Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny. ja sie tyle dzis wyspalam ze aż za długo. Teraz mi sie nic nie chce. Dobrze ze obiadek ze wczoraj i tylko obrać ziemniaki. Ale za 2 godzinki, moze wcześniej ma być polozna u nas pierwszy raz... Ciekawa jestem jakie bedzie to nasze pierwsze spotkanie :-) Ide poodkurzac i powiesić zasłonę do garderoby jeszcze :-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matosza ja nie leze wiele ale w domu przesiaduje jednak ostatnio bo to chora to brzuch twardnieje i duzo duzo odpoczynku to zalecenie lekarza. Do końca 8 miesiąca byłam w dużym ruchu i miałam wysiłek spory, tzn w 8 miesiacu juz mniejszy, ale tez jednak nadal chodziłam do pracy, to sie tak nagle z tym brzuchem zaczęło... A co chwile pochodzę to juz brzuch i nie dam rady tak na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matosza ja nie leze wiele ale w domu przesiaduje jednak ostatnio bo to chora to brzuch twardnieje i duzo duzo odpoczynku to zalecenie lekarza. Do końca 8 miesiąca byłam w dużym ruchu i miałam wysiłek spory, tzn w 8 miesiacu juz mniejszy, ale tez jednak nadal chodziłam do pracy, to sie tak nagle z tym brzuchem zaczęło... A co chwile pochodzę to juz brzuch i nie dam rady tak na sile. Xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Hej dziewczyny! Xxx Malwi graulacje!!! Usciski i buziaki dla Was! Marze o takim porodzie sn bez naciecia Xxx Andzik dawaj znac co i jak i oby wszystko poszlo sprawnie i bez niepotrzebnych nerwow Xxx Safari jak tylko dalam post a nie pamietam o ktorej godzinie to Twoj już byl wyswietlony Xxx Claudina imienia jeszcze nie mamy, ale nie bedzie to imię ojca mojego meza Wiem ze trudna to byla decyzja dla Niego Po rozmowach podjelismy decyzje ze tylko jedno imię bez drugiego Ale teraz smieszne ze co zaproponuje to nic się nie podoba Zrezygnowalam z Kordiana i myslalam o Alanie Proste w wymowie krotkie Ale dalej to nie to A moj uparl soe tylko przy jednym Abel :-) Xxx Jutro o 8 rano KTG plus badanie Spie fatalnie a reszta bez zmian Xxx Izulinka im blizej tym gorszej. :-D Xxx Znowu mi się snilo ze urodzilam a Maly uparciuch po Mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matosza ja już jestem dawno gotowa i mogę iść rodzić w każdej chwili, czekam tylko na cynk od mojej córeczki :) Ale jej się nie spieszy! Czasem mam skurcze przepowiadające ale nic poza tym. W czwartek mam wizytę i prawdopodobnie dostanę już skierowanie na wywołanie. Wiadomo wolałabym tego uniknąć bo podobno nic przyjemnego ale będzie co będzie. Ja to mam trochę fioła na punkcie wszystkiego co naturalne więc średnio mi się widzi kroplówka z oxy ale cóż, nie na wszystko mamy wpływ. Tobie to dobrze, że jesteś już doświadczoną mamą, idziesz już 3 raz to wiesz czego się spodziewać :) xx Karolina Alan mi też się bardzo podoba, tym bardziej że pisałaś, że macie zamiar wyemigrować, więc będzie łatwe do wymówienia. Ale nie ma rady, Tatusiowi też się musi podobać. xx Andzik ale czy Ty już teraz do terminu musisz być w szpitalu? czy puścili Cię do domu i masz wrócić za kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Claudina myślę że dojdziemy do ladu z tym :) Jeśli nie urodzę do terminu 1.11 to 2.11 mam się zglosić na oddzial i raczej też zostanę Poza tym lekarz mnie uświadomil że dlużej jak do 8 nie bedziemy czekac, wiec kolo 2 mam nadzieje xxx obym jutro miala ten wynik GBS xxx wszyscy pytają sie czy juz urodzilam czy mnie coś bierze Juz zwariowac mozna xxx czasami mam takie wrazenie ze ja nigdy nie urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Claudia prawdopodobnie juz do konca zostane w szpitalu. xxx nie ukrywam ze chciala bym urodzic naturalnie ale co ma byc to bedzie. najwazniejsze zeby maly byl caly i zdrowy. xxx poczekam co mi polozna ze szkoly rodzenia powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Claudina, ech, boję się porodu jak każda z was... Tyle że pewnie spokojniej podchodzę do kp i ogólnie pielęgnacji, bo już się dwa razy udało:)... Powiedz, jakoś