Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

hehe jestem pocieszona z ta zgagą, miło mi że nie tylko ja się z nią męczę :D ale naprawdę na dłużej to nie działa nic :) xx claudina ja mam tak samo hehe nie cierpię leków i tego typu rzeczy a jeszcze jak pomyślę o igle to aż już czuję ten ból :D więc jakbym miała dostać znieczulenie to ze strachu bym urodziła chyba :D xx Andzik no korci korci, mnie też :) ale właśnie myślę że będę mieć za dużo i tak sobie tylko je oglądam, ot dla przyjemnośći :D xx Agagula rany jakbym popiła wodą gazowaną to żółciowy haft na miejscu :D a jak książeczka pełna to znaczy że już na was przyszedł czas :D i lepiej dla Ciebie nie czekac z żadnymi skurczami, po co się męczyć będziesz :D zbieraj siły na czas po cc :* xx Malwi ale emocje :) dawaj znać jak tylko możesz :) bo ja tu myślę czy Agagula czy KArolina, a może claudina je weźmie na ostatniej prostej a tu ty nam się rozpakujesz pierwsza :) xx właśnie ja jestem strasznie ciekawa która z was pierwsza zacznie :D już nie mogę się doczekać :D xx gosiaczek damy damy, chodź bywa ciężko :) a ja znowu mam koleżanke która też ma wózek bebetto ale nie wiem jaki model dokładnie i ona sobie go chwali :) każdy ma inne wymagania i oczekiwania, sama ocenisz czy ci odpowiada :) xx Karolinaa ale ciekawie się robi :) xx promyczek ze zgaga i włosami to bujda, jak wszystkie przesądy zresztą, ale jakby moje dziecię miało włoski bym się nie obraziła :) moja koleżanka urodziła jakieś 2 tyg temu i na fb widziałam że jej mała ma tak długaśne, czarne i proste włoski ale takie super czadowe i robi jej się irokez :) bomba :) hehe chodź całkowicie inna niż ta co ty widziałaś hehe ale małe dziecinki z włoskami są urocze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilka modeli bo luca, nico,, solaris b :D wiadomo kazdy lubi co innego ja niesety nie jestem zadowolona bo u mnie widac ze to wózek polskiej produkcji :P nie wiem jak luca ale nico ma strasznie mala gondole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski, przeraza mnie wizja lysej dwu latki ;). Mojemu Bartkowi tak wlosy zaczely rosnac, wczesniej milal taki blond meszek. xxxx Malwi, trzymaj sie i daj znac. xxxx Karola ja te bole jak na miesiaczke mialam takie, ze az mnie trzeslo przez 3 dni. Twoje sa bardzo bolesne? xxxx Kocyki mam 3, jeden rozek i malutka kolderke minky wladnie z jednej strony a z drugiej bawelniana. Myslalam, ze za malo ;) xxxxx Andzik niezla akcja z ta krowa. Dobrze, ze sasiad sprawe zalatwil. xxxxx Agagula, Ty to aparatka jestes ;) xxxx Gosia, wozek ladniutki, a idealny wozek jeszcze chyba nie zostal wyprodukowany. Ja na swoj bylam od pocztku zdecydowana i negatywne komentarze mnie nie odstraszyly :) xxxxx Iza, bidulo, juz nie dlugo. Mnie cipka na maxa boli i jakas wielka sie wydaje :/ xxxxx Rozstepow nie mam a na wadze pewnie z 15kg na plusie ;) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekująca
Hej :) Ja po wizycie, z małą w porządeczku. Waży niby 3394 ale ginek kazał odjąć jakieś 150g bo miała czkawkę i ciężko było obwód brzuszka zmierzyć. Od 3 dni mam mega biegunkę i wymioty z rana ( w sumie to rzygam jak kot po bigosie :o ) Mówiłam mu o tym, a on że to świetnie, bo oczyszczam się do porodu. No rewelacja doprawdy ...:o Szyjka coraz krótsza, no i w tydzień zrobiło mi się rozwarcie na 1,5 palca i mówi że szybko to idzie. Paciorkowca nie wyhodowałam :P Wynik kazał wziąć koniecznie do szpitala. Pytałam co w przypadku jeśli bym nie wzięła, albo po prostu nie miała to mówił, że podobno w szpitalu