Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Ags
Anja, super, ze okres nadszedl ;) Moze faktycznie to prezenie to od nowego jedzonka. xxxx Caudina, dla mnie od poczatku ta fizjoterapeutka chciala Cie naciagnac :/. Ciesze sie, ze lekarz rozwjal Twoje obawy. A czemu pytasz o bol plecow? Bola Cie od nosidla? Mnie bola od wszystkiego. Czuje sie jak babulinka. xxxx J na raczkach tez nie lulam , za to bujam w lozeczku czasami ;) A tak to kapiel, cycus i spanie ;) xxxxx Malwi, jak szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, staraj sie wychodzic jak masz mozliwosc. Ja taki blad zrobilam z Bartkiem i pozniej mialam straszmy problem, zeby gdziekolwiek bez niego wyjsc, bo on z nikim nie chcial zostac. xxxx Iza Ty masz taka duza kurtke, zeby zmiescic siebie i Zuze ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Anja - haha, super ze okres przyszedl ;D zazdroszcze... ja od porodu jeszcze nie dostalam, az sie boje, ze moze cos jest na rzeczy ;P xx Natalia - jak tylko masz okazje to wychodz, bo zeswirujesz ! Ja akurat naleze do tych matek "wyrodnych" bo czesto gdzies musze wyskoczyc zwlaszcza teraz jak zalatwiamy slub i chrzciny. Moj Olek to nawet mial 2 nocki juz u babci. Pierwsza przezylam strasznie ale dostawalam ciagle info co robi itd. Dziadkowie sa zachwyceni, a ja mam chwile odpoczynku ;) xx Mielismy dzisiaj z moim P stluczke :/ I to z naszej winy przez ta slizgawice na dworze. 6 pkt i co gorsza 250zl mandatu... Normalnie jak sie wali to wszystko. A 5 minut wczesniej wydalam w Kosciele 100 zl na zapowiedzi... xx Moj Olus dzisiaj spal tylko godzine w ciagu dnia.. o 20 padl ;P ciekawe czy bedzie dla mnie łaskawy i dluzej pospi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Hej! Od dobrze zamotanej chusty czy dobrze zapietego nosidla(ergonomicznego) nie powinny bolec plecy! Xxx Wiecie ze co mamy sie szczepic to cos zawsze wyskakujr? Wiec po szpitalu jeszcze nie bylo tego pierwszego szczepienia. Mamy miec w przyszly czwartek a tu nadal katar i zaczyna sie kaszel. Xxx A wlasnie we dwojke sa zakatarzeni, kajtkowi zaczyna sie wlasnir ten kaszel:/ ale to mnie motywuje do dlugich spacerow i czestegi wietrzenia mieszkania Wiec mam nadzieje ze mInie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja:-) Izus chuste mam zwykla bawelniana, 6-cio metrowa...porzyczyla mi szwagierka...takze jest co zawijac. Ale dla mnie to ostatecznosc. Biegam tylko 1.8km wiec powinno byc oki. Najwyzej sie przekrece i bedzie spokojniej na swiecie ;-) Xx Mlody juz w gondoli zaczyna sie nie miescic :-P Xx Anja gratuluje okresu:-P hehe Xx Natalia - czyli Dziwnowek;-) ? Xx Ags pilates na yt moze Ci pomoc...ja cwiczylam 2 razy po 15 sek bo Mlody sie budzil a potem mi sie juz nie chcialo a pomoglo ;-) :-P zawsze jak mam cos zrobic a mi sie nie chce to samo mi przechodzi:-D Xx Mieszkowi chyba zeby ida... Xx Pije sobie piwko...a co mi tam! No I kebaba dzis pochlonelam:-D w koncu biegam to i jesc moge:-P hehe oplaca sie;-) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasiaaa kurde szkoda ze nie obylo sie bez policji:-( zawsze tak wydana kasa to nieodzalowana strata:-( wspolczuje... Xx Zimowa mamo - my pierwsze szczepienia po szpitalu mielismy z katarem - nie duzym, ale byl. Doktorka stwierdzila ze to nie przeszkadza... Xx W poniedzialek przychodzi do mnie polozna srodowiskowa - normalnie inspekcja! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska to powodzenia życzymy, pisz jak Michaś zniósł 2 dawkę, mam nadzieje że będzie równie dobzre jak po 1 :) xx Malwi Marysia chyba nie za dobrze skoro nic nie piszesz... ? xx Anja oj hehe noto cieszymy się że razem z tobą :) ja po ciąży okresy mam 7 dniowe a nawet dłużej, a wczesniej max 5 dni no ale cóż :) xx Andzik ładniutko Leoś śpi :) miłego wieczorku :) ja też oglądam na dobre i na złe :) ale obejrzę w niedzielę bo mi się przysneło przy usypianiu córci :) xx Ags kurtke to nie ale mam ta bluzę co w ciąży kupiłam, i teraz ona jest hm powiedzmy duża, a do tego rozciągliwa więc na moje oko zmieścimy się na ciaśniutko obie :) no cóż kilka miesięcy w niej się już bujałyśmy razem :) a Emi śpi sama w łóżeczku ?? i bierzesz ją tylko na karmienie ?? xx kasia gratuluję ślubu - nic się nie chwaliłaś :D xx kurcze z Zuzką coś się dzieje ostatnio, tzn cały dzień dziecko anioł, grzeczne, rozrywkowe, troszkę kapryśne ale ok a pod wieczór tj tak ok 17/18 coś jej sie dzieje i płacze, w zasadzie nie płacze tylko się drze i to bez przerwy. Nosze ją na rękach, śpiewam, bujam cuduje i nic nie pomaga. My na kolki stosowałyśmy bobotic i jak widze ,że ma problem z kupa, bączkami to jej daje ale nawet po tym drze się dalej, cycka wypluwa aż się nim jakby dławi, smoczek tym bardziej be, nawet rączek do buzi nie pcha. I nie wiem czy to kolki tka jej sie nasiliły ?? czy jakis skok znowu, ale czy przy skoku by tak się darła tylko wieczorami ? ona ok 17 ma drzemke i zaczyna się jak wstanie, wczoraj zasneła przed 17 wstała przed 18 i do 19 mega darcie, aż o 19 padła ze zmęczenia na 10 min, po kąpieli o 19,30 zaneła bez problemu, i dzis powtórka z rozrywki z tym że dziś zaczeła po 17 a padła dopiero gdzieś za 20 siódma eh dzis był taki kryzys że nosiłam ją i płakałam razem z nią... a w tym czasie gotowałam obiad - przypaliłam kurczaka troszkę :P a po kapieli znowu pięknie zasneła... i też cos jest z wagą bo po akcji ważenia na szczepieniu wazymy ją sami, bo wyczytałam gdzieś że na domowej wadze stając z nią to pomiar nie dokładny,ale za to przyrosty wagi są ok i tak po szczepieniu ważyła 5 kg, w sobotę tydzień temu 5,5 więc ok teraz w sobotę jej nie zważyliśmi i dopiero dziś to zrobiliśmy i ma 5,3 :( czyli zamiast przybrać ona spadła :( ważyłam ją ja kilka razy, wieczorem Kamil i jak nic 5,3 nam wychodzi :( ulewa juz mało i teraz nie wiem o co chodzi, zaczynam się bać... mi tak sie wydawało że ona coś ostatnio stoi z wagą więc w dzień starałam się ją częściej przystawiać ale to nic nie daje, dam sobie czas do końca tyg i jak nie przybierze zbytnio to pójdę do lekarza z nią :( i myślę czy by jej nie dokarmiać mm regularnie, ale nie wiem w jakich porach najlepiej, bo chcę nadal karmić piersią, a mm tylko żeby ją podtuczyć eh poza tymi wieczorami i spadkiem wagi wszystko ok - główka idzie w górę jak proca a dziś kilka razy obróciła się na brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula boziuuu a ty znowu o kebabie !!! ślina właśnie leje mi sie po brodzie :P hehehehehe a ty choćbyś zjadła i tonę tego pysznego pożywienia to i tak będziesz igła a ja hm przemilczmy to :P o zęby :) a skąd wiesz że to to