Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Iza, no to lipa ;) Trzeba czekac nadal. Ja Ci powiem, ze mnie kusi pojsc do polskiej przychodni, zeby mi gin powiedzial co sie dzieje, ale z drugiej strony kasy mi szkoda, bo taka wizyta duzo kosztuje a ze nic sie nie dzieje to troche szkoda kasy :/. Bedzie dobrze z Zuzki barami, jakos sie przecisnie ;). Tez sie boje wagi Emilki, Bartek mial 3,5 kg w 37 tc a ta wyjsc nie chce ;) xxxxx Katka, cudnie :) ja sie boje jak to u mnie bedzie. xxxxxx Zawiecha, dzieki za oferte ;). Ja dostaje serie wszedzie gdzie sie da. To nawet nie sa kopniaki w zebra tylko taki ciagly nacisk na zebra i mostek :(. xxxx Natalia to moze ta doplata jest za to co Iza pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Mam nadzieje, ze nocka byla dla Was laskawa :) xx Co do wizyty po porodzie: jak ostatnio byłam na wazeniu i mierzeniu cisnienia to babka zapytala sie mnie, w ktorym szpitalu rodze, bo nie kazdy szpital melduje, ze sie urodzilo dziecko i wtedy najlepiej od razu po urodzeniu zadzwonic do przychodni- wtedy szybko przychodzi pani po porodzie xx U mnie kawałek czopa brunatnego znowu odpadl z nitkami krwi a wczesniej jakis lekko czerwonawy sluz, ale tylko ociupinke. Mdlilo mnie znowu w nocy- takze niby cos sie dzieje, ale "konca nie widac, konca nie widac, nie widac ..." :))) xx Izulinka- mam nadzieje, ze dzidzius bezproblemowo przejdzie mimo tych barek :) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie;) Noc jak zwykle średnia, pobudka co 2 godziny, bóle bioder zdrętwiałe ręce czyli taki standard, ale jeszcze 10 dni do terminu. Jakoś ta pełnia na mnie nie działa;d ale zobaczymy jeszcze dziś ;d xx Postanowiłam dziś zrobić wielkie sprzątane, iśc na spacer i na zakupy pieszo;) Wpadnie też kumpela na kawe to jakoś mi zleci. Jutro nie mąż wraca z pracy i będzie w domu przez 3tyg;) także na poród się raczej załapie;) xx U mnie kolejny dzien biegunki;/ już mnie to denerwuje bo do tego mam jeszcze mega wiatry;d;d;d xx Ciekawe czy któras dziś się rozpakuje;) xx Ide na śniadanko i biorę się za robotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. Ags ja też mam tak skopane żebra i mostek, że zastanawiam się czasem czy nie mam siniaków :P Teraz jak się trochę obniżył to zauważyłam, że jak za długo śpię na jednym boku to mnie boli biodro. Haha ta końcówka jest zarąbista po prostu, jak nie urok to sraczka :D zrobiłam te wyniki i w sumie wszystko w normie z wyjątkiem jakiś bakterii w moczu, ponoć licznych. Iza też mam wrażenie, że lekarze każdej jednej nam tu przewidują poród lada dzień a okazuje się inaczej. Mój raczej nie chciał mnie nastawiać, ale mówił, że nie przewiduje, żebym miała przenosić, a do terminu jeszcze 19 dni. Martwi mnie tylko trochę to starzejące się łożysko :/ chociaż zapewniał mnie, że wszystko jest ok to ja na tej końcówce jakaś przewrażliwiona się zrobiłam. Dziewczynki trzymam kciuki za Was, oby ta pełnia, liście, bzykanko i inne metody poskutkowały ;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags jakbys poszła to pewnie bys usłyszała że poród tuz tuż :) ale nie w najbliższym czasie, chodź właściwie wszystko może zacząć się w każej chwili ;P hehe to jest boskie co nasi lekarze mówią :D jedyne co by ciekawego powiedział to waga Emilki :) xx promyczek no!! wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że czas na Ciebie hehe a ty lecisz w kulki :D xx Pałka ależ ja ci zazdroszcze tej biegunki :P ja odkąd piję siemie to owszem