Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość nfocat
promyczek wyslij meza niech nagra wystep cory i obejrzysz nagranie:) chyba ze nie boli bardzo to jedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula-kladz sobie np pieluche tetrowa na siusiaka podczas przebierania, ja tak robilam i dzieki temu tylko pielucha byla mokra no i to co lezalo a niekoniecznie my;) polog...jakos nie wspominam tragicznie-4razy prysznic w ciagu dnia i dalo sie jakos zyc:) na wzdecia dla dzieci polecam espumisan. Xxx Gosiaczek-rozmawialysmy juz o twoim lekarzu-ja wlasnie slyszalam ze taki jest-dobry ale nie do konca sie przejmuje pacjentami. Xxx Ja tez w koncu musze spakowac ta torbe...a nie chce mi sie jak fix...ja w niedziele zaczynam 38tc (wedlug usg) i tak liczylam caly czas bo wedlug om to powinnam chyba dzis zaczac 38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera nie dodalo mi posta. Agagula-daj sobie pieluche tetrowa na siusiaka-przynajmniej wy nie bedziecie obsikani;) u nas to dzialalo:) na wzdecia polecam espumisan. Xxx Gosiaczek - juz rozmawialysmy o twoim lekarzu i w sumie to co napisalas to jakos mnie nie zdziwilo:( takie wlasnie rzeczy o nim slyszalam... Xxx Ja tez musze torbe spakowac w koncu:)nie moge sie zabrac do tego...wedlug om dzis bym chyba zaczynala 38tc, ale ze licze wedlug usg to zaczynam w niedziele 38. Xxx Ja na wystep corki bym poszla na twoim miejscu-zawsze mozna wyjsc:) jeszcze jak pierwszy raz bedzoe wierszyk mowila to juz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat- wlasnie maz dzis wyjatkowo nie mogl, ma taki tydzien, ze sie zwolnic z pracy nie da, ale za to dziadkowie pojechali. Dobrze, ze nie pojechalam, bo popedzilo mnie do klopa.. xx Podolewa mnie cos po lewej stronie, oby to nie nerka. DR mowila ostatnii, ze jak cos to mam przyejchac na ip i mi podlacza kroplowke. Jutro jade na ktg, najgorzej, ze dojazd do szpitala jest niefajny a ostatnio to wracalam taxowka to 30 zl zaplacilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Jakiegoś doła łapię ostatnio. Już mi się kompletnie znudziło bycie w ciąży :-( Mały d wyjścia się nie zbiera,a podobno drugie dziecko powinno urodzić się szybciej niż pierwsze. Michał urodził się 3 dni przed terminem, a ten leniuch ani myśli! Wszystko mnie dobija, warczę na ludzi bez powodu i nie mogę już na siebie w lustrze patrzeć. Masakra jakaś. Dobrze, że chociaż na forum dużo się dzieje, to podczytuję regularnie i cieszę się razem z wami z każdego maluszka, zazdroszcząc nieco przy okazji ;-) Poza tym ostatnio mam strasznie niskie ciśnienie, ostatnio rozkurczowe miałam 50. Lekarka kazała mi pić kawę i dosalać potrawy, więc przynajmniej tyle mam z życia :-) Agagula - ja po prostu nigdy na dłużej niż parę sekund nie zostawiałam Miśka z odkrytym siusiakiem. Przy zmianie pieluszki jak tylko jedną ściągałam, to przykrywałam go złożoną tetrą zanim nową pieluchę zamocowałam pod tyłkiem. Po kilku prysznicach doszłam do tego, że inaczej się nie da. Jak nasikał w tym czasie, to przynajmniej zamoczył pieluchę tetrową a nie pół mieszkania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Czesc Dziewczyny! Xxx Promyczek u mnie nadal cisza Wysprzatalam caly dom Teraz siedze ogladam p*****ly w TV Maly szaleje Mi. Się czasem brzuch napnie i tyle Tez chcialam skorzystac z pomocy