Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

hej dziewczyny! Ja nie spie, bo i tak mnie nogi bola. Nastawilam jajeczka i sobie paste zrobie i kawka jest gotowa :) W nocy tak mnie bola nogi, ze sie budze co 50 minut i musze wstac i polozyc sie na drugi bok. Na razie nastroj dobry :) xx zwiecha- przykro mi z powodu babci xx Mi sie codziennie skurcze zaczynaja od populudnia dotad az zasne a potem to spie :) xx Ja nie bylam na grobach, ale z checia poszlabym gdzies dzisiaj, bo ile w domu mozna siedziec. xx Agagula- jak ja bym chciala juz z synkiem isc na spacerek- fajnie :) xx Gosiaczek- fajnie na takich urodzinkach, az mam ochote na jakis tort, albo dobre ciasto z kremem karpatkowym, albo...makowiec -cala ciaze chodzi za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej w niedziele. My juz po sniadaniu i po wafelkach niestety.do herbaty bo kawe znowu odstawilam calkiem po tamtej akcji ze szpitalem co maly mial tetno 190. Xx Dziewczyny nie przejmujcie sie ludzmi, gadaja i gadac beda. Mnie tez np denerwuje troche siostra mojego meza bo ona to sie podnieca jak glupia tylko w taki dziwny sposob jakby przy mowieniu jaki to ja mam brzuch i ile przytylam chcialaby siebie dowartosciowac. Ale to nie tylko ja zauwazylam bo jej maz i moj maz tez maja tego jej gadania dosc i zawsze mowia zeby dala juz spokoj ze wygladam jak normalna kobieta w ciazy i ze te 6kg mi w brzuszek poszlo bo wcale nie przytylam a ja sie wtedy ciesze ze mam swoich obroncow. Tacy ludzie po prostu tak sobie lubia pogadac jedni po prostu zeby pomarudzic jedni zeby przy tym siebie i swoja figure dowartosciowac albo z jeszcze innych powodow nie wiem ale wpuszczam jednym uchem wypuszczam drugim :) Xx Ale nam.sie ladnie listopad zaczal. Wczoraj slonce, dzisiaj juz znowu sloneczko po szybie wali no pieknie po prostu. Milego dnia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
gosia przykro zpowodu pracodawcy :/ swinie to sa a kobiety maja przesrane na rynku pracy, nie dosc ze nizsze stanowiska , pensje to jeszcze z powodu ciazy albo nie chca zatrudnoc bo przeciez "kiedys Pani bedzie planowala dziecko ? " albo przy pierwszej lepszej okazji zwalniaja lub nei przedluzaja umowy :/ ciekawe tylko kto sie bedzie zajmowal dziecmi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Zawiecha fajnie ze do nas wrocilas i bardzo mi przykro z powodu babci. xxx Dziewczyny u ktorych cos zaczyna sie dziac powodzenia i naturalnych porodow zycze. bo ja cc ogolnie bardzo zle wspominam.i drug raz bym sie nie zdecydowala. a kumulacja bolu byla na drugi dzien po cieciu do tego poznawanie sie z malym. cale szczescie ze mialam polozna znajoma to mi duzo ppomogla. xxx dzis juz funkcjonuje ok i mam dobre wiesci bo dzis idziemy do domku. czekamy aby za ksiazeczka zdrowia Leona i jedziemy do domy. ciesze sie ogromnie bo ten szpital mnie juz meczy. xxx Z karmieniem jest u mnie dobrze maly jak by mogl to wisial by caly dzien. piersi przeogromne i bolace od nachodzacego pokarmu. jednak ten pokarm nie jest jeszcze taki tresciwy i butelke tez podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik kochana nie ma czegos takiego jak nie tresciwy pokarm!! Moze syn ma potrzebe ssania, on tez niewiele potrzebuje. A kazde podanie butli zaburza laktacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Hej dziewczyny! Xxx Jestem po KTG badaniu i USG więc po kolei Skurcze mam co raz mocniejsze, jednak nie sa one jeszcze na tyle regularne bym zostala na oddziale Rozwarcie na jeden palec Maly powolutku się pcha Przeplywy super, wody dobre, lozysko powoli starzeje się We wtorek mam się zglosic na 8 rano Mam byc na czczo i zostaje już Xxx Jeśli wczesniej odejda mi wody albo skurcze się nasila i beda co 10 minut mam jechac od razu :-) Xxx Maly ma 3 kg Rusza się caly czas. Serduszko pieknie bije Czekam z niecierpliwoscia i jednoczesnie ze strachem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Gosiaczek, Ags mam nadzieje ze wszystko pojdzie bez komplikacji i nie będę musiala miec cc Dzisiaj jak przyjechalam na szpital robili cesarke i 3 minuty jak bylam na oddziale i taki placz dzidzi