cos tam ruszyło, ale to i tak dużo za mało ;) :D xx neska nic sie nie martw łożyskiem :) będzie pod kontrolą i nic się złego nie stanie :) a to chyba każda z nas pod koniec juz taka przewrażliwiona na punkcie wszystkiego :) xx a na mnie ta pełnia zamiast wypchac mi Zuzke to sprawia że spać nie mogę :) tak się męczyłam w nocy że szok, a co najgorsze ja jestem śpiąca ale spać nie mogłam, no f**k !! hehe ja myslę że u mnie do terminu raczej nic się dziać nie będzie, bo tak sobie myslę że jak ta szyjka pulchna i dojrzała czy cos takiego to by się skróciła i rozwarła, a tak to pewnie jeszcze potrwa :D aha i wiecie że od ostatniego tyg schudłam 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
no promyczek juz czas tak jak iza pisze:) xxx iza a wage ponoc traci sie wlasnie przed porodem :p xxx w pytaniu na sniadanie byl poruszany temat porodwo w pl i bledow lekarskich, ja pierdziele powiem Wam ze tego sie wlanie boje najbardziej :/ xxx u mnie klucie w pipce i bol jak na miesiaczke, no i troche wiecej bialych uplawow , ale nie odchodzi zaden czop ani nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska- " jak nie urok to sraczka" ujelas mnie tym stwierdzeniem- bylo to bardzo trafne i sie usmialam :)) xx Poszlam z mezem zaprowadzic core do przedszkola, zeby chociaz troche sie dotlenic jeszcze, a musze dzis kupic pojemnik na mocz i jutro zaniesc... chyba, ze jakims cudem cos sie konkretnego zacznie... ale jakos trace wiare :) chyba moj maz tez hehe juz nawet skurczy mi sie liczyc nie chce xx Pałka- fajnie, ze juz nie maz wraca to bedzie Ci razniej :) a z tymi biodrami to jest na prawde straszne. Obowiazkowo musze wstac, pochodzic i polozyc sie na drugi bok - takze wiem doskonale, co czujecie, neska- a co do bakterii to pewnie kaze Ci gin zrobic posiew, moze po prostu jakos zle pobralas probke siuskow. xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny mwldje sie po ciezkiej nocy. Mały dopiero kolo 9 zasnal i spała do pierwszej a potem do 6 rano wojował. masakra jakas. non stop doiły cyca . na koniec skapitulowałam i kazałam mezowi zrobic butelke. Po tym zasnoł i spał 2 h i spał by dłuzej ale obudziła go kupka. Dałam mu piers po przewinieciu i teraz smacznie spi;) ja tez sie położe;) zas tu zagładne zobaczyc czy kroras nie zaczeła sie rozpakowywac;) Dzis tez druga wizyta połoznej srodowiskowej i wazenie małego. Ciekawe ile przybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat ale u mnie oprócz tej wagi (co jest naprawde dziwne przy sprawie nr 2 :P ) to tez nie mam żadnych objawów, tylko jak U ciebie, ból brzucha, piczki, i tez mam więcej śluzu, a tak to nic, ani czop nie odszedł, ani mnie nie czyści, ani jakis konkretnych skurczy - jedno wielkie nic :) ja własnie nie czytam już o błędach, nie oglądam bo tez sie tego boje strasznie :) także juz do porodu jeśli kiedyś nastąpi to nie oglądam nic :D xx Andzik współczuję, ale jeszcze chwilka i na pewno się dotrzecie z Leosiem :) xx o i z biodrami tez tak mam że ból czasem mnie budzi, ale zawsze wtedy ide sisiu, rozchodzę trochę i jakoś idzie, ale w dzień na siedząco lepiej mi się odpoczywa niż w nocy na leżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jesli schudłas to może oznaczać zbliżający się poród. Wczoraj czytałam ze to jest oznaka- chudniecie od 0.5 do 1kg;d także nie wiadomo, ale z całego serca ci tego życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski, u mnie noc ok, dziś wieczorem wizyta u gina, teraz to już