Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Aaa i "sraczunia" kilka razy dziennie mnie tez łapie:) Oprócz tego czasem mnie pobolewa brzuch tak jakby na okres. Poza tym u mnie niestety nic takiego przedporodowego się nie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Cześć laseczki. U nas mama juz jest więc jakoś czas leci, podvzytuje was wieczorami i rankami. Xxx Newt i Zimowa Mamo GRATULACJE :-) Xxx Co do kebabów i fast foodów to w piątek miałam taką ochotę na pizze ze nie dałam rady bez niej wytrzymać wiec zjadłam.... a przedwczoraj wzięliśmy wyciagnelismy mamę do Turka na kebaby właśnie :-) ale u mnie to nic jakoś nie znaczy..... chodzę w dwupaku, oznak żadnych najmniejszych nie ma, nic kompletnie się nie dzieje. Xxx Dziś położna bo w środę nie mogła wpaść wiec będzie akupunktura :-) może to coś ruszy w końcu. Tez wolałabym urodzić wcześniej niż tak czekać i czekać kiedy w końcu .... Xxx Wczoraj zrobiłam 5km spacer coś mi brzuch lekutko zaczął twardniec, pach winy i dupka rozbolaly i tyle... Xxx Tabelka czekających pomału się kurczy :-) ale to uciekło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Zimowamamo Super szybka akcja i jak fajnie ze bez naciecia gratuluje. Duzo zdrowka dla was i calusy. Tez bym chciala taki porod ale przy pierwszym dziecku to raczej nie mozliwe. Xx Izulinka dzieki za odpowiedzi. Ze tez musialo sie takie cos jeszcze przyplatac :( Xx Ide jeszcze spac na 2 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj przed południem Zimowa ciąży miała dość :D:D A to ci niespodzianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 3 w nocy przeczytałam post ZimowejMamy i po tym jak pisała że odeszły jej wody usnąć nie mogłam z dwie godz. aż mnie oczy pieką z niewyspania Ale najważniejsze że ma już dzidziusia i że wszystko jest dobrze :D Gratuluję!! Ja też tak chcę!!!!!!!!!!!!...............Ale może za tydzien????? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenkamz-ja przy pierwszym porodzie tez nie bylam nacinana jedno lekkie otarcie, jeden szew-wiec sie da:) moze dluzej rodzilam pierwsze ale doszlam szybko wtedy tez do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa Mamo Ja mam córkę z 7-go listopada także cieszę się podwójnie :D:D i też rodziła się w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam, po prostu czułam że w nocy będzie nowy dzidzius ;* zimowamamo gratuluje ogromne :* a ty się biedna bałaż że o grudzień zachaczysz :D xx magdalenka nie ma za co, po to tu jesteśmy ;) xx promyczek a ty gdzie ?? teraz już Twoja kolej ;) hehe xx a u mnie jakieś cudy się dzieję, razem z tą wieczorną były tylko 2 pobudki na sisiu :) tak to ja moge codziennie :D xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
zimowa jeszcze raz gratulacje:D kurcze wchodze rano na fb i patrze a tu zimowa ma dziecko !!!! i taki gruz bo Ty miala s ten sam termin co ja :D heheh suuper :) duzo zdrowia dla Was i wszystkiego dobrego :) ps zdradz tajemnice co zrobilas ze tak Cie wzielo i szybko poszlo :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, mój pierwszy poród był mega szybki, więc to bardzo możliwe. ---> zimowa mama, newt moje gratulacje! ---> dzisiaj wizyta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zimowa jeszcze wczoraj wieczorem pisała że nie znamy dnia i godziny :D no to nam pokazała! A mi nawet księżyc nie pomógł ale dzięki że trzymacie kciuki żebym w końcu też wskoczyła na drugą stronę tabelki. Jeśli chodzi o mojego męża to on nie chce współdziałać - macie jakieś rady? :D Zawiecha powodzenia na wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian------23 