przeoczyłam, dlaczego masz mieć od razu skierowanie na wywołanie? Są wskazania? Bo ja też trochę bym chciała, choć myślę, że najczęściej dzieciaki same wiedzą, kiedy się zacząć kluć:) Xxxx Safari, no tak, byłaś chora, to wiadomo, że się domowałaś, sorry... A jak kark? Puścił? Xxx Karolina, Alan b. fajne i międzynarodowe, wszędzie łatwo wymówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik wobec tego czekam na dalsze wieści ,fajnie że położna trzyma rękę na pulsie do terminu masz niby 7 dni więc szybko zleci choć życzę ci zeby coś się szybciutko ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
aktualizuję, bo zginęłam w akcji :D Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55---- sn CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Andzik87----------27l--------1dz-----------03 listopada---------Leon Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca--27l--------2dz-----------06 listopada---------córka Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada---------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Andzik, to znaczy, ze bedziesz w szpitalu do terminu czekac? Przynajmniej w dobrych rekach jestes gdyby sie cos dzialo. xcccc Iza, faktycznie Natalia sie dawno nie odzywala. A Zawiecha to juz wogole :( xxxxxx Safari mnie tak kark jeszcze przed ciaza bolal, bo ja to wiecznie sie czyms martwie :/ xxxxxx Gosia zazdrosze wypoczynku a najlepiej dla Oliego taki wypad z rodzicami zanim brat sie urodzi :) xxxxx ja po malu do zycia wracam bo od rana wymioty i biegunka. poza tym mam taki potworny bol w mostku, mala mnie gniecie, brzuch sie wcale nie obniza :(. Jak tak dalej pojdzie to przez gardlo mi wyjdzie ;) 12 dni do terminu zostalo, nie wiem jak ja to wytrzymam :( Do tego Bartek ma teraz tydzien ferii i nawet nie mialam sily z domu z nim dzis wyjsc. Moze po obiedzie gdzies na spacer wyjdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, moj sasiad to Alan i Bartka terener od pilki i wychowawce w przedszkolu tez mial Alana ;). Tolalnie rozny przekroj wiekowy, wiec imie w Anglii bardzo fajne. A chlopcow malych w sumie nie znam o tym imieniu. A Abla to juz wogole nie znan oprocz tego z Biblii ;) :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno.... mam siare w piersiach!!!!! Dzis odkrylam, ale sie ciesze :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Andzik powodzenia! Malutko Wam zostało dziewczyny, mi się w dalszym ciągu wydaje, że jeszcze cała wieczność. Ale czas mi tak zasuwa, że te moje 4 tyg też czuję, że zlecą migiem. U mnie samopoczucie w miarę ok, zgaga oczywiście czasem męczy, ale jakoś można przecierpieć. Brzuch mam dalej wysoko, podobnie jak Ags mam wrażenie, że bliżej mu do gardła :P U mnie też dziś na obiad mielone, tylko zamiast buraczków mam ogóry kiszone. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Matosza, z tego co zrozumiałam to mój lekarz uważa, że skoro juz zaraz jest termin i dziecko ma już prawidłowe wymiary i wagę to nie ma na co czekać i lepiej rodzić juz i nie ryzykować że cos tam z lożyskiem będzie nie tak (zwapnienie czy coś takiego) bo wtedy może być niedotlenienie dziecka. Dowiem się w czwartek dokładnie. Ale tak mnie to wcale nie przekonuje. Mój lekarz jest z tych co dmuchaja na zimne. Xx Andzik czemu musisz być w szpitalu? Przepraszam że drążę temat ale nie mogę zrozumieć po co masz czekać do terminu na patologii jak się nic nie dzieje zamiast na spokojnie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekujaca
Hej dziewczynki :) Ja tylko na krociutko bo padam z nog. Malwi serdecznie gratuluje ze Marysia juz z Tobą i zazdroszczę takiego porodu :) Xxxx Andzik trzymam kciuki i zycze by obylo sie bez wywolania :) I sie pochwale: Dzisiaj o 11 : 48 przyszla na świat Alutka :) Urodzilam ja siłami natury choc lekko nie było. No i mnie pocieli. Ma 3120g i 51 cm. Jest cudna ta kruszynka moja i ma full czarnych włosków :) Pozdrawiam Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