na pewno ostatnia i dostanę skierowanie. Teraz to już się nawet nie nastawiam, że mi powie że coś rusza mimo że jestem 2 dni po terminie. xx neska też uważam że końcówka jest z******ta. masz już tak mega dosyć że nawet jak się bałaś porodu to robi się wszystko jedno, bo perspektywa kolejnego tygodnia w ciąży jest gorsza niż perspektywa bólu porodowego. i w ogóle powiem Wam że uważam, że to mega kurde nieuczciwe, że niektórzy rodzą w 38 tc i mają piękne zdrowe dzieci a inni się muszą męczyć do 42 tc a efekt ten sam! xx mimo wszystko stwierdzam, że początek ciąży i tak jest gorszy niż koniec xx Promyczek ten czop z nitkami krwi to chyba już całkiem konkretny objaw co? tak przynajmniej czytałam. xx Pałka i biegunka to też niby ma oznaczać że poród tuż tuż wiec może jednak pełnia na Ciebie podziała? xx Iza Zuzka się na pewno jakoś prześlizgnie z tymi barkami, nie martw się :) z resztą Ty masz takie szczęście do służby zdrowia że na pewno trafi Ci się super położna która dobrze Cię pokieruje! xx Andzik czekamy na niusy po wizycie położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka no niby tak, ale co mi po tym 1 kg jak ani nie mam rozwarcia, ani szyjka nie skrócona, ani czop nie wypadł no nic kompletnie :) ale u Ciebie ta biegunka to rzeczywiście może coś zaczynac, ona oczekująca zaczynała od biegunki z tego co pamiętam :) haha xx claudina myslę tak jak ty :) od 38 do 42 jest 4 tygodnie a różnicy żadnej :) cholerka wie od czego to zależy :) ciekawe kiedy będzie chciał ci wywołać, informuj nas na bieżąco :) xx a u mnie kropi deszcz, i lipka dzis z grabieniem :( dom mam posprzątany, na obiad dziś mega szybkie spagetti i co ja będę robic cały dzień eh juz się przyzwyczaiłam że taka ładna pogoda i codziennie na podwórku a tu dupka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czytalam, ze mozna zejsc z wagi od 0,5 do 1 kg- i tak sie dzieje pod koniec ciazy- moze bedziesz miec wiecej szczescia niz ja :) xx Od zeszlego poniedzialku mam przerabane- waga wlasnie spadla, czop mocno krwisty odszedl we wtorek w tamtym tygodniu.. dzis znowu, ale z nitkami i biegunka i mdlosci i skurcze co 10 minut- ZALAMKA!!!! xx Mam nadzieje, ze u Was to sie fajnie rozwinie, bo sie okaze jeszcze, ze przenosze :) Juz bym chciala rodzic, bo maz ma kilka dni wolnego.. a potem znowu 3 dni pracy i ponad tydzien wolny wiec fajnie by było xx Dla relaksu chyba sobie porody o 11 obejrze, moze synek sie namyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale u mnie oprócz tej begunki tez lipa bo szyjka jak była tak jest wszystko pozamykane, z drugiej strony znam przypadki ze dziewczyna była na wizycie u gina popołudniu wszystko pozamykane długie, a wieczorem na porodówke;) To przychodzi z nienacka;d także wszystko się może zdarzyc, a czop wcale nie musi odejść wcześniej;) ja to mam tylko nadzieję, że wszystko u mnie rozwiąze się do terminu, nie chce przenosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek ja to jak bym miała tyle objawów to już bym chyba zafisiowała hehe wszystkie znaki o jakich się mówi masz, a porodu nie ma hehehehehhe xx Pałka o widzisz :) ja myslałam że to jednak musi troszke potrwać, jak na wizycie żadnych oznak :) no ja też do terminu to spokojnie na lajciku, ale przenosić też kurcze nie chcę :) zwłaszcza że ja panikara poród rozpoczynam prawie każdego wieczoru heheh jak tylko mocniej zaboli to ja juz czuwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ja juz ciazy mam dosc! Moj syn albo wyczuwa to albo ida mu zeby ale od kilku dni jest w ciagu dnia nieznosny, ciagle jeczy. Ja to znowu bym ciagle spala, nie mam sily isc na zakupy czy zrobic obiadu:/przy synu to na koncowce moglam sprzatac i w ogole a teraz odkurzanie to dla mnie wyzwanie! Ja nie wiem czy wczoraj mi czop nie odszedl. Dzis mialam w sluzie kilka pasem krwi ale mysle ze to od wczorajszego badania. Sluzu mam pelno, w nocy myslalam ze moze mi wody odchodza bo ten sluz taki jest-przezroczysty i jest go pelno i za bardzo sie nie ciagnie. Aaaa mam dosc i chce spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, mi nie kazali robić żadnych dodatkowych badań w kierunku uczulenia, wręcz pierwsze o tym słyszę, a tak jak pisałam w poprzedniej ciąży miałam GBS dodatniego. Jestem w szoku. Jutro idę do gin na ostatnią wizytę, to się zapytam co oni tak przykombinowali. ---> Ags, te nasze małe baby mają temperament :P ---> promyczek, dla mnie niestety nie, miałam powtórkę z wczorajszej nocy. Mały też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć Dziewczynki:) U nas noc tak jak poprzednie, pobudka co 3 godz na zmianę pieluszki i karmienie:) takze nie moge narzekać:) X Andzik widzisz moja Marys moze nie wisi na piersi i najada sie w 15 min, ale mam za to inne zmartwienie, żółtaczka nadal sie utrzymuje i oczka ropieja:( dzisiaj zaczynam zakrapianie oczek sulfacetamidum i mam nadzieje ze Małej przejdzie. Co dziecko to inne zmartwienie:( X Laski, życzę szybkich rozwiązań żebyście sie juz na tej końcówce nie musiały tak męczyć!!! X Ja mojego porodu jakoś specjalnie nie wywolywalam, bo ani sexu ani nie mam gdzie liści grabic;) jedynie co czasem wyszłam na krótki spacerek i jak juz pisałam korzystałam często ze schodów w domu moze to było to!!! X Z karmieniem tez nie wkrecalam sobie jakiejś korby, ze muszę i juz!!! wydawało mi sie to tak naturalne ze poprostu chyba wyszło samo z siebie, psychicznie byłam nastawiona bardzo dobrze i moze to sprawiło, ze nie mam problemu z karmieniem małej... Szczerze powiedziawszy to chyba ani razu nie pomyślałam o mm i nawet nie wiem gdzie w supermarkecie miałabym tego mleka szukać;) X Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa mama, do 2 lat będzie tak ciężko, bo teraz Twój mały jest w okresie wyrastania z wieku niemowlęcego. Ja też to przechodzę, chociaż powiem Ci szczerze, że koło lipca mieliśmy najgorszy okres. Miałam ochotę wyrzucić go z 10 piętra, ewentualnie usiąść i walić głową w ściągnę. Zęby nie koniecznie, u nas do 4 są wszystkie, górne, dolne, te dalsze jeszcze nie wychodzą, a też łapie takie dni, że jest nie do wytrzymania od rana do wieczora. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Koleżanka studiuje psychologię dziecięcą i mowiła właśnie, że po ukończeniu drugiego roku życia powoli to zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa- z paseczkami krwi, moze byc i czop i tez moze tak byc po badaniu.. a co do sluzu to ja mam tak samo w nocy, tyle tego, ze balam sie, ze to moze sa wody, ale w szpitalu zbadali mnie i jest wszystko ok. Pod koniec jest wiecej sluzu a w nocy mokro mi tez non stop. xx Ide sie polozyc, bo znowu mi sie spac chce.. juz 3 dzien z drzemka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek, a nie zawinęli Cię na szpital po odejściu czopu? Mi się wydaje, że to trochę niebezpieczne śmigać tak bez niego, bo w sumie, on jest takim "korkiem" chroniącym dziecko przed bakteriami itp. przynajmniej tak zrozumiałam z tego co