50/48----cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56----cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---320 0/55----sn onaoczekująca--27l------2dz---27.10------Alutka-----3120 /51----sn andzik87----------27l------1dz---29.10------Leonek----364 0 /55---cc Mmamba----------20l------2dz---31.10-----Zuzia-------3860 /55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz---03.11------Aleks-------325 0 /55--sn Katka84-----------30l-------2dz--03.11------Radzio----- 2970/52---sn newt ---------------37l-------2dz--04.11--------Adaś------3770/5 7---sn zimowaMama---25l--------2dz--- 7.11------Kajetan----3060/53---sn CZEKAJĄCE: Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) Zimowamamo ogromne gratulacje;) dużo siły i zdrówka wam życzę;) xx U mnie noc boska, wstałam przed 10 i o 6 tylko raz na siku;) chyba ten deszcz za oknem spowodował moj dobry sen, chociaż bólu mi nie zaoszczędził;) xx Pełnia jakoś na mnie nie podziałała. Mam tylko bóle jak na okres, a tak to nic. Miałam dziś dziwne sny, ale nie będę o nich pisać bo mi się nie chce;d w jednym tylko jakiś facet łapał mnie za brzuch i mówi wszystko jeszcze wysoko pozamykane;d;d;d i nie był to mój ginek xx Idę zaraz zrobić sobie sniadanko, a potem zbieram się w kupę i sprzątam chałupe;d szorowanko podłóg;d a i jeszcze coś na obiad muszę ogarnąć;/ xx Ciekawe jak tam promyczek?? Któraś jeszcze się dziś wybiera na porodówke??;) xx Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudina, niestety ja nie znam sposobu, mój to się kręci jak wygłodniała hiena, w tej ciąży ja jakoś nie specjalnie mam ochotę na seks, przez ten obolały pęcherz i napierającą główkę. Czasem usiąść nie mogę tak mnie zaboli. Ale działamy, choć sporadycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
newt, zimowa mamo gratulacje, dużo sił, cierpliwości, szybkiego powrotu do siebie. xx kurcze a ja kiedy, wczoraj wymyłam podłogi ugotowałam obiad, wysprzątałam, byłam z synkiem na spacerku w lesie, wieczorem z mężem na zakupach i nic a już takie przeczucie miałam. Bolał mnie brzuch, jak szłam sie kąpać tak mnie strasznie przeczysciło niewiadomo dlaczego a tu nadal nic. No ten mój Mikołaj strasznie upary jest, mam tylko nadzieję że nie chce czekać do urodzin Karolcia (17.11.) bo oszaleją chyba xx Dziś jade na ktg do szpitala do Tarnowa, mam się tam widzieć z moją pani doktor ciekawe co nowego mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziewczyny powodzenia na wizytach. U mnie tez nic nie dziala a jak sie kochamy to tylko sie utwierdzam w tym ze to jeszcze teraz nie nastapi bo ciasniejsza jestem posciskana bardziej jak przed ciaza masakra normalnie. Xx U mnie noc troche ciezka. Niby spalam ale co chwile tak jakbym ssie budzila. Takie czuwanie nie wiem nad czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) U mnie zaczęła się bezsenność i w nocy od dwóch dni, albo trzech zaczęły mi się mdłości... mega mi niedobrze, szczególnie w nocy i właśnie to mnie budzi na przemian ze zgagą. W nocy też miałam jakieś skurcze.Do tego od wczoraj biegunka :o ciekawe jak długo mnie to będzie męczyć :D xxxxxx A co do mojej bezsenności, to właśnie dzisiaj między 3 a 4 w nocy się obudziłam i sobie myślałam, czy któraś nie rodzi, a tu taka niespodzianka! Zimowamamo- gratuluję synka, takiej niespodziewanej akcji i szybkiego porodu bez nacięcia :) dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do formy życzę :* xxx Zawiecha- dzięki, sama nie wiem, tym bardziej, że mi też nikt nie kazał robić dodatkowych badań czy jestem uczulona, ani sama sobie tego nie zażyczyłam, to nie wiem czy oni mają taką procedurę, że jak dodatni, to od razu kolejne badanie na ten antybiotyk, czy co :o Dzwoniłam tam i mam już wynik i zobaczymy co mi tam wyszło, ale jak będzie ujemny wynik o ile, to nie omieszkam tak czy siak dopytać o to :) xxx Ale mi stopy puchną - koszmar, jeszcze takiego zjawiska nie widziałam u siebie, szok ! xxx Hehe dziewczyny z tym kebabem, to ja chyba pozostanę na smaku jak Agagula, bo dieta przez ten cukier mi na to nie pozwala :( niech któraś zje od razu za mnie dwa :p xxx Newt - dla Ciebie również gratulacje! Kolejny synek u góry w tabelce :P wracaj do sił i zdrówka życzę Tobie i Adasiowi :) xxx Znowu od trzech dni wije gniazdo i mam potrzebę sprzątania i porządku , zaraz znowu się biorę i po ten wynik :) xxx Lecimy po kolei z tej tabelki jak domino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa no nie przegięcie miałyśmy razem rodzić !!!! ha ha ha żartuję oczywiście ogromne gratki i buziaki dla Kajtusia .Jak odpoczniesz to czekamy na szczegóły i na reakcję synka na braciszka i czy mógł wejść do was na oddział.Super że ci tak fajnie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt, Zimowa mamo gratulacje :D Ale Wy jesteście sprawne mamusie, pojechały - urodziły w mig i tak to powinno wyglądać :) Zazdroszczę. Teraz szybkiego powrotu do zdrowia i dużo cierpliwości Wam życzę. Ja w nocy w dalszym ciągu budzę się co 2 h. Na siku oczywiście, a oprócz tego wszystko mnie boli jak za długo poleżę na jednym boku. Zgaga koszmarna dalej męczy, już wczoraj miałam meksyk, nawet o 12 w nocy musiałam brać Rennie. Byłam dziś na ktg i na zakupach. Oczywiście wszędzie autem, bo już ledwo się kulam. Ciekawe, która będzie następna?? :D Gosiaczek może nam podpowiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
hej Lasencje:) Zimowa gratulacje dla całej rodzinki!!! expresowo to załatwiłaś i super że piczusi ci nie naruszyli;) pewnie już śmigasz po oddziale:p x Misiula, my miałyśmy termin na ten sam dzień, a patrz ja już Marysie mam prawie dwu tygodniową a Twój Mikołaj jeszcze w brzusiu:) ciąża to jednak jest niesamowite zjawisko:) x U nas noc całkiem fajnie, ale przy karmieniu raz mi i Marysi się zasnęło i Mała spała z nami jakoś od 3 do 5. Dziewczyny te które maja już maluszki, jak śpią wasze pociechy w nocy, w łóżeczku czy między rodzicami?:) x Oczka Małej już extra prawie prawie nie ropieją, jeden problem z głowy, ale niestety nadal jest lekko żólta i białka w oczkach też. x Generalnie jest prze kochana ja teraz siedzę na dole na kompie, a ona śpi na górze w łóżeczku, mam włączoną nianie i tylko czasami słyszę jak coś mruczy taki Aniołek:) x Wczoraj posłałam mojego M do sklepu żeby dokupił jakieś pajace na rozmiar 56 bo mam ich stanowczo za mało i wrócił z pajacem "biało niebieskimi" w paski i w dinozaury no jak nic dla Córeczki!!!:/ ehh te chłopy... x Dziewczyny, teraz wstajecie na sikanie, a za niedługo będziecie wstawały na karmienie i przebieranie. Może to tak natura wymyśliła, żeby nas przygotować do częstych pobudek po nocach:) x Karolina, rodziłaś w Tuchowie? Zachwalałyście tą nową porodówkę i jestem ciekawa czy faktycznie jest zdała egzamin? x Zimowa, po ilu dobach po takim porodzie bez komplikacji wypisują do domu? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Zmowamamo moje gratulacje:) xxx Malwi nasz maly spi w swoim lozeczko przewaznie. raz jak na razie zdarzylo sie ze spal z nami. ogolnie spanie ma ciezki przez bolacy brzuszek i spi mniej wiecej do 1 w nocy a potem do 6 rano wojoje. w dzien tez malo spi. ale jak juz zasnie to 3 4 h przespi. zamowilam wizyte patronazowa do malego to moze lekarz cos zaradzi na ten jego bolacy brzuszek. nie chce sama nic kupowac. xxx Ogolnie dobrze ze tesciowa mi obiady gotuje bo z malym na cycku nie wiem kiedy bym to zrobila:) sniadanko mi m codziennie rano szykuje jak do pracy idzie. xxx Caly czas sie zgrywamy z tym naszym malym Leonkiem:) xxx a i bylismy juz na specerku wczoraj i dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Andzik, a jak ci się goi rana po cc? w ogóle dziewczyny po cc wypowiedzcie się, bo ja same złe historie w tym kierunku znam, to może tym razem posłucham jakichś pozytywnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej :-) ziomowamamo gratuluje :-) Malwi,Hania spi oczywiscie miedzy nami. Jakos nie potrafie sie z nia rozstać. Zawiecha, ja cc wspominam bardzo pozytywnie. Sama operacja migusiem, lekarze tak zagadują ze nawet nie wiesz a juz dziecko na swiecie. Pierwsze poniesienie troche boli ale potem juz jest tylko lepiej, ja na druga dobe czułam sie juz bardzo dobrze.Mysle ze bardzo duzo zalezy od nastawienia. Ja sobie wmowilam ze dam rade i nie bedzie mnie bolałao no i tak sie stało. Ale byly tez dziewczyny ktore musiały dostawac morfine :/ No i bardzo wazne: chodzic kochana jak najwiecej. Jak juz wstaniesz na nogi to spaceruj duzo no i nie zginaj sie do przodu tylko staraj sie chodzic wyprostowana.Ja ogolnie jestem mega zadowolona i rodzic w taki sposob mogę co roku :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Malwi-powiedzieli mi ze jak wszystko bedzie ok z malym to w niedziele wyjdziemy. Wiec mam nadzieje ze bedzie ok:) Xxx Gosiaczek-wlasnie jak jechalam do szpitala to myslalam o tobie ze mialysmy sie spotkac:) tymcia nie bedziemy brac do szpitala, boje sie ze zrobi histerie przy wyjsciu a poza tym on rozniesie ta sale w chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dałam czadu z tymi podłogami, aż moja drętwiejąca ręka mnie boli;/ z resztą kolana też;d Nie dałam rady wyszorować wszystkich fug, zrobiłam w łazience, a przedpokój zrobię jutro;) no chyba że nie dotrwam;d ale jakoś wątpię w to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Newt i Zimowa Mamo - moje wielkie gratulacje!!!!!:D teraz to się dopiero zacznie ;) xx mi Młody dziś daje popalić ze wzdęciami - śpi tylko wtulony we mnie i co chwila płacze :( w dodatku mu sie ulewa i muszę go pilnować 2x bardziej...daje mu krolelki ale... xx teraz i za mną znowu chodzi kebab :P xx wyślę do was za chwile prosbe o przyjecie na fb jako malgosia cz - zrobiłam fikcje - a później jak sie ogarne wrzucę fotę Mieszka i siebie jeszcze z brzuchem jak oeszły mi wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula no ja czekam z niecierpliwościa na fotke mieszka, tak myslałam ostatnio o Was i juz chciałam dzwonic na kota i upominac sie o zdjecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja - hehe mój kot od kąd w domu jest Mieszko chowa się gdzieś po kątach... normalnie boi się go - w szoku jestem... niech mnie któraś zaakceptuje na fb i powie jak tam się daje foty żeby nikt inny mnie nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Zawiecha z cc to każdy chyba inaczej przechodzi...ale im bardziej jesteś szczupła tym szybciej, łatwiej i mniej boleśnie to przechodzisz - tak wynika z moich obserwacji... u mnie poszło szybko z cc i faktycznie czujesz tylko że ktoś tobą szarpie i nic więcej... potem im szybciej zaczynasz ruszać nogami tym lepiej:) pionizacja też jest w miare do wytrzymania...najtrudniej to jak masz dziecko i musisz szybko na łóżku się podnieść... mnie do tej pory ciągnie wewnętrzny szew po lewej a na zewnątrz wsio oki jest... grunt to dobre nastawienie - ja nie chciałam tabletek przeciw bółowych to na mnie krzyczały że trzeba ;) najbardziej po cc bolały mnie żebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×