia ładnie Ci śpi? masz już ułożone stałe godziny czy jeszcze wszystko "na żądanie"? mi w końcu odpuściły pierwsze zakwasy w ramionach...niby tylko 3 kilo ale ja pier du... muszę znaleźć gdzieś gotowe menu kobiety karmiącej bo mój mózg ciągle jest skórczony - ja nic nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Natalia to w takim razie działaj SMS (super nazwa) i oby dzidzia szybko się urodziła i zdrowa była. Nie zazdroszczę tych Twoich dolegliwości. Trzymaj się. Xxx Madzia dzwoniłas juz może umawiać się na te badania? Ciekawe ile będziesz czekała i faktycznie co twoja lekarka na to. .. Ja coś zglodnialam. Idę wcinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia- przykro mi z powodu dolegliwosci, niech maluszek wychodzi i ulzy mamie :) no i piekna waga juz xx metoda sms fajna, ja chcialam skorzystac jeszcze z sexu, ale jak czop odszedl to juz sie boje. xx Pałka- no mleczne sa jak najbardziej ok, ja w ogole jestem mokra kobieta i bez zapasu wkladek sie nie ruszam-masakra xx Safari- ja jestem zmarzluchem, najlepiej sie czuje jak jest chyba z 24 stopnie, oprocz ciazy, bo teraz to ciagle mi goraco. No ale lepiej sie spi, jak jest nieco chlodniej no ale bez przesady. XX Zaczelam dzis wiecej jesc! Zastanawialam sie, czy moze isc do corki do przedszkola na jej wystep, bo dobrze sie dzis czulam, ale od godziny znowu mam skurcze i robia sie bardziej bolesne.. wiec chyba zostane w domu a szkoda mi jej wystepu, bo pierwszy raz bedzie mowila sama wierszyk :( mam jeszcze chwilke na przemyslenia, co byscie zrobily?? bo ja na prawde nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej bylam u mojego gina :) i powiem tak - ufam jego kompetencjom w zakresie leczenia (w koncu pracuje w klinice badan prenatalnych i ma bardzo dobra opinie) ale koles kompletnie mnie rozczarowal jesli idzie o kontakt z pacjentem :/ ale najwazniejsze -zbadal dopplerem dopochwowo ta pepowine i lozysko, poszukal dokladnie tych naczyn krwionosnych bladzacych/ przodujacych i potwierdzil ze ich nie ma weic super:) potwierdzil brzezny przyczep pepowiny w dolnym odcinku (czy jakos tak :p) i stwierdzil ze chociaz jest to nieprawidlowa budowa to jego zdaniem nie powinno byc jakichs szczegolnych problemow przy porodzie i nie ma potrzeby robienia cc. Kazal zwrocic na to wade szczegolna uwage lekarzom i polozonym w szpitalu, przy rodzeniu lozyska powiedzial ze nie moga ciagnac zeby nie zwiekszyc krwawienia przy odrywaniu lozyska od macicy i tyle. ogolem obruszyl sie ze ja mu nie ufam i przyszlam drugi raz bo on mowil przeciez ze on jest pewnien tylko ze chce sie upewnic na 200 % . Ja mu powiedzialam zeby sie nie dziwil pacjentom ze oni sie denerwuja skoro on sam chcial dodatkowo sam siebie upewniac w czymkolwiek! poza tym tak jak pisalam ze 2 tygodnei czekania na takie "upewnienie" nie jest fajne i ze niepotrzebnie bym sie stresowala tym !!! to sie mnie zapytal czy wszytskie ulotki od lekarstw czytam!!!! nosz k****- bezczel bo ma prawo wiedziec o wszystkim co mnie dotyczy a nie tylko o tym co on uzna za istotne albo nie :/ najpierw mowi ze cos jest nie tak a pozniej sie dziwi ze ja sie martwie i nie chce czekac na kolejne badania :/ ehh xxxx a jak reszta maluchow i ich mam ??:) ja juz wyluzowalam i mam nadzieje ze u Was na wizytach ok ?:) xxx agagula jestes boska- piekne zycie w ciulowym pologu :D heheheh trzymaj sie tam :) wytrwalosci zycze:) xxx natalia Tobie to juz rzeczywiscie lepiej chyab urodzic :) dzialajcie dzialajcie moze sie uda?:) xxx safari potwierdzasz ze lekarze czesto nie informuja pacjentow o wszystkim co ich dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka ja mam mleczne upławy cala ciążę. Nfocat tak potwierdzam ze nie wszystko mowia. Ale wiadomo ze każdy się interesuje jak coś jest nie tak i jak jakiś lek ma brać to czyta czy sensownie lekarz go zapisał. Baran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×