A jak wychodzilam to na porodowce byla już dziewczyna z mezem Skakala na pilce. Co by nie pisac boje się :-D Xxx Promyczek a jak u Ciebie? Xxx Newt, claudina Wy tez już o czasie Jakies postepy? Xxx Nie ukrywam ze moj mezczyzna mi pomaga Spisal się super dziś :-D w srodku nocy co nieco i dziś skurcze konkretne :-) Xxx Repetytorium chyba zmarla babcia nie zawiechy Chyba ze ja zle doczytalam Przykre i duzo sil! Mi niestety pamietam moja babuszka odeszla w piatek wielkanocny a w Wielkanoc byl pogrzeb Cos okropnego... Xxx Malwi caly czas trzymam się wersji Twojego porodu :-) Xxx Andzik caluski dla Was! XXx Caly czas jestem na biezaco Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Karolina masz racje, jesli chodzi o babcie- przepraszam xx Karolina-fajnie, ze juz Cie zostawia i bedziesz pod obserwacja, ja ciagle sie stresuje i co wieczor to samo- skurcze coraz mocniejsze co 10 minut przez dlugi czas a w nocy przechodzi. Jak mi wody nie odejda, to mam wrazenie, ze nie zdarze do szpitala xx Dzisiaj poszlismy z rodzinka na spacer do lasku i mysle moze cos sie ruszy, bo troche pod gorke bylo, ale obecnie nic sie nie dzieje. Synus dzis bardzej aktywny wiec nie wiem, czy cos z tego bedzie. W toalecie czesto bywam, ale juz nie patrze na to.. jutro ide do mojego gina na wizyte. xx moze sie myle, ale tez uwazam jak zimowaMama, ze chyba mama dostaje taki pokarm dla dziecka, jakie ono na dany moment potrzebuje, no ale tez z drugiej strony wiem, jak niektore mamy walcza o ten pokarm, bo dziecko placze i uspokaja sie jak dostanie butle wiec chyba to jednak nie jest takie proste xx Andzik- jak fajnie, ze do domku. W domku zawsze przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
U mnie dalej cisza. Uparłam się tylko, że nie urodzę 1 listopada, bo data mi się nie podoba, ale już dzisiaj mogłoby się coś podziać. Niestety -zero reakcji. Zła chodzę jak osa i jeszcze na dodatek ryczę bez powodu. Szkoda gadać. xxx Zawiecha - jak to miło,że wróciłaś! Zastanawiałam się co u ciebie słychać, już mi się śniłaś nawet kiedyś :-) xxx repetytorium - współczuję. Trzymaj się kochana. xxx magdalenka - nie zwracaj uwagi na ludzkie gadanie. Chyba trzeba mieć wyjątkowe kompleksy żeby się w ten sposób dowartościowywać. xxx Andzik - super że już wychodzicie, w domu zawsze najlepiej. A z tą butlą to rzeczywiście ostrożnie, maluchy szybko się do smoka przyzwyczajają bo łatwiej leci i po jakimś czasie mogą nie chcieć piersi doić. xxx Karolina - masz się zgłosić do szpitala już we wtorek? Super! Ja dopiero w sobotę. Oszaleję do tego czasu jeśli mały się nie wykluje! Fajnie, że u was wszystko dobrze, trzymam kciuki, żeby cię cc ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj wykorzysałam pogodę i wybrałam się z moimi chłopakami na 2 godzinny spacer choć jak wracaliśmy to miałam już serdecznie dość .Zaliczyłam dwa razy krzaki bo parcie na pęcherz było ogromne. Pogoda cudna,ciepło ,słonecznie :) xxx mamusie na terminie trzymam kciukaski choć nie ukrywam że liczyłam ze przez wekend któraś się rozpakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Andzik, kochana, jak mały chce wisieć na piersi, niech wisi! Jest malutki, sam uczy się, ile potrzebuje i zobacz jak dobrze wie, co dla niego najlepsze! Masz pokarm i możesz samodzielnie wykarmić swojego skarba! To wielka rzecz! Butla tylko w tym przeszkadza... Zimowa ma wielką rację, ja też cię całym sercem wspieram!!! Xxxxx Gonię ciebie, Onaoczekująca - grabię liście (a ogród spory:)), noszę drewno, chodzimy na długie spacery (jak Ty Gosia zaliczam krzaki:))) itp. i... nic. Przepowiadające są, a owszem, jak chodzę. A jak siadam, to cisza. Wszystkie sposoby oprócz oleju rycynowego wypróbowałam. No żesz do jasnej ciasnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka. Zazdrosscze wam tych spacerkow, ja bym po takim nie mogla nogami ruszyc tak by mnie krocze bolalo pewnie. My przelezelismy prawie caly dzien tu u rodzicow moich. Dalej tu siedzimy ale niedlugo jedziemy do lubina bo trzeba isc spac zeby wstac o 5 rano do wroclawia. Teraz jak sie wieczor zrobil to juz sie zaczynam stresowac znowu tym wyjazdem, tam nie wiem co mnie czeka, trzeba dosyc kawalek jechac a juz mi sie tak wygodnie w aucie nie siedzi i jeszcze zaczelam cos dzisiaj latac co chwile siku...