Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Anja
Madzia, na pewno będzie dobrze.Bądz dobrej mysli i nie zamartwiaj się, wiem ze z boku to łatwo sie mowi ale to juz i tak nic nie zmieni. Musisz czekac do porodu, wtedy wszystko sie wyjaśni. Bedziemy z Hanią trzymały kciuki za Was :* A swoja drogą faktycznie dziwne ze Twoja pani gin tego wcześniej nie zauważyła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Hej! Ja na razie króciutko. Miałam dzisiaj KTG, wszystko ok, skurcze leciutkie tylko. Na wizycie doktorka mnie pomacała i stwierdziła, że jak na druga ciążę i na cztery dni do terminu, to mam bardzo wysoko macicę i bardzo słabo jest wszystko rozluźnione. Krótko mówiąc małemu dobrze tam gdzie jest i do wyjścia się nie zbiera :-( Jedyne pocieszenie, że nie urósł za bardzo, ma około 3500g. Dostałam na 8.11 skierowanie do szpitala, jeśli wcześniej nie urodzę oczywiście. Oszaleję chyba do tego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczynki, madziu nie martw się bedzie wszystko dobrze wiem że łatwo się komuś mówi bo ja też jestem straszna panikara co do dzieci. Moja bratowa urodziła 2 lata temu córkę . lekarze nic nie zauważyli dopiero ona w domu że mała ma coś w nosku. Jak skończyla pół roku to robili jej badanie kamerką w nosku co to może być i okazał się naczyniak nic groznego nie ma przez to problemów z oddychaniem a teaz jest taki bladziutki i prawdopodobnie a się wchłonąć. xx ona oczekująca moje gratulacje i wszystkiego dobrego dla was, super wieści xx Ja miałam dziś wizytę ktg ok z maluszkiem brak skurczy, szyjka jeszcze nie przygotowana więc lek wstrzymała się z wywołaniem , następna wizyta za tydzzień 4.11 i zobaczymy co bedziedalej. Mikołaj waży 2750, poza tym wszystko ok ale mi się wydaję że trochę malutki bo Karol w tym tyg ciąży miał już 3500, A jeśli chodzi o te zielone wody to nie powinno się powtórzyć, bo młody nie miał żadnego zakażenia i nie rodził się długo po terminie.Wyszło jeszcze że dzidzia ma zastój na nerce ale lek mówiła że to maleńka kropeczka i żeby tym się nie przejmować. Myślałam że już w tym tyg bedziemy już razem a tu jeszcze czas. xx A co do świąt to też nie mogę sie doczekać bo pierwsze święta w nowym miejscu bo nie mówiłam wam że mamy takie mieszkanko na poddaszu u moich rodziców bo i tak cały dom jest na nas ale zrobiliśmy sobie góre żeby być osobno. Pierwsza nasza choinka ale też pierwsze święta bez Michała taty. xx Położna też sie mnie pytała czemu ostatnio nie przybieram na wadze a ja jem w sumie normalnie tylko zdarzają mi się czasem wymioty po których wydaję mi się że wyleciało wszystko z całego dnia. Wczoraj też tak miałam aż po wszystkim miałam zawroty głowy,. xx Adzik powodzenia jutro życzę i kolejny maluszek już bedzie jakie to są emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka badz dobrej myśli;) wszystko będzie ok;) xx Ja dziś wyszłam do sklepu i mam dosyć pytan "jeszcze nie urodziłaś", "kiedy rodzisz"??? po prostu coś mnie strzela;/ i non stop telefony i smsy z tym samym pytaniem. xx Czesto dziś mam bóle jak na okres;/ xx Ogólnie to coś nie mam humoru i chodzę nadąsana;d xx Zapomniałam co miałam jeszcze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja zwarta i gotowa do szpitala jutro rano na oddział :) Któraś z was już leży może w legnicy ? Troche mnie to przeraża ale mam nadzieje że jutro bede miala wszystko za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowamambo powodzenia i trzymamy kciuki zeby wszystko było ok;) xx Nie macie pojęcia jak mi się nudzi i jaką mam zgagę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Dziewczyny pisalam ale nie