onaoczekująca - kolejne cudne wieści! Gratuluję serdecznie kochana i ściskam was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Ona oczekująca ale jak to już??? Wow! Poród spontan! :D :D Gratulacje!!! No wiesz co, tak mnie wyprzedziłaś a miałyśmy się przecież na porodowce spotkać! :) no nic, za to będę mogła Ci zadać milion nurtujacych mnie pytań co do porodu na Zaspie!:D Odpoczywajcie z Alutką :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Onaoczekująca, czuję, jakbym cię wywołała swoim postem! GRATULACJE!!! Dla ciebie, dzielna Mamo, i cudownej, maleńkiej Alutki... Dużo zdrowia i powodzenia!!! XXXX Claudina, rzeczywiście to takie działanie na wyrost, gdy nic się nie dzieje... Ale jeśli maluch spory... Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Kolejna dzidzia na forum i kolejna sn. Super :-) gratulacje :-) Xxx Ja jestem po 1 wizycie położnej, świetna babeczka, ale wiecej napisze pózniej bo duzo tego.... Ponad godzinę gadania i nawet akupunkture miałam robiona :-D pózniej sie odezwę uciekam robić obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Onaoczekujaca-zazdroszcze ze masz to juz za soba i ze z mala jest wszystko ok! Gratulacje!;) Xxx Tak wlasnie sobie przypomnialam ze na majowym forum byl czas ze kazdego dnia rodzilo sie dziecko i tylko sie czekalo na swoja "kolej" i wyszukiwalo wszelakich oznak porodu:) Xxx Ags-moze organizm ci sie oczyszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
ona oczekujaca, gratulacje! Coz za wiadomosc ;). A Matosza pytala przed chwila czy jestes juz do porodu przugotowana :)))) Super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa mamo, tez o tym pomyslalam, ale nie wiem.... Oby, oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
onaoczekujaca - Wielkie gratulacje!!!! tak znienacka nas zaskoczylas :) super ze z dzidzia wszytsko ok :) a co do naciecia mam nadzieje ze nie jest to az takie straszne?? odpoczywajcie a potem zdaj nam relacje z porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Jeśli coś nie tak to mnie poprawcie :D Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55---- sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka--- 3120/51-------sn CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Andzik87----------27l--------1dz-----------03 listopada---------Leon Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Malwi,Ona oczekujaca:Dsuper wielkie gratulacje!!!ucałujcie Maluszki swoje i piszcie w miarę możliwości!!!:)ekstra, najwazniejsze,ze Dziewuszki zdrowe i Wy tez dałyście rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jak super :D:D:D onaoczekująca to nas zaskoczyłaś czekamy na konkrety :) buziak dla Alutki super że jesteście już razem ogromne gratki no i nie doczekałaś do pełni :Pa twój post mnie rozwalił totalnie odpisałaś dziewczynomi na koniec tak skromnie o sobie he he he :) xxx ags u mnie też brzuch wysoko choć ja mam jeszcze 26 dni ,żadnych objawów.Życzę dużo siły przy synku wiem co to znaczy .Chyba nie wątpiłaś że będziesz mieć mleczko ? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Mnie tez Ona oczekujaca bardzo zaskoczyla:)szczególnie,jak napisala,ze zazdrości takiego porodu Malwi,chcialam juz odpisywać,ze moze jej tez taki będzie bez naciecia i w milej atmosferze hehe a tu juz po ptakach:DP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Gosiaczek,my ten sam termin:)jak myslalam,ze juz bym chciala zeby Asia sie ur.to teraz myślę,ze niech jak najdłużej siedzi w brzuchu!przynajmniej jako taki spokój mam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ags i jak sie czujesz?!?lepiej?!moze to faktycznie samooczyszczanie?!ona oczekujaca chyba tez na tydz.przed miala wymioty i biegunki?!?no i witaj w klubie,mi z corka tez sie nie chcialo wychodzic,mimo ladnej pogody,to nastrój fizyczny i psychiczny mialam dzis do doopy:/a pozniej wyrzuty sumienia,ze jestem beznadziejna,bo nawet z dzieckiem nie mam sily wyjsc:(ale ten astmatyczny kaszel tak mnie dusi teraz,ze szok:(zatoki zawalone a leki średnio pomagaja...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×