TO, Mieszko ma białe plamki na dziąsełkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie ma szans, nie zaszczepilabym dziecka nawet z lekkim katarem. W przychodni kaza odczekac 2tyg od kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak chcesz karmic piersia to nie dokarmiaj! Poza tym nie wazcie jej sami, idz do przychodni na samo wazenie np za tydzien. spokojnie. Kajtek od 3tyg zycia nie byl wazony wiec nawet nie wiem ile wazy a ma 12tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izus brzucho dostalam :-( moj M stwierdzil ze wygladam jak w 5 m-cu...hmmm...wiec biegam bo jedzenia se nie odmowie;-) a no i zrobilam kopytka:-) pycha:-) Xx Mieszko jest niespokojny, przebudza sie, slini potwornie, non stop dlonie w buzi nawet przez sen, a dziasla ma moim zdaniem ,,zmienione,,...no ale zobaczymy... Xx Ciekawe co u Twej corci sie zmienia?moze to faktycznie skok rozwojowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
A ja waze sama Mieszka w domu- tak dla orientacji - dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość anja przed ciążą ważyłam 52 kg i taki jest mój cel zostało mi jeszcze 10 kg. xxx natalia, andzik Sama to mi ta waga nie spada niestety nadal jestem na diecie nie jem słodyczy wogóle,zero nabiału,nic smażonego ,żadnych makaronów ,pieczywa ,zero mącznych rzeczy skupiam się na warzywach owocach i chudym mięsie plus pieczywo wasa.Nie ćwiczę bo przy dwójce nie mam kiedy staram się szybko spacerować :P a motywacja zawsze jakaś jest najpierw bal teraz chrzciny a potem wiosna xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa ja nie inhalowałam tego małego jeszcze xxx kasica to rzeczywiście czesto ci jeszcze Aduś sie budzi.Natuś chodzi spać między 19 a 20 potem budzi się między 1 a 2 i rano między 6 a 7 Karmię tylko piersią jutro kończy 12 tygodni xxx malwi ta twoja mała jest przeaparatka z tymi spacerami 🌼 jak frytki ?smakowały? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agagula dziękuję że pytasz narazie żadnych objawów choroby nie ma ale ja ciągle w stresie bo mi niby przeszło ale starszy syn kaszle i smarka niby osłuchowo czysty ale pani doktor powiedziała że może zarażac więc jeszcze nie mówię hop.Powodzenia jutro na badaniach i dobrze że na usg czysto xxx andzik super ze wracaciedo zdrówka xxx magda ja jestem fanką tej diety ale ją można minimum co 2 lata powtarzać inaczej się na nią mówi 13 dniowa ja o nej pomyślę ale dopiero jak skończę karmić xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx claudina super ze lot się udał i dobrze że wyjaśniłaś kwestię tego rehabilitowania xxx kasia szkoda tej stłuczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia ja na początku dużo zapasów pomroziłam ale też już mi się kończą więc teraz się nie stresuję karmię na maksa przed wyjściem i tłumaczę mężowi że jak do 2 godzin nie wrócę to ma dać mm .Też nie jestem w stanie ściągnąć tyle ile by potrzebował a wstawać w nocy żeby ściągnąć mleko między karmieniami nie mam siły .Dwa razy już się zdarzyło że dostał mm i nic się nie stało bo po powrocię z chęcią do cycusia się przytulał.Więc się nie stresuj i wyjdź ja też sobie tego filmu nie odpuszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula fajnie z tym bieganiem, też lubię i jak tylko wyzdrowieje to startuje :) Zawsze mam problem z pomysłami na obiad, a kopytek dawno nie jadlam więc dzięki za podpowiedz :D X Anja może to tylko chwilowy kryzys i zaraz wszystko wróci do normy X Andzik przed 8 to ja sobie smacznie spie, a Ty juz obiad szykujesz ! Gratuluje zorganizowania, chyba muszę wziąć z Ciebie przykład i wczesniej wstawać :P Ale narobilas mi smaka tym piwkiem, hmm ja nie wiem kiedy w końcu będę mogła cos łyknac :P X Malwi jak po szczepieniu? X Natalka proszę bardzo :) chciałabym Cie zapewnić że to pomoże ale niestety sama nie wiem, czas pokaże. Dobrze ze 1 szczepienie za nami ale nawet nie chce myśleć o kolejnych brrr.. O synka się nie martw, że mu za mało zostanie jak odciagniesz, On potrafi lepiej opróżnić pierś niż laktator :) A jeśli tak malo odciagasz, to jednego dnia 10 ml , drugiego 10 i się nazbiera. A może faktycznie spróbuj odciągnąć o innej porze niż ostatnio, np po nocy? 50 twarzy Greya tez mnie wciagnelo, w kwietniu będę w Pl i mam nadzieje że jeszcze będą grac w kinie ;) X Claudinka super że lot minął w miarę spokojnie i że Twoje nerwy związane z napięciem okazały się niepotrzebne :) X Izulinka to jak mała była przyzwyczajona do rączek i zasypia sama to faktycznie jakieś czary hehe :) Ja bym nie dokarmiala, na pewno masz wystarczającą ilość mleczka :) a wagą domową się nie sugeruj, my wazylismy wczoraj mała w domu a później w przychodni ją zważyli i było prawie pół kg różnicy! X Neska powodzenia na szczepieniu X U mnie Aduśka jak zasnęła wczoraj przed 21 tak pobudka była dopiero o 6, jedzonko przez sen i spanie do 9. I w ogóle w dzień dziś sporo spala, pewnie to sprawka szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zolza nie chce butli, wiec wyjsc moge gora na 3 godziny. xcxxx Agagula dzieki za podpowiedz. Mnie plecy bola juz od dawna i czesto to jest stresem spowodowane, bo przez ten ciagly bieg jestem wiecznie spieta :/. No i praca tez robi swoje. Sprobuje te cwiczenia. xxxx Kasia, wspolczuje wypadku no i kasy :/ xxxxx Iza, Emi tylko na karmienie biore a tak to spi u siebie. Kurcze, nie wiem co Ci poradzic... Oby powod tego placzu minal. U nas waga taz bez rewelacji ale ja winie ulewanie. xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzi ewczyny ja sie potwornie szczepien boje :/. Nie wiem czemu, z Bartkiem nie mialam takich schiz. xxxx Emilia, pieknie Ci Ada spi. xxxx Gosia, moj Bartek od urodzin Emilki drugi raz jest zaziebiony a mala narazie ok odpukac. U Was tez bedzie dobrze. Zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly wlasnie obudzil sie na karmienie i cholera zaczal mu szczekajacy kaszel, wczoraj kaszlnal dosłownie kilka razy i to przezsplywajacy katar a teraz strasznie brzydko kaszle-rano lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeszcze nie wróciliśmy. Byłam u szwedzkiego lekarza. i znow potwierdza się moja teoria że w Polsce ciągle jest szukanie problemu i dawanie leków na wszystko a w innych krajach jakos bardziej naturalnie sie do wszystkiego podchodzi. Ags no zdecydowanie mnie chciała naciągnąć 100 zł za każdą wizyte a ta rehabilitacja miała trwać kilka miesięcy. Oj juz ja jej powiem co o niej myślę. A co do pleców to właśnie też mnie strasznie bolą od noszenia malej i tez byn chciała ją wiecej nosic w nosidle ale chyba by mi wysiadly kompletnie