czytałam, naturalnie, że mogę się myłić :D -> w każdym razie mnie takie sygnały są obce, bo z synem na porodówce dopiero przy 6 cm rozwarcia odszedł czop, a wody przebijała mi przy 8 cm, zaraz przed fazą parcia. Biegunka i wymioty dopadły mnie dopiero jak byłam podpięta pod KTG, ale organizm też mi się zaczął oczyszczać dopiero w szpitalu. ----> Pałka, ja tak miałam, tyle, że w nocy nie czułam ruchów syna, pojechaliśmy na IP sprawdzić czy jest tętno, lekarz zbadał szyjkę, zamknięta, twarda, 3 cm rozwarcia (ale to już od 6 mc miałam), a nad ranem jak przyśniło mi się, że rodzę, tak okazało się, że faktycznie rodzę i rano na porodówkę. I oprócz bóli takich miesiączkowych od dwóch dni przed nic mi się nie działo. Ani brzuch nie opadł, ani skurczy porodowych nie było. Nic kompletnie. Wszystko na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Katka mamba graulacje!!! Xxx Katka nasze dzieciaczki z jednego dnia Xxx Promyczek powodzenia i duzo sil!! Xxx Claudina ja tak myslalam ze mnie wezmie troche pozniej a tu 2.11 się zaczelo czyli Maly wstrzelil się prawie w termin Ale ciesze się ze samo mnie wzielo bo we wtorek mialam isc na wywolywanie Więc kto wie jak bedzie u Ciebie :-) Xxx Izulinka Ty to masz trafne typy! Obsrawialas mnie nastepna no i proszę Xxx Polog jest dla mnie ciezki nawet bardzo Wszystko mnie boli a krocze niesamowicie Nie mogę siadac chodzic ciezko Jestem bardzo slaba Plecy tez bola i glowa To normalne tak wszystko na raz? Xxx Nie wiem jak z waga u mnie ale brzuch super Jak ubieram majtkopasy nic nie widac Nie zrobily mi się żadne rozstepy Nie wiem jak teraz z piersiami bo sa ogromne od pokarmu Xxx Moj Maly jest bardzo grzeczny Je spi i robi kupe hehe Przesypia mi po karmieniu od 3do 5 godzin W nocy maks 2 pobudki Xxx Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa, nie wiem czy pamiętasz miałam tak samo brunatny śluz miałam na drugi dzien po badaniu ginekologicznym, na drugi dzien na ktg nic nie wyszło ale szyjka była miękka porod nastąpił 1,5 tyg pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
czesc dziewczyny u mnie noc nie przespana nie wiem czy to przez tą pełnie czy co nie mogłam spać. Nad ranem mnie bolał brzuch i tak do okolo 9 ale zauważyłam że jak mnie boli brzuch to pokauje się wiecej śluzu takiego białego. U mnie tez ni się nie zapowiada a w niedziele mija termin tak bm chciała żeby to było już bo najgorsze jest to oczekiwanie i jak coś zaboli to wyszukiwanie oznak porodu. xx o katka to super że chłopaki tak się kochają, ciekawa jestem jak bedzie u mnie. Już nie może się doczekać kiedy bedzie wreszcie ten braciszek, ostatnio przyniósł z przedszkola taką czapeczke z papieru i to ma być dla braciszka. xx Karolcia super że Aleks taki grzeczny, napewno wszystko minie niedługo. Jak bedziesz miała chwilkę napisz czy miałas może swoje ubranka dla małego, bo ja mam spakowane, ale w Tarnowie nie były potrzebne. Aha dziewczyny a wy bierzecie rożek do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u mnie Natus jakiś nadwyraz dzisiaj spokojny i oczywiscie już sobie wkręcam xxx co do porodów mi również w pierwszej ciąży brzuch nie opadł, czop nie odszedł,skurczy brak oprócz tych przepowiadających nie bolących,żadnego oczyszczania nie kojarzę .Poprostu na 3 dni przed terminem odeszły mi wody :P chlustło na całą podłogę :P xxxx melduję że ja też mam już dość ale nie samopoczucia bo raczej nie mam na co narzekać ale tego czekania,a w takie dni jak dziś gdzie mały