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Czesc Mamuski :)) widze weekend i jakis spokoj na forum. Kurcze, jakos dziwnie sie czuje. Jakby mnie cos bralo.Glowa mi peka,jestem taka zmeczona, spiaca i obolala do tego :P pol dnia przespane.. mam nadzieje, ze przejdzie bo nie chce byc chora. xx magdalenkamz- nie stresuj sie,bo dla Malenstwa to niewskazane. Nastaw sie, ze jedziesz tam tylko po to, zeby sie upewnic, ze wszystko jest ok :))) xx Zbieram sie do domku od rodzicow, bo moj P ma 2 dni wolnego :))) w prawdzie dalej na porodowke, ale jakos nie wierze, ze Maly moglby juz wyjsc :P xx 9 dni do terminu... niech to szybciej mija, bo chce juz zobaczyc tego malego przystojniaka. Tez tak macie, ze jestescie mega ciekawe jak wygladaja? Ja Olka widzialam w 19tyg, byl do mnie mega podobny :)) ale moze cos sie zmienilo :P xx Spokojnej nocki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Dziewczyny u mnie co raz gorecej Przez godzine mialam skurczze co 7 minut Poszlam się wykapac i się uspokoilo Dodatkowo po badaniu ginekologicznym mialam plamienie brunatne z nitkami sluzu Czyli chyba resztka czopu Znowu zaczynaja mi się skurcze co 7 minut Jak beda co 5 jade na szpital Maly bardzo się rusza Jak będę w stanie będę pisac Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Gin kazal mi jechac jak co 10 min Jak beda bardziej bolesne to jade Do uslyszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Karolina powodzenia kochana Xx My juz w domu u siebie. Ide.sie myc i spac buziaki i dzieki za slowa otuchy na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolaaaa, trzymaj sie!!!! Oby wszystko gladko poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to zycze w takim razie mocnych skurczow (ale lekkiego porodu) ! :D wreszcie cos sie zaczyna dziac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Karolina trzymam kciuki!! ;) czekamy na niusy z porodówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Karolina - trzymam kciuki! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie raz dwa i rano będziemy czytać dobre wieści! Ja dzisiaj też w końcu zaliczyłam parę skurczy, ale niestety bardzo nieregularnych jeszcze. A mały tak się zapiera nogami i wciska głową na dół, ża mam wrażenie jakby miał za chwilę wyskoczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ciekawe co u Karlony, oby juz bylo po porodzie i zeby tulila swoja Kruszynke. U mnie na razie skurcze co 10 minut, ale ja juz sie przyzwyczailam :) Mam dzis wizyte na 12, potem pojde cos zjesc, moze zaczepie centrum handlowe a najlepiej porodowke :)) szczerze.. to juz bym chciala urodzic, bo te noce sa juz przegieciem dla mnie. xx Jak tam dziewczyny Wam nocka minela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Witam! Karolina - co u ciebie, bo zżera mnie ciekawość! :-) xxx Promyczek -wiem co czujesz, ja na porodówkę też już chętnie bym poleciała, nawet na piechotę :-) Jeszcze trochę i się doczekamy! xxx U mnie nocka wyjątkowo dobrze, a szczególnie poranek :-) Popracowaliśmy nad naturalnymi metodami wywoływania porodu i pędzę teraz na śniadanie, bo opadłam nieco z sił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Gratulacje mamuśki  stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48----cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55--- sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka--- 3120/51-----sn andzik87----------27l------1dz---29.10------Leonek---3640 /55-----cc CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Karolinaaa powodzenia i daj znać jak będziesz mogła co u Ciebie :) U mnie noc tragiczna. Budziłam się max co 2 h (z zegarkiem w ręku) na siku, do tego miałam przerwę w spaniu od 2 do 4, bolał mnie żołądek, a jak coś przekąsiłam i napiłam się herbaty to zaczęło mnie zbierać na wymioty, brzuch się napinał. No mówię Wam koszmar. Dzisiaj przenosimy się na dół spać, bo wykończyły mnie te nocne latania po schodach. Na szczęście jutro wizyta, dowiem