Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Hej laski. Repetytorium za tabelke to Izce dziękować trzeba :-p ja tylko wkleilam by nam znowu nie zginęła. Xxx U nas dziś gorszy wieczór. Właśnie leżę z mala i czekam aż całkiem mocno usnie. Dopiero wtedy ja dołożę bo wcześniejsza próba nieudana. ... tez musi odreagować chyba rodzinne spotkanko... najpierw bardzo płakała a teraz nie chce spać. Za chwilę próba odkładania. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej, Malwi no dawaj nam tu jakąś fote z imprezki :-) Andzik jak tam babcia? niestety starośc nie radośc i każdego z nas to czeka :/ xxx Agagula jadłam wczoraj kebab-pyszny był :-) mam spokoj na najblizsze kilka miesiecy :-) xxx Wiecie że dzisiaj jest dzien pizzy? :-) No i wez tu człowieku schudnij :/ xxx Jutro nasz dziewczyny zaczynają kopenhaską :-) kibicuje Wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytałam jadłospis tej diety to padłam. Głodówka ... podziwiam Was :-) Xxx u nas Mia nocke ładnie przrspala juz po odlozeniu na śpiocha do łóżeczka. Spala 8 godzin. Pieluszka, karmienie i znów drzemka 1.5godz. Teraz jesteśmy po drugim karmieniu. Wstajemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. my wstalismy o 8 a teraz bartek juz ma pierwsza drzemke. xx tak tak od jutra kopenhaska. cos mi zapal i checi do tej diety zmalaly ale jak juz powiedzialam ze robie to robie. a dzis juz mam wstep do diety zeby oczyscic troche jelita. caly dzien tylko sok pomidorowy woda kilka owocow no i teraz pije kawe....juz mi burczy w brzuchu bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Magda a nie lepiej wybrac cos mniej drastycznego???? dlaczego akurat ta dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, a wiesz ze dzisiaj rano myslalam o tym ze żadnej foty nie zrobiliśmy:/ chyba z tego stresu zapomniałam buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo Wam dzieci spia:) mi Marys dziś wstała o 5,40 bo ja kupka pocisla i pierwsza drzemkę miała juz o 7,40;) traz zaczęła sie juz druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Siema! Malwi - super że Ci się udało odchamić ;) no i te komplementy...jednym słowem - było warto ;) xx Anja - fajnie że kebab zaliczony ;) to co dziś pizza ;P xx Powodzenia głodującym-odchudzającym się - ja na samą myśl już jestem głodna... xx do mnie zaraz przychodzi pielęgniarka środowiskowa - jakieś jajca jak dla mnie - teraz pielęgniarka? po prawie 4 miesiącach?! zobaczymy czym zabłyśnie ;) xx jestem ciągle śpiąca - a wysypiam się...pogoda... xx uciekam - do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja bo znam siebie i wiem ze tylko ona na mnie podziala, da kopa w du.pe, obkurczy troche zoladek i w ogole ja sie z nadwaga mecze od dziecinstwa chyba takie gane a jeszcze od kilku lat tarczyca i juz probowalam zwyklego eliminowania i zmniejszania porcji ale to nic nie daje przy tarczycy mam zpowolniony caly uklad trawienny i w ogole popierdzielone to wszystko a ta diete juz ponad rok temu robilam i podzialala super ...po niej po prostu trzeba sie juz pilnowac i nie rzucac na jedzenie od razu a ja po pierwszym podejsciu duzo schuidlam i potem sama jeszcze kilka kilo a potem poronienie pierwszej ciazy stres objadanie sie i wrocilo a potem bartus zawital u mnie w brzuszku i tez musialam jesc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agagula niestety pielegniarka srodowiskowa ma obowiazek zajrzec miedzy 3 a 4 miesiacem. polozna mi mowila ze teraz rozne nie mile historie sie dzieja dzieciaczkom i wprowadzili takie cos ze wlasnie jeszcze po poloznej okolo 2 miesiace zjawia sie pielegniarka dogladnac malucha a zapowiedziala sie chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula u mnie byla tydzien temu, sprawdzala waruki mieszkaniowe itp. Ale to ni była ta sama ktora przyszla jak Hania sie urodziła. Mowila ze przyjdzie jeszcze jak mała skonczy 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
anja kurde to jakas wsc****a ci sie chyba trafila bo jak mala bedzie miala 9 miesiecy to juz nie powinna przychodzic. pielegniarka powinna byc tylko raz miedzy 3 a 4 mies a drugi raz kolo 9tego ale jesli jest cos nie tak bynajmniej tak mi polozna tlumaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Magda mi za to tłumaczyła ze mają obwiązek własnie ok 4 i 9 miesiaca przyjść. U mnie wogole to po porodzie tylko raz była i stweirdzila ze sobie radze no i juz nie przyszła. Dopiera ta druga na ten "wywiad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ale tu dzis cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej no z babcia niestety gorzej. w nocy serce stanelo ale dostala jakies leki i wrociła. ale sama mówi ze juz gasnie;( xxx Moj mały dał mi wczoraj popalic. nie wiem od czego ale był mega marudny. Albo tesknil za tatusiem albo skok rozwojowy ma. kurcze i mam stresa jak patrze na wasze fotki, bo wasze dzieciaczki juz tak ladnie trzymaja glowki i potrzymuja sie raczkami. a moj leon nic. glowe troche potrzyma posteka przy tym co nie miara i główka opada. juz nie moge sie doczekac wyzyty szczepiennej zeby go p dr zobaczyła. martwi mnie to;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik a kladziesz Leonka sobie na udach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja tak kłade kiedys nawet foto wstawiłam na fb. wtedy nawet ładnie tzryma ten łepek ale na lezaco jest nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
