Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

witam sie :) kremik z brokułów się gotuje,młody już w domciu za 2 h na trening z piłki nożnej.mimo brzydkiej pogody nawet mi się dzisiaj chce xxx natalia zuch dziewczna z ciebie teraz trzymam kciukasy za dobre wyniki xxx mila to nas zaskoczyłas wiesciami,głowa do góry już bliżej niż dalej.Narzekaj ile wlezie po tu jesteśmy ,wysłuchamy i zrozumiemy.Pisz częściej :) xxx agagula ciary mam jak tak piszesz że to już 39 tydzień będzie xxx andzik to teraz jak ł wróci ,dom posprzątany to nic tylko na porodóweczkę :P xxx agagula musisz jakoś z tym synem przekonywująco porozmawiać :P,bo grafik rzeczywiście napięty.Rozwalasz mnie z tym kebabem ha ha ha xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Malinowanambo,faktycznie dziwne ze ginka tak na lajcie podchodzi,a mialas regularne miesiączki?!moze masz kilka terminow?ja po tyg.dostalam skierowanie do szpitala i juz tam czekalam na wielki final,niestety,bo stres byl większy...ale monitorowali ktg kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Gosiaczek kremik z brokolow mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Repetytorium no to mnie urzadzilas :-( o zesz Ty! To ja zjadlam jajecznice z 3 jaj zeby zapomniec a Ty mi piszesz ze zjadlas kebaba!!! Kurcze dobry byl co? Wzielas w bulce czy zawijanego? U was tez daja kupe surowek? Az czuje ten zapach... Zwariuje...az musialam jablkiem zagryzc bo mi jezyk do dupki uciekal:-P a jeszcze fryteczki...takie mocno osolone...I ta zimna pepsi na koniec zeby sie ladnie beklo i w brzuszku ulozylo...ojojojoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
Karolcia a wiesz może jakie wymagania ma szpital w Tuchowie bo jak tam byłam zapomniałam zapytac czy obowiązkowe są podkłady poporodowe chociaż mimo wszystko je wezme i ubranaka dla malego bo w tARNOWIE WSZYSTKO ZAPEWNIAŁ SZPITAL TYLKO PRZY WYPISIE BYŁY POTRZEBNE UBRANKA. a wogóle to skąd dokładnie jestes. I oczywiście jak bedziesz po wszystkim to opowiedz jak wrazenia ok, bo chyba bedziesz wczesniej niz ja. XX Ja też od kilku dni mam czestsze bieganie do lazienki na grubszą sprawe, Przy chodzeniu ukłucie w podbrzuszu i czasem zdazają mi sie kolki w boku ale to przy wysiłku. xx Wyniki na paciorkowca ujemne. We wetorek mam pierwsze ktg i zobaczymy co z tymi moimi nerami ale dzisiaj czuje juz mniejszy ból w boku i lepiej mi sie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula haha ale mnie ubawilas:D no niestety zmartwię Cię,byl pyszny:P ja zazwyczaj biore rollo,czyli w nalesniku:)dla mnie podst.to duuuuzo wypieczonego mieska i sosiki mniam mniam wrzucają tam warzywka,fetę,oliwki,sosiki no i mięcho haha przypiekają i v'olla. Fryty z taka przyprawą do frytek ciut pikantne:)a u Was tylko jedna budka z kebabami?!moze zrob sama?!mój mąż uwielbia jak robie kebaby,potrafi zjesc3:!D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Repetytorium...kobieto zlituj sie! U nas ci tego pod dostatek...do najblizszego mam doslownie 20m jak nie mniej ;-) ale tu chodzi o ten smak...oni nie maja rollo i ogorka a do tego malo surowki. Kebab musi miec ten smak...ten zapach...ten sosik...aaaaaa! Zaraz wyjezdzamy i bede go miala po drodze i oby byl otwarty:-) Xx Milego Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Trzymam kciuki Agagula zebys zobyla ten smak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula!! Ja też chce!! a muszę się zadowolić grochówką i maślaną bułka;d;d Gdybym nie miała takiego lenia w