Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Andzik87
Ajna dobrzez ze jestescie i wszystko w porzadku u was;) xxx Emi u nas tez byly duze chrzciny bo na 30 os. i tez byl alko. w małej ilosc ale był;) xxx Nfocat powodzenia jutro i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia;*;) na pewno wszystko bedzie dobrze i pojdzie po twojej mysli;) xxx Pogode mamy dzisiaj przepiekna. mylismy z Leosiem okna;) bylismy na spacerku a teraz mały spi;) xxx No i dzisiaj zumba;))) xxx A jutro imprezka z okazji dnia kobiet;) idziemy w 10 znajomych do restauracji. impreza z atrakcjami w tym jakis tanczacy pan;p a tatus z synusiem zostaje;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
no 70 osob duzo duzo ja tez tyle na swoim przyjeciu weselnym nie mialam a rodzine mam duza tez ale wszystkich nie prosilismy. xx nfocat wlasnie kochana wszystkiego najlepszego na nowa droge zycia od jutra udanej zabawy i chrzcin xx anja jeju to wszystko procz sliwek narazie odpada to czym tu karmic teraz ....oby dynia sie przyjela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Claudina wytrwałości życzę w nocnym wstawaniu no i żeby jak najszybciej się unormowalo :) X Neska super wiadomość, że zdrowiejecie ;) X Andzik synuś Ci rośnie i mniej snu potrzebuje, taki juz dojrzały ;) a tak serio to u mnie Ada też ma takie dni , że czasem prawie wcale nie śpi, a czasem śpi i śpi.. X Agagula ładną noc mieliscie wczoraj a jak dziś? X Nfocat powodzenia jutro ! :D Ja też mam schize, że uszy będą odstawać jak tak dalej będą się wywijac hehe X Magda moja Ada 1-szego 3 m-ce skończyła i waży 5,5 kg , więc chyba Twój Bartus wcale taki chudziutki nie jest :) X Co do chrzcin, to długo się zastanawialismy czy takie robić, bo po prostu trochę kasy szkoda, ale że to nasze pierwsze dziecko, to uznalismy, że zaszalejemy a co tam :) A rodziny mamy duże to fakt, a to i tak nie wszyscy, bo zaprosilismy tylko tych z którymi "dobrze żyjemy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Andzik to udanej imrezki jutro :) a Twój facet nie miał nic przeciwko temu rozebranemu panu? Bo mój to już by nosem kręcił he ;) X Magda Bartek mieści się w normie, więc w ogóle się nie przejmuj, każdy rośnie we własnym tempie i tyle :) X Dziewczynki ja jestem z Podlasia a tam chyba po prostu się nie robi skromnych imprez, my na wesele prosilismy ok 230 os , oczywiście tyle nie było ale juz nie pamiętam ile, a rodziny mamy b. wesołe i zawsze jest przednia zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
maz sam zaproponowal zebym szla na ta impreze. i dopiero po zapisaniu okazalo sie ze ma byc striptizer. ale obiecalam ze nie bede patrzec:P xxx emi duze wesele mieliscie. my mielismy na 120 i wydawalo mi sie mega duze ale bijecie nas na glowe;) xxx ja tez chyba dam dynie malemu. ciekawe czy mu zasmakuje? xxx odpukac maly dzisiaj lepiej spi. z 2 przerwami spi od 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja tez sprawdzalam dwa razy czy dobrze widze liczbe gosci. Hihihi. bardzo duzo ale impreza sie szykuje przednia. U nas bedzie 18 osob doroslych i 3 dzieci i wydawalo mi sie to mega duzo. Andzik udanej imprezki jutro. Sama bym sobie na taka impre wyskoczyla. Z samymi dziewczetami. Nfocat kochana wszystkiego dpbrego na nowej drodze zycia. Samych cudownosci. Agagula placimy 45 zl od osoby. Napoje, ciasto i tort we wlasnym zakresie. Reszte oni. Bylismy dzis na bioderkach. Wszystko ok. Synus za tydzien konczy 4 miesiace. Jak to szybko leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska super ze z bioderkami ok xx dziewczyny mam pytanie odnosnie zabkow. jak sie dziecko zachowuje jak go dziaselka swedza bo bartek od wczoraj na wieczor jak pcha raczki do buzki to