Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Dziewczyny rodzace w wojewodzkim-w zeszlym roku bralam ciuchy dla malego, nie bralam zadnego termometru, bralam becik nie usztywniany-dziecko lubi byc po porodzie otulone. Mialm chyba 5flanelowych pieluch (po kapaniu wycieraly w flanele dziecko) i 5 tetrowych. Zalecaja koszule do karmienia i nie koniecznie spodnie jak pizama-zreszta chyba nie ma potrzeby. Wiadomo do samego porodu wzielam wode min, pampersa, i pieluche flanelowa. Aha i po kazdej "kapieli" dziecka (myja rano) pytaly w co go ubrac. Jak rodzilam to bylo w miare pusto a kolezanka ktora rodzila tam 3tyg temu to mowi ze mnostwo kobiet rodzacych i ze z wyspianskiego odsylaja wlasnie do wojewodzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Właśnie odebrałam wyniki i mam tego paciorkowca. Widzę że wynik dodatni. I co dalej? Wizytę mam za dwa tyg. dopiero. Pytam bo przy poprzednich ciążach nie robiono takich badań także mam do czynienia z tym pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Odebrałam dziś wyniki i widzę że dodatni czyli mam tego paciorkowca. I co dalej? Wizytę mam dopiero za 2 tyg. W poprzednich ciążach nie robiono takich badań dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczynki Ja już po wizycie i ktg wporządku, tetno małego ok, brak skurczy, NERY wporzadku jednak te infekcje układu moczowego znów wróciły i lek mi powiedziała że w tym tyg mogą mi odejsc wody i natychmiast do szpitala, A jesli nie to za tydz kolejna wizyta i mozliwe że bedzie chciała robić mi prowokacje. Ach nie wierze że to już tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny Ale miałam straszna noc. Zle spałam i co chwile sie budziłam. przez co spalam prawie do 10 i bym sie spuzniła do laboratorium bo musiałam powtórzyc bad moczu bo mi zle wyszło. maz po 14 odbierze wyniki i podjedzie z nimi do lekarza. i wypyta o ta moja cesarke bo z wrazenia o nic nie zapytałam i nawte nie wiem na ktora godzine mam sie w szpitalu zameldowac. Chciala bym miec to jak najszybciej za soba ale z drugiej str chciała bym poczekac do czwartku bo w czwartek moj doktorek ma dyzur i on by mnie cioł.Zoaczymy co moj m sie dowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
meg, nic z tym paciorkiem sie nie robi,dopiero przy porodzie musisz im pokazac wynik i wtedy dostaniesz tam juz na oddziale antybiotyk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
malinowamambo - dzięki za pocieszenie! Nie miałabym nic przeciwko takiej szybkiej akcji :-) Ale jakieś małe to było i mam wrażenie, że nie wylazł cały. No nic, pożyjemy - zobaczymy. Grunt, że coś się w końcu powili zaczyna dziać! xxx Meg - a może zadzwoń do gina? Mnie jeszcze dali antybiotyk w globulakach jak wyszedł pozytywny wynik. To było na jakiś miesiąc przed terminem porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
hej! xxx Meg ja w ogóle nie mialam robionego GBS :/ jutro mam wizytę Boże żebym tylko nie zapomniala się zapytać xxx czuję się beznadziejnie MAm bóle żolądka Caly krzyż mnie boli Maly spokojniejszy Szczerze to mnie tak wszystko wku...wia Opadlam z sil calkowicie Tylko bym spala Brzuch boli jak na miesiączkę I na tym się kończy xxx Andzik jak bym chciala już wiedzieć kiedy ja swojego zobaczę xxx Mam nadzieję że są większe postępy Brzuch mi się nadal napina ale to wszystko jest takie chaotyczne xxx w sobotę zmiana czasu już calkowicie mnie zdoluje Co się ze mną dzieje Tamten tydzień a ten to zmiana 180 stopni Z takim nastrojem to bym nie chciala rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ja juz sama nie wiem czy bede miala ta cesarke:-/ co innego mi lekarz wczoraj powiedzial a co innego dzis mojemu m. na ta chwile stanelo na tym ze w poniedzialek ide na oddzial a czy bedzie cc to sie okaze na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka. Napisalyscie trzy strony ze teraz po przeczytaniu w telefonie nie wiem jak zwykle co komu napisac. Czuje tylko ze jak to czytam to odczuwac zaczynam presje ze nie wiem co i kiedy tym bardziejze ktoras mi tam napisala ze takie mocne bole krocza to moga byc od nisko usadowionej juz glowki i troche sie przestraszylam. Torby nie spakowane, mieszkanie nie skonczone a nie mam sily juz za duzo sie ruszac przez to krocze. Dzis troszke lzej boli no ale wczoraj duzo lezalam, dzisiaj tez duzo leze. Xx Z telefonu nie pamietam co komu dolega ale wszystkim nam zycze powodzonka zdrowka i wszystkiego co najlepsze. Xx Przyszlo mi lozeczko ale maz je przyniesie ja przyjedzie z pracy bo kazalam kurierowi zostawic u jego siostry na 1 pietrze bo mieszka w tym samym bloku :) jak przyniesie to powyciagam tylko to co do prania a lozeczko jeszcze postoi w kartonie bo rozlozymy je moze na weekend dopiero jak sie uda. Xx Maly spokojniejszy od jakiegos tygodnia ale czuje go chwilami wiec nie panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś cały dzień ziewam i posypiam. Wyszłam tylko na trochę z domu na zakupy a tak to mega leń. Chyba pogoda mi nie służy, a od przyszłego tygodnia czuję ze bedzie jeszcze gorzej bo będzie szybko ciemno i ponuro;/ Ja też muszę odebrać wyniki na tego paciorka tylko zapomniałam kiedy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, ja po wizycie i na razie dalej cisza! 39 tc, zero skurczy, szyjka długa i zamknięta, nic nie zwiastuje szybkiego porodu a łożysko mam dojrzałe i mam za tydzień przyjść po skierowanie na wywołanie... więc jak widzicie mój plan szybkiego porodu na razie bierze w łeb :P moje starania na nic się nie zdają, tyle wchodzenia po schodach i nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, ja znowu mam 37t2d czyli leci 38, i i w przeciwieństwie do Ciebie Claudinka mnie sie dzieje wszystko :p teraz wróciłam ze spacerku, wyciągam męża po zapas batoników i w połowie juz mi brzuch tak zaczął twardniec, ze myslalam, ze po taxi będziemy dzwonic...glowe małej czułam prawie przy kolanach:p ale dałam rade... A i czop odchodzi juz dzisiaj konkret bo za każdym razem w toalecie mam z nim kontakt:) A mężus rozpalił ogień w kominku takze dzisiaj romantycznie wieczór spędzimy i czekam na mój serial Prawo Agaty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROZPAKOWANE: Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc CZEKAJĄCE: Agagula-----------31l---------1dz-----------01 listopada--------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ----------------37l--------2dz----------01 listopada---------Adaś Andzik87-----------27l--------1dz----------03 listopada---------Leon Claudina-----------27l--------1dz----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz----------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz----------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz----------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz----------09 listopada---------Mikołaj Katka84------------30l---------2dz---------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz---------11listopada- --------Córa kita1987-----------27l---------1dz---------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz---------14 listopada--------córka izulinka7-----------24l--------1dz----------15 listopada--------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz---------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz---24l--------1dz---------15 listopada--------Synuś Marita1990---------24l--------1dz--------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz--------16 listopada--------Maja promyczek85------29l---------2dz-------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz--------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz--------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi super! Jak teraz jeszcze mąż się wieczorem porządnie zaangażuje to może jutro już będziesz tulić maleństwo:) a jak Twoje nastawienie psychiczne? Ja już jestem na totalnym luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi to moze wasz ostatni romantyczny wieczor we dwoje;) jak tak sytuacja szybko sie u ciebie rozwja to pewnie na dniach bedziecie tulic Marychne;) xxx Karolina a jak u ciebie? jak sie czujesz? xxx Ciekawe co tam u naszej Agaguli? chyba juz urodzila ze nic sie nie odzywa:) xxx Zawiecha gdzie jestes? odezwij sie bo martwimy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudinka, chce mieć dobre nastawienie!!! Ale niestety raz jest ok a kiedy indziej jest nie najlepiej... Ale to chyba jest normalne bo emocje jakie mi towarzysza to radość, podekscytowanie, strach, podenerwowanie... Przy takiej miksturze trudno trzymać nerwy na wodzy i cały czas byc spokojnym i wyluzowanym:) a jezeli chodzi o ciupcianie to raczej sie wstrzymamy, bo chcemy żeby jednak Marys była jak najdłużej w brzuszku:) Claudinka, a Ty sie nie przejmuj, ze jeszcze nic sie nie dzieje, każda ciąża jest inna, a Ty masz termin na 4 list masz jeszcze czas na rozkrecenie akcji:) X Tez jestem ciekawa czy Agula ma juz Mieszka przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, jestem tez ciekawa co wymyśla w twojej sprawie. Myślisz, ze skierowanie na Oddzial dostaniesz od lekarza ze względu na dluzy płód? I beda chcieli wywołać porod dopóki waga nie przekracza 4 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Claudina dzidzi wychodza kiedy same chca, najwazniejsze ze wszystko na wizycie ok. A tydzien jakos zleci i moze ci wywolaja i bedziecie juz razem w koncu. Ja jak wczesniej pisalam zaczynam sie bac wiec wole zeby jeszcze synus tam w brzuszku posiedzial chociaz 2 tygodnie ale tez nie dluzej, wole urodzic tyciu przed terminem Xx Mmm kominek, romantyczny wieczor. Suuper. Milego i owocnego wieczoru w takim razie zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi ja juz skierowanie mam i w poniedziaalek rano mam sie zglosic na oddzial. jak sie go wczoraj pytalam to mowil ze nie beda wywolywac tylko bedzie cc A dzisiaj mojemu m powiedzial ze "raczej" bedzie cc ale nie na 100% i wszystko sie okaze w szitalu. Juz sama nie wiem co o tym myslec. staram sie za duzo o tym nie myslec. Najwazniejsze by Leon bezpiecznie pojawil sie na tym swiecie i zeby to nie nastapilo 1listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
hehe Andzik też ten 1 listopad nie przemawia do mnie, ani 2 :D A u mnie bez zmian Chociaż cześciej brzuch mnie boli jak na okres Ijestem totalnie wymięta Jutro mam wizytę i nadzieję na bardziej pewne informacje xxx Maly się rozpycha we wszystkie strony xxx znowu śnilo mi się że urodzilam Waga 3,5 kg dlugość 70 cm :D waga może i tak ale o takim dlugim dziecku to jeszcze nie slyszalam :D xxx Malwi to być może już niedlugo :) xxx Ags co u Ciebie? xxx męża niestety nie mam na tygodniu, więc mi zostają mniej przyjemne sposoby na ewentualne przyspieszenie :D xxx dobranoc do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela993
Hej dziewczyny, jestem majową mamą z tego roku i weszłam sobie tu żeby powspominać jak to bylo przed porodem;) i widzę mamusie z okolic bielska:) ja rodziłam w wojewódzkim, i szczerze polecam, i termometru nie trzeba mieć, maja swoje:D a ubranka dla dziecka faktycznie trzeba mieć, zreszta jak dla mnie to lepiej miec swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez tak ta listę wzięłam do serca z tej strony i na porodówke wzięłam ten sok z białych winogron, a polozna i tak kazala mi pic zwykla wode, takze nie wiem kto pisał ta listę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Karolina to czekam jutro na wiesci po wizycie:-) szczerze to mnie juz obojetne w jaki sposob urodze:-) aby chcialabym byc juz po:-) ide spac dziewczyny. musze odespac wczorajsza niespokojna noc:-) Dobranoc:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jak Wam minęła noc????/ Bo u mnie koszmarnie. Nie dość że spać nie mogę to syn mi wymiotował przy gorączce 39 i bólach głowy. Od rana wszystko mi dosłownie leci z rąk. Talerze szklanki sztućce nawet maggi z półki na wysokości 1,70 gdzieś. (ale sie nie rozbiło ) - w przeciwieństwie do jajka które wypadło z impetem z lodówki prosto na płytki. Ufff...... Aaaaa i zebrałam to jajko do szklanki, którą po godzinie rozbiłam niechcący w zlewie. NO SZOK! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela a jak jest z dziećmi w wojewódzkim? wpuszczają na oddział ? myślę o takich np 6 latkach ?Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_moja788
Witam Mamusie weszłam na ten temat bo mam na 19 listopada termin..już 4 razy leżałam w szpitalu z powodu zagrożenia. Od paru dni pobolewa mnie brzuch jak na miesiaczke i często twardnieje brzuch...biegunkę raz mam raz nie ale do toalety siku muszę wstawać w nocy parę razy,uplawy dość mocne..myślicie ze to już powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×