tyłku to bym się ubrała i pojechała no ale niestety len wygrywa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Siemanko :D zalatwilam dzisiaj to uznanie ojcostwa w USC... a wiec musimy miec dowody,zaswiadczenie o ciazy od lekarza i akt urodzenia matki jezeli urodzila síe poza ta miejscowoscia.Ale to nie tak latwo, bo oni owszem, zalatwia i odnotuja, ale i tak musielismy prosic o akt uznania (33 zl)... i to nie koniec, bo jezeli dziecko urodzi sie nie w tym samym miescie to potrzeba skroconego aktu urodzenia matki (22zl), zeby jego zarejestrowac i wydac akt urodzenia. Chwala, ze pozalatwiane i mamy juz z glowy :)) xx Izka pogadaj ze swoim ginem, bo wiem, ze jest mozliwosc wziecia antybiotyku wczesniej i drugi raz przy porodzie. Moja bratowa tak robila i Mlody zdrowy. Ja na swoje wyniki czekam do piatku. Ciekawa jestem... xx Ale znowu mi zrobilyscie smaka na kebaba. Chyba wysle mojego P po male co nie co :D tylko mam taka zgage, ze umre pewnie po nim. xx Wrocilam dzisiaj do siebie od rodzicow i zamiast odpoczywac to czeka mnie sprzatanie,masa prania itd. :D a mialam sie oszczedzac, bo cisnienie mi szaleje... wczoraj gin na wizycie mnie chcial wyslac do szpitala, ale zaparlam sie, ze nie wroce tam po 3 dniach i bd ciagle kontrolowac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś sobie tylko u was wypróbuję i znikam x Próbuję: _____________________________ __________________ ________ ________ _____________ __________________ _____________________ ________________________ ___________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszło mi, jeszcze raz oooooooooooooooooooooo oooooooooooooo ooooooo ooooooo ooooooooo oooooooooooo ooooooooooooooo ooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miało być serduszko dla was mamusie, ale nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo ooooooooooooo oooo ooooooooooo oooooooooo ooo ooooooo ooooooo o ooooooo ooooooo oooooo ooooooooo oooooo oooooooooooo ooooo ooooooooooooooo ooooo ooooooooooooooooooo ooooo oooooooooooooooooooooo ooooo oooooooooooooooooooooooo oooooo ooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zlitujcie się. Ja dziś na odmianę na słodko nasmażylam naleśników z dżemem bo 3 dni miecho było ale taka mam ochotę teraz na tego kebaba... a tu turek na Turku. .... i kebaby co kawałek jakie tylko się chcę. ... oj nie nie nie nie będę się ubierać bo mi się nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Dziewczyny a jak Wasze plany porodow? Napisalyscie juz? Bo teraz ponoc obowiazkowe.. Mi dalej ten czop odchodzi, w nocy mialam jakies dziwne bole i juz bylam wystraszona do tego stopnia ze o 3 w nocy pisalam ten plan porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okres regularny, usg nie mam już robione, ktg wgl .. Plan porodu ? Pierwsze słysze :O No moja gin jest bardzo wyluzowana :) No ale cóż zmienie po porodzie teraz juz sensu nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Martyna ja juz mam plan porodu od 2lub 3 miesiecy.Z połozna srodowiskowa go pisałam;) xxx Wszystkie badania i wyniki które sa potrzebne przy przyjeciu do szpitala tez juz mam naszykowane. Czekaja w teczuni;) xxx Dziewczyny ja juz po szkole. Jak sie okazało było to moje ostatnie spotkanie;((( smutno mi z tego powodu;((( było tak fajnie. Dostałam certyfikat ukonczenia szkoły;))) A bylo dzis o masazu noworodka i połogu. Potem połozna wizieła nas na drugą czesc porodówki zeby ja nam pokazac. xxx Ogólnie połozna mnie zmierzyła i szacuje ze mały