sie denerwuje strasznie i nauczyl sie juz krzyczec i z taka zloscia krzyczy a za chwile placze potem znowu chwila spokoju i od nowa wszystko. i do tego ciezko mu usnac a widze ze jest zmeczony .przed chwila mi sie zaniosl i za chwile padl ze zmeczenia nie wiem od czego to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Jakoś nie mam czasu często wchodzić. Moja mała już po 2 szczepienia i po rota niedługo poneumo, jakoś je znosi dobrze. Mam pytanko Maja podczas picia wody czy herbaty ciągle się krztusi już nie wiem jak jej dawać pic i mam przy tym mega stresa przez poprzednie wydarzenia. Mleko pije ładnie chyba dlatego że jest gesciejsze, a butelki mam tommee tippe z najmniejsza dziurka. Poza tym chyba też nam idą zeby bo mala pcha paluchy i wszystko inne do buzi. Pałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Emi - bede zageszczac mleko! Spal od 19 do 4 :-) potem jeszcze 2.5h i teraz znowu kimono :-) Xx Andzik - no to udanej imprezy! Zostaw otwarte choc jedno oko ;-) :-P Xx Palka - moj Miechu ostatnio tez pluje picie i zmiana smoczka nic nie dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat - dzis trzymam za CIEBIE kciukasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat wszystkiego naj naj :) dużo szczęscia i mnóstwo miłości :) buziaki xx dziewczyny wstyd się przyznać ale książki jeszcze nie otworzyłam, chodź ja na pewno bedę wprowadzać a przynajmniej próbować BLW :) zrobiłam małej wyniki krwi i oczywiście żadnej anemii nie ma :) ale oni mi kazali jak za 2 tyg przyjde na ważenie gdyby nie przybierała to wtedy zbadać więc dla swojego świetego spokoju zrobiłam to sama i sie bardzo z tego cieszę bo wezme te wyniki ze sobą w razie gdyby znowu mi próbowali coś wmówić :) xx od wczoraj jesteśmy same :( myslałam że będzie łatwiej i że lepiej troszkę będzie ale teraz już nic nie poradzę, muszę dać radę. Wiecie że Zuzka coś chyba czuła - wstaliśmy wczoraj o 5 (kiedy ona zawsze spi do 7) i zasneła dopiero jak dojeżdżaliśmy do Legnicy (bo jechaliśmy na lotnisko z Kasica i moim bratem) spała niecałe 10 min, jak wyjechaliśmy do Wrocławia na lotnisko zasneła dopiero pod samym Wrocławiem znowu na 10/15 min jak weszlismy na lotnisko obudziła się i nie spała ponad 2h aż Kamil odleciał:( bo czekaliśmy na tarasie i patrzyliśmy na niego :( ) jak samolot oderwał się od Ziemi ubralismy się i nim wyszliśmy z lotniska ona spała. W dzień było normlanie ale że ja prawie nie spałam poprzedniej nocy poszłam spać zaraz po niej i po 20 juz spałam i tak od 22 pobudka praktycznie co godzinę/ półtora :( najgorsze jest to że jakos starciłam do niej serce tzn nie że jej nie kocham albo coś ale po prostu wszystko robię przy niej automatycznie - płacze to biorę ja na ręce, przebieram, karmie ale jakoś tak z automatu :( mam nadzieję że dziś już bedzie lepiej :) musi być :) xx claudina jejciu ty to sie masz no ! mam nadzieję że Ulcia naprawde zaraz z tego wyrośnie i z nawiązka nacieszysz się macierzyństwem :) xx buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Iza, kochana jak Cie czytam to az mi lzy w oczach stoja, bo sobie nas przypominam. Czad Ci szybko zleci przy Zuzi i juz niebawem bedziecie razem. Pomysl, ze jemu jest 3 x ciezej, bo nie dosc ze Was zostawil, to teraz lekka presje ma zeby sie w nowym miejscu odnalesc. Glowa do gory. Dacie rade! xxx Nfocat, powodzenia i duzo szczescia. xxxx Ja tez bede robic BLW :) xxxxx Palka, moja sie tez czesto krztusi jak jej to papkowate lekarstwo daje :/. Nie mam pojecia czemu tak jest. xxxx Magda, ale Bartus nie jest chudy a jesli chodzi o wage to dosc spory, tyle, ze wyglada na chudzinke ;). A przynaniej ja mam takie wrazenie. Moja wagi nie ma wcale duzej, wazy mniej niz Bartus i