jest taki mega spokojny to już wogóle.Też ciągle bym spała xxx co do karmienia to wychodzę z założenia nie dajmy się zwariować więc dziewczyny które juz mają swoje szczęścia przy sobie , głowa do góry ,uśmiech na buzi i zero stresu.Uda się kp super, nie uda się to nic nie szkodzi ważne ze maluchy zdrowe :) xxxx co do oczka to takim maluszkom zatykają się te kanaliki łzowe i rzeczywiście trzeba na to uważać u nas pomógł rumianek i masaż xxx promyczek no ja ci daję jeszcze max 2 dni :) xxx dziewczyny po wizytach cieszę się że wszystko ok i z tego wynika ze tylko mój lekarz ma jakieś inne podejści bo on mi powiedział ze szybko to ja raczej nie urodzę i zebym się nie nastawiała na poród w terminie...oby się pomylił bo też njie chcę przenosić xxxx pałka ja codziennie postanawiam zrobić wielie sprzątanie tylko jakoś mi nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian------23 50/48----cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56----cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55----sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka-----3120 /51----sn andzik87----------27l------1dz---29.10------Leonek----364 0 /55---cc Mmamba----------20l------2dz---31.10-----Zuzia-------3860 /55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz---03.11------Aleks-------3250 /55---sn Katka84-----------30l--------2dz--03.11------Radzio----- 2970/52---sn CZEKAJĄCE: newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowamamo u mnie też mnóstwo śluzu i tez taki troszke rzadki i przezroczysty, ale nie galaretowaty :) xx Malwi ale się cieszę że tak wam się układa :) ja akurat z oczkami i takimi tam nie pomogę :D xx promyczek hm nie chcę Cie martwić ale coś ty szybko chyba rodzić nie będziesz hehehe coś czuje że dziś w nocy ktoś Cie ubiegnie :D xx Karola najważniejsze kochana że masz to za sobą :) pewnie z dnia na dzień pomału będziesz sie lepiej czuć :) trzymam kciuki :) xx misiula ja spać też nie mogłam, chyba przez tą pełnie hehehehe xx gosiaczek no powiem ci że Twój ginek rzeczywiście inny hehehe xx pada i pada, nie ma co robić :( się nudzę, dobrze że chociaż mam dobry humor ostatnio :) w ogóle teraz mimo tego że co chwile cos boli to samopoczucie mam dużo lepsze i lepiej się czuję niz jeszcze np tydzien czy dwa temu :) irytuje mnie tylko to że na fb siedze teraz cały czas ukryta bo jak normalnie jestem na czacie czy jak to tam się zwie to ciągle ktos pisze czy już rodzę, czy cos czuję i setki pytań brrr dobrze że da się ukryć :P :D a jak się nudzę to gram chyba we wszystkie gry na tym fb :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny. Z tym gbs jak ktoras pisala to nie jest tak ze jak drozej to z dwoch dziurek bo ja zaplacilam 49zl i tylko z pochwy mialam wymaz pobrany. Po prostu co przychodnia to inna cena tak mi sie wydaje. Xx Kurcze mi juz tez sie robi ciezko a tez nie mam zadnych objawow porodu. Ani mnie nie czysci ani czop mi nie odchodzi ani zadnych skurczy nie mam. Nie wiem kiedy ten nasz maly bedzie chcial w koncu wyjsc. Z jednej strony sie doczekac nie moge z drugiej strony sie boje jak sobie przypomne krzyki rodzacych kobiet ze szpitala jak tam lezalam. Xx Ja mam pojsc na wizyte przed 14 listopada bo do tego dnia mam zwolnienie i termin. Nie wiem co mi moja ginka zaleci po 14stym ale jak to jest wtedy np z tym wywolywaniem? Wtedy chyba bardziej bola te skurcze co? Nic mi sie nie chce nie wiem co na obiad zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×