meza ale po odejsciu tego czopa to się boje Jak to chronilo dziecko to teraz mialabym wrazenie ze dostalabym czegos po tej krotkiej chwili przyjemnosci hehe Xxx Newt ja tez już chce urodzic Chodz naprawdę nie czuje się zle ale mam już dosc tego czekanaia Te plecy mnie tak bola co pare dni i dziś znowu Ani siedziec ani lezec Nic się nie da robic Jestem taka zmeczona Tylko bym spala Ale się mobilizuje bo potem to jestem jakbym przyszla z jakiejs pielgrzymki Xxx Agagula mnie. Od poczatku polog bardziej przerazal niz sam porod Wiadomo ze bolec musi. Ale. To dochodzenei do siebie i dodatkowo opieka nad dzieckiem gdzie jest się obolala Wiem ze malenstwo wynagrodzi wszystko ale kazda z nas wydaje mi się chwilowe doly vedzie lapac Już chce byc po Maly wychodz! :-) Xxx Ja się wybieram w sobote na groby :-) jakoś psychicznie by mnie gnebilo ze nie bylam Xxx Dziewczyny ciesze się ze po wizytach wszystko dobrze Xxx Magda jeśli wszystko jest ok nie zamartwiaj się na zapas! Teraz Ci to niepotrzebne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48----cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55--- sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka--- 3120/51-----sn andzik87----------27l------1dz---29.10------Leonek---3640 /55-----cc CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Siemanko Dziolszki :)) troche sie nie odzywalam, bo srednio z czasem... bylam u siebie, bo moj P mial wolne, a ze teraz ma popoludniowki to siedze u rodzicow i sie nudze. xxx Widze, ze duzo dziewczyn mialo dzisiaj wizyte. Ja tez podjechalam na IP na ktg i co? Zero skurczow i szyjka dluuuga. Nic nie zapowiada porodu. Juz trace nadzieje,ze w ogole urodze :P xxx Maly mi tak uciska na WSZYSTKO, ze ledwo chodze... mam taki ucisk i na biodra, na krzyz i do tego tak mnie bola pachwiny. Jeszcze jak mnie dzisiaj badal lekarz to myslalam, ze sie skrece z bolu... juz nie wspominam o paniach poloznych na izbie, ktore robia wielka łaske i czuja sie jak conajmniej ordynatorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
cześć Dziewczyny, ja też melduję się po wizycie - nadal szyjka długa i zamknięta, ale tak mi ją wymacał że ledwo siedzę. Ogólnie wszystko ok, poza tym że chciałam usłyszeć że zaraz rodzę a tu coś się nadal nie zapowiada.. a żebyście wiedziały ile ja po schodach latam, skaczę na piłce, myję podłogi, masuję sutki, jem ananasy! :D koniec, od jutra leżę na kanapie i nic nie robię, bo to nic nie daje. za tydz znowu wizyta i jak nic nie ruszy to skierowanie na wywołanie (ale to już mi poprzednio mówił więc ja nie wiem). Powiedział że łożysko jeszcze jest ok, ma 3 stopień dojrzałości, ale jeszcze nie ma wapnienia. xx Andzik!! Gratulację i wszystkiego naj naj dla Ciebie i Leosia! xx Karolina, newt - ja Was rozumiem też się czuję ciężka i w ogóle dni mi się dłużą w tym czekaniu i też strasznie chce mi się spać, jak na początku ciąży. i szlag mnie trafia na pytania czy już urodziłam a jeszcze bardziej na txt "niech maluszek siedzi w brzuchu jak najdłużej".. xx Agagula! Ty jesteś naszą największą forumową optymistką! więc jak już Ty narzekasz na połóg to mnie to trochę przeraża.. trzymam za Ciebie mocno kciuki! xx Iza - siemię pomogło? xx czytam super książkę - Tracy Hogg "Język niemowląt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po wizycie. Z