chcialo mi dodac posta Wlasnie odszedl mi czop Nie wiem czy w calosci ale zaczyna się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej ja tez juz po wizycie. Maly wazy 2900, niby wszystko ok ale lekarz stwierdzil brzezny przyczep pepowiny w dolnym odcinku i zapisal to na karcie ciazy. Za dwa tygodnie zrobi dopochwowe usg zeby sie upewnic czy naczynia krwionosne nie omijaja lozyska bo przy peknieciu blon plodowym wystapi wtedy krwawienie z naczyn dziecka co jest dla niego zagrozeniam . Na chwile obecna nie widzi zeby byly naczynia oijajace lozysko ale chce sie upewnioc jeszcze. W ogole to moje lozysko jakos dziwnei jest zbudowane (rysowal nam na kartce zeby wytlumaczyc) ale powiedzial ze wydolne. Tylko znowu sie pytal o palenie papierosow i czy ktos w moim otoczeniu pali :/ nie wiem czy widzi tam jakies zwapnienia?? chyba by nie mowil wtedy ze jest ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz to sobie narobiłam bidy... bo ja pisałam wam chyba że na początku ciąży jak miałam takie wielkie wzdęcia i zaparcia to czasem jak się załatwiałam to miałam troszke krwi na papierze, okazało się że mam hemoroidy ciążowe i że mam się nimi nie przejmować, i rzeczywiście tak było że się nie przejmowałam bo calutki czas się regularnie wypróżniałam, a dzis w końcu mnie "ruszyło" po tych 3 dniach i przy podcieraniu czuję obok wiecie czego jakąś narośl, myślę sobie co to kuźwa jest, a jest to wypadnięty hemoroid :( nie boli, nie piecze, ba ja nawet go nie czuję no chyba że przy podcieraniu :( to pewnie przez to że parlam a tam nic nie szło. W necie piszą żeby go włożyć ??? ale ja go nawet nie dotknę, dobrze że jutro mam wizytę bo ja chyba oszaleję normalnie. W dodatku ta moja piczka puchnie dalej i teraz mnie piecze, boli, swędzi sama już nie wiem bo w nocy aż wariuje. Wyczytałam w necie że to może byc grzybica po antybiotyku ok ale mnie w środku poza bólem krocza nie zmiennym od dawna nic nie piecze, swędzi nie mam żadnych upławów, a przy grzybicy niby są jakies grudkowate i śmierdzące a ja w środku czyściutka. Te ostatnie tygodnie mnie zamęczą po prostu, teraz na tą chwilę poród to dla mnie jawi się jak cud jakiś ;) i wybawienie na które czekam :) xx claudina słyszałam o siemieniu właśnie, jutro zakupię, mam nadzieję że pomoże już do końca :) a co do ochrony krocza właśnie to nam połóżna mówiła że one mają taki obowiązek tzn zrobić wszystko by nie nacinać, nie wiem czy dobrze zakodowałam ale jest to związane a akcja rodzic po ludzku i na położną któa nawet z tobą nie omówiła tego że nacina i dlaczego to robi to chyba możesz zażalenie złożyć, tak cos mi świta :) że jak trezba nacinają ale mają obowiązek wytłumaczyć ci dlaczego i takie tam :) xx newt ależ cie maluszek wzioł na wstrzymanie :0 może próbuje te wiesz naturalne sposoby ;) seksik, sutki ?? :) może coś ruszy ?? xx magda ja tez znam dzieciatko któremu sie wchłonoł naczyniak, głowa do góry, pamiętaj że mały czuje Twoje nerwy i stres :) xx repetytorium 36 hehe ale pomysl sobie jakie to mądre dziecko musi być ;) xx Andzik ale ci fajnie, chodź z 2 strony dzisiejszej nocy nie, bo stres pewnie mega będzie :) trzymam kciuki :) xx Ags to miałas straszaka hehe a juz przebrneła mi myśl czy to u Ciebie już hehe xx Karolina idealne podsumowanie :) zostawienie niedokończonej sprawy hehe półtorej godziny o rany, ja pół ledwo przezyłam ostatnio hehe xx Safari oj ta jeż kocham te klimaty, a teraz to już w ogóle, my zawsze jak ubierzemy choinke włączamy kolędy, obieramy pomarańcze skóry na grzejnik dajemy i pijemy kakao :) uwielbiam ten czas i szczerze mówiąc zazdroszcze zycia w taki mieście :) u nas też