Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Kasiaaa91
Karola, Malinowa - Gratki dziewczyny :))) buziaki dla Malenstw :* Katka - powodzenia! :))) trzymam kciuki. xx Tyle newsow na raz to nie na moje nerwy :D ja tez chce ! :(((( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Jarka tylko Katka, przepraszam! X Claudinka, ja mam na drugie imię Ula, jakis nigdy sie z tym pogodzić nie mogłam;) X A my mojej małej na drugie daliśmy imię po mnie;) wy jakie drugie imię dajecie dziecku po dziadkach po sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co tu sie dzieje!:) Karola i Malinowa wielkie gratulacje dla was!!!:) Xxx Katka trzymam kciuki zeby sie ruszylo cos albo zebys dotrzymala do wizyty swojego gina! Xxx Gosiaczek-u mnie chyba faktycznie jakies rozstrojenie zoladka bo niby mi przeszlo, tzn mdli mnie nadal ale juz nie chodze do wc. Tzn chodze mega czesto ale tylko sikac;) nie mam dzis na nic sily, prawie caly dzien leze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Jejku ale tu sie dzieje, widac ze listopad juz mamy :-) Dziewczyny wszystkim Wam gratulujemy serdeczie zdrowych dzieciaczkow no i tych porodow sn,Jestescie super dzielnymi babeczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie, teraz już listopadowe dosłownie i październikowe też witam :) xxx Magda dobrze, że się ta sprawa wyjaśniła i już jesteś spokojniejsza :) xxx Ags- łącze się z Tobą w bólu, bo mi też dokucza wątroba, albo ten woreczek zamiast skurczy:oo xxxxxx Meg- fajnie, że po wizycie ok, ta niunia Twoja to dość spora, mój mały też się taki zapowiada:) xxx Karolina- gratuluję synka, czekałyśmy na taką wiadomość :) zdrówka i siły dla mamusi i synusia życzę :* xxx newt - trzymamy, trzymamy, może to już ?:) xxx Zimowamamo- spakuj resztę będziesz spokojniejsza:) ja dzisiaj dokończyłam pakowanie dopiero , muszę tylko jeszcze jakieś sztućce i kubek spakować, no i kosmetyki dla mnie :) a i jeszcze na to krocze i pępuszek coś dokupić . xxx Malinowamamba- gratuluję córeczki, wszystkiego dobrego :) xxxxxx U mnie też termin odległy, tego z tabelki to już nikt pod uwagę nie bierze, ale niech sobie jest, bo to różnie bywa :P W sobotę wieczorem na cmentarzu jak v wracaliśmy tak mnie zaczęło kłuć w kroczu, że się zatrzymałam , chwyciłam się za brzuch i nie mogłam kroku zrobić, oczywiście wszyscy ludzie gapią się na mnie, a ja nie mogę iść bo tak kłuje :/ udałam , że szukam czegoś w torebce, chwyciłam mocniej męża i ruszyłam powoli do samochodu, potem przeszło, ale krocze, to mnie z dnia na dzień coraz bardziej boli, już nie ma mowy o spacerowaniu, bo kłuje co chwilę i boli. W niedzielę miałam też biegunkę, trochę skurczy i brzuch mi się znacznie obniżył. Małego czuję bardzo nisko między kośćmi miednicy jak mnie tam smyra i nóżkami też już niżej kopie. Z resztą zauważyłam, że zgaga mi w końcu odpuściła, wspaniale ! :P ten tydzień byłby idealny jednym zdaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
Karola gratulacje dzielna z Ciebie dziewczyna, jak dojdziesz do siebie to pisz wszystko dokładnie , xx Malinowa gratulacje i wszystkiego dobrego dla nowych mamusiek i dzieciaczków xx karola ja tez chyba do was niedługo dołacze bo mnie tez cos zbiera ale na szczegóły nie mam siły. xx Katka powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Karolina malinowa moje gratulacje;-) i duzo zdrowka dla was i dzieciaczkow xxx Katka powodzenia:-) xxx Sie zaczelo sypac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ojej ale nam sie tydzien od poniedzialku pozytywnie zaczal. Xx Ja mam zdrowego synusia Xx Karolina i malinowamamba juz razem z dzidziusiami. Dziewczyny wielkie szczere gratulacje, zdrowka i szybkiego powrotu do pelni sil. Super ze od razu karmicie. Xx Fajnie nam sie listopad rozkreca bo cos czuje po tym co tu piszecie ze na.dniach nam sie kolejne mamusie rozpakuja. Oj tez juz bym chciala miec to za soba bo boje sie wlasnie ze sobie nie poradze albo ze bede sie tak dlugo meczyc bo np 15h tak jak karolina to na prawde podziwiam. Xx Wrocilismy niedawno dopiero do domu i padam z nog po tylu godzinach w aucie. Kurcze od tego siedzenie kilka razy mi brzuch twardnial i co do tego to mi tez twardniej tak wyzej pod piersiami, czuje takie mrowienie i spinanie i na koniec twardy brzuch a potem samo przechodzi. Nie dam rady dluzej siedZiec. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia-"spakuj reszte"? Ja nie mialam nic a nic spakowanego! :) ale wlasnie skonczylam pakowac kilka rzeczy. Musze kupic jeszcze pieluchy tetrowe i chusteczki do pupy i chyba to wszystko. Jutro ide mocz zaniesc a w srode rano wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. Nie było mnie parę godzin a tu takie newsy. Xxx Karolina i Malinowa GRATULUJĘ :-) Xxx Katka powodzenia :-) Xxx Oj leci ciekawe jakie jutro nowiny będą :-) Xxx Mi w końcu pachwiny puściły i nawet w sklepie byłam to się trochę przeszlam. Choć na koniec znowu miałam 1 ścisk tam ale przeszedl na szczęście zaraz. U nas żadnych oznak ze coś miałoby być wcześniej choć jak tak miesiąc temu zaczęło mi spinac brzuch i lekarz nakazał odpoczynek to myślałam że wcześniej się coś będzie działo. Teraz to myślę że u nas jeszcze dluuuugo zostało. Miłej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
Dziewczyny urodziłam jednak sn.3.11.2014 Nie zdążyli zrobić cięcia. ..Radzio ma 2970 g i 52 cm wzrostu;) aha Gosia i zimowa, leżę w Wojewódzkim, położne i warunki są naprawdę niezle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Katka, extra całuski dla Was. Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Katka! Gratsy! :):) ale szybka akcja. No to się kolejna wybiła przed szereg! A ciekawe co u newt. Malwi my dajemy tylko jedno imię bo widzisz nawet na to jedno się jeszcze nie zdecydowaliśmy to co dopiero jakby trzeba było dwa wybrać :D O a dziś mój termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
SUPER!!!dziewczyny Karola,Katka,Mamba wielkie gratulacje!!!duzo zdrowka,sil i szczescia:)ekstra:) xxxx Madzia bardzo sie ciesze,ze z synkiem wszystko dobrze,wiedzialam:)no ale ci lekarze tylko stres Ci zafundowali niepotrzebnie...! xxxx Katka -Radziu zdrowy na pewno i Ty spokojniejsza juz,co nie?!chyba Ty pisalas o tej infekcji którą przeszłas w ciazy,co?! Chyba,ze zle pamietam,to przepraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Claudina,ja mam na imie Ula:P podoba mi sie Ula,Ulka,Ulcia,Urszulka spoko. W szkole bylam zawsze jedna Ula:)moja przyjaciółka tak nazwala swoja córeczkę,mówi,ze nie po mnie,ale ja wiem swoje heheh;)-żartuje oczywiscie. My dajemy dwa imiona,drugie po mojej babci,bo przeszla tyle w życiu i byla twarda:)dla starszej corki nie bylo problemu z imieniem,a teraz byl duży niestety...wybralismy kompromisowe imie,ze tak powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju ale się tu dzieje !! xx Karola, Malinowa, KAtka gratuluje ❤️ alez cudownie że macie już maleństwa ze sobą :) xx Karola 15 godzin wow jesteś super dzielna mamuśką :) jak tylko będziesz mogła dawaj nam tu znać :D buziaki dla was :* xx KAtka może to i lepiej że nie doczekałaś na swojego gina, jednak cc to poważna operacja a synuś wymiary idealne :) buziaki dla was :* xx Kasiaa 91 moja reakcja jak weszłam rano na forum taka sama że JA TEŻ CHCĘ heheheeheheh ale spokojnie poczekam na swoja kolej :) xx gosiaczek hehe weszłaś na forum z wieczora i zaczarowałaś hehehehehehe xx misiula jak sytuacja ?? cos się ruszyło ??? xx Malwi u nas 2 imie będzie po mamie Kamila, jemu na tym zależało, mi imię się podoba więc nie ma problemu i dziecię moje zwać się będzie Zuzanna Barbara :) a Barbara rymuje się z nazwiskiem więc ładnie będzie brzmieć :D mojej mamie też się podoba i akceptuje to że Kamil tak chciał :) xx Claudina a na dzis