Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

heja hej :) xx Anja sto latek dla Hanusi, jak juz pisałam na fb ja naprawde w głwie zakodowałam to foto z waszego ostatniego tyg razem, pamietam że po 1 zazdrościłam że już zaraz Hania bedzie z Tobą, po 2 zazdrościłam że jako jedna z nielicznyach (a może jedyna) wiedziałaś konkretnie kiedy to się stanie ;) a to już pół roku ;) xx ja też często myslę o Huberciku, ale z tego co pamiętam do tej info po porodzie nic Ania do nas nie pisała... xx my dzis pobiłysmy rekord - jak po 10 wyszłysmy z domu tak wróciłyśmy o 19 ;) dzisiaj dokonałam też pewnych obserwacji - na placu zabaw w ta piękną pogodę (a mamy 1 we wsi) zeszły się prawie wszystkie dzieci ze wsi w wieku (od 5 miesięcznej Zuzanki) do bodajże najstarszej 5 letniej Agatki ;) były 3 dziewczynki właśnei opk 5 lat, dziewczynka i chłopiec prawie dobiegający do 3 lat, chłopiec 1,5 letni i Zuza. Dziewczyny gorąco było nieziemsko, bo plac w pełnym słońcu a za wyjatkiem Zuzki, i tych dwojga prawie 3 latków wszystkie dzieci miały kurtki, czapki/opaski, szaliki a ten 1,5 roczniak grube traperochy. Generalnie ja tam nikogo nie oceniam, każda mama robi jak uważa dla dziecka najlepiej ale kurcze mi gorąco było w krótkim rękawku a te dzieci w kurtkach i czapkach co miały powiedzieć ? Zuzka bez czapki i bez kurtki miała na sobie bluzę polarkową a mamy tych starszych dziec***atrzyły na nia z politowaniem ;) nie wiem czy ma to znaczenie ale ja byłam najmłodszą mamą, a mamy dwojga 3 latków sa rok i dwa lata starsze ode mnie. Generalnie 2 z dziewczyn miały opaski więc coś tak im głowa się nie pociła ale kurde ten 1,5 chłopiec to dla mnie był hardcor totalny. Czapa gruba wiązana pod szyją, zimowe buty, szalik no czad ! Wydaje mi się że wiecie no maluszek to mama się boi przegrzać ale jak w cieniu temp jest powyżej 20 stopni, wiatru i wgl brak to chociaż kurde jakąś taka letnia ta czapinę mógł mieć. Tak więc była dziś obczajka - mamy czapy patrzyły na nas jak na stwory z innej planety a my na nie ;) xx dziewczyny wystawiacie dzieci "w słoneczko" tak by świeciło w buźkę ? bo ja tak ale trochę się boje że to słonko już jest trochę mocne i myślę o filtrze jakimś, ale tu mam dylemat bo nie wiem jaki ?? w kremach dla maluszków jest najczęściej 15, myślicie że to starszy ?? xx buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Iza, Bartek mi sie opali w ciagu ostatnich dni, wiec slonko juz cos tam podpala ;). Z tym ubieraniem to juz nawet komentowac zal. Moja miska wczoraj miala body, sukienke i rajtki a w drodze do parku minęłam sie z dziewczyna z dzieckiem w kombinezonie.Rosjanka byla, wiec to wszystko tlumaczy. Zal mi bylo tego dziecka. Że juz nie wspomne o moim Bartku latajacym w krotkich spodenkach i krotkim rekawku tak jak wiekszosc jego rowiesnikow. Iza, super, ze juz niebawem dolaczysz to nie meza. Xxxxx Kasica Ty tez sie do Anglii wybierasz, jak Twoje rodzenswo tam jest? xxccc Magda, na jaki prezent sie zdecydowalas? Teraz dzieciaki wszystko maja i ciezko cos wybrac. Xxxx Tez czesto mysle o Ani i Huberciku. Mam nadzieje, ze wszystko u nich dobrze. xxxxx Anja, tez pamietam jak sie Hania urodzila. Strasznie Ci zazdroscilam takiej slicznotki. xxxxx Agagula, usmialam sie z kawalow ;) xxxxx Jak juz czesc z Was wie, moja niunia zabkuje :). Wychodza jej 2 trojki, wlasciwie to juz sie przebily. Dzielnie to znosi :) Za to jej kupy sa masakryczne :/ Ostatnio jakos tak wszystko jest pod gorke. Jeszcze auto sie popsulo i dalismy sasiadowi mechanikowi do naprawy i powiem Wam dziewczyny, ze sie wcale nie dziwie, ze Anglikow obcokrajowcy wypieraja, skoro to tacy fachowcy jak ten nasz :/. Auto 2 dni u niego pod domem a problem jak byl tak jest :/ xxxxxc Jeszcze chcialam Was zapytac, czy Waszym maluchom zagoily sie juz miejsca po BCG? Moja miala co prawda pozniej to szczepienie ale dzis zauwazylam, ze z dziurki po kluciu wychodzi jakis plyn :/. To bylo jej pierwsze szczepienie i raczej ostatnie. xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie. Znacie moze wozek micralite? Na allegro nie ma ani jednego i zastanawiam sie, czy by sie sprzedal w Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags a ile chcesz za ten wózek? da sie przelozyc siedzisko w kierunku "twarzą do prowadzącego" ten sprzet?? ;-) a najlepiej to daj foty na fb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziękuje dziewczyny za miłe slowa i życzenia dla Hanusi :-) tez pamietam te ostatnie dni w dwupaku- nie moglam zmiescic prawej stopy w zadne buty :-p A tak odnosnie urody dzieci, to zastanawiace sie czasami nad tym jak oceniaja ich urode inni? dla mnie oczywisie moja Hania jest najpiekniejsza ksiezniczka na swiecie ale czasem sie zastanawiam jak inni o niej mowią i obiektywnie patrzac czy jest ladną dziewczynką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hej laski. Mam pytanko. Jaka moglybyscie polecic spacerowke? Zalezy mi zeby byla lekka w miare i nieduza po zlozeniu. Musze kupic jakas na wyjazdy, bo ta co mam z tego mojego wozka jest duza,same kola zajma mi caly bagaznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags nie znam tej spacerowki. Anja obiektywnie rzecz ujmujac Hania jest przesliczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica00
hejo :) oh laski co ja wczoraj przeżyłam istny horror :/ jak pisałam w czwartek byłam biegać i biegałam całe 35 minut i w piątek rano masakra wymioty biegunka szok drgawki masakra myślałam że już odchodze na tamten świat :/ cały dzień w łóżku ale zjadłam wczoraj zupke tabletek sie najadłam i na szczescie dziś jestem jak nowo narodzona ale nie bede się jeszcze forsować :) tylko nie moge przeżyc tej pięknej pogody która mnie wczoraj omineła :/ mało z tego piszecie że było tak ciepło a ja nawet nie wiedziałam a wiecie jak to chłop nawet nie powie :) i małego w czapke i kurtke i kocem przykryłam he pewnie patrzyli na nas jak na kosmitów ze tak ciepło a dziecko opatulone ale naszczescie nie był zgrzany :) xx Ags co do wyjazdu zastanawiam się nad tym ale mój Kuba nie chce i tak troche cieszki temat ale nie mowie ze nigdy nie wylecimy chodż puki co nigdzie sie nie wybieramy :) xx a i nie jestem z tego typu matek że cyc ponad wszystko, chodz uwielbiam go karmić cycem ale mój syn to ostry głodomor je co godzine prawie i nie ważne czy to noc czy dzień ale wczoraj byłam taka zmarnowana że karmiłam go piersią normalnie i nastała godzina 19 a on zjadł dwa cyce i du... nic nie leci wiec wstałam zrobiłam mu butle 90 +3 łyżki kaszki ryżowej bananowej i zjadł całą o 20.30 dałam znowu cyca jednego drugiego i zasnoł i spałaż do 00.00 nie mogłam w to uwierzyć nie pamietam kiedy tak ładnie pospał :) ale od pół nocy już pobudka co godzine :) i rano też dostał cyca i butle i zjadł wszystko :) wiec moje dziecie to głodomorek a i przez moje złe samopoczucie nie poszliśmy sie zaszczepic :/ musiałam się wygadać :P Miłego Dnia i sory za błędy ale mały wzywa i szybko pisałam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica u mnie to samo,od czw w nocy mega rzygi,biegunka,goraczka po 40st.drgawki horrrorrrrrr:(ledwie żyje....a jutro chrzciny;( biore leki,odpoczywam,dziewczynkom na szczęście chyba nic nie będzie,a ja dzis tez juz biegunka i goraczka:/tragedia....mala karmie dalej cycem,lekarka kazala. nie wiem czy cos mi zaszkodzilo,czy to wiruch jakiś??? xxxxx ags ta blizna po szczepionce to ok 8tyg życia powstaje grudka,z której moze sie sączyć. U nas tak bylo,teraz juz zrownalo sie ze skora i jest ok,tylko jest sine. Gratulacje ząbków Emi:)a czemu kupy macie masakratyczne?przez zabki? repetytorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Repetytorium na biegunke pomogla mi hernata rumiankowa i banany. Bo banany zatrzymuja wode wiec sie tak do toalety nie biega a na goraczke bralam paracetamol i duzo spalam powodzenia i wspolczuje :-* Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka ja bym chciala wystawiac Bartka buzka na slonce ale nie da rady on zaraz placze ze go razi i sie wkurza XX Ags zadzwonilam do szwagierki i powiedziala zeby zabawek nie kupowac bo ma duzo a tez mieszkanko maja male i nie ma gdzie trzymac powiedziala ze moge jej jakies ciuchy na wiosne kupic to kupilam jej w tesco z disneya leginsy w jej ukochana Mini i do tego bluzeczke z baskinka tez z MIni taki komplecik i slodycze i jak dla mnie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja t nawet nie mysl co ludzie mysla o twojej Hanulce ona jest sliczniutka jak laleczka a dla ciebie jako mamy to juz w ogole najpiekniejsza na swiecie a ludzie roznie gadaja czasem nawet z zazdrosci wiec nie ma co rozmyslac xx dziewczyny po horrorze biegunkowym zdrowka zdrowka i jescze raz zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia ;) xx Ags ja nie znam tego wózia ale wydaje mi się że na bank pójdzie ;) wiesz wszystko co jest "inne" i nikt nie zna może wydawać się ekskluzywne hahaha a miejsce po szczepionce u nas jeszcze nie wygojone chodź to już jutro 5 ,miesięcy mija ;) xx neska ja z tego wózka co mam jestem zadowolona, to mamas&papas argo podpatrzony u Anji ale na razie problemem jest kierunek jazdy, bo mała mnie nie widzi więc najczęściej jeździmy w foteliku z tego 3w1 ale spacerówa od niego chodź może być przodem do mnie nie podoba mi się ;/ xx Anja ja też czasem się zastanawiam jak Zuzkę odbierają inny, bo dla mnie wiadomo jest najśliczniejsza na świecie, ale jak widzą ją inny to nie wiem ;) a Hanula jest naprawdę ślicznotką, mówię obiektywnie :* hehe xx Magda a przez sen też płacze ?? u nas jest problem jak nie śpi, ale we śnie opala się ;) nurtuje mnie tylko ten filtr ;/ xx dziewczyny, szczególnie Malwi ;) pudrujecie fałdki ?? bo kurde Zuza chodź małe to ma, i o ile na nóżkach w pampku posmaruje kremem tym do pupy o tyle np pod kolanami jakoś mi się nie widzi dawać krem, a widać że jej się tam trze bo od kilku dni ma czerwone ;/ puder się sprawdzi ?? bo po kremie będzie jej się tam kleić nie ? xx ok idziemy na podwórze hehe łapać dalej słonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie,ze waszą koleżanka karolinaaaa jest znowu w ciazy?termin na listopad 2015.jest wpisana do tabelki na 