zrobiliby mi na szybko taki test w kierunku paciorkowca. Wynik mają po chwili z tym, że jak jest dodatni to bez antybiogramu i dają w ciemno antybiotyk z dwóch najpopularniejszych. No, ogólnie to też dzisiaj zamknęłam kartę ciąży ostatnim wpisem i straszył mnie doklejaniem pięciu rubryczek jak przyjdę następnym razem czyli w następny piątek :D ale mówił, że nie muszę naszego spotkania brać sobie bardzo do serca i mogę spokojnie urodzić :P xxxxx Gosia, fajnie, że już masz wózeczek :) Co do opinii to najlepiej wypróbować samemu i wtedy stwierdzić. Sama długo zastanawiałam się nad wózkiem i przeglądałam fora. Nie przypominam sobie by był taki który ma same pozytywy. Każdy ma inne oczekiwania. xxxx Repetytorium to nie zazdroszczę z tymi papierzyskami bo pewnie jeszcze raz będziesz musiała się pofatygować... Ale jeśli Cię to pocieszy to ja też nie wiem gdzie mam ostatnio głowę :o xxxxx Anja to niefajnie z tą żółtaczką... Długo musicie przez to zostać?? xxxx Mfor gratuluje córeczki i zazdroszczę błyskawicznego porodu :) xxxx Malwi, też myślę, że to czop, ale pisz nam co Ci w szpitalu powiedzieli. Trzymaj się dzielnie :) xxxx Zgaga mi trochę odpuściła odkąd brzuch się obniżył. Wprawdzie jeszcze się zdarza, ale już na szczęście nie taka żeby mi apetyt odbierała :P xxxxx Andzik i Agagula świetne historie z tymi krowami :D :D :D Ja się boję tylko gęsi bo mnie te cholery kiedyś poszczypały, a za dzieciaka każde wakacje spędzałam u chrzestnej na wsi :) xxxx Claudina dzięki za przepis na zupę :) na pewno wypróbuję. xxxx Noo to tyle, idę na jakąś kolacyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfor gratulacje;) i pociechy z córci;) cieszę sie ze miałaś lekki poród, też bym taki chciała. xx Iza mi ostatnio też doskwiera "sraczunia" juz chyba z 2 tydzien;/ xx Matosza ja mam 3kocyki takie cienkie i jeden grubszy, ale akurat te 3 to dostałam wiec sama kupiłabym pewnie ze 2 tylko. xx Agagula super,że po wizycie wszystko ok. Teraz tylko czekać na pomyślne rozwiązanie;) xx Mam nadzieję ze dziś bedę mogła już spać bo cały dzien sie przemęczyłam nawet oka nie zmrużyłam po to zeby zasnac wieczorem. Od rana miałam gości, kolezanki, babcię , jak nigdy nalot w jednym czasie;d U mnie pogoda brzydka, znów pada i ponuro;/ xx Jutro wizyta, ciekawe co tam u mnie w środku;) Moja mała dzis się strasznie wypina i chyba już jest coraz niżej bo strasznie uciska mi podbrzusze, czasem az isc nie moge. xx Co do ubierania skarpetek i butów to dla mnie to już jest mały wyczyn;d xx Cos bym zjadła, muszę isć pobuszować w kuchni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade do domu, pod ktg ponad 40 min leżałam, skurczy brak... Lekarz mnie zbadał szyjka miękka, i twierdzi ze to nie czop odchodźi,a ze moze to jakis stan zapalny i wczorajsze badanie spowodowało to plamienie... Dziwne, ze mi z żadnych badań to nie wyszło... Kazał zarzucić luteine i magnez. Ale ja zaczekam z tym do jutra i skonsultuje to z moja P Dr bo on był jakis dziwny, tzn nie czułam w jego słowach pewności i po prostu mu nie ufam. Dziewczyny ja czekam na skurcze i wizytę na 30 nie bede jeździła co chwile na to ktg, bo oczywiście chciał żebym kontrolnie znowu jutro przyjechała...Marysia jest aktywna ja czuje sie dobrze, takze czekam na jakieś wyraźne sygnały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Oj dziewczyny kochane wspolczuje wam tej upartej zgagi Xx Kurcze ja sie tak zaczynam bac tego porodu, tego ze zacznie sie w zlej sytuacji, i tego ze nie bede wiedziala ze to juz albo stanie sie to za szybko