żadnych przeczuć, nic ?? całkowita cisza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Misiula,jakby co trzymam kciuki!!!:) xxx Ja bylam wczoraj u ginki,rozwarcie takie jak bylo,ale szyjka jest mieksza! Pobrala mi wymaz tylko z pochwy,zanioslam do lab.i wiecie,ze nic nie placilam za wymaz:)super,po Waszych postach nastawilam sie na 50zl:P posluchala serduszka,porozmawialysmy o moim strachu przed porodem i o zdrowie malutkiej-przez te moje choroby w ciazy,troche mnie uspokoiła,choć pow.ze to roznie moze byc. Ze dziecko rodzi sie zdrowe i później po kilku latach moze mieć jakas chorobe,a matka w ciazy na nic nie chorowala. Także mam sie nie bac o myslec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Na razie uciekam bo Córa wstala:) Jakby ktoras zaczela rodzic to trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
A chcialam sie poradzic,w srode mam pogrzeb Babci,byscie szly na moim miejscu?!ja nie wiem czy wytrzymam z sikaniem Np.nie mam butow odpowiednich i cieplego plaszczyka. Mama mówi,ze mam nie isc,ale mi tak glupio i bije sie z myslami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian------23 50/48----cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56----cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55----sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka-----3120 /51----sn andzik87----------27l------1dz---29.10------Leonek----364 0 /55---cc Mmamba----------20l------2dz---31.10-----Zuzia-------3860 /55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz---03.11-----Aleksander--3250/55---sn Katka84-----------30l--------2dz--03.11------Radzio------2970/52---sn CZEKAJĄCE: newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Karola, Malinowa ,Katka - wielkei gratulacje i wszystkiego dobnrego dla Was i maluszkow:D!!! jestescie wszystkie bardzo dzielne :D ale fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Katka gratuluje:) xxx My mielismy dzis super noc przespana. wstalismy dopiero o 8.30 maly dostal cyca i dalej spi u mamy na cycusiach;) xxx jedynym naszym zmartwieniem teraz sa baczki ktore strasznie mecza Leosia. kupke robi ldnie w trakcie karmienia biore go na odbicie tak jak zalecila polozna a i tak go mecza. potrafi sie przez to wybudzic z glebokiego snu. mam nadzieje ze wyreguluje sie samo jak z karmieniem. tylko mi szkoda jak sie synus meczy:( xxx Malwi takie duze dzieci nam sie zapowiadaly po cztery kilo a tu takie niespodzianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Na początek ogromne gratulacje dla Malinowa , Karolinaaaa i Katka dużo zdrówka dla Was i maluszków. A moja córcia złapała jakieś choróbsko i siedzimy w domku, ach te wirusy... A ja sie jeszcze trzymam chociaż w nocy mam straszne bóle po prawej stronie że ciężko mi się na drugi bok odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka gratulacje :-) ale super nowina. Xxx Kurcze my też nie jesteśmy zdecydowani na imię jeszcze dalej między 3 się waham a i tak jeszcze czasem zerkam i szukam jeszcze jakiegoś co mi się bardzo spodoba. Mój się zawzial na ta Mię i tez przez to ciężej mi wybrać. Naomi lu Nicole i stoimy w miejscu. A drugie to może Julia. Choć dla mnie mogłoby być 1 bo tu też jest to imię znane. Mi osobiście Ula się średnio podoba choć z nikim mi się nie kojarzy :-) Xxx Wstaje dopiero z łoża i dziś będę trochę ogarniać domek i miejsce mamie trzeba zrobić na klamotki bo właśnie wyjeżdża z PL zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
madzia i ciesze sie ze Twoj maly nie am zadnego znamienia:D xxx laski ja w ogole ostatnio mam ochote gdzies wyjsc , nie wiem na jakas impreze gdzie moznaby sie ladnie ubrac, wyjsc miedzy ludzi , jakos pokazac ale gdzie w 9 miesiacu ciazy pojde ??:( albo chcialabym sobie cos kupic fajnego ale to bez sensu bo nei wiem jak bede wygladac po ciazy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×