jest starsza a falda na faldzie i policzki i podbrodek Kalisza ;) Taki urok. Nie masz sie co przejmowac. xxxxx Anja, powodzenia z dynia. Oby Hanulce przypasila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza glowa do gory! Wiem ze jest trudno bo ja jak sobie wyobrazilam ta sytuacjd to juz chcialo mi sie plakac. Z drugiej strony to dwa miesiacd w porownaniu do reszty zycia to nic;) Xxx Czy ktoras z was juz wozi dziecko w wozku w pozycji pollezacej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;-) ja wlasnie relaksuje sie na kanapie a moi chlopcy lapia sloneczko:-) xxx spiaca jestem nie ziemsko i jakos nie chce mi sie isc na ta impreze. najchetniej poszlabym z Leosiem spac:-) xxx Zimowa my ogolnie na plasko na spacerkach. ale jak sie maly zdarzy przebudzic przed powrotem do domu to podnosze mu oparcie zeby sobie ogladal swiat. ale nie zadlugo tak jezdzimy;-) xxx Naszr Nfocat jest juz mezatka:-) xxx Izus jestem z Wami w tych trudnych chwilach. musisz byc twarda. ani sie nie obejrzysz a bedziecie znowu razem w trojeczke;-) xxx Spokojnego popoludnia dziewczynki;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł :) Izuś - Kochana dziecko na pewno wyczuwa brak obecności taty...ja to przerabiam z Mieszkiem jak M jedzie do firmy na 2 dni :/ ale...po to jesteś teraz TY przy niej a Ona przy Tobie żeby było Wam wesoło! Głowa do góry! Tak jak pisała Ags - Twojej drugiej połówce jest ciut gorzej...więc musisz być silna za trzech! a co! no bo kto jak nie Ty?! Iza - dasz rade!!! nie masz wyboru ;) jakby co pakuj się i dawaj na Gdańsk - mieszkanie mam spore a Miechowi takie Kobiety jak Wy od razu wpadną w oko!! :D xx Zimowa Mamo - my jeszcze na płasko - ale robi się to powoli dużym kłopotem ponieważ Mieszko przestał spać za dnia przez zęby i na spacerze też już nie zasypia...więc muszę poczytać kiedy mamusie zaczęły sadzać pierwszych "sztywniaków" bo mój jak siedzi to jest wielka radość :) xx dziś rozmawiałam z sąsiadką i ona na widok Miśka stwierdziła że on jaj jej syn będzie...a jej synu zaczął chodzić mając 9 miesięcy!!! gdybym nie znała tej kobiety i miała pewność że nie chodzi do psychiatry to postukałabym się po czole ;) ale ona sama mówiła że to wyglądało bardzo nienaturalnie - takie małe dzieciątko a już chodzące ;) xx Andzik - jak sobie pomyślałam że siedzisz sobie teraz przy piwku/winku/drineczku/wódeczce...(niepotrzebne skreślić) i patrzysz na kolesia który kręci dla was biodrami i się rozbiera...to zrobiło mi się gorąco... ;) Mieszko śpi - czekam na mego pana ;P xx Nfocat - ciekawe jak u Ciebie? :) czekamy nasza mężatko z ochrzczonym dzieckiem na wieści ;) no i mam nadzieję że przed jutrzejszą operacją zdążysz mieć dziś noc poślubną ;) powodzenia jutro... xx dostałam okres, jestem nieprzytomna... zrobiłam sałatkę warzywną :) xx no i bym zapomniała Wam powiedzieć że zaliczyliśmy brokuła :) pierwszy dzień - nie smakowało mu, a dziś rąbał że ho ho...dla odmiany wstrząsało nim jabłko ;) xx coś chciałam jeszcze skrobnąć ale nie pamiętam... kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak krótko bo mykam spać Zaraz. Od środy po szczepieniu obserwuje Bartka bo trochę miał gorączki i trochę kaprysi. Oczywiście przesypianie całej nocy tez odeszło w las od szczepienia Bartek budzi się około 3 na jedzenie. A wczoraj w nędzy obudził się o 4 i nie spał do 6. Przewinelam go nakarmilam a on mi 2 godziny płakał nie wiem czemu. Dziwny jest od tego szczepienia :-( XX Iza jejku powinnam cie wesprzeć ale sama się rozkleilam jak cie przeczytałam. Wiem co to znaczy jak mąż wyjeżdża za granicę ale teraz z dzieckiem sama to bym się chyba za płakała. Nie zbyt to budujące dla ciebie ale pisze tylko jak by było u mnie. Jesteś