Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Malwi - core masz cudowna! Tyle kilo zywego zlota i samego szczescia:-) Xx No to fajnie z tymi uszami bo juz myslalam ze bede mu je podklejac ;-) :-P hehe Xx Kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
U nas też uszy się wywijają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc----mm Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc----mm Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc---mm Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn-----kp onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc-----mm Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn-----kp i mm zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn-----kp promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn-----mm Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn-----kp Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn-----kp izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc-----kp Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn-----kp Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn-----kp Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn-------mm Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc-----kp kita1987.............27l..........1dz......14.11......Nat alia.......3900/55...mm Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--cc-----mm ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn-----mm Kasica00 ----------23l-------2dz------21.11------Adrianek----3630/56- ---sn-----kp nata91lia----------23l-------1dz------23.11--------Nikoś ----4530/59---cc zawiecha---------24l--------2dz------24.11---------córka  repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn-----kp Meg333------------36l-------3dz-------30.11----Nikola---- ---4200/60--sn Emila--------------25l--------1dz------1.12------Ada----- -----3530/53--sn-----kp Pałka89-----------25l--------1dz-------8.12------Maja--- --4230/59---cc-----mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dobrze ze juz po. U nas lekarz w dzień szczepienia powiedział aby nie kąpać małej tylko chcusteczkami jak chcemy. Bo jest rozdrażniona i miejsca po wkluciu mogą boleć. I mokrym chłodnym ale nie lodowatym ręcznikiem przykładać gdyby coś się działo :-) Ale skoro Bartuś nie reaguje źle na szczepienia to masz super. Bo moja sie drze jakby ją rozrywali. A później też cały dzień placze i drzemie na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dobrze ze juz po. U nas lekarz w dzień szczepienia powiedział aby nie kąpać małej tylko chcusteczkami jak chcemy. Bo jest rozdrażniona i miejsca po wkluciu mogą boleć. I mokrym chłodnym ale nie lodowatym ręcznikiem przykładać gdyby coś się działo :-) Ale skoro Bartuś nie reaguje źle na szczepienia to masz super. Bo moja sie drze jakby ją rozrywali. A później też cały dzień placze i drzemie na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka safari i reszta :-) pierwsze szczepienie bartek tez strasznie krzyczal i go nie kapalam. cala nac wtedy sie budzil co pol godziny z placzem jak z zegarkiem w reku. wczoraj na szczepieniu mocno plakal potem pospal na spacerze i w domu byl spokojny. po kapieli nawet sie usmiechal i potem jednak normalnie po 20stej usnal. potem w nocy sie jednak obudzil ale to dlatego ze sie pzesikal jakos, potem musialam troche polulac i spal do 6.30 wiec bylo dobrze tym razem. xx Ale mysle ze to dzieki temu czopkowi viburcol bo po 1 szczepieniu mu nie dawalam bo nawet nie wiedzialam o takim czyms. a wczoraj mu podalam zaraz po szczepieniu jak wrocilismy ze spaceru i moze dlatego byl spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! U nas idą zęby szybkim krokiem bo ze spaniem jest masakra i nie widzę innego powodu. Mała śpi mega niespokojnie, ciągle się wierci i co 2h się budzi a nad ranem tak od 4 rano to już co 40 minut. Mimo że jestem przeciwna spaniu z dzieckiem