dlatego pytalam czy dziewczyn nie bolą. Moze mnie tez od stresu tak jak Ciebie. I też sie mega bałam szczepień!! Dlatego tyle zwlekalam. Xx Iza dla mnie to wygląda jak skok. Moja też miała dopiero co. a od kilku dni wkłada do buzi wszystlo co chwyci w rączki. Taki nowy skill:D i ja popieram zimową - nie dokarmiaj!! po prostu czesciej karm to będzie wiecej mleka jesli uwazasz ze za malo je. i nie ma co ważyć co chwile. Ja tez dopiero pierwszy raz zwazylam. i dołącz do grupy karmienie piersią na fb. xx Anja to jednak na razie nie bedzie rodzeństwa dla Hani :) Xx Agagula i Andzik nie draznijcie mnie tym piwem:D xx Zimowa ja też dopiero we wtorek zaszczepilam po raz pierwszy. Mała też miała katar ale powiedzieli że tylko gorączka jest przeciwskazanien. Ale z tym kaszlem to współczuję :( ale co zrobić, taki sezon że wszyscy chorują. .ooby szybko minęło! xx Emilia moja tez pięknie spała po szczepieniu. Maz stwierdził ze będziemy ją szczepic raz na tydzien żeby się wyspać:D Xx koniec karmienia. śpimy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy szczepieniu wole zeby dziecko calkowicie zdrowe, ponoc nawet nie powinno sie szczepic jak ida zeby bo to znaczy ze jest jakis stan zapalny. Starszy syn wstal juz o 5.45 normalnie nie mogę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags a dlaczego boisz sie szczepien? Powiem Ci ze ja tez teraz złapałam shiza i boje sie na maxs, kolezanka mi naopowiadala o tych skojarzonych szczepieniach ze pwoduja autyzm chociaz ja wyczytałamz ze obalili ta teorie, szczerze mowiac to ja zawsze myslałam ze to genetyczna choroba :/ ona twierdzi ze u niej w przedszkolu (jest przedszkolanką) jest dwoje takich dzieci:/ xxx Iza kochana przepraszam ze dopiero dzis odp ale wczoraj kompletnie zapomniałam.......myśle ze spacerówka sie zmieści w busie (choć ręki odciąc sobie za to nie dam) i faktycznie bardzo łatwo sie składa :-) ja jej jeszcze nie skladałam, ja nie m przyniosl do domu to byla juz rozłozona i nie bylo potrzeby skladania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula tez mam wrazenie że u nas sie zaczyna ząbkowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć:) Dziewczyny dzieki za troskę:-* Marysia samo szczepienie zniosła gorzej niz za pierwszym razem, płakała dosyć głośno:/ w domu chętnie wisiała na cycusiu i zasypiala ale drzemki miała tylko takie 30 min. Wieczorne usypianie było straszne krzyczała, płakała i zasnela dopiero po godzinie i ja razem z nia, takze maz obudził mnie po 21 wzięłam prysznic i dalej w kime. W nocy co jakis czas popłakiwała ale zostawiłam jej dostęp do cycusia i sobie ciumkala jak potrzebowała sie uspokoić;) X Ja tez mam strasznie plecy spięte, zawsze mi to mój szwagier ( fizjoterapeuta) powtarza, takie czasy :/ X Od chusty mnie plecy nie bola, bola od schylania i podnoszenia. A od noszenia bola mnie ręce. X Cleudina, tez mi ta Twoja fizjoterapeuta po tej histori na naciągaczke wygladała... Szkoda ze zawsze musisz trafić na jakiegoś konowala i do lekarza musisz z Ulka az do Szwecji latać. X Iza, nie podawaj mm, dobrze Ci idzie karmienie piersia! a tym domowym waga to ja nigdy w 100% nie ufam. X Aha moja Marysia wazy 6900 i w siatce centylowej jest powyżej górnej granicy normy... P Dr była w szoku ze młoda tak rosnie, ale bardzo sie jej podobała :) moja mama mi opowiadała ze ja nawet jak zaczęłam chodzic to taka chyba duza nie byłam ;) a kolezanki jak ja widza to mówią ze wyglada jak półroczne :)! X Ja tez mam problem żeby wyjsc z domu i zostawić Marysię, z tym ze ja mam rownież problem taki ze ja nie mam jej z dzien z kim zostawić... W sobotę jak juz pójdzie spac to idziemy na urodziny do brata męża ale powrót o 24, siostra zostaje:) X Szaleństwo na fb nam sie zrobiło:):):) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi u nas drugie szczepienie tez bylo gorsze, az boje sie trzeciego :/ czekamy na Twoje selfie na fb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) u nas przy drugim szczepieniu tez byl wiekszy placz:-( ale potem dluuuugi spacer i spal praktycznie caly dzien i noc z przerwami na jedzenie:-) Xx Ags mnie jeszcze wieczorem masuje M balsamem po plecach ;-) tez polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Anja- czyli Hania nie będzie miała rodzeństwa :P możesz być spokojniejsza :) xxx Claudina- fajnie , że lot przebiegł spokojnie i Ula była grzeczna :) cieszę się, że napięcie zostało wykluczone przez lekarza, a fizjoterapeutka będzie musiała na kimś innym sobie zarobić, byle nie czyjąś szkodą :o xxx neska - powodzenia na dzisiejszym szczepieniu, daj znać jak było ;) xxx no wiem, wiem dziewczyny, głównie chodzi mi o to moje karmienie piersią na żądanie i to , że nie dam rady ściągnąć mleka, żeby mu zostawić... :( raczej nie chodzi o to, że boję się z kimś go zostawić . xxx Agagula - no jeszcze nie postanowione, ale rozważymy tę opcję :P xxx Andzik, Agagula- baaardzo i to bardzo zazdroszczę Wam piwa :P xxx Kasiaaa - dobrze, że nic Wam się nie stało! szkoda, że będzie dodatkowy wydatek przy tych Waszych uroczystościach.... Gratuluję ślubu:) masz już sukienkę? Pochwal się jak coś :P xxx zimowa - to rzeczywiście pech, że kolejny raz szczepienie będzie musiało poczekać. Kurujcie się i zdrówka :) xxx Iza- ja też myślę, że to jednak skok i nie dokarmiałabym, chyba , że lekarz zaleci :) xxx Gosia- to mega rygorystyczna dieta jak dla mnie, ale za to efektowna. Podziwiam silną wolę, bo już i tak jest super :) no też mam mm w szafce w razie w, ale chciałabym najpierw powalczyć z moim mlekiem, żeby w ogóle z butli pił jakby mnie nie było obok :) xxx Emilka- ale na pewno nie zaszkodzi :) hehe problem jest taki , że on ciągle cyca i nie ma nawet kiedy ściągnąć:P powodzenia w bieganiu! ja nie przepadam :) xxx Ags- u mnie to samo- mały nie chce za bardzo butli... Jedną mam z lovi, co trzeba mocniej pociągnąć jak przy piersi, to jest za leniwy do niej, a w drugiej, która była do laktatora leci tak, że nie nadąża :O xxx Ags, Anja -też się boję szczepień i muszę się opanować przed płaczem i paniką :P xxx Anja- o tym autyźmie też słyszałam, mimo tego wzięliśmy 5w1 xxx szczepicie na pneumokoki/meningokoki/rotawirusy? u nas pneumokoki- 1 dawka 240 zł, a potrzebne są 3 ! xxx swoją drogą, ciekawe które dziecię będzie miało pierwszego ząbka :p xxx Malwi - może dzisiaj Marysia już będzie spokojniejsza-na pewno:) i pięknie przybiera, a to sama radość. Mnie też bardzo plecy bolą i to już prawie w każdym odcinku , a dziecko coraz cięższe...:( Już się nie mogę doczekać aż będzie siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×