dzielna oby czas wam szybko z leciał życzę Ci tego z całego serca i dzięki Bogu w tych czasach jest Skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak krótko bo mykam spać Zaraz. Od środy po szczepieniu obserwuje Bartka bo trochę miał gorączki i trochę kaprysi. Oczywiście przesypianie całej nocy tez odeszło w las od szczepienia Bartek budzi się około 3 na jedzenie. A wczoraj w nędzy obudził się o 4 i nie spał do 6. Przewinelam go nakarmilam a on mi 2 godziny płakał nie wiem czemu. Dziwny jest od tego szczepienia :-( XX Iza jejku powinnam cie wesprzeć ale sama się rozkleilam jak cie przeczytałam. Wiem co to znaczy jak mąż wyjeżdża za granicę ale teraz z dzieckiem sama to bym się chyba za płakała. Nie zbyt to budujące dla ciebie ale pisze tylko jak by było u mnie. Jesteś dzielna oby czas wam szybko z leciał życzę Ci tego z całego serca i dzięki Bogu w tych czasach jest Skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej laseczki melduje sie po imprezie. bylo calkiem przyzwoicie. byl kabaret i jeden z panow sie rozebral do stringow. ale doslownie na 3 sekundy;-) przed pierwsza bylam w domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Hej. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet wczorajszego. Mam nadzieje ze wszystkie dostały kwiatka a jak nie to chociaż buziaczka. U nas weekend jakoś zlecial. W sobotę była u nas moja przyjaciółka która będzie chrzestna z chłopakiem i 1szy Raz Bartka widzieli. Bartuś był grzeczny zaakceptował nowa ciocie uśmiechał się i o 8 mi ładnie zasnął. Oni siedzieli do 22iej i nie podejrzewałam ze mały będzie spał tak twardo przy tym naszym głośnym gadanie. XX Obserwuje syna dalej bo jeszcze ma niespokojne momenty których wcześniej nie miał. Chole. ..rne szczepienia tylko mi dziecko rozregulowuja. XX Ale była w niedziele ładna pogoda. Byliśmy u rodziców i wziełam Bartka na rękach na ogród na chustawke. Nakarmilam go i zasnął i bujalismy się wygrzewajac się w słońcu XX Co tam u was jak weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i mój mąż jest chory. Trzymam go z daleka od małego ale i tak się boje bo małe mieszkanko i zarazki latają. Wietrze co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
czesc dziewczyny! :) dziekuje wszystkim za mile slowa, zyczenia i pamiec :) Juz jestem mezatka a Jeremi juz ochrzczony :) nocy poslubnej nie bylo bo kurde goscie w domu , a za chwile do szpitala ale po pwrocie nie odpuszcze:p ogolem impreze sie udala, byla naprawde fajnie, po powrocie wrzuce troche fotek :D xxx iza - jestem z Toba ! xxx pozniewj sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;) Nfocat powodzenia w szpitalu niech twoj pobyt tam szybko minie i wracaj do nas;) czekam tez z niecierpliwoscia na zdjecia;) xxx Magda u nas tez od czasu szczepienia wszystko sie pozmieniało, cały rytm dnia rozwalony a do tego chyba zaczynaja sie zęby. xxx Agagula jak u was wyglada Mieszkowe spanie? ja znalazlam jedna z przyczyn a jest to kleik ryzowy. dawałam mu po lyżeczce do wieczornego mleczka i do tego przed poludniowa dluzsza drzemka. wczoraj ledwo sie wybzdził a kupka miała konsystencej twardej plasteliny.. zrobie mu dzien moze dwa przerwy i spróbuje z kleikiem kukrydzianym ponoc jest lepszy jak dziecko na problemy z kupka. zobaczymy. xxx A i chyba zaczynaja sie u nas problemy z bolacymi dziasełkami. doswiadczone mamy doradzcie cos jak ulzyc dziecku;( Leonowi niedługo buzki braknie tak wszystko w nia pakuje. xxx Ach i ide dzisiaj do fryziera;) xxx Izus jak tam u was? jak dajecie rade? xxx Anja twoja Haneczka jest cudna;* xxx hej i gdzie sie podziewa reszta dziewczyn. co u was słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Andzik ja daje jedna lyzeczke na