to przygarnęłam ją na razie do naszego łóżka dla swojej wygody. Dziś w nocy jadła 7 razy :P Niedługo więc pewnie też będzie ważyć 8 kg :D to już trwa ze dwa tygodnie, na początku miałam na zmianę doła i wk****, a teraz już się z tym pogodziłam, biorę to na klatę, takie już uroki mojego macierzyństwa, kiedyś jej minie... Ja sobie w dzień odsypiam. Biorę małą na mini spacer dokoła bloku, a jak tylko zaśnie to wracam do domu, myk wózek na balkon i tak sobie razem śpimy z półtorej godzinki więc nie jest źle :) Iza, Malwi to już nas jest 3 jeśli chodzi o BLW, a z tego co pamiętam to jeszcze chyba Zimowa. Jestem zafascynowana tym i ciekawa jak to u nas wyjdzie ;) potem napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Chyba pomalu wychodzimy na prosta. Wczoraj byl lekarz na kontroli i mowi ze Michal ok zdrowieje chlopak, apetyt tez mu juz wrocil wiec jestem dobrej mysli. Kaszle jeszcze czasem i ma lekki katar. Ja tez pomalu wracam do sil, zostal duszacy kaszel ale poza tym jest w miare. Co to byl za wirus, masakra mowie Wam, tak zle grypy to ja jeszcze nie przechodzilam. Andzik oczywiscie uszy miekkie, ciagle chodze i sprawdzam czy mu sie nie podwinely. Malwi my tez w przyszla niedziele Chrzcimy. Szczerze chce miec juz ta impreze z glowy. Wykonczeni po chorobie, pewnie dlatego. Wrzuce fotki dzien po na fb. Claudina matko wspolczuje. Dzielna jestes. Dobrze ze w dzieb odsypiasz, kiedys trzeba sie przeciez zregenerowac. Oby Uli sie odmienilo. Gosia oczywiscie podzielam zdanie kolezanek, wygladasz super !!! wloski piekne, figura tez, opalona (albo taka karnacja), kreacja, ah mozna by wymieniac. Synus oczywiscie tez wygladal zjawiskowo, super mial wdzianko. Agagula cos Ci mialam napisac ale za chiny nie moge sobie przypomniec co, hihihi. Madzia dobrze ze po szczepieniu ok. My mamy pod koniec marca. Zimowa udalo Wam sie juz zaszczepic czy jeszcze chorujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dalam bart owi czopka na gorączkę bo cos mi bylo za cieplny i wyszlo ze ma 38,3 . Teraz śpi juz 3 godziny. Mam nadzieje ze to po szczepieniu a nie jakieś chorobsko. Do ilu dni po szczepieniu dziecko może zareagować gorączka ????? Xx Claudina Dzielna mamusia jesteś dasz rade, oby niedlugo się poprawilo . Dobrze ze masz balkon i możesz takie male oszustwo zrobić malej i po spać z nią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda spokojnie. u nas po szczepieniu dopiero na 3 dzien pojawila sie goraczka i po jednym czopeczku juz sie nie pojawila. xxx Dziewczyny cos mi sie synys poprzestawial. do tej pory w dzin okolo 13 kladlam go ns dluzsza drzemke i spal tak ok 3 h a od 3 dni nie chce spac. drzemnie sie chwile i koniec. normalnie ciezko mi cokolwiek w domu zrobic. xxx dzis mnie kolezana z pracy ma odwiedzic. czekam na nia. xxx a co do wczorajszej zumby to przyznaje sie bez bicia ze wcxoraj troche oszukiwalam. przez yen okres. przez to skakanie by mi podpaski braklo;') xxx na jutrzejszej zumbie nadrobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Neska - mi o tych uszach mialas napisac;-) to ja pytalam o zawijanie ;-) Xx Claudina - cierpliwosci kobieto (mi czasem jej brakuje...) Xx Andzik - u nas to samo - pospi godzine albo pol i usmiech od ucha do ucha :-D Xx Ags - mozesz byc z siebie dumna! Pieknie wychowalas syna i nadal swietnie Ci idzie bo miedzy nimi jest wielka milosc :-D brawo:-) Xx Miechu dzis postanowil nie spac... Xx Wczoraj o 17.30 zjadl mleko z lyzka kleiku, zasnal o 19.00 i obudzil sie o 4.30 :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik dzieki bo juz sie martwilam. dostal wczoraj tego czopka pospal troche i potem wieczorem jeszcze byl troche cieply ale nie az tak zeby znowu mu dawac czopka. za to byl wczoraj niespokojny nie moglam go ululac, dawno juz mi nie usypial o 22iej....aha i od dnia szczepienia jak narazie pozegnalismy cale noce przespane. bartek znowu sie budzi okolo 3 na jedzonko . dzisiaj jesli chodzi o temp jego ciala to juz jest normalny. xx dziewczyny mialam robic chrzciny u rodzicow tylko mama by miala robote i takie jezdzenie mi nie pasuje bo chrzciny tu w lubinie potem do rodzicow potem spowrotem do domu :-( i mysle nad barem bylismy wczoraj u znajomej i 30zl za osobe rosol ziemniaki 3 rodzaje miesa 2 rodzaje soruwek kompot kawa herbata. tort i ciasto ja zalatwie w swoim zakresie. i tak mysle czy po obiedzie tort ciasto i kawa do posiedzenia wystarczy czy wziac cos jeszcze do jedzenia potem bo w sumie nie wiem ile bedziemy siedziec i nie wiem co bym mogla na potem wziac do zjedzenia. dziewczyny ktore juz sa po chrzcinach napiszcie co mialyscie poza obiadem i ciastem potem do jedzenia jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Moj maly miał wczoraj ciezko zasnac. a jak juz zasnąl to po płogodzine obudził sie z takim płaczem ze az sie zaniósł. ale stresa przezylam;( w nocy było juz spokojnie. przebudził sie o 5 ale dostał smoka i spał prawie do 7. dostal butle i jeszcze spi. xxx Magda co do chrzcin. my po kawie mielismy jeszcze zimny bufet i zupke na cieplo na koniec. chrzest bylo o 11 a z restauracji wrócilismy przed 22. xxx dzis czuje sie lepiej. bo wczoraj jak z krzyza zdjeta. i brzuszek juz nie boli;) xxx No i dzis zumba;))) Uciekam bo Mały sie obudził;) Miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik to dlugo posiedzieliscie. ja jak sie zdecyduje na jakas kolacje po kawie i ciastach to i tak gora do 20stej i spadac do domu. nie wiem jak sie bedzie bartek w barze zachowywal i jak on mi bedzie tam spal czy w ogole bedzie chcial zasnac bo w gondoli to on tak nie zabardzo. ja to najchetniej zakonczylabym impreze o 18stej bo to tylko rodzice, dwie babcie moi bracia, chrzestna i siostra meza w sumie 14 osob. alkoholu nie bedzie na chrzcinach ani komunii to juz mam z gory zalozone wiec nie bedzie co tak dlugo siedziec. moj maz ma w dniu chrztu urodziny ale juz mu powiedzialam ze urodziny zrobimy tydzien pozniej i wtedy sobie wypija cos tam zeby uczcic to i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej dziewczyny, Czytam Was w miare na bieżąco ale jakos brak m iweny do pisania. Agagula niestety nie tosuje zadnej diety ale jakos samo schudlo mi sie "kilogram" hahahahhahah :-) U nas w sumie nic nowego. Hania w poniedzialke konczy 5 miesiecy, wazy 6600. xxxx Magda my planujemy chciny na 18 kwietnia na godz 15,30-sam chrzest. Potem na pozny obiad do restauracji. Tort+kawa/herbata/wino też nie jestem zwolennikiem alko na takich imprezach wiec bedzie tylko po lampce winka i mam nadzieje ze do 20-stej bede juz w domu. Wysle potem na fb sukienke dla Hani tylko na kolor nie moge sie zdecydowac jak narazie, xxx Malwi ale Ci mery urosła :-) 8 kg wow! Buziaki dziewczyny i przepraszam ze tak w wiekszosci o sobie tylko ale mala mi marudzi i zbieramy sie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja:-) Anja - juz chcialam do Ciebie jechac i Cie szukac...dobrze ze wszystko oki! Xx Madzia - ostatnio bylam na chrzcinach - po kosciele byl obiad, ziemniaki lub frytki (bylo duzo dzieci) mieso i ryba oraz soki i surowki...potem po kawalku ciasta, kawa herbata i do domu...z kolacja sie nie spotkalam jak ktos stawial obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kolacja we wlasnym zakresie ewentualnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Albo kolacja zamiast obiadu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda my jutro mamy chrzciono-slub i mamy obiad , kawe ciasto tort, wino i koniec:) na pozniej nie mam nic , z reszta u nas ekspresowa impreza bo 14 slub , potem obiad a o 18 chrzcinby wiec w sumie w restauracji bedziemy jakies 3 godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wasze opinie to nie chodzilo o kolacje tylko o taki posilek maly dodatkowy jak posiedzimy do 20stej bo obiad