mała wszystko ok, niestety szyjka pozamykana:( jak to usłyszałam to myslałam ze mnie cosik strzeli;/ Ginek mowił ze w sumie już teraz może się wszystko zdarzyc, ale przyszły tydzien raczej jeszcze nie wchodzi w grę;/ jeśli jednak nic nie wyjdzie to 13 mam kolejną, już raczej ostatnią wizytę;) Przytyłam niecały kilogram;) nie miałam usg więc nie wiem ile moja królewna waży. Czekałam dziś 2h az mnie dupa boli od siedzenia;/ xx Po wizycie pojechałam na zakupy i kobita sprzedała mi takie śmierdzące mieso na gulasz ze prawie rzygłam i rzucałam nim przy kasie tak mnie poniosło;d;d pani kierownik sklepu nic nie marudziła przez moją akcję bo czuła ten smród na odległośc;/ bleeeee xx Idę zjeśc dopiero mój obiadek, zupkę cebulową, bo przed wizytą bałam się zjesć;d nowiecie jakby mi się coś wymskło niespodziewanego przy badaniu;d;d xx Coś muszę zacząć kombinowac zeby jednak ta szyjka się zaczęła skracac;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Pałka daj nam znać jak już wykombinujesz coś na skracanie szyjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
Hej dziewczyny ja też się melduje jeszcze w dwupaku;) mój starszy oczywiście na sam koniec przyniósł mi chorobsko z przedszkola kaszle strasznie i ma okropna wysypke;/ pani doktor twierdzi ze typowa wirusowka....oby tylko na mnie nie przeskoczył o. ...powiem wam ze mam już serdecznie dosyć i do porodu zatrzymam go w domu... Co do aspiratora to mieliśmy sopelek i był super;) gruszka natomiast do d**y... dziewczyny które miały cc czy mialyscie lewatywe przed zabiegiem? Gosia, twój starszy tez choruje? Dobrej nocki wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
super ze na wizytach wsio oki! Tak dalej:-) Claudina kochana ja tez mialam dluga i zamknieta szyjke-dlatego pojechalam do Leby:-) zdradze Ci sekret dlaczego tam urodzilam;-) po pierwsze najadlam sie jak bak! Po drugie spacer nad kochane morze z morsami, a po trzecie moj M po morsowaniu byl bardzo zmarzniety i postanowilam go ogrzac...:-P wlazlam na niego w pozycji na jezdzca a on ruszal biodrami bo ja juz mialam ograniczone ruchy:-P takze jak chcesz rodzc wskakuj na swojego i jechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
A co do tetrowej na siusiaku to moja wyobraznia szwankuje - bo jak go umyje z ta pielucha? Xx A wiecie ze ja ciagle nie moge uwierzyc...jak mialam Go w brzusiu to wszystko bylo takie malo realne, schowane i pracowala moja wyobraznia ze On tam jest, czuje, slucha no i oczywiscie ma czkawke ;-) a teraz jak Go tule, caluje, dotykam i zagladamy sobie w oczy to dalej nie moge uwierzyc w ten moj Maly Wielki CUD! Normalnie lzy mi sie ciagle cisna ze jestem mama i mam malego czlowieka za ktorego jestem odpowiedzialna! Chyba dlatego te chustawki nastrojow... chcialoby sie dac mu wszystko a sil czasem brakuje i nie zawsze jeszcze wiem co ten moj synek chce w danym momencie...najlepsze sa w dalszym ciagu te jego czkawki:-D nic sie nie zmienil;-) Buziaki kochane - czas zlapac oddech bo mam teraz cale 5 minut tylko dla siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 37 tydzień i 2 dzień to zaczęty 38 tydzień czy 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczynki, Agula przypomniałaś mi mojego młodego na pierwszej wizycie u pediatry jak go rozebrałam do badania o on podniósł siusiaka do góry i panu doktorowi zmoczył far***** on się śmiał że wiać że z sikaniem nie ma problemów, xx ja sie tak naczytałam jak promyczek się tak kiedyś napracował to mi aż głupio było bo ja miałam lenia i dziś wzielam sie do roboty. Umyłam wszystkie podłogi, okna dachowe i te mniejsze . poprasowałam, obiadek ugotowałam nawet byłam grób tatowi troche pomóc sprzątać i jestem z siebie dumna chociaż jak się poziej położyłam to myślałam że z bólu nie wytrzymam tak mnie plecy bolały. Jak mnie chęci nie ominą to jutro mam w planach umyć łazienkę, okna balkonowe, dokładnie wszystkie kurze i może podłogi jeszcze raz przejadę. xx Też bym chciała już urodzić i obię co mogę bo mi lek mówiła że przy tych moich infekcjach przydałoby się przyspieszyć. W nocy seksik- nic nawet mnie brzuch nie bolał Sprzątanie nic oprócz bólu pleców Spacery nic Chodzenie po schodach nic Mały jest naprawde upartym Dobranoc dziewczynki bo jestem dziś wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula kochana moja....masz pewne typowego baby blusa, podobno do 3 tyg przechodzi. Ja do dzis nie moge uwierzyc ze miałam Hanie w brzuszku i tego jak ona tam funkcjonowala bo przeciez jest "prawdziwym" człowieczkiem :-) Wszstko robie na żądanie, nie ustalam jej zadnych godzin, sama dyktuje co kiedy chce robic. Mamy troszke problem z brzuszkiem, tzn kupke robi ładnie tylko przy puszczaniu bąkow sie preży, napina i płacze. Daje jej espumisan (średnio pomaga) ale zamowilam Sab sinex ( chyba tak sie pisze) podobno dzialaja rewelacyjnie. Jutro mam je odebrac i sprawdze jaka mają "moc :-) A co do siusiania to Hania tez sika przy kazdej zmianie pieluszki, na szczecie wszstko leci w dól :-) Agagula daj zdjecie syneczka na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Gosc anja ja polecam ten Sab, espumisan u nas tez nie dzialal.. uzywalismy tego Sabu na zmiane z Bobotickiem forte tez ok... na zaparcia uzywalusmy rurek Windi idealnie kupa po tym szla, iczywiscie nie za czesto zeby jelita dzieciatka sie nie rozleniwily.. Xxx Co do gruszki ja stanowczo jestem na nie!!! Nie polecam!! Za to aspiratory jak najbardziej, mialam/ mam do czynienia z Katarkiem- tym do odkurzacza i polecam w 100 procentach, recze za niego. Zapewniam ze nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina ,newt,claudina,kasiaaa coś te nasze wizyty dzisiejsze nie po naszej myśli.Myślę że każda z nas po cichu miała nadziaję ze coś sie zaczyna ale najważniejsze że dzidzie zdrowe. Mam pytanie do dziewczyn co mają te skurcze przepowiadające ja dzisiaj miałam ich chyba z 20 niektóre trwały napewno ponad minutkę i nie należały do przyjemnych, żadnej regularności ani dodatkowych objawów nie było wy też tak macie ? I tak fatalnie mi się podczas nich oddycha może dlatego że brzuch mam bardzo wysoko i jak się ten brzuszek napina to czuję jakbym pod piersiami miała głaz. xxxx zimowa mamo ten lekarz przyzwyczaił mnie do tego że zawsze mi wszystko sprawdzał i mówił, a dziś ewidentnie miał dużo pacjentek i mnie zlał a akurat na tej wizycie bardzo mi zależało .Postanowiłam sobie że przy jakiejkolwiek wątpliwości poprostu umówię się do niego na wizytę i już , a na ktg będę sobie co tydzień chodzić :P jak nie po dobroci to na siłę go odwiedzę a co !!!! xxx promyczek i jak córa sobie poradziła z wierszykiem ? xxx newt mam takie same