35str.może pochwalić się tutaj albo na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Karolinaaaaa melduj się czy to prawda;-) jeśli tak to gratuluje:-* Chyba ze jakiś gość ferment chce zasiac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny ale ten świat jest nie sprawiedliwy:-( patologia i pijani chodzą po tym świecie i maja się świetnie a dobrzy ludzie muszą cierpieć:-( mam nad morzem super cioteczke która właśnie wykancza raczysko. Rak nie operacyjny .chemia tylko by pogorszyła sprawę. Dawali jej 3-4 miesiące życia ale choroba tak szybko postępuje ze wczoraj był juz Ksiądz z ostatnim namaszczeniem. Jeszcze na poczatku tygodnia była wszystkiego świadoma a od wczoraj Meza i dzieci nie poznaje;-( jakie to jest cholernie niesprawiedliwe;-( jeszcze w boże narodzenie z nią rozmawialam i było ok a teraz w takim stanie leży. Ryczec mi się chce na samą myśl o tym . Niech Bóg czuwa nad nią;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie same,temat listopad 2015,na 35stronie jest tabelka i ona w niej jest.jak chcecie,to odszukajcie sobie jej posty w tym temacie,albo zapytajcie na fb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gościu a może to zbieżność nickow? Skąd wiesz ze to na pewno nasza Karolina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ależ Twoje życie musi być nudne....nie wiem po co wgl nam to pisałeś bo jeśli to o naszą Karolę chodzi to na pewno niedługo sama nas o tym poinformuje a my cieszyć się będziemy razem z nią. Pozatym co w tym dziwnego że któraś z nas mogłaby być w kolejnej ciąży? to normalne i naturalne, chyba że Ty masz z tym jakiś problem.... xx Andzik wspólczuję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł! ja tak na szybkiego bo przez tą pogodę czasu brak ;) xx Andzik - współczuję... xx co do biznesu - mam 100 pomysłów na minutę - na początku był warzywniak - ale roboty z tym od i ciut, potem obuwniczy - ale chinoli sprzedawać bym nie chciała...był pomysł na sklep z bielizną - ten trwa nadal ale jak to u mnie pewnie nie wypali... :( w między czasie miałam widzenie - koleżanka ma duże pomieszczenie na biznes przy gównej drodze - taki "dom"...no i wpadłam na pomysł żeby zrobić salon urody...dla mężczyzn - Depilacja miejsc intymnych :D tylko mój M jest zazdrosny - więc ja będę siedziała w recepcji a koleżanka (samotna!) będzie zajmowała się panami :) hehe xx patrząc na sąsiada sex shop to dobry interes ;) xx chociaż dziś kumulacja 40 milionów - to już zastanawiać się nie muszę - tyle mi wystarczy ;) xx co do filtrów i kremów - dziuba staram się wystawiać Mieszka ale dopiero jak już zaśnie bo inaczej się budzi...krem mam z belli - taki uniwersalny... xx za bardzo już nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :/ xx co do urody dzieci - non stop o tym myślę co inni widzą a co ja :D hehe najważniejsze, że nasze dzieci są dla nas piękne ;) xx byłam dziś zamorsować - jak świeci takie słońce i na podwórku jest 20stopni to wejście do wody 5stopniowej to jakiś dramat ;) za to wyjście jest z***biaszcze :D xx kurczę - głodna jestem... xx miłego!!! xx p.s. Gościu - a ty ten gościu czy inny - nasz czy obcy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agagula - ja jestem Gosc od libido;) wlasciwie gosciowa;) A ten od ciazy to inny gosciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze, nie dosc, ze nie mam czasu pisac, to jeszcze