noc do mleka. Codziennie od tygodnia - spi od 19 do 4 :-) potem jeszcze ze 2,5 godz. i wstajemy:-) potem mleko, deser, obiad i znowu mleko. Jeszcze panuje maly chaos z kolejnoscia ale powoli do przodu... Mieszko budzi sie przez bolace dziasla. Zeby zasnal smaruje mu bobodentalem. Chociaz najbardziej sie cieszy jak mnie moze gryzc w palca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat czkamy na zdjecia Andzik przerabane z tymi szczepieniami. nie wiem czy u nas tez juz nie zaczynaja go swedziec dziaselka. jak wygladaja dziasla jak zeby powoli sie zaczynaja ??? xx bartek nie ma 4 miesiecy a tez wczoraj pierwszy raz dosypalam mu narazie pol lyzeczki kleiku. nic mu nie bylo. w nocy wstal bo i tak mi wstaje od dnia szczepienia. a kupki czesto robi takie plastelinowe bez kleiku tylko normalnie na mleku samym i nie wiem czemu. czesto np strzeli taka mala kulke zatwardzona ktora zapach ma przeogromny a kilka godzin pozniej juz normalna kupke robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nfcoat, gratulacje! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:) powodzenia w szpitalu, trzymaj sie. I trzymam kciuki za Twoja laktacje:) X Dziewczynki ja tylko tak szybko, bo mnie choróbsko meczy...:( kuruje sie witamina c i inhalacjami oby szybko przeszło! X Marysi na szczescie katarek prawie pszeszedl, polecam sól morska sterimar taki spray do nosa:) X Andzik, zazdroszczę imprezy:) X Agagula, świetne macie nocki;) i dobrze ze Miechu jako tako te zabki znosi;) X Magda, dobrze ze juz po szczepieniu, i żeby wszystko szybko wróciło do nirmy. My mamy 3 szczepienie 18:/ X Jutro mam ginekologa, w środę fryzjer a niedziele chrzciny zleci tydzien:) X Do zaś Lasencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda u mnie był krem z brokułów,kopytka ,ziemniaki dwa rodzaje mięs i kilka surówek ,potem kawa ,herbata do oporu i tort same z siostrą robiłyśmy,potem deser do wyboru szarlotka z lodami lub lady z gorącymi malinami .Na stole była zimna płyta deski serów,wędlin chyba z 8 sałatek ale w małych miskach ,grzanki ,tymbaliki itd ogólnie duży wybór ale tak jak już pisałam w mniejszych ilościach nas było 19 i u mnie to było o 18:00 .Wydawało by się że dużo tego jak na kolację ale ludziska skubali cały czas więc byłam zadowolona koszt to 53zł od osoby.I alkoholu też u nas nie było tzn winko do kolacji dla chętnych ale nawet butelka nie poszła xxx claudina dużo siły dla ciebie xxx neska dobrze że u was już lepiej xxx emila o u was to jak wesele ,fajnie xxx nfocat i jak po imprezie? xxx andzik super taki wypad :) jak nowa fryzurka ? mozesz nawinąć na paluszka gazik i pozwolić Leosiowi go ściskać dziąsełkami mojemu Oliemu przynosiło to ulgę i można jeszcze kupić taką silikonową szczoteczkę nakładaną na palec xxx izulinka nie jestescie same jesteśmy z wami :)i jak macie dostęp do wi fi to zainstalujcie sobie vibera można gadać ,pisać i wysyłać zdjęcia między viberami za free i aplikacja tez jest darmowa ,ja tak z psiapsiółą z angli gadam xxx laseczki naj z okazji dnia kobiet xxx kto jeszcze miał chrzciny w tą niedzielę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Hej kochane! Ja dzisiaj szybko bo padam na twarz i idę spać póki mogę. Adaś przez ostatnie dni był wyjątkowo męczący, marudny i źle spał. Do buzi wpychał wszystko co tylko może, pieluchę, grzechotki, bez różnicy. Dzisiaj rano smarowałam mu dziąsła maścią i odkryłam pierwszego ząbka!! Wyłazi mu prawa dolna jedynka, na razie tylko czubeczek, ale jest! Jestem w szoku, bo m9j Michał do pół roku nie miał ani jednego zęba, a tu proszę, niespodzianka! Wybaczcie, ze tylko o sobie piszę, ale musiałam się podzielić nowiną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×