się co i jak u małego. Ja dalej puchnę, łydki mnie bolą na maxa, chodzić mi ciężko i to tak wszystko nagle się zebrało. Magda powodzenia na wizycie, na pewno Cię tam uspokoją, bądź dobrej myśli. Promyczek uparciuch z tego Twojego maluszka, miejmy nadzieję, że lada moment zechce wyjść. Dziewczynki 1 listopad minął można zacząć rodzić :D Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) Standardowo od rana musze sobie trochę ponarzekac. Ze spaniem mi nadal nie idzie, do tego doszło mi drętwienie rąk;/ drętwieją od opuszków palców po łokcie. Najgorzej jest rano jak wstaje to przez jakiś czas nie mam czucia w dłoniach;/ czytatałam w necie ze prawdopodobnie jest to zespól cieśni nadgarstka i powinno to minąć po porodzie. Bardzo dziwne to uczucie, do tego puchna mi palce i kostki. Już mam dosyć, wyglądam jak jakiś serdelek, chcę już rodzić;/ xx W sobotę bylam tylko na jednym cmentarzu bo miałam jakiś gorszy dzien, wczoraj nadrobiłam resztę i nawet byłam w gościach u ciotki. Pod wieczór bolały mnie pachwiny i kuło mnie koło pipki ale jakoś dałam radę. xx Nie mąż oddelegowany do pracy, obiadu nie muszę robić bo mam od wczoraj, trochę tylko ogarnę i nic wiecej nie robię;) xx Gosia super że synciu zadowolony z imprezy;) a co do tego grobu nienarodzonych dzieci to mysle że jednak ty dobrze to interpretujesz,a ta pani nie koniecznie;) xx newt ja też wczoraj ryczałam bez powodu, po prostu już chyba może też z tej bezradności+ hormony. xx Magdalenka trzymam kciuki, napewno wszystko będzie ok;) xx Karolina bedziesz następną rozpakowaną;) powodzenia;) i duzo sił;) xx Dziewczyny ja wczoraj pożegnałam się oficjalnie z kebabem;d Zjadłam ostatniego w tej ciązy, przez najbliższe poł roku nie mam zamiaru go ruszyc. Na dodatek w zeszłym tygodniu pożegnałam się z colą i jakoś żyję;d chociąz bywa cięzko;d xx Dziś zaczynam 39tydzien xx Do konca zostało 13dni;) xx Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć Dziewczyny;) Karolina, powodzenia trzymamy za Ciebie kciuki!!! Koniecznie daj znac jak sie akcja rozwinęła;) X Widze, ze co druga juz ma skurcze co jakis czas, extra, w końcu mamy listopad pełna para...:) teraz to juz poleci jedna mama za druga na porodowke:) X Claudinka, pytałas czy rodziłam ze znieczuleniem: nie! A kiedyś tez poruszylas temat nawilżania krocza przy porodzie jak wcześniej wody odejdą, nawilzala mi polozna czymś piczke ale jakoś chyba miałam skurcz i nie zapytałam co to;)! X Nam nocka zleciala ok, co 3 godz pobudka na karmienie i pieluszke i to musieliśmy normalnie sobie budzik ustawiać, bo ani ja o maz ani Marysia, nikt nie raczy sie obudzić:) Marys super spała w łóżeczku troszkę pomarudzila ale nie potrzebowała uspokajania;) X Zimowa, co 3 godz jak mała karmie w nocy z dwóch piersi po 15-10 min jest git???;) muszę tak robic bo pije z jednej, powoli jej sie zasypia, brodawke wypluwa, muszę ja przebudzic i przystawianej do drugiej. X Wczoraj zaliczylismy pierwszy spacer, znacznie dłuższy niz wszyscy zalecają ale szkoda było takiej pogody:) X Repetytorim, bardzo mi przykro z powodu babci. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, powodzenia na badaniach i głowa do góry!!! Musi byc dobrze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, extra ze juz w domu jesteście, Leos wyglada idento jak na tym zdjęciu co kiedyś z usg wstawiłas!!!superasny sluczne usteczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska- wiem, co czujesz z tym spaniem i siusiu i mdlosciami.. ja w ogole jak cos slodszego zjem, albo sie napije, to zaraz mi strasznie niedobrze W nocy wstaje czasami nawet co 50 min, nie to nawet, ze chce mi sie siusiu, tylko nogi bola i poza tym jest mi tak mokro, ze musze skorzystac z toalety.. xx Ja juz patrze zajecia na basenie dla maluszkow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka, mi tez ręce dretwialy i miałam dłonie popuchnieta, faktycznie po porodzie wszystko przechodzi, ja juz pierścionki normalnie noszę a do wagi z przed ciazy dzieli mnie jeszcze tylko 4 kg a to dopiero tydzien po!!! Takze nic sie nie martw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×