mi posta nie dodalo :/ xxxx Dzieki laski za odp w sprawie wozka i wzczepienia. xxxxx Anja, jeszcze go nie mam, bo zastanawiam sie czy brac jak bedzie okazja. Obserwuje 2 na ebayu i sama jestem cielawa jak sie licytacja zakonczy. Do tej pory wszystkie wozki tu sprzedawalam, bo nie chcialo mi sie z przesylka bawic, ale chcialabym w Pl sprobowac. xxxxc Repetytorium zdrowka i powodzenia na chrzcinach. Kupki mysle, ze przez zeby takie brzydkie sa. A Asine unormowaly sie? xxxxx Kasica, nie forsuj sie tak xxxx Neska, ja przy Bartku mialam Maclarena Questa i teraz tez kupilam, bo sie fajnie sprawdzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ze ja wcale nie mysle co inni mysla na temat urody moich dzieci ;) Dla mnie sa najcudowniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo :-) Xx Maly zasnol ale dzis butli nie chcial troszke pociumkal i placz wiec ciekawe ile po spi Xx Claudia a czy Ulcia nie obchodzi dzis 5 miesiecy? Jesli tak to wszystkiego najlepszego :-) Xx Mykam cos zjesc i sie umyc bo rano trzeba wstac i do szkoly :-) milej nocy kobietki i buzki dla waszych pieknych szkrabow :-) KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik bardzo wspolczuje cioteczki:-( Zycie czasem jest nie sprawiedliwe:-( :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwa ostatnie posty gosc to ja Kasica :-) Ale pisze z tel i daje mnie jako gosc eh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Kasica tak! Dziękujemy! Dziś 5 miesięcy :) Ags, Iza ja z tym ubieraniem to już zglupialam. Dzis 20 C i bylismy na spacerze nad morzem, widziałam niemowlaki w kombinezonach i w krótkich rękawkach. Moja była w body z długim rękawem plus cienka bluzka. Bez czapki. Za ciepło? Za zimno? Agagula w co Ty dziś Mieszka ubralas? Właśnie wróciliśmy z małej imprezki z naszą małą. A jednak są plusy posiadania dziecka które nie zasypia przed 22 ;) a teraz idzie lato, długie ciepłe wieczory i będzie super. Aa i już jeździmy w spacerówce! Anja ja też mysle ze Hania jest śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudia :-) nie ma za co Na pewno nie za cieplo od morza nie wialo? Xx Izulinka wszystkiego najlepszego dla Zuzanki naszej kochanej:-) Xx Ags wszystkiego dla Emilci :-) Xx Safari i wszystkiego najlepszego dla Mii :-) Duza buzka dla was wszystkich :-) Jak kogos pominelam to wybaczcie i rowniez wszystkiego naj:-) Xx No Adi cyca pojadl i idziemy spac dalej :-* KASICA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Hej w niedziele. Andzik Współczuję cioci. Tak wiem życie jest bardzo niesprawiedliwe. Ja tez czuje na przykladzie mojego taty ze jesteśmy skrzywdzeni tyle ma chorób a taki dobry kochany uczciwy człowiek ze ciężko mi nawet o tym myśleć. Proszę tylko Boga żeby jak najdłużej się trzymał. Albo przykład taki jak patologia rodzi dzieci i je zabijają a ludzie normalni dobrzy nie mogą mieć dzieci :-( to jest straszne. XX Gratulujemy 5 miesiąca claudina.buziaczki dla niuni XX My jesteśmy u moich rodziców i jest jak jest czyli zazdrość we mnie buzuje cały czas ale wolałam przyjechać na weekend bo mama moja ma urlop i bałam się ze się steskni i zwali mi się w tygodniu u mnie w domu. XX Wczoraj sprzedałam swój laktator takiej dziewczynie która zaraz będzie rodzic. Zawiozlam jej do domu i zobaczyłam jej duży duży brzuszek ....wspomnienia mile wróciły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×