odczucia ,najchętniej zamknęłabym się w domu na cztery spusty i przespała ten czas do porodu oby szybciej zleciało xxx agagula ja jak tylko widziałm że pyrtuś sie lekko podnosi to odrazu pieluszkę przykładałam zeby potopu nie było ,i zaobserwowałam też że jak robiło mu się zimno to właśnie z moczu nas traktował xxx claudina ja też czytałam tą książkę i byłam z niej mega zadowolona ale nie próbuj wprowadzać tych zasad od początku.Daj sobie czas ,poznajcie się z maluszkiem,zaklimatyzujcie się w nowych rolach,ja zaczełam ją stosować gdzieś od 3 ms życia młodego i choć łatwo nie było to bardzo mi pomogła ustabilizować życie.To oczywiście tylko moja opinia :) xxx katka no niestety ale podleczyłam go syropem z cebuli i pulneo :) Opuścił 2 dni szkoły ,nie pozwalałam mu wyjść z łóżka mimo iż nie miał gorączki i jest już dużo lepiej,choć pewnie jutro pobiega na tych swoich urodzinach i znowu wrócimy do początku no ale cóż będziemy się martwić później.Zdrówka dla twojego starszaczka xxxx agagula i anija jak ja wam zazdroszczę że macie już maluszki przy sobie xxx safari u mnie sprawdziła się nosefrida choć tym razem mam zamiar kupić katarek xxx ags napewno wszystko jest ok :) xxx izulinka no nie wiem czy taką super mamą ;) no ale chory jest naprawdę więc się tym usprawiedliwiam :P xxx magda co twoja pani doktor powiedziała o tym naczyniaku? i pamiętaj lepiej dmuchać na zimne uważam że ci lekarze fajnie się zachowali,lepiej coś sprawdzić o raz za dużo niż zlekceważyć.Bedzie dobrze ,bądź dobrej myśli :) i nie martw się na zapas xxx safari my mamy tak między 19 a 21 stopni jak temp spada poniżej 19 to piecyk się załącza i grzeje do 21.Ja nie nawidzę jak jest gorąco w domu i ciągle bym tylko wietrzyła a w nocy to bym najchetniej spała przy otwartym oknie tylko nie lubię tego jesiennego powietrza bo ludzie już palą w piecach a ten zapach z kominów strasznie mnie drażni xxx natalia jak tak napisałas o tych wszystkich swoich dolegliwościach to rzeczywiście trzymam kciukaski żeby szybciutko ci poszło i nie śmiem już narzekać .Metoda SMS rewelka :) xxx nfocat dobrze że cię lekarz uspokoił i że nic więcej nie wyszło xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Safari, u nas jest tez koli 21 st. Zarowno w naszej sypialni jak i u Bartka okno w nocy jest otwarte caly rok ;) zxxx Magda daj znac co dr powiedziala xxxxx Dziewczyny, przykro mi, ze niepocieszone jestescie po wizytach, ale glowa do gory, dzidzie wkoncy sie wykluja ;) xxxxx Gosia ja mam takie twardnienia jak Ty i sie ludzilam, ze przez nie szyjka sie skraca a Ty tu mi piszesz, ze u Ciebie nic sie nie dzieje ;) zxxx Promyczek, fajnie moc dziadkow wyslac do dziecka jak samemu sie nie domaga :). Ja mialam taka sytuacje jeszcze na poczatku ciazy, ze ledwo zywa na przedstawienie Bartka szlam, bo nie chcialam zeby mu przykro bylo. Nic z niego nie pamietam ;) xxxx Agagula tez mialam problem obsikiwania. Ciesze sie, ze teraz mnie to ominie ;) xxxxx Anja, Haneczke cudna masz az Ci zazdroszcze. xxxx Katka, oby synus Ci nic nie sprzedal. Zdrowka dla Was. Leniuchujesz juz? xxxxx Karola, zawsze mozesz u mnie osprzatac, ja cos motywacji nie mam. xxxx Padam przez Bartka ferie, marze, zeby jeszcze z tydzien nie rodzic i moc odpoczac jak juz wroci do szkoly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Nie mogę