przeciez bedzie o 13stej to tak na po tem jakis barszczyk i krokiety czy cos. ale wiecie jak was przeczytalam to chyba pierdziele obiad tort ciasto i spadac do domu. dla mnie naj naj lepiej bedzie jak o 18stej bedziemy juz w domu ;-) aha do torta chyba moze kupie tylko szampana tak po lyczku okazjonalnie . xx anja dziewczyny na fb napisaly mi ze moj bartek taki szczuplutki bo dalam zdjecia jak jest goly ma 3,5 miesiaca i wazy wlasnie 6600 to co dopiero twoja Hanulka jak ma juz 5 miesiecy. to dopiero musi byc kruszynka ...no ale to w koncu dziewczynka :-) gratulujemy 5 miesiaca , jak wam idzie jedzonko nowych posilkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda co do menu to ja zasugerowalam sie rada wlascicielki redtauracji i bedzie mniej wiecej: obiad (4 rodzaje mies, ziemniaki, surowka, rosol), pozniej jakies zimne przystawki i 2 rodzaje salatek, kawa, herbata, ciasto, tort i na zakonczenie wlasnie barszcz z krokietem. Co do alkoholu jestem tego samego zdania co Ty. U nas tez nie bedzie. Nie widze potrzeby zeby na imprezach tego typu byl alkohol. I tez mam nadzieje ze o 18 juz bedziemy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Neska a ile za osobe u Was wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
U nas natomiast chrzciny dość huczne będą, tzn wyszło nam bliskiej rodziny 70 osób i robimy w remizie, bierzemy kucharki i wstępnie mamy mieć zupę plus 3 dania ale jak Was czytam to może z jednego zrezygnujemy, jeszcze zobaczę . Ja znowu liczę na to, że imprezka się rozkręci i potańczymy trochę :) mój szwagier gra po weselach, więc nagłośnienie będziemy mieć, aha i u nas alkohol będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Emilia 70 osob to jak wesele!! duza macie rodzine :D wrzuc nam foty po imprezie :) xxx u nas tak jak pisalam wino, ale to bardziej z okazji slubu niz chrzcin, gdybysmy robili same chrzciny pewnie alko by nie bylo a tak na 20 osob mamy 6 -1,5 litrowych butelek i nie sadze zeby wszystkie zostaly wypite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat - powodzenia jutro:-) no i zeby Cie kolka nie zlapala:-) Xx Emi - wow! Az dwa razy czytalam bo u nas bez zera na koncu bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
agagula dzieki ! a wiesz ze caly czas sie wlasnie o to boje ?:) heheh mam nadzieje ze nic sie takiego nie wydarzy :) co do uszow to u nas tez mieciutie i czesto sie odginaja, a ja mam schize ze pozniej maly bedzie mial odstajace uszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Emila wow 70 osob???! u mnie 12 i mysle ze to za dużo :-) xxx Magda u nas narazie pomalutku baaaardzo z nowym jedzeniem. Narazie tylko po suszonych sliwkach ze sliczka nie ma boli brzuszka, jutro bedziemy jeszcze dynie zajadac. Marchew, brokuł, i chyba jabłko odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Hej dziewczyny! My sie moze w koncu w przyszly czwartek zaszczepimy bo juz jest ok. Xxx Co do chrzcin-matko 70osob?? Tyle na weselu mialam;) u nas obiad w jakiejs knajpie a pozniej kawa i ciasto u nas w domu, jakos nie jestem zwolenniczka wydawania kupy kasy na chrzcinY:) no i na jakiejkolwiek imprezie dla dzieci alkoholu zero. Xxx My spimy w 4w lozku, nawet wyspana chodze. Starszy w nocy do nas przychodzi a mlodszy laduje u nas po pierwszym karmieniu;) w dzien odsypiam z chlopakami. Maly spi nawet 4godz ale pod warunkiem ze czuje cycka gdzies w poblizu (nawet nie musi miec go w buzi), wiec chcac nie chcac leze/spie Z nimi:) Xxx Widzialam temat jogurgow/danonkow-danonka starszy nie jadl nigdy, lipny sklad strasznie. Jakies jogurth owocowe czasem zje, wole mu dac jogurt naturalny i do tego dac owoc jakis. Xxx Cos maly mi sie buntuje na spacerach i ryczy bo chcialby juz cos widziec, wiec musze zmienic taktyke spacerow (np on do nosidla a starszy w spacerowce). No ale czekam na wiosne juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×