niby miasto ubrane, ale klimat nie taki hehe chodź tu gdzie mieszkam na wsi też coraz więcej ludzi ubiera domy :) no nic jeszcze troszkę trzeba poczekać :) a położnej tylko pozazdrościć :) xx nfocat ja właśnie miałam ostatnią miesiączkę 8 lutego :) xx promyczek ale się narobiłaś podziwiam :) xx co do włosów ja farbowałam w zeszłym tyg :) a że lubię mieć lekki odrost to do porodu kiedy by nie nastapił mam spokój :) xx miłego wieczorku buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim rozpakowanym :) Pamiętam, że któraś z Was zdecydowała się na pieluchy wielorazowe. Tak z ciekawości- na jakie się zdecydowałaś? Ja kupiłam właściwie same kieszonki i nie wiem czy dobrze zrobiłam :/ Ale wydaje mi się, że otulacze strasznie powiększą pupkę dzidziusia. Dziewczyny, czy Wy też macie skierowanie do szpitala na termin porodu? Leżałam z dziewczyną, która się zgłosiła do szpitala w terminie, ale dopiero po tygodniu mieli jej wywołać poród. Nie wiem czy jest sens tak wcześnie się do nich zgłaszać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55---- sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka--- 3120/51-------sn CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Andzik87----------27l--------1dz-----------03 listopada---------Leon Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej znowu ja. Dziekuje za mile slowa, dobrze ze u was ok. Jak czytam forum to chociaz na chwile sie uspokajam. Xx Izulinka ja o tym nie mowilam i nie pokazywalam swojej ginekolog ale tez mam chyba tego hemoroida i to juz od dluzszego czasu taki kawalek skory wystajacy z tylka pfuuu. Xx Ja juz jestem po prysznicu i leze a byl u mnie maz godzinke temu. Troche sie mu wyplakalam, on mnie pocieszal i jak to facet probuje byc twardy ale ja widzialam ze sie tez przejal bo go znam tylko on robi wszystko zeby mi tego nie pokazac a tez procz przejecia jest zbulwersowany i troche mowi ze w to nie wierzy ze nie mozliwe ze tak nagle ten naczyniak sie pokazal i ze lekarzowi sie przewidzialo. Oczywiscie chcialabym zeby tak bylo no ale miny lekarza i ordynatora byly zbyt powazne wiec zaczynam sie oswajac ze ten naczyniak tam jest byle tylko lagodny i gdzies z tylu glowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hemoroida to chyba tez mam :O zauważyłam że kawałek "mieska" mi wystaje .. ostatnio czesto sie wypróżniałam ale tez nie pokazywałam tego pani doktor .. Xxxx Jak dla mnie bez sensu tez jest lezec w szpitalu skoro nie ma przeciwskazan ... jakby nie zapisa ktg to tez bym była w domciu do czasu az nie bylo by to konieczne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej ja tez juz po wizycie. Maly wazy 2900, niby wszystko ok ale lekarz stwierdzil brzezny przyczep pepowiny w dolnym odcinku i zapisal to na karcie ciazy. Za dwa tygodnie zrobi dopochwowe usg zeby sie upewnic czy naczynia krwionosne nie omijaja lozyska bo przy peknieciu blon plodowym wystapi wtedy krwawienie z naczyn dziecka co jest dla niego zagrozeniam . Na chwile obecna nie widzi zeby byly naczynia oijajace lozysko ale chce sie upewnioc jeszcze. W ogole to moje lozysko jakos dziwnei jest zbudowane (rysowal nam na kartce zeby wytlumaczyc) ale powiedzial ze wydolne. Tylko znowu sie pytal o palenie papierosow i czy ktos w moim otoczeniu pali :/ nie wiem czy widzi tam jakies zwapnienia?? chyba by nie mowil wtedy ze jest ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Karolina to jutro moze obie bedziemy tulic nasze malenstwa. powodzenia i zycze szybkiego porodu. xxx szczerze jak na razie sie nie denerwuje. ale rano na pewno bede. i balam sie ze bede miala nocke z glowy ale chyba nie bo strasznie mnie spanie muli. xxx mnie na szczescie hemoroidy ominely wiec wspolczuje wam dziewczyny xxx ide spac. spokojnej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Andzik 3mam kciuki za Was :-) I zobaczymy może jeszcze któraś zechce dołączyć jutro :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
andzik powodzenia:) xxx u mnie noc tragiczna - w ogole nie spalam z nerwow. wczoraj pisalam ze lekarz stwierdzil brzezny przyczep pepowiny z tym ze w gabinecie powiedzial tylko co to jest , narysowal i wspomnial o krwawieniu a ani slowem nie wspomnial o tym jakie naprawde moze miec to konsekwencje. Pewnie nie chcial straszyc ale strasznie sie w****ilam w domu jak o tym przeczytalam bo koles zwyczajnie ominal polowe najwazniejszych rzeczy!!! okazalo sie ze taka budowa pepowiny i lozyska sama w sobie jest nieprawidlowa i moga dodatkowo wystepowac naczynia krwionosne bladzace co przy porodzie sn z reguly konczy sie krwotokiem dziecka!! jest to smiertelne zagrozenie , cala ciaza moze przebiegac ok tak jak u mnie , a przy porodzie okazuje sie ze te naczynia pekly i nastapil krwotok! wiec sytuacja niesie ze soba potezne ryzyko a on mi kazal przyjsc za 2 !! tygodnie zeby dokladnie zbadac te naczynia!!! nosz k***a za 2 tygodnie moge urodzic i co jesli te naczynia sa nieprawidlowe?!!! dlaczego nei zbadal tego wczoraj ??? w****il mnie i nie wiem co myslec!! jesli jest jakiekolwiek ryzyko to ja sie na nie nie godze i chce cc!! pepowina u mnie zaczyna sie przy twarzy dziecka , przy ujsciu szyjki macicy bo lozysko tez mam nisko usadowione!! dzwonie dzisiaj do niego ze jutro chce przyjsc na to badanie dokladniejsze dopplerem i nie bede czekac 2 tygodni !!!! kurcze cc robia bo np waga dziecka jest kolo 4 kg, tutaj kuzwa jest nieprawidlowo zbudowana pepowina i ja mam ryzykowac czy wystapi krwawienie przy sn ??????????? w ogole dlaczego dopiero teraz o tym mowil ??? masakra!!!! sorry ale mam mega wk***a na ta sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej melduje sie ostatni raz z brzuszkiem:) po 8 biora mnie na ciecie. juz jestem przygotowana po lewatywce i z welfronem. na sam koniec jeszcze cewnik bedzie. xxx ciekawe jak sytuacja i Karoliny sie rozwinela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Andzik, powodzenia Kochana!!!! Juz zaraz będziesz miała Leosia na piersi:) X My jestesmy po pierwszej nocy w domu razem, 2 pobudki na karmienie i zmianę pieluszki i teraz skończyliśmy sie karmić i Marys spi z Tatusiem:) lecę sie umyć papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Nfocat-masz racje, nie powinnas czekac tych 2tyg bo roznie moze byc. Mam nadzieje ze pojdziesz dzis na te badania! Powodzenia! Xxx Andzik tobie tez powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaoczekujaca wielkie gratulacje!!! Ucaluj swoje Maleństwo i życzę Ci dużo sił i cierpliwości!!! Zreszta rak jak sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Andzik kochana powodzenia!! :-* u mnie bez zmian Odczuwam tylko czestsze i mocniejsze skurcze, jednak nadal jest to niereguralne Jeszcze mi odchodzil potem czop Najpierw byl zabarwiony krwia potem już nie Ale mysle ze ta krew po badaniu szyjki Xxx Wiecie co z jednej strony nie mogę się doczekac a z drugiej zaczynam się bac Wczoraj było przyjecie jednej dziewczyny i jak mysle ze ja niedlugo Ojej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja po wizycie wczoraj wieczorem, dostałam już skierowanie do szpitala na 18 ( mam dzwonić 17 po południu i pytać czy jest miejsce wolne jak tak to mam się zgłosić koło 20 godziny i cc zaraz 18 rano) z małym też wszystko dobrze waży już 2700, a co