spac Tak się beznadziejnie pisze z mojego telefonu dlatego tak ogolnikowo Wczoraj wieczorem mialam takie skurcze dosc mocne i reguralne, mysle moze w nocy się cos zacznie Poszlam się wykapac i przeszlo Pojawialy się potem ale znowu niereguralne i slabsze Do terminu z miesiaczki 2 dni , z USG 30-31 październik i ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Gosiaczek mam takie ze jak mnie wezmie to. Nie mogę kroku zrobic, zauwazylam ze sa co raz mocniejsze, ale tylko przez chwile , potem wraca do normy I jeszczy jak mnie zlapie to czuje straszne parcie na pecherz i od razu musze siku Gorzej jak nie ma gdzie :-) Xxx Ags sprzatac naprawdę lubie, więc nie ma sprawy hehe jedynie czego nie lubie to gotowac leeEeee Xxx Izulinka jak u Ciebie? Xxx Maly się przeciaga a przeciaga Probuje spac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Widzę ze nie ja jedyna cierpię na bezsenność w ostatnim miesiącu ciąży. Tez juz przed 5 się obudziłam jak codzień i nuda leżę i czekam.... o 9 jadę do lekarza. To tak przed musze wyjść. Przydałoby mi się jeszcze drzemnac z godzinkę bo spałam tylko 5 godzin. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! u mnie noc w miarę ok. dziś pracowity dzień ale zanim zacznę to szybka kawka i post na kafe. xx Agagula - podoba mi się Twój sekret na wywołanie porodu! przetestuję u mnie: najem się, nad morze mam blisko i mąż pod ręką także będę działać. Ale teraz już się chyba wstrzymam do niedzieli bo 1 listopada to głupia data a jeszcze mam cmentarz na trasie do szpitala i boję się korków. xx słuchajcie to jest w ogóle super że nasze październikowe mamusie: Anja, Agagula, Onaoczekująca, Malwi nadal piszą na forum bo z tego co czytam i słyszę to ciąża i poród to pikuś przy połogu i obsłudze noworodka tak więc wzajemne wsparcie jest jeszcze ważniejsze. xx Gosiaczek - dzięki, wezmę sobie Twoje rady do serca. oczywiście planowałam wprowadzić te zasady z opisanego w książce łatwego planu od razu po powrocie z noworodkiem do domu ale już nawet mój mąż pukał się w głowę i kazał mi wyluzować z tą obsesją organizacji życia. Masz rację że chyba trzeba dać sobie czas na kierowanie się intuicją na początku. xx co do skurczy przepowiadających - ja je mam od jakiegoś tygodnia codziennie wieczorem i Gosia one są dokładnie takie jak opisujesz. w różnych odstępach czasu, czasem co 5 minut a potem co 20, przy czym nie bolą, tylko brzuch jest mega twardy przez ponad minutę. też mi wtedy trudno złapać oddech i serce szybciej bije. Do tego mam taką falę gorąca i po kilku skurczach robią mi się wypieki na policzkach. Trochę nieprzyjemne ale ja i tak na nie czekam z niecierpliwością bo zawsze liczę na to że się rozkręcą i urodzę. xx Ags - mój przykład też pokazuje że one nie skracają szyjki. Ale one ćwiczą macicę, bo to jak każdy mięsień - im częściej się napina tym mięśnie stają się mocniejsze i potem jak już się zacznie akcja poród to macica będzie skuteczniej działać i urodzimy raz dwa. xx powodzenia na wizytach kto dziś ma i miłego piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Agagula-myslalam ze to problem podczas przewijania/przebierania. A tobie chodzi o sikanie podczas kapieli czy jak? Xxx Gosia-ty sie z tymi skurczami tak nie rozpedzaj;) zebysmy sie spotkaly na porodowce;) Xxx Zgadzam sie z Gosia co do planu dnia wg tracy hogg-podstawa jest poznac dziecko, i mysle ze na tej podstawie wypracowac swoj plan dnia bo u nas kilka rzeczy sie nie sprawdzilo zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa nic się nie martw :( z lekarzowych wieści szyjka długa,brzuch wysoko ,nic nie zapowada szybkiego porodu do tego jeszcze przesunął mi termin z 22 na 25 więc może się okazać ze ciebie będą już do domku wypuszczać a ja dopiero na porodówce się zjawię.A te skurcze to chyba po tym wczorajszym badaniu tak mnie męczyły cały dzień,za to spałam idealnie ,nic mnie nie bolało i o dziwo miałam bardzo mocny sen. Wieczorem Natuś przez 15 minut próbował wyjść przez powłoki brzuszne -dosłownie a dziś cisza ,noc za spokojna i oczywiście już stresa łapię xxxx dzisiaj mam rozmowę odnośnie mojej umowy bo kończy mi się 19.11 ciekawe co mi przełożona zaproponuje .Chciałabym mieć gdzie wrócić ale coś czuje że chce się dzisiaj ze mną pożegnać i że za rok jak skończy mi się macierzyński to czeka mnie szukanie pracy xxxx miłego dzionka i powodzenia na wizytach...samych pomyślnych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
gosia- ja mam umowe na stale ale na moje miejsce juz kogos zatrudnili wiec pewnie bede w tej sytuacji co Ty :/ trzeba bedzie szukac pracy, a z tym wiadomo lekko nie jest , w dodatku kurcze tutaj akurta od stycznia mialam podwyzke i podstawy takiej pewnie gdzie indziej nie dostane, a nasze miasto male wiec ofert tez nie ma wielu. W kazdym razie zycze Ci powodzenia- moze akurat Przedluza Ci umowe ?:) co do skurczy to ja je tez miewam i tak samo zupelnie nieregularne (jeden raz tylko mialam ze 4 lub 5 co 8 minut) niektore nieprzyjemne, ale gin stwierdzil ze szyjka pozamykana i dziecko wysoko . eheh ale powiem Wam ze po usg dopochwowych jak widzialam odleglosc glowki od szyjki macicy to jest nie wiem 2 cm?? wiec dla mnei to nie jest wysoko :p xxx agagula pewnie hormony Ci szaleja, organizm zmeczony a w dodatku musi sobie poradzic z wieloma zmianami. Mam nadzieje ze szybciutko humor Ci wroci , a dla pocieszenia to takie spadki nastrojow czy baby blues dotyka wiekszoc kobiet po porodzie:) xxx gosciu moim zdaniem 37 tyd i2 dni to 38 tydzien ciazy xxx karolinaaaa kurcze zycze szybkiego rozkrecenia akcji , nie znasz dnia a ni godziny :D a wczorajw poczeklani byla babeczka z terminem porodu na wczorajszy dzien i biedna byla taka wielka, napuchnieta jeszcze autobusem musial jechac i przepuscilam ja w kolejce to sie mega ucieszyla:) xxx safari ja tez mam lekki sen, czesto wstaje i szybko si ebudze- trening przed narodzianmi dzieci :D xxx eja z tym sikaniem to mam nadzieje ze nie jest to az tak czesto i ciagkle jak piszecie??? :")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski;) u mnie noc taka se, wszystko mnie bolało już nie wiem jak mam leżec;/ Za chwilę się zbieram i jade do pracy zawiezc L4 być może już ostatnie. Potem wracam do domku i zaczynam sprzątanie, muszę jeszcze ugotowac obiadek bo moj nie mąz dziś wraca do domku;) xx Co do skurczy przepowiadających to mnie dośc czesto też łapią, nie trwają długo ale sa bolesne. Dziś na dzien dobry miałam 2;) xx Jak już zrobię wszystko co mam w planach to mam czas dla siebie czyli farbowanie włosów, malowanie paznokci i oczywiście muszę ogarnac brwi;) xx Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×