i nie bede gotowa do szpitala. Xx Dziewczyny mi jeszcze brakuje kilku rzeczu z apteki a mianowicie tego oktaniseptu, gazikow jalowych, majtek siateczkowych. Co jeszcze trzeba z apteki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowamamba dzięki za info czas pokaże,stelaż mam równy i stabilny.Ogólnie jestem w nim zakochana i rzeczywiście prowadzi się go wyśmienicie. Nie będę się martwiła na zapas ale mam nadzieję ze długo nam posłuży.Przy synu miałam też polskiej firmy TAKO i jest na chodzie już 6 rok przechodzi z rąk do rąk i żadnych problemów nie było więc wierzę że polskie równa się solidne :) xxxx ags założysz słodziachną opaseczkę i będzie jak księżniczka wyglądała xxx a ja właśnie godzinke temu zebrałam młodego i pojechałam na kolację na mcdonals ;) nie mogłam się oprzeć ,mój misiek się śmieje że chciało mi się 30 km zrobić tylko po to żeby wciągnąć big macka :P xxx onaoczekująca super wieści ,czekamy na ciąg dalszy czyli że jedziesz rodzić :P xxx pałka powodzonka jutro na wizycie i samych pozytywnych wieści xxx malwi ważne że sprawdzone :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malinowamamba - no prosze Cie...co to znaczy-widac ze jest polskiej produkcji?! Uwierz mi ze powoli nasze spoleczenstwo powoli madrzeje i szuka polskich produktow. Ja mam taki wozek i swiadomie go kupilam. Do tego nie mam nic chinskiego - bo to jest dopiero syf... Xx Sorki ale my to zawsze cudze chwalimy a swego nie znamy:O irytuje mnie to... Xx Ona oczekujaca - ladnie corcia urosla:-) Xx Palka - teraz trzymamy kciuki za Ciebie - powodzenia jutro:-) Xx Malwi w domu odpoczywaj i bedzie dobrze. Xx Ja mam jeden kocyk roboczy do wozka pod pupe, drugi taki np.na lozko do rozlozenia i jeden bialy ,,elegancki,, do przykrywania:-) Do tego dwa rozki - miekki i sztywny... Tylko ze ja to wszystko dostalam:-) Kupilam posciel, koldre z poducha - ten wiekszy rozmiar... Xx Ale mam chcice! Na jedzenie oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam te kocyki minky i rzeczywiscie sa swietne. Az zaluje, ze mam juz 3 :(( xx Dziewczyny, ale sie usmialam :D siedze, dostalam smsa z jakiegos numeru 7costam, patrze jakas wrozka - mysle sobie o co kaman... czytam a tam, ze 16.10 bedzie moim najszczesliwszym dniem w moim zyciem... no az mi sie goraco zrobilo :D nie wierze w takie rzeczy, ale taki zbieg okolicznosci :D nawet sie ogarnelam juz :D przezorny zawsze ubezpieczony :D dzisiaj wyjatkowo bylam *****iwa, tyle sie nalazilam i jakos mi lepiej :D nawet wstaje bez bolu z lozka!:D jakiejs dodatkowej energii dostalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasiaaa uwazaj uwazaj;-) hehe dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
izulinka aż się doczekać nie mogę kiedy będzię koniec tej opowieści mojej :D xxx Aga takie bolesne ale nie tak że nie mogę wytrzymać to mam tylko nad ranem tak do godziny i mi spina ten brzuch W dzień czuję, lecz nie są to bóle bolesne, tak dziwnie czuję jakbym miala okres dostać zaraz Ale tak to jest ok :) xxx co do KTG wiem doskonale że nie zawsze skurcze widać a akcja porodowa jest rozpoczęta i na odwrót Czekam na badanie czy szyjka się skrócila, bo ostatnio byla zamknięta i dluga xxx onaoczekująca chcialabym żeby Mój Maly też ważyl z 3 kg, bo taki malutki byl ostatnio Co do wymiotów to ja dzisiaj też zaliczylam kibelek, ale to chyba te rogale xxx Maly od wczoraj znów daje popalić Już mi lepiej jak się tak wierci Dziś konczę zażywać magnez xxx Tak mi leci z prawej piersi że szoook xxx Palka powodzenia na wizycie jutro i Agagula