do skórczów to mam obserwować jak znowu pojawi ich się więcej niż 25 to mam dzwonić i znowu mnie na kilka dni położy na kroplówki. Na panią anestezjolog troszkę musiałam poczekać bo mieli cc, ale bardzo przyjemna i rzeczowa wszystko wytłumaczyła zapytała na jakie w moim przypadku znieczulenie wolałabym się zdecydować, także wszystko ustalone. Mam nadzieję że malutki dotrwa do 18 i nic wcześniej nie wywinie. A no i jeszcze doktor pobrał mi wymaz na badanie Gbs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Andzik trzymam kciukasy, to juz zaraz!!;) xx Nfocat masz zupełną rację, dzwon do tego gina i wymagaj, dziecko najważniejsze, a jeśli coś nie tak to idz do innego lekarza. xx Malwi super że już jesteście z Marysią w domku;) xx Ja nockę miałam o dziwo w miarę dobra. Trochę się budziłam bo miałam problem z przekręcaniem się. Za oknem biało , wszystko oszronione;) dobrze ze nie muszę nigdzie jechac bo bym sobie szyby musiała skrobac;d xx Idę zjeśc sniadanko bo mam zamiar dziś umyć okna;) xx Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Andzik powodzenia zycze i duzo sil. Xx Nfocat no z tymi lekarzami to szkoda gadac. Mnie tez zostawili taka nastraszona nie wytlumaczyli nic bo trzeba czekac do porodu i koniec a ja mam sie teraz martwic caly czas i rozmyslac co to bedzie. Xx Ja juz po ktg i czekam na sniadanie. Troche im sie nie spieszy bo glodna juz jestem. Mimo wczorajszej wiadomosci spalam jakos dobrze, ale moze tez ze zmeczenia placzem i mysleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Ania3211 a na kiedy ty masz termin ?? xxx karolinaa rowniez zycze powodzenia:) xxx palka, zimowa ja w ogole nie wiem dlaczego on dopiero teraz mi o tym powiedzial? przeciez musial widziec w ktorym miejscu pepowina laczy sie z lozyskiem i ze jest to nieprawidlowa budowa, w szczegolnosci ze jest to w poblizu ujscia szyjki macicy i dodatkowo pepowina moze wstawic sie do kanalu rodnego przed glowa dziecka!!! w dodatku on nie ma pewnosci czy naczynia krwionosne w tym miejscu nie sa prawidlowe i mam czekac 2 tygodnie zeby to sprawdzic gdzie porod za 3??!!! w gabinecie powiedzial jedynie ze przy peknieciu blon plodowych pekaja te naczynia i nastepuje krwawienie- ale to sa krwotoki gdzie tylko szybka cc moze uratowac dziecko bo sorry ale od pekniecia blon plodowych do wyparcia dziecka moze minac kilka godzin wiec powinno sie zalecic cc ze wzgledu na ryzyko powiklan :/ w dodatku w medycznym artykule napisali ze cc zleca sie w 36 lub 37 tygodniu zeby uniknac rozpoczecia akcji porodowej i odejscia wod! kurcze za kazdym razem pytalam dlaczego maly ma pepowine kolo buzi i czy nei jest owiniety to mi odpowiedzial ze 60 % dzieci jest owinietych pepowina- ale kurde co innego jest jak pepowina wyrasta kolo buzi dziecka i w dodatku w strone kanalu rodnego ! aaaagrgrgrgrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat ja myślę że bez względu kiedy on chce zrobić to badanie zadzwoń do niego i powiedz że chcesz mieć wykonane badanie już teraz, jeśli się nie zgodzi leć do innego lekarza. Ja też jestem w szoku że cos takiego zobaczył dopiero na sam koniec praktycznie, bo co innego np naczyniak a co innego nieprawidłowa budowa łożyska. Nie denerwuj się juz tak, dzwoń do niego i zobaczysz wtedy co dalej. Ważne że jeremi na tą chwile zdrowiutki czeka sobie więc czasu jeszcze troszke jest :) xx Mali jejciu ale ci zazdroszcze :) oby reszta nocy była taka jak ta pierwsza :* opowiadaj jak ty się czujesz wgl, jak funkcjonujesz :) xx Ania a ty cc będziesz mieć prezz ten brzuch tak ?? xx Karolina jej to już naprawdę niedługo :) xx Andzik jestem dzis z Tobą myślami, mocno