w tej chwili moze miec od 3800 do 4000kg;). Ale mówi ze moze miec mniej bo mierzyła mi brzuch na siedzaco;) jutro jestem z nia umówiona na ktg i mówi ze jak bede lezec to wtedy zmierzy mnie jeszcze raz;) wiec nie nastawiam sie jeszcze na klocuszka;))) xxx No i w poniedziałek wizyta u doktorka. Ciekawe ile kilo z usg wyjdzie;))) xxx Tak narobiłyscie mi ochaty na tego kababa ze jutro biore m ze soba na ktg i po badaniu idziemy na fastfooda;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak po za tym Kobitki jak wam dzisiaj dzień zleciał ? U mnie objazd po rodzinie :) ja jadłam dzisiaj kinder niespodzianki :) tak mnie na czekolade wzieło a one są nieziemskie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam właśnie hamburgera, popiłam bezalkoholowym piwem, później colą z lodem i z czystą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to przez Ciebie Agagula :D :D :D Oj jak miło, ale chyba ostatni raz, bo aż mam wyrzuty sumienia :P Co do planu porodu my wypełnialiśmy na szkole rodzenia, mamy go zabrać ze sobą do szpitala razem z badaniami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
neska jestes okropna z ta cola z lodem!jak mi sie jej chce matko!!! xxx agagula-ja tez przez ciebie dzis kebaba zjadlam,tez w nalesniku,mmm...byl pyszny ale wlasnie mi tej coli brakowalo!;) xxx nie wiem jak z planem porodu,w zeszlym roku nie pisalam i teraz tez nie bede pisala raczej-upewnie sie u kolezanki co teraz rodzila w tym szpitalu gdzie ja bede rodzic czy trzeba czy nie ale wydaje mi sie ze nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam presji - wyslalam P po kebsona. Pochlonelam calego... ciaza spozywcza gwarantowana :D teraz przejadam biala czekolada dla rownowagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Hej! xxxjestem taka zmeczona, że nadrobię strony jutro Dziś nie mam sil Niedawno wrócilam do domu Od 9 rano w rozjazdach xxx już skrótem piszę co i jak :) KTG w porządku, skurcze przepowiadające są Szyjka skrócona zaczyna się rozwierać Maly co raz nizej, brzuch opadl W środę wizyta, jeśli będą postępy to w sobotę moje drogie idę na oddzial :) Także myśle tydzień póltora i bede Mamuska :) Mobilizacja męza wskazana przynajmniej raz dziennie :) hehe xxx glowa mi pęka Oby wszystko poszlo dobrze xxx odezwę się jutro dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wracając do naszego tematu:p Dzięki dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki z krzywej i nie jest źle. Na czczo cukier w normie, po godz. od wypicia glukozy też , a po dwóch lekko ponad, dopuszczalne jest jakoś 8 , a mi wyszło coś 10 także spoko, jakoś na tym etapie już się tym nie przejmuję :) xxx Hehe kebab dzisiaj temat nr jeden, Agagula koniecznie zapoluj na tego kebaba dla świętego spokoju i spokojnego porodu , bo aż żal mi Cię, że tak się męczysz kobieto:D Ja przez zgagę, to kompletnie odrzucam takie mocne smaki, bo mam wrażenie, żebym tylko sobie jeszcze większą krzywdę zrobiła takim daniem, ale przy okazji czytania o Waszych kulinarnych podbojach, szarpnęłam się na colę i chipsy solone plus mleko na zgage btw. xxx Martyna o co kaman z tym planem porodu? Obowiązkowym? xxx Zimowa- tak śniadanie było już po wszystkim. Wierzę, ja po kłuciu to zawsze w siniakach, bo zazwyczaj za pierwszym razem się nigdy nie uda "trafić", a potem wyglądam jakby mnie w domu mąż bił albo jakieś klimaty bdsm :D Xxx Ja zamówiłam sobie kilka niezbędnych rzeczy do mojej niespakowanej jeszcze torby, więc w przyszłym tygodniu powinnam już to zrobić:) xxx A ja znowu się martwię, bo obudziłam się dzisiaj z mega świądem skóry i znowu mam schizę :( wypiłam wapno, nie mam jakiejś wysypki, ale mam podrażniona skórę, jak chociaż troszkę się podrapie dla ulgi, to mam pazury poodbijane mega i czerwone :( a swędzi mnie wszystko dosłownie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże wy juz macie małe rozwarcia szyjki skrócone i wgl a u mnie nic ;/ Mi sie chłodzi piweczko bo od tygodnia za mna chodzi :P zamówiłam bym sama kebaba ale juz zamkniete :/ Xxx Jutro czeka mnie mega sprzatanie, łącznie z myciem okien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze taka byłam zmęczona. Położyłam się o 21 jak nigdy porostu i do teraz tak leżę i się męczę. A co lepsze zaczynam glodniec jeszcze do tego wszystkiego. Wstać i robić jeść znów myć zęby jakoś mi się nie chcę. Ale jak zaraz nie zasnę to nie wiem..... mam ostatnio ciągle problemy z zasypianiem. A wszystko przez to ze nic nie robie tylko jakiś obiad, a tak to siedzę i coś takiego na siedząco najwyżej nie mam się czym się zmeczyc. No ale skoro więcej ruchu kończy się skurczami to nie da się ni robić niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
misiula kompletnie zapomnialam o to zapytać Jak tylko weszlam na oddzial zlapala nas polożna (super babka) i zaczęla oprowadzać Potem wyszedl mój lekarz podpięli mnie pod KTG i do domu Takze nie wiem Ale myślę zadzwonić w poniedzialek Mam nadzieję że taka forma informacji też dostępna :) Nie chcę tak samo brać niepotrzebnych rzeczy xxx co do oddzialu to rewelacja!!!! Sale są piękne Osobna sala z laktatorem Zapenwiona intymność Osobne pomieszczenie dla tatusia na przeciwko sali porodowej Wanna z hydromasażami Tablety do dyspozycji Oddzial otwarty ma być od poniedzialku, lecz jeszcze to nie jest pewne Wierzę jednak że zdązę xxx Dodatkowo doula gdyby chciala któraś mama xxx w nocy niestety musialam zazyc 2 apapy Okropny ból glowy i do tego mdlości Myślalam że się skonczę Maly tak wariowal Skopal mi wszystkie wnętrzności xxx piersi bolą ciągnie w pachwinach i te plecy Jade dziś na zakupy Brakuje mi jeszcze takich p*****lek dla mnie Zamierzam skomletować do srody wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamy! Czytam co u Was i u mnie podobnie. Od 3 dni bol glowy. Dzisiaj w nocy budzilam sie co godzine, pozniej si i spanie na drugim boku- w ten sposob troche mniej boli wszystko. Nie jestem pewna, czy mi sie brzuch nie opuscil a w nocy cos zaczelo mnie bolec jak na miesiaczke, ale przeszlo pozniej. W poniedzialek wizyta i ciekawa jestem, czy szyjka zamknieta i jak to tam wszystko wyglda. W czwartek mam tego fryzjera i mam nadzieje, ze zdaze. xx Ja planu porodu nie mam, nawet nie wiem co mialabym tam napisac. Zdaje sie na lekarzy i polozne. xx Wczoraj maz mial wolne to poszlismy kupic chusteczki nawilzane i pieluchy. Jak rozlozylam jedna pieluszke to tak mi sie dziwnie zrobilo, takie to malutkie... prawie sie nad pielucha rozryczalam.. Przepatrzylam torbe do szpitala i mniej wiecej mam wszystko. xx Ciekawa jestem jak ta polozna szacuje wage dzieci xx Ale tu chcica panuje na kebaby hehe. Ja lubie fit rollo w berliner kebab, ale tylko w jednym centrum handlowym, bo robia pyszne i raczej wole wiecej zielska niz miesa :) a cole czasami troszke zdarza mi sie podrasc, bo potem mi niedobrze xx Wczoraj bylismy z mezem na deserze lodowym :))) Dzisiaj idziemy na wystep corki na targach, 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×