Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

U mnie krecha na brzuchu dalej jest chociaż jaśniejsza. Xxx Mii wczoraj dałam czopka a dzis kropelki i jak narazie dalej sie meczy. Nie daje juz marchrwki conajniej mirsiac. Dzis sam jej samk jabluszko. xxx Ķasia jeszCe wiecrj zdrowka dla maluszka. xxx i znoe zapomnialam.co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska mi się Tez podoba do imię ale trochę mnie martwi ze wiele osób nie potrafi go odmienić i mówią mi w każdej firmie Mia dla Mia zamiast Mii np. Do tego niektórzy chcą pisać przez j i takie tam historie a wg mnie przecież odmiana tak samo prosta jak inne imiona kończące się na IA. Czasem żałuję że nie jest Naomi jednak no bardziej mi się podoba. Trzeba będzie kiedyś siostrzyczke dla Mii. xxx Katka właśnie tego się boje ze jak pójdą ząbki to wszystko do góry nogami się qywroci. xxx Madzia daje jej kompot ale ona tak mało pije np 20ml w ciągu dnia z czego pół z buzi wyleci haha a z butli nawet jakby chciała to już nie potrafi i zagryza zamiast ciągnąć. Ale jabłko jej dam bo mam już gotowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka ja sie wlasnie obawiam tych ząbków. I doskonale Cie rozumiem, nie ma sie co zapierac ze ja na pewno tak nie bede robic itp, bo jak przychodzi co do czego to zrobi sie wszystko zeby tylko maluch sie nie meczyl. X Andzik zycze Wam zeby ten katarek w koncu minal. Co dzis serwujesz na obiadek? Zawsze jak czytam Twoje posty o gotowaniu to mi slinka leci :P X Safari w koncu sie naucza odmieniac imie Mia. Nie rozumiem tez czemu sprawia to trudnosc. Dla mnie jest sliczne, nie wykluczone ze jak bede miala kiedys core to takie wlasnie imie wybiore ;) co do marchewki to Michal jej nie znosi, nic szczegolnego sie po niej nie dzieje ale jej po prostu nie lubi. X Wczoraj probowalismy niekapek, ale Michu kompletnie nie czai o co z nim chodzi, gryzl dziubek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka my tez często jeździliśmy autem z małą po nocach jak miała kolki. Ja w ogole nie stosuje żadnych metod "nauki" usypiania, uspokajania, usamodzielniania. Przyznam sie ze praktycznie noszę ją cały dzień bo ona nie lubi sama leżeć ani na macie ani w bujaczku ani nigdzie. Teraz mam juz taka wprawę ze potrafie wszystko zrobic z małą w nosidle albo na rękach. Po prostu taka jest, wszystko ja ciekawi więc chce być wysoko i wszystko widzieć co ja robię. jest wspaniała, taka entuzjastyczna i zainteresowana wszystkim. nie odkładam jej na siłę bo "powinna" sama się sobą zajac/ byc grzeczna itp. Nie po to chciałam miec dziecko żeby cały dzień się samo bawiło na macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Neska u nas Mieszko z ciemnym socem kapusta zasmaxana i kluski aksamitku. Typowy polski ciężki obiad. Mężu taki sobie zarzyczyl;-) Xxx Safari dziwie się ze nie potrafią odmieniac Mii. Proste ale jak piękne imię:-) Xxx Kasica jak Adrianek dzisiaj? Xxx U nas ciężka noc. Małemu złe się oddychalo przez zatkany nosek i się rozbudzal. Ciekawe jak dziś będzie. Xxx Magda u nas tez pogoda do d..y. Pada i zimno. Nici ze spacerku. Xxx Agagula ja zaczynam wprowadzać kaszki na sniadanie zamiast mleczka. Dziś zrobilam mu kaszki ze 150ml wody to nawet pol nie zjadł wiec dałam mu mleczka ale ze 150mlwody i tez wszystkiego Nie wypił. Jutro kolejna próba. Xxx Anja to my w jednym wieku jesteśmy a ty tak mlodziutko wygladasz. Zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Twój Mąż To Ma Z Tobą dobrze. Mieszkanie cały czas wysprzatane, obiad codziennie i to jak z restauracji. Daj trochę swojej motywacji. Ja się jakaś zmęczona trochę zrobiłam ta codziennością i np robienie obiadu jakoś ujdzie ale te wymyślanie codziennie co na ten obiad to mnie juz wkurza i oczywiście mniej przyjemna sprawa po obiedzie zmywanie garow. XX Bartek dziś na zmianę pogody chyba jakiś marudny. Deszcz pada ale liczę ze kolo 15 stej chociaż wyjdę z nim na chwile i mąż po pracy Nas zabierze gdzieś po drodze. XX Bartek zjadł mus z jabłek dojadl mlekiem i ciężko ale udało mi się go ululac. Mus ma jeszcze na jutro i Kompocik tez w lodówce. XX Claudina Ja odwrotnie mało co umiem zrobić z synem na rękach. On umie się sam pobawić ale nie długo zaraz się nudzi trzeba go czymś zajmować i mi tam też nie przeszkadza teoretycznie Noszenie go na rękach Bo go kocham i Lubie go przytulać ale czasem niestety bolą plecy i boję się też tego ze potem Bartek się tak nauczy i nie poradzę sobie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja, Dzis mam dola :-( mam takie nerwy ze sama siebie nie poznaje... siedze teraz i rycze na kiblu... idiotka jednym slowem... Xx Ide dzis do gina bo blizna mi dokucza... Xx Mlody na ta pogode spac nie moze, Xx Andzik - ja Ci Mieszka ugotuje! Nu nu;-) I jeszcze sosem polany! ;-) humor mi sie przez ta literowke poprawil:-) Xx Repetytorium - ale mialas fajnie! :-) Xx Andzik - kaszke daje od 3 dni... 90ml wody 2 lyzki kaszki i daje mu lyzeczka bo z butli nie chce:-) Xx Anja - fajnie ze wszystko sie udalo:-) my dzis idziemy termin zaklepac...najlepsze jest to ze moj brat tez chcial w ta niedziele chrzcic ;-) pol roku roznicy a szybciej dziecko by ochrzcili :-P Xx Neska - udanego odpoczynku! Xx Kasica - dobrze ze juz jestescie na miejscu:-) buziaki dla Adiego:-) Xx Przepraszam jak o kims zapomnialam - i tak Was wszystkie kocham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
aaa Safari tez uwazam ze tu jest o wiele czytelniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
u na stez pogoda do duuupy dzies, i najgorsze z emajowka ma taka byc:( xxx ja tez nie kumam czemu ludzie nia potrafia odmienic imeinia Mia :) bardzo ladne i nieskomplikowane imie:) xxx katak nie mam zadnego kremu , blizny czerwone i wypukle do tego wielka blizna po cc ktora widac bo wychodzi ponad majtki wiec ja tez pieknie w bikini wygladac nei bede ale coz:) poza tym nadal sporo kg do zrzucenia , al to jeszcze sprzed ciazy wiec w ogole piekna merry ze mnie :0 ja sie smieje ze moj brzuch po cc, laparoskopii i ciazy wyglad ajak po wojnie:) na szczescie rozstepow nei mam :) a ty czyms smarujesz ?? xxx kasica ciesze sie z elepiej z Adusiem :) najgorsze juz (tfu tfu ) minelo :0 a jak go unier********* po wkluciu do kregoslupa?? bo nie wyobrazam sobie takiego maluszka :( ja chyab 12 godzin lezalam placiem po tym , ale taki maluszek jak ? xxx andzik otworz firme kateringowa i wysylaj nam obiady :D xxx u nas zabkow tez nie ma na razie xxx magda ja tez po 15 wyjde z malym- na zakupy ehhehehe:) ale mozliwe ze marudny przez pogode , moj juz 2gi raz spi co mu sie raczej nie zdarza xxx Agagula co s ie stalo?? piosz - moze pomozemy?? btw ty to masz masakre z ta blizan- ale ona cxie ciagnie klujeczy co sie tam dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu tez dzisiaj meeega marudny, wlasnie ma drzemke. Jeszcze nie ma 14 a juz padam :P Pogoda okropna, spac sie chce. X Andzik tez od razu skojarzylam Mieszka Agaguli na obiad :D X Madzia tez czasem meczy mnie monotonia. Dlatego od czasu do czasu fajnie jest zrobic cos innego. Tylko nie zawsze sa mozliwosci. co do noszenia to oczywiscie Michal tez chcialby byc wylacznie na rekach, ale czasem sie czyms zajmie na macie. Plecy to juz mnie tak bola ze nie wyrabiam, a on z dnia na dzien coraz ciezszy mam wrazenie. X Niestety majowka u nas tez zimna, wiec nici z planow na grila. X Nfocat ja po laparo nie mam prakty znie sladu. Dwie malenkie blizny, ktore zauwazysz tylko jak sie dobrze przyjrzysz. Biedne jestescie z tymi bliznami po cc :( agagula daj jutro znac co Ci powiedzial ginek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula no i jak to mowia: padlas - powstan, popraw korone i zasuwaj :* X Nfocat co do zbednych kg to ja tez ich troche nazbieralam przez ostatnie 5 lat. Poszlismy "na swoje" zaczelismy sobie dogadzac i 7 kg jeszcze w pakiecie zostalo. Ale poki co walcze zeby je zgubic. Chociaz powiem Wam ze mam taka ochote nawtykac sie jakis ciast, cukierkow, wafelkow, czekoladek itp... moj organizm jest na slodyczowym glodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
neska moje blizny duze tez nie sa (stosunkowo) tylko na razie czerwone bo w suemi minelo nieco ponad miesiac i wygladaja jak 4 czerwone place:) najbrzydsza jest po drenie, ale z czasem zmienai kolor i bedzie gicio :) co do kg to ja mam duzo za duzo a i tak mniej niz przed ciaza o jakies 8 kg. boze spaslam sie po prostu, ale chodze na silownie (oprocz ost, tyg bo okres mialam) i mam nadziej ze bedzie coraz lepiej :) a z blizna po c cnic mi si enie dziej oprocz tego ze z prawej strony wznosi sie ponad linie gaciorkow, Agagula ma jakies dziwne bole xxx agagula pisz o co kaman ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka:-) u nas narazie bez wiekszych zmian maly bardzo duzo spi nie wiem czy sie z tego cieszyc czy nie eh strasznie bym chciala sie z nim po wyglupiac pobawic ponosic eh a on tylko lezy w tym lozeczku i spi alno placze no od wczoraj teoszke sie rozglada ale bardzo jest wystraszony i do tego mega po kuty nawet na glowce ma dwa siniaki bo dwa razy go tam kuli. Ktos pytal jak po tym wkuciu no wiadomo panie go tam trzymaly a po wszystkim dali mu tabletke uspakajającą wiec spal bardzo duzo nie ruchomy. Nie wiem czy na koniec jeszcze raz nie beda brac plynu rdzeniowefo do badan ale to nie wiadomo. Oczywiscie zapomnialam juz co mialam pisac :-\ w kazdym badz razie u nas jest lepiej i tak ma byc :-) troszke wam zazdroszcze ze te wasze pociechy wcinaja bawia sie ale jeszcze troche i moj Adi wroci do formy mam nadzieje :-) trzymajcie sie laski buzki dla dzieciaczkow :-) Aaaa Agagula tez cie kochamy :-) I Andzik nawet nie zauwazylam.ze napisalas Mieszka hehehe przeczytalam ze mieso :-) Paaaa KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Przeczytalam Wasze posty, po czym logowalam się na FB i jako hasło wpisalam MIESIO hehehehehe oczywiście bezmyślnie i jakoś mnie nie zalogowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
Kasiu, cieszymy się że malutki zdrowieje. Co mówią lekarze? Ile to jeszcze potrwa? bądź dzielna! nfoat, ja jestem po operacji o miesiac do przodu ze tak powiem, ale blizny takie same;/ najgorsza tez po drenie, boli i kluje, reszta czerwona i ogolnie niefajna, ale co tam grunt ze juz tego cholernego woreczka nie ma:)slyszalam ze jest taka masc contratubex na blizny, zeby nie byly takie wystajace. mialas robione jedno wejscie przez pepek? bo mi zrobili nad, nie wiem czemu tak dziwnie...ale i tak w sumie sie ciesze ze mialam laparoskopem bo jak mnie przywiozla karetka w srodku nocy to chcieli mnie od razu operowac normalnie krojac przez caly brzuch, ale uprosilam ich ze musze szybko dojsc do siebie bo mam 2 malych dzieci w domu i zeby zrobili laparoskopem xxx magdalenka, ja tez nienawidze wymyslac co na obiad..no i te gary...choc wole juz recznie zmyc niz wstawic do zmywarki a potem wyciagac i ukladac trzeba.br...