świetnie ze wszytko w porządku u Ciebie xxx chcę już mojego Didziula zobaczyć, czasem aż nie mogę uwierzyć że w tym moim brzuchu takie Maleństwo jest xxx Mamuśki idę spać, spokojnej nocy i do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już ostatnio was spytać ,ale oczywiście zapomniałam bo jak ja to mówię brzuch mi rośnie, a mózg się kurczy;d Czy któraś ma zamiar pić herbatkę z liści malin??? Bo ja już zakupiłam jakiś czas temu, ale nie wiem od kiedy zacząć ja pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, to nie jest zle. Mam nadzieje, ze bedziesz miala tylko te delikatne. Ja tych swoich trzy-dniowych nigdy nie zapomne, wymeczyly mnie totalnie ;). Niuniek na pewno jeszcze przybierze, nie maryw sie. xxxxx Claudina Twoja dyniowa jest bardziej posh ;). Moja to taka ziemniaczanka z dynia, ale tez dobra :) xxxx Kasia, no to pelna gotowosc :) xxxx Ona oczekujaca, wow szybko wszystko sie dzieje u Ciebie. Boze, jak ja bym chciala wiedziec czy mam rozwarcie i jak szyjla wyglada itp. xxxx Malwi, dobrze, ze Cie puscili. My w pierwszej ciazy w 36 tc kazali wszystkie leki poodstawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek ja też byłam mega napalona na ten wózek :) miłość od pierwszego wejzenia możliwe ze ja akurat tak lipny dostałam bo ogółem mówiąć jest piękny i wgl :D Ale słyszac ze polska produkcja niespodziewałam sie zbyt wiele i troche mi wysłużył dałam na gwarancje i dla córci bedzie w sam raz :) Wiadomo co osoba to inna opinia a ja wyraziłam swoją :) Xxx "Co do " sraczuni" normalnie z toalety nie wychodze tak mnie wyczyszcza ze ledwo chodze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzk87
Dzien dobry ;) jaka mialam dzis straszn noc. nie moglam zasnac i co chwile budzilam sie na si. nie sppie juz od dobrej godziny. wstalam razem z mezem zjedlismy razem sniadanko i wyrawilam go w trase. na szczescie jutro wraca;) dzis zaowiada mi sie leniwy dzien. i do tego mam brzydka ogode ktora mnie bardzo doluje. xxx Maly od wczoraj szaleje na maxa i kopie po zakonczeniach nerwowych bo kazdy jego ruch sprawia mi bol. mam nadzieje ze sie troche obruci. xxx A teraz wracam do wyrka odespac troche nocke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mały już w szkole,na obiad bigos od teściowej,pogoda póki co szarawa.Dzisiaj kolejna wizyta u dermatologa -to już chyba 5 nie spodziewałam się że kurzajek jest się tak ciężko pozbyć biedny ten mój synuś :( Potem wiozę go do mamy a siostre wyrywam na jakiś schoping-musze ten biustonosz do karmienia kupić w końcu no i chcemy mamie na 60 kupić jakiś ładny komplecik biżuterii ,kolczyki i wisiorek. xxx ja za długo w sklepie pracuję żeby można mi było zamydlić oczy.POLSKIE =DOBRE i nikt nie powie mi że jest inaczej, choć w mojej branży również drogie.Przebicie na jakości i cenie jest kolosalne ale jak to mówią każdy klient ma wybór. Zresztą moja mama też przez całe życie w polskiej firmie pracowała na taśmie i takie kontrole jakości jakie oni tam mieli to naprawdę szok. Ja wogóle mam takie wrażenie że my polacy ze słabą pozycją na rynku nie możemy sobie na buble pozwolić bo ciągle musimy udowadniać że jesteśmy w czymś dobrzy- jest to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie :) xxx czy któraś pamięta jaki termin zawiecha miała? xxx normalnie aż zerkłam na te minki i rzeczywiście można sięw nich zakochać :) no cóż jak będzie potrzeba to sobie sprawię xxx kasia wróżka prawde ci powie ....he he he xxx pałka a gdzie kupiłaś tą herbatkę? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPAKOWANE: Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc CZEKAJĄCE: Agagula-----------31l---------1dz-----------01 listopada--------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ----------------37l--------2dz----------01 listopada---------Adaś Andzik87-----------27l--------1dz----------03 listopada---------Leon Claudina-----------27l--------1dz----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz----------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz----------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz----------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz----------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz---------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz---------11listopada- --------Córa kita1987-----------27l---------1dz---------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz---------14 listopada--------córka izulinka7-----------24l--------1dz----------15 listopada--------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz---------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz---24l--------1dz---------15 listopada--------Synuś Marita1990---------24l--------1dz--------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz--------16 listopada--------Maja promyczek85------29l---------2dz-------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz--------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz--------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja od siódmej na nogach. Byłam na krzywej, drink już za mną, jedno kłucie też. Tym razem wzięłam cytrynę, pół wcisnęłam, a pół zjadłam i trochę lepiej niż poprzednio, ale znowu mi niedobrze i już głowa zaczyna boleć itp. masakra! to nie dla mnie mimo wszystko, nawet jakbym zjadła kg cytryny :o zaraz jadę na drugie pobranie krwi po godz i potem za godz znowu. Wszystkie kłucia z żył, niestety nie z palca :( xxx Jeśli chodzi o wózki, to ja też uważam, że polskie =dobre i sama kupuję polski wózek Gosia niech Ci służy :) xxx Ja też zamówiłam (rożek, kołderkę) z minky czerwono granatowy w kotwice ma chowane rzepy, ale od początku już go upatrzyłam i nie kupowałam innych, tylko jeden taki pledowy w ikei xxx Ok jadę się kłuć znowu i do banku. Mam nadzieję, że się nie porzygam :o odezwę się potem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten szary poranek, ale cos sie na szczescie slonce przebija:) tylko ze juz zimno jest ale zaniedlugo wychodzimy na spacer:) Xxx Tez uwazam ze polskie jest dobre i jezeli mam mozliwosc to kupuje polskie:) Xxx Ja dostalam wozek od kuzynki meza, uzywalam go ja i teraz poszedl dalej i ma sie calkiem dobrze;) i gdyby nie podwojny to sluzyl by nam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamuśki;) Noc znów nie najlepsza;/ ale trochę pospałam z przerwami bo nie mogę sobie znalezc miejsca w łóżku. Myślę, że juz mi nie jest dane się wyspać do porodu;d xx Gosiu herbatkę z liści malin kupiłam w zwykłym sklepie zielarskim za 3zl;d xx Claudina dziex, też muszę zacząć pić, bo zapomniałam ze ją mam w szafce;d xx Natalia wsółczuję ci tej glukozy, ale trzymaj się dzielnie, niech moc będzie z toba;) xx Wszystkim dziewczyną życzę powodzenia na wizytach;) xx U mnie dziś szaro i pochmurno na dodatek padało w nocy i bedzie padać w dzień;/ Nigdzie dziś nie wychodzę bo jakoś mi się nie chce, tylko popołudniu do ginka. Na obiadek zrobię sobie krupnik;) xx Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dobry dzien:-) Xx Sloneczko faktycznie schowane ale i tak jest pieknie bo ