Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość onaoczekujaca
Hej :) U mnie dzisiaj ciąg dalszy kiepskiego samopoczucia. Wciąż poranne mdłości i te biegunki :o Wymiekam już... Mała wczoraj do pozna się wypinała tak że myślałam że pepkiem wyskoczy :D No co za dziecko, jak jej tak źle w środku to zapraszamy na zewnątrz tylko właściwą drogą :p Xxxx Agagula udanego wypadu! Uwielbiam Łebe :) Tylko postaraj się w razie w syna do Gdańska dowieźć bo później załatwić te wszystkie formalności tam to słabo :p Xxxx Magda nic się stresuj wszystko jutro pójdzie dobrze :) Zresztą cała impreza w USC trwa może 15 min więc nawet nie ma czasu na nerwy :D Xxxx Newt ale mi narobilas smaka na te muszle :p Xxxx Liście malin sobie opuściłam, zdam się na decyzję córy odnośnie terminu wyjścia :p i to będzie ostatni raz kiedy to ona stawia warunki :D Kocyki mam 2+ rożek i śpiwór do wózka. Na razie styknie chociaż na punkcie minky też szaleje i myslalam żeby kupić w komplecie z poduszka do wózka bo mi się takie zwykłe pościele w wózku nie podobają.... Xxxx No i coś jeszcze miałam do kogoś ale zapomniałam a że piszę z komórki to wiadomo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi nie miałam usg dziś, ale miałam w sobotę i Mała miała 2300;) mam nadzieję ze jednak nie bedzie taka duża jak mnie mój ginek kiedys nastraszył;) DZIEWCZYNY nie oglądajcie i niech was nie kusi;/ Wiem że moge tego nie czuć jesli zrobią to w odpowiednim momencie, ale co jesli zrobią jednak w nieodpowiednim??? Z tego wszystkiego idę sobie chyba zaparzyć herbatkę z liści malin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wam też drętwieje brzuch? Ja już po tych skurczach i pobycie w szpitalu chyba trochę panikuje, ale dziś po południu zaczął drętwieć mi brzuch ( mam wrażenie jakbym go nie czuła) zadzwoniłam do swojego lekarza i kazał mi jutro rano do niego podjechać, bo musi sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczynki dawno mnie u was nie było ale nie miałam czsu ani sił bo młodego mam w domu chory zapalenie ucha. Ja też nie bardzo bo mam problemy z chodzeniem przez te bóle w boku. Wyniki moczu już są dobre obeszło się bez szpitala. lek spr mi nerki czy nie ma zastojów bo ból nie mija ale nic takiego nie mam ale wyszukała w mojej karcie że ojciec ma niewydolność nerek i muszę zrobić parametry nerkowe na wtorek bo mam wizyte przez ostatni miesiąc to chodzę do niej co tydz. Rozmawiałam z lek odnośnie porodu i poleciła mi szpital w tuchowie to jest ode mnie jakieś 26 km ale bardzo polecała bo ostatnio jak rodziłam to ona była wTarnowie i tam tez rodziłam. Byłam wczoraj pozwiedzac szpital w Tuchowie jak tam jest bo wszyscy polecaja zeby tam rodzić i naprawde robi wrażenie. Szpital taki zwykły ale nowy odział polożniczy rewelacja . Przez ten tydzień mozna ogladac a od poniedziałku przyjmowane beda pacjentki. Wszystko nowe, specjalistyczne sprzety dla maluszków, sale dwuosobowe z łazienką, porodówki z nowym sprzetem fotele z możliwoscia wyboru pozycji porodu. wanna do porodu, mozliwosc znieczulenia i wogóle mozna by pisac i pisac. Sa zdjeia na necie wystarczy wpisac Tuchów nowa porodówka. Musze badrobic ostatnie strony i bede pisac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi dzeki za usmiechy. wzielam goraca kapiel i brzuch przestal bolec:) maz tes sie odezwal i to troche mnie pocieszylo. xxx co do kocykow minky. dzis podeslalam linka siorce i powiedzialam ze jesli by nie wiedziala co kupic siostrzencowi to juz wie;) xxx juz nie moge sie jutra doczekac bo szkola rodzenia po poludniu i spotkanie z polozna:) i mierzenie malego:) a w poniedzialek do doktorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Agagula ja jak wstaję to jeszcze leci :D xxx Malwi oczywiście będę codziennie coś skrobać :) xxx dziś noc lepsza Wydaje mi się, że te bóle mam slabsze, ale nad ranem znów byla pobudka i napinanie Dodatkowo wymiotowalam dzisiaj i mam potworną zgagę xxx neska ja też mam jutro KTG xxx misiula ja też będę rodzić w Tuchowuie! Jadę jutro na KTG i od razu oglądę oddzial kolezanka mi mowila że jest tam super po remoncie Ja mialam tam praktyki rok temu i chodź nie wyglądalo to jakoś ekstra tak się nastawilam pozytywnie po moim dwutygodniowym pobycie , ze wszem i wobec oglaszalam że jak bęę kiedyś rodzić to w Tuchowie A tu masz :D Masz na 9 listopada więc kto wie może się spotkamy :D xxx pogoda się zepsula Pada deszcz Ale to akurat uwielbiam xxx ja z moim mężczyzną widzę się tylko na weekendach i czasami tylko jeden dzień Za malo przytulania, calowania i calej reszty :D xxx zjadlabym loda kokosowego mniammmm niestety uroki wsi Wszystko już pozamykane, a nawet jakby to i tak towar ograniczony do minimum xxx snilo mi się ze uroszilam i to dwa razy, Maly byl śniady i mial tak dużo czarnych wlosów A za drugim razem rodzilam go u mnie w domu w lazience i przy okazji pozbylam się wszystkich wnętrzności Wyleciala wątroba, zolądek, nerki :/ skąd mi się biorą takie debilne sny xxx dobranoc Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Oo widze ze 30pazdziernika bedzie o czym pisac bo wiele z.nas ma wizyte, ja tez mam. Obysmy dotrwaly do 30 i najlepiej do 2 czy 3 listopada bo jakos mnie przeraza wizja porodu w swieto zmarlych. Mam tez nadzieje ze 30stego na wizycie pani dr mnie zapewni ze to jeszcze nie czas na porod i ze np moge jechac 1 list do rodziny na groby bo jak ginka bedzie miala watpliwsci to wtedy siedze w domu i nigdzie sie nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja często oglądam porody i wgl :) i tak wiem co mnie czeka. Przeraza mnie tylko scisk, jedna osoba moze byc u pacjentki wgl sobie tego nie wyobrazam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Malinowa ale jedna osoba to moim zdaniem wystarczajaco. Przynajmniej dla mnie-jak byli u mnie rodzice to po chwili juz mialam dosc, ale jak byla sama mama to bylo ok;)a lezalam sama na sali. A jakbym z kims lezala to juz sobie nie wyobrazam wiekszej ilosci osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam tą krzywą cukrową po raz drugi , ale musiałam bardzo walczyć, żeby się nie porzygać, ale udało się, w domu jeszcze cytrynę pożarłam :P ogólnie po tym badaniu przyjechałam do domciu, zjadłam sobie śniadanie i zrobiłam miętę, to cały czas miałam wrażenie, że piję tą glukozę, wszędzie dzisiaj jest ! :o za jakie grzechy...:( whatever, takie przyjemności tylko w ciąży :P jutro wyniki, ciekawa jestem co mi tam powychodzi. Mój mały po tej glukozie cały dzień ma czkawkę, biedaczek :( xxx Oczywiście cały dzień mam rozwalony, bóle migrenowe od tego cukru i po południu spałam 3 godziny i dalej senność. xxx na obiadek miałam kluski śląskie z karczkiem w sosie z buraczkami :P ten karczek zamiast rolady, a buraczki zamiast czerwonej kapusty, to w ramach tego, że całą ciąże chodziło za mną takie danie, to trochę sobie je zmodyfikowałam :P i to było to :D xxx U mnie sikanie nie mogę nazwać przyjemnością, bo co chwilę mam chory pęcherz i czasem już nie wiem czy tak ma być czy znowu coś złapałam. W ogóle, to wstaję na siku czasem nawet 4 razy w ciągu nocy, także śmiało do minusów podczas ciąży mogę dopisać do listy sikanie i pęcherz. Ale uśmiałam się z tą zmianą pościeli i z podkładem pod prześcieradłem Iza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście hardcorowe z oglądaniem tych porodów i nacinania i szycia krocza :p ja tylko raz się pokusiłam i oglądałam poród Kossakowskiego i mi styknie :P wolę iść na żywioł :D xxxxxx Ania mi bardziej czasem się napina, ale nie drętwieje raczej.Mały też ciągle się rozpycha, bo ma ciasno, więc ciężko stwierdzić . A Ty jak się niepokoisz, to upewnij się tak jak pisałaś :) xxx Ta zgaga mnie wymęczy i wykończy, okropne uczucie!, do tego nie dobrze mi dalej :o łeeee xxx Mój teściu urodził się 01 listopada i mi jakoś też by to nie przeszkadzało gdyby nasz mały chciałby sobie wybrać taki termin:) zawsze we wszystkich świętych po odwiedzeniu zmarłych na cmentarzu idziemy później do teściów złożyć życzenia i posiedzieć i jakoś tak się Przyzwyczaiłam już :) xxx A w szpitalu z odwiedzających chcę tylko mojego męża, nasza trojeczka mi wystarczy:) dla reszty jestem dostępna pod tel :P xxx Kładę się, może do jutra wchłonie mi się ta glukoza i poczuję się lepiej:) spokojnej i długiej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia-ale sniadanie bylo po calym badaniu?;) ja po 3kluciach mialam siniaki na zylach-badanie robilam w czwartek a w sobote szlam na wesele i wygladalam smiesznie z tymi siniakami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczyny:) jakoś spac nie mogę,za 3 godz.mam wizyte moze dlatego?!wczoraj tez sie gorzej czulam,wymiotować mi sie chcialo,a kupki robie zdecydowanie częściej;P jak w pierwszym trynestrze. Maz chory oczywiscie mnie juz tez gardło pobolewa,mam nadzieje,ze znowu nie będę chora bo sie zastrzelę!:( zimowa mamo,dlaczego tak późno nie spisz?! xxxx Natalia trzymam kciuki za ta krzywa!dobrze,ze w końcu pojechalas!choć u mnie nie pozwalają jezdzic do domu ani wciskać cytryny:( xxxx Ona oczekujaca,kurcze juz u Ciebie sie zaczelo cos?!trzymam kciuki!!!a w którym tyg.jestes?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Przez Was musialam zobaczyć,co to za kocyki minky,bo nie wiedzialam;)bardzo ladne!ja do szpitala wzielam jeden kocyk i rożek,który pozyczyla mi kolezanka:)kicykow mam sporo po córce,także nie kupuje wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Andzik i jak na szkole rodzenia bylo?!:) Dziewczyny nie oglądajcie o porodach,to chyba najgorsze co mozna zrobić!tez obejrzalam kiedyś przed porodem filmik i w szoku bylam,szczególnie wlasnie te nacinanie obrzydliwe,ale tego sie nie czuje,zresztą pozniej mi juz wszystko jedno bylo,byle bylo juz PO!:)nie ma co sie zrazac,będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dzien dobry:) Repetytorium dzkole mam dopiero dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Tragiczna noc, pupa mnie boli, w ogole masakra, 6 razy wstawalam do WC.. glowa znowu boli i nawet Maluch mnie nie zbudzil po 7 i nerwowa jestem. xx repetytorium, Ania- dajcie znac po wizycie a brzuch nie dretwieje, tylko twardnieje. Wczoraj z drugiego cycka tez juz jakies kropelki wyszly. Poszlismy wczoraj z mezem i corka do sklepu po prezent dla kolezanki jej na urodziny i w ogole nie moglam chodzic****ewnie mnie juz maz do sklepu nie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Oj, Promyk, współczuję, może jeszcze maluch się troszke inaczej ułoży? Życzę ci tego... Xxxx Byłam wczoraj na USG: Kalina łaskawa dla mamy, nie taka duża jak rodzeństwo:) Pierwszego dnia 38. tc waży 3235 g i jest zdrowiutka. Cieszę się bardzo, że to 66 centyl a nie 90:) Każda z nas ma inne priorytety, jedne maluchy chcemy, by rosły, inne znowu nie tak szybko:) ZNowu poczułam, jak bardzo chciałabym już zobaczyć malutką! XXXXXX Jak czytam, że oglądacie nacinanie itp., to was podziwiam. Dla mnie to już za dużo. Pozostawiam tę sferę położnej i lekarzowi... Ale ja nawet tych kosmetyczno-chirurgicznych programów nie oglądam, bo jak widzę te wielkie igły, to mnie mdli... Miłego dnia, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej to znowu ja:) Ja spałam na szczescie dobrze Ale co wstałam na si to sprawdzałam czy mam sucho miedzy nogami bo jakos tak wczoraj dziwnie sie czułam brzuch mnie bolał i wogule i miałam stresa ze cos sie zaczeło a mojego m nie ma w domu:( Na szcescie chyba tylko mi sie wydawało. Wogulę wstałam połamana bo strasznie bola mnie biodra i miednica, ledwo chodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3211
Witam dziewczyny, właśnie byłam na wizycie u mojego dr. i mam porażenie nerwu i dlatego nie mam czucia brzucha i mam wrażenie że jest zdrętwiały. A oprócz tego zrobił mi usg i wszystkie przepływy ok i mały też ma już dwa i pół kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Heja U nas nocka z dwoma pobudkami na siku. Poza tym ok :-) wczoraj wyprasowalam chyba z 40 ciuszków super dziś jeszcze reszta i powinno być z głowy. Nienawidzę prasować. xxx Wieczorem było u nas w szpitalu spotkanie, godzinkę pogadali co i jak, kiedy przyjechać, jakie mają znieczulenia, sale, statystyki porodów w procentach itd.... a potem oglądaliśmy 2 sale porodowe. 1 ma takie obrotowe szerokie fajne łóżko z 2 części. Ta główna i ta co się obraca pod pupę bardziej i nogi a w drugiej sali wanna i łóżko takie normalne. W 3 pozostałych są ponoć łóżka normalne. Tzn podnoszą się ze można bardziej na siedząco ale bez jakichś tam cudów :-) W każdej sali łazienka. Sale poporodowe są 1 i 2 osobowe tez każda z łazienką. Xxx Mój szwagier tez jest z wszystkich świętych 1 listopad :-) 2 tez bym urodzić nie chciała :-) ani 1 ani 2 bo 2 jest chyba to święto zmarłych dopiero ?.... Xxx Wczoraj po tym szpitalu co w sumie tyle co obeszłam to 2 sale byliśmy jeszcze w 1 dużym markecie. Nie dałam rady iść :-/ czułam się jak jakaś niepełnosprawna :-/ szłam mini kroczkami w tempie jakbym stała i co chwilę bardzo silno ściskal mi się brzuch.... masakra. Zanim gdziekolwiek doszłam najpierw mój m sprawdzał czy mam sens tam iść ..... i pomyśleć że jeszcze do końca września pracowałam będąc cały dzień na nogach i latające po schodach..... Xxx Dziś jeszcze leżę bo nie wiem co robić z nudów boje się zbyt chodzić ... Xxx Sorki ze tak tylko o sobie narazie. Najwyżej później się odezwę coś więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Byłam u tej położnej i w sumie na ktg umówiłyśmy się na wtorek dopiero. Dzisiaj pogadałyśmy, zmierzyła ciśnienie, zważyła, posłuchałyśmy tętna dzidzi (mówi, że ma idealne), wypełniłam jakieś deklaracje, no i po porodzie przychodzi 6 razy (nie 8 jak pisałam ostatnio, coś mi się pomieszało). Generalnie wrażenie ok. We wtorek po południu wizyta - odliczam :) Współczuję Wam dziewczyny tych bóli :/ Ta wątpliwa przyjemność chyba dopiero przede mną. Magda, jako że dziś jest Wasz dzień to życzę Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, wielu lat w radości i szczęściu ;) Agagula podzielam Twój apetyt - od wczoraj ciągle chodzę głodna. 2 h temu jadłam śniadanie i już bym coś przetrąciła :/ Pogoda u nas "barowa", oczy mi się same zamykają, ale idę na jakiś spacer mimo to, bo po południu włącza mi się tryb "leniwca - kanapowca" no i pojawia się niezawodna zgaga :P Miłego piątku laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) u mnie piekna noc :) caaała przespana nażeczony wstawał do małego więc sobie odpozełam :P u mnie dalej sraczunia sraczunie pogania chodzi mi sie juz coraz ciezej Xxx wracajac do nnaszego legnickiego szpitala : ) Ponoc pozycja porodowa jest "do wyboru" ale ile w tym prawdy to nie wiem ;> Może ktoś coś skłyszał na ten temat :) Xxx Moja mała narazie na swiat sie nie pacha a może to i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Cześć Laseczki :) nocka elegancko minęła - mogłam spać i na prawym i na lewym boku - to już coś :) xx Ona oczekująca - dzięki:) mi Łeba też się podoba ale syna chcę urodzić w Gdańsku :D xx dziewczyny które mają nie męża a załatwiają dokumenty do becikowego - bierzecie też zarobki faceta czy jako samotne? bo ciut zgłupiałam teraz... xx Kasiaaa91 u mnie wymagają tylko dowodu osobistego na początek - ale nie byłam tylko na stronie ich czytałam... xx o porodach nic nie oglądam - mi wystarczy że ktoś zaczyna opowiadać i od razu mdleję... xx Andzik powodzenia na szkole rodzenia i u położnej:) xx Karolinaaaa ja jak wstaje to z dodatkowym papierkiem :) bo inaczej to po kostki bym musiała się podcierać :D hahahaha no i pisz jak po KTG :) xx lodów kupił mi mój M chyba z 6 każdy w innym smaku i mam w zamrażalniku :) xx Natalia - brawo :) u nas na krzywej zakazali cytryny i jakiegokolwiek ruszania się z miejsca - niby wynik zakłamuje... xx 01 .11 - to wszystkich świętych - teoretycznie piękny dzień... 02.11 - zaduszki - moja siorka się rodziła ;) bardziej marwiłaby mnie niepełna opieka w szpitalu bo pewnie wolne sobie każdy weźmie...pamiętam jak mama rodziła i wody jej odeszły i na pogotowie czekała prawie godzinę... xx repetytorium - powodzenia i daj znać co i jak :) xx Matosza - ładnie córeczka rośnie :) super! xx Ania i co teraz z tym porażeniem nerwu? co masz robić? xx miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ROZPAKOWANE: Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc CZEKAJĄCE: Agagula-----------31l---------1dz-----------01 listopada--------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ----------------37l--------2dz----------01 listopada---------Adaś Andzik87-----------27l--------1dz----------03 listopada---------Leon Claudina-----------27l--------1dz----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz----------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz----------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz----------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz----------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz---------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz---------11listopada- --------Córa kita1987-----------27l---------1dz---------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz---------14 listopada--------córka izulinka7-----------24l--------1dz----------15 listopada--------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz---------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz---24l--------1dz---------15 listopada--------Synuś Marita1990---------24l--------1dz--------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz--------16 listopada--------Maja promyczek85------29l---------2dz-------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz--------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz--------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh właśnie wczoraj 1 osoba pytała o terminy świat w naszym szpitalu ale ma być normalna opieka podobno. 2 lata temu jak byłam w ciąży to właśnie mieliśmy termin wigilia/ boże narodzenie. Ale bratowa rodziła w okresie między świętami a sylwestrem i ok było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Neska - ten mój apetyt jest straszny - bo jem sobie np. gruszkę a już szykuję kanapkę z serem i wyciągam jogurt... dziwie się że jeszcze mój żołądek daje radę ;) xx mojej kotce wypadł kieł...kurdę został jej już tylko jeden :( jakoś smutno mi się zrobiło - chyba pozwolę jej na kolanka do mnie wejść :) xx chodzę od rana i się zastanawiam czy mam skurcze ;) ale chyba jednak się nakręcam przed tym wyjazdem ;) do wieczora mogę jeszcze przecież urodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży brałam zarobki a teraz sie zastanawiam :) Jest jeszcze ryzyko że ktoś cie sypnie ze masz kogos różni ludzie bywają A propo mopsu musze sie wybrac po papiery wypełnic sobie za wczasu a później tylko zanieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) U mnie noc o dziwo dzis taka sobie, zasnąć nie mogłam ale jak już zasnełam to spałam do 4 potem pobudka bo ścierpłam i siii i znowu problem z zasnięciem, a jak o 7 dzwonił mi budzik bo musiałam zawiezć próbki na GBS to zaspałam i wstałam o 8 i biegusiem do labo bo maja do 8.30;) Zdążyłam i zapłaciłam tylko 22zł. Byłam już w pracy zanieśc L4 i kazdy pyta czy długo jeszcze;/ jak na złośc po tych wszystkich pytaniach złapał mnie taki skurcz że myslałam ze się zaczyna;/ nie mogłam iść ani oddechu złapać. Odpuściło dopiero po jakiś 20min;/ Dziś gotuję grochówkę;d;d całe szczeście moj dziubek dziś wraca;d;d Teraz wciągnę śniadanko, wypiję kawkę i biorę się za robote. MIłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×