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula nawet nie zwrocilam uwagi na Mieszka q sosie. A jak o tym napisalas to AZ poplakalam się ze śmiechu. Pisz szybko co się dzieje zaraz cie pocieszymy. I PiS po wizycie u Gina. Boże ten mój tel mnie wykonczy sam pisze co chce. Dzisiaj w końcu przyjedzie babcię do wnusia. Mieszka aby 5 km od nas a przyjerzdza raz na ruski rok. I powiem ze nie nadzarzam z fejsem. A czytam dopiero jak małego na drzemka klasę. Wiec zdzarzy się na zbierać. Chyba na kafe jest czytelniej i latwiej ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kochane! ja na momento póki młody śpi a ginek na 17.30... xx Kasica - powiem na swoim przykładzie - jak spałam dużo przy tej chorobie to było mi dobrze...jak jest sen to jest regeneracja - więc gicio! Adi to dzielny i silny chłopiec więc szybko nadrobi "przespane" dni! i tego mamy się trzymać! xx Andzik - też się uśmiałam z Miesia w sosie :P mam nadzieję że dobry wyszedł ;) też go lubię czasem "podgryźć" ;) xx Safari - powiem Ci,że u nas odkąd jemy posiłki stałe codziennie jest marchewka i wsio oki - więc może brzusio musi się "przestawić" ? w każdym bądź razie - powodzenia! xx Miechu nie lubi Hippa - nie zjadł nic od nich... kot też nie miał na to ochoty a Gerbera ostatnio zdążył dopaść przed Miechem...miska była na stole! xx co do blizny...hmmm - prawa strona - super - nawet jest blada i prawie nie widoczna...lewa mega czerwona i jak się dotykam w tych okolicach (nawet jak się golę) to mam uczucie jakby ktoś wewnątrz złapał mnie z skórę i ciągnął :( a jak chodzę w koszuli i się o mnie "ociera" to ku**ica mnie strzela! xx w stroju kąpielowym na plaży już byłam po cc ;) w dwuczęściowym oczywiście - u mnie blizna nie wychodzi - nawet jakby to jestem z niej dumna ;) my po cc musimy się jakoś pocieszać więc powiem Wam na jaki kolejny głupi pomysł wpadłam... zawsze możemy "podnieść koszulkę" i pokazując bliznę pochwalić się że to z porodu dzieciątka...bo przy sn raczej bym nic nie pokazywała :P hehe xx Neska - no to wstaję ;) xx dzięki dziołchy za wsparcie - jakoś mnie trafiło chyba na pogodę...nerwy puściły i tyle...poszłam sobie w deszczyku na krótki spacer z Mieszkiem i od razu nam lepiej - Młody śpi :) xx dobra - obudził się właśnie... :/ xx spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
jestem po wizycie.. będę żyła... jest to unerwienie i nic się z tym nie da zrobić - jak dobrze pójdzie to samo przejdzie - tak mnie pocięli i zszyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agagula to ladnie cie zszyli ale jak mowia ze przejdzie to chyba przejdzie mam taka nadzieje :-) Dzis odwiedzil nas moj Kuba maly posluchal troszke jak mu tata bajeczke opowiada :-) Az sie tatus wzruszył:-) I zjadlam normalny obiad bo wczoraj to na bulkach caly dzien lecialam :-\ jakos dalam rade :-) A lekarze co mowia. Mowia ze jeszcze za wczesnie aby mowic czy maly wyjdzie bez szfanku z tego wazne ze leczenie w pore rozpoczete i tylko trzeba czekac juz nie dostaje jednego antybiotyku i moze od jutra nie bedzie dostawal sterydow ale to zobaczymy jak jutro wyniki :-) Umylam troszke malego dalam mu mleczko przebralam pieluszke zmienilam posciel bo sie posiusial ( bo ubiwram mu poeluszke na boku i czasem zle zapne :-\ i przrcieka na przescieradlo) podlaczylam do kardio monitora i teraz spi a ja lerze i sie nudze :-) A wy co dzis robilyscie:-) Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