trzymam kciuki :) odzywaj się jak tylko będziesz mogła :) xx alez kolejny piekny dzień jest, słoneczko świeci, jeszcze troszke mrozi ale jest pieknie :) chyba czas wstawic pranie :) xx miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda ja czasami mam wrazenei ze lekarze traktuja pacjentow jak debulio jakichs, ja rozumiem ze nei chca straszyc niepotrzebnie ale jesli jest sytuacja gdzie ryzyko jest konkretne to moim zdaniem maja obowiazek omowic temat :/ poza tym mysle ze wiekszosc osob uspokoi sie kiedy porozmawia z lekarzem a ten wytlumaczy dokladnie co i jak :/ no nic zaraz dzwonie do swojego a Ty tez sie trzymaj :) xxx iza - no na chwile obecna jest ok :) tak jak pisalam ja ta ciaze przechodze tfu tfu bez komplikacji ,choc nie wiem tez dlaczego przy robieniu usg gin sie mnie pytal czy pale papierosy albo ktos w moim otoczeniu pali. Nie wiem czy on moze widzial cos na tym lozysku ?? zapytalam dlaczego pyta to cos mi sciemnil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekujaca
Hej :) U mnie noc kiepska, humor też i w ogóle wszystko do d**y :( Wczoraj oddali mi małą z tej salki adaptacyjnej ale nawet nie na pół doby bo tym razem nie chce jeść :( Nie wiem co z nią jest, najchętniej by tylko spala... Próbujemy ją na siłę karmić co 3 godziny no ale jak na siłę to ulewa :( Xxx Moja laktacja to jakaś pomyłka :o ściągam hmmm raczej pobudzam laktatorem i nie leci NIC! A bawię się tym co 3 godz metodą 7-5-3 i wssumie ilość jest taka że tylko ta nakładka na pierś jest lekko przybrudzona ale ani kropla do butli nie spadła jeszcze :( Dziewczyny poratujcie jakąś radą. .. Xxx Andzik już pewnie jesteś po wszystkim. Trzymam kciuki by wszystko było zgodnie z planem i strasznie jestem ciekawa wagi synka :) Xxx Magda naczyniaki to nic strasznego. Nie martw się. Mojemu chrzesniakowi zniknął a miał na ramieniu. Xxx Claudina nie mogłam wstawać bo zapis na ktg nie szedł. Ale te łóżka są wypas, można nawet ustawić w pozycji siedzącej :p probowalam skakać na piłce bo mi położna przyniosła ale mimo że dawało mi to sporo to tylko 20 min bo ten zapis nie szedł. Potem podlaczylii oksytocyne to już w ogóle nie mogłam nawet do wc wstać bo rozwarcie było i strach że wody odejdą i dziecko wypadnie. Ogólnie to te położne bardzo zachęcają do aktywnego porodu i chronią krocze. W miarę możliwości oczywiście. Xxx Nfocat rzecz niepojeta jak dla mnie z tym lekarzem! Domagaj się by Cię przyjął dzisiaj a najlepiej idź prywatnie do jakiegoś specjalisty w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Karolina ostatnio położna tłumaczyła mi też rodzaje krwawien i mówiła ze jak ciemna krew jest to znaczy ze coś po badaniu i ze tak może być i to normalne. Ale jak jest bardzo jasna krew to znaczy ze coś się zaczyna dziać i trzeba do szpitala. Xxx Nfocat kurcze naprawdę przykre ze dopiero teraz mówi tak ważne rzeczy i jeszcze do tego chce to odwlec. Masakra. Tym bardziej ze to może grozić krwotokiem i w ogóle to jest poważna sprawa. Tak jak Iza wspomniała to nie sprawa kosmetyczna a zagrożenie dla dziecka. Mam nadzieje ze wszystko dobrze się skończy i ze lekarz sprawdzi to dokładnie jeszcze dziś nawet. 3mam kciuki za Was Xxx Andzik oczywiście czekamy na wieści po cc :-) Xxx Nie wiem czy coś jeszcze miałam komuś napisać wiec miłego dnia dziewczynki. Xxx Ja wczoraj po tych krokietach miałam takie wzdęcia ze aż mi wszystkie wigilijne dania przeleciały przed oczami ze ich nie zjem :-( Ugotowalam jeszcze wczoraj warzywa na sałatkę jarzynowa j będę dziś robić plus rozmrażanie lodówki i zamrażarki w planach. Pora wstać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×