do siadania jest pierwszy ale lezenie na brzuszku jak za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
To mozę poprostu tego nie lubi :-) niech sobie lezy na Twoich nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Moje dzieko zjadło troszke brokula, wypilo mleko i spi juz DWIE godziny!!!! pierwszy raz w dzien taki dlugi sen! xxx Agagula poczytalam troche o karmieiu niemowalkow i wszyscy pediatrzy polecja jednak łyzeczke a nie butelke i smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Cześć Kochane! Nadrobiłam wczoraj chyba z 10 stron i teraz nie wiem co pisać:D Zacznę może od diety... Boże dziewczyny chce Wam się tak głodzić? Podziwiam, bo ja bym nie dała rady... Raz jedyny byłam na diecie (1000kcal) i ledwo 7 dni dałam radę:/ Ale Wam życzę sukcesu! Widzę, że dzieciaczki w większości przypadków ładnie śpią. Mój zasypia o 23-24 i śpi tak do 9 z 3 pobudkami na jedzenie - karmimy się na śpiocha praktycznie, bo śpimy razem:) Także nawet się nie rozbudza. x Oglądam codziennie zdjęcia na FB i nie mogę się napatrzeć na te wszystkie nasze forumowe słodzinki! Jeszcze niedawno chwaliłyśmy się zdjęciami usg i brzuszkami a już mamy 3-4 miesięczne bąbelki:) Jestem stuknięta, ale tak się jaram tymi zdjęciami, że szok!:D Zamiast się uczyć to często na FB zdjęcia oglądałam... x Jakimś cudem zaliczyłam sesję. Hurrrrrrraaaaaa!!! Ale "W NAGRODĘ" mam leciutkie zapalenie oskrzeli u Bartka. Ma lekką gorączkę (38-38,5) i kaszel + katar. Zaczęło się od kataru... Od wczoraj jesteśmy na antybiotyku w zawiesinie. W Legnicy podobno strasznie dużo maluszków w szpitalu z zapaleniem płuc i oskrzeli leży - nawet jedna dziewczynka, która rodziła się tego dnia co Bartek. Biedne Maluszki:( Mam nadzieję, że nam uda się wykurować w domu. Póki co Bartek bardzo marudzi i chusta mnie ratuje, bo ręce to by mi odpadły... x Kebab nadal króluje?:D U mnie w ciąży nie bardzo mi podchodził, ale teraz owszem! A kurczaki z kfc jeszcze bardziej, ale na to staram sobie nie pozwalać, bo karmię piersią także tylko czasem jakiegoś bsmarta zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niestety dziewczyny dzis po godzinie 15 babcia zmarła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Hej, wróciliśmy dziś z wojaży, mam małą podróżniczke, stwierdziliśmy że jest bezproblemowa jeśli chodzi o wyjazdy. Można planować kolejny :D xx Andzik ja mam taką radę - wyrzuć w cholerę bujaczek i kladz Leosia na podlodze na kocu na plasko, na plecach i na brzuchu, wtedy ma najwieksza swobodę i się wygimnastykuje. Przykro mi z powodu babcI :( xx Anja czemu od brokułów zaczęłaś? Xx Agagula pielegniarka przyszła chce zobaczyć czy nie jesteście patologia :D mam nadzieję że o mnie zapomną. xx miałam pisać wiecej ale jestem na spacerze I mi zimno w ręce ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Andzik kondolencje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik przykro mi :-( xxx claudina zaczełam od odrobinki soku z marchewki przez dwa dni, potem dwa dni dynia i teraz dwa dni brokuł. Zaczełam tydzien wczesniej jej wprowadzac powoli, ale to doslownie było polizanie tej dyni a sok z merchewki rozcieńczony z wodą wypiła ze smakiem. Nie wiem czy zrobiłam to zgodnie z planem zywienia niemowląt ale po prostu podałam jej to według własnego uznania :-) i chyba jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Andzik współczuje xxxxx Marita gratulacje xxxxxx Claudina super, ze Uli sie podobaly zagraniczne wojaze ;) Ja jednak marcowy wyjazd odpuszczam, bo bilety na ten okres kiedy moglabym leciec sa drogie. Jakos nie usmiecha mi sie zaplacic 1500 zl za sam lot, zeby spedzix 1,5 tyg w Pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jezeli komus pozostal duphaston i luteina chetnie odkupie nmarzena@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik współczuję, trzymaj się cieplutko :* xx Marita no gratuluję, zdrówka dla was :* xx claudina fajno że już wróciłyście, Ula to taki mały obieżyświat :) xx Malwi hehe to się wybawiłaś, za nas wszystkich co nie mogą :P xx a ok 4 miesiaca przychodzi połozna czy pielęgniarka środowiskowa ?? xx Ags rzeczywiście nieciekawie, ceny kolosalne, a autem nie wysżło by taniej ?? xx my we czwartek mamy wizytę u neurologa i jak mówiłam Zuzce leżenie na brzuszku znów się odwidziało heh ma laska wyczucie czasu, pójdziemy a dziecko zamiast dzielnie prężyć łepek będzie na brzuchu buczeć hehehe zobaczymy co nam powie :) u nas duuuużo się dzieje, szykuja się spore zmiany ale nie mówie na razie żeby nie zapeszać :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×