No my w koncu potwierdzilismy i zaklepalismy date chrzcin:-) Ksiadz byl mega...taki mlody. Pyta czy my po slubie? Wiec ja ze nie bo po rozwodzie...on patrzy na mojego i stwierdza- to z Pana winy? U pana lezy problem? Hehe ja od razu radosnie wolam ze ja tez po rozwodzie...na to on mowi ze takie zycie...a jak i on by rezygnowal z kaplanstwa to tez by dziecko swoje ochrzcil...hehe bekowy byl;-) Xx Kasica a ogolnie wyniki Adi ma git? Teraz to glownie obserwacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolne wyniki sa dobre ale obserwacja moja to podstawa ja go widze codziennie i go znam bo to moje dziecie kochane eiec lekarze najpierw mnie pytaja czy widze jakas poprawe i czy cos mnie nie pokoi :-) tu opieke ma bardzo dobra i ciesze sie ze tu trafil bo tu sie na tym znaja i napewno mu pomoga :-) KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Neska marzenia się spelniaja :) A jak po dentyscie? X Moja Adusia chyba pomału zaczyna potrzebować więcej pokarmu, bo do niedawna budziła się tylko raz w nocy, zazwyczaj ok 5, a teraz juz o 2 potrafi się domagać i o 5-6 znowu, i do tego strasznie długo je , a wczesniej 5 minut i było po wszystkim. Tak więc u nas na odwrót, moje przespane noce się skończyły hehe Pewnie jak znaczne dawać kaszki to znów będę mogła przesypiac noce :) X Katka no i ja się boję co to będzie jak zęby zaczną iść.. X Agagula wspolczuje z tą blizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Kurde kafe ucielo mi posta wrrr :/ Dopisze co pamiętam Agagula z ta blizną to się krawiec nie postarał a Ty musisz cierpieć ... :/ X Kasica mam ogromna nadzieje, że obejdzie się bez żadnych skutków ubocznych. A kiedy to będzie wiadome, w sensie czy już np po kilku dniach, czy po kilku latach może wyjść dopiero? Jesteś naprawdę bardzo dzielna, ja chyba bym tylko ryczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Milego:-) Dzis ostatnie rehabilitacje:-) Xx Dostalam okres :O juz jade na tabsach:O Xx Emi - Mieszko tez mial taki okres ze nagle o 2 chcial butle...przeszlo mu juz ;-) Xx Milego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Jop Emi - chyba zbyt duzo gadalam i mialam zbyt dobry humor na cc ;-) pamietam ze zazartowalam z doktorka wiec chyba mam teraz po nim ,,pamiatke,, ;-) musze chodzic po prostu nago ;-) i najlepiej lezec caly dzien ;-) hehe Xx Przykrywam Miecha juz tylko kocykiem bo ostatnio ciagle rozkopany spi...a jak to u Was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula, Hanka spi tylko w ciekich spodenkach i bodach bez przykrycia!!!!! jak ja chce nakryc to od razu sie budzi :/ nie choruje wiec na to wyglada ze tak jej odpowiada a i oczywiscie najpeiej bez skarpet :-) A Mieszko przesypia noc bez karmienia? u nas nadal co 3-4 godziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ada śpi w body na długi rękaw i wkaladam ją w śpiworek, i na nóżki narzucam kocyk, bo bez spiworka ciągle była rozkopana. Dodam, że w mieszkaniu mamy chłodno dosyć , bo na dworzu zimnoooo brr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Agagula To mąż będzie zadowolony jak będziesz nago chodziła ;-) XX Bartek śpi w bodach na długi rękaw i tych spodenkach bawelnianych z zakrytymi stopkami bez skarpet juz. A nakrywam go też tylko kocykiem a i tak się rozkopuje bo u nas ciepło chociaż często się boje czy on nie zmarznie bo my dorośli przeważnie tak mamy ze nawet jak jest dość ciepło to przez sen bez nakrycia się zimno robi. XX Bartek właśnie ma pierwsza drzemkę. Dziś mamy szczepienie o 15. 50 i boję się że znowu po szczepieniu wszystko mu się pozmienia szczególnie się boje o nocki bo po ostatnim kluciu długo wstawał mi po dwa , trzy razy w nocy z płaczem a przesypial juz prawie całą noc Aah zobaczymy co będzie to będzie XX Ja pije kawę i wpatruje oczy w TVP 2 Ooo i po drzemce Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Marys spi w pajacu, przykryta swoją kołdra, ona lubi miec ciepło. Nie rozkopuje sie bo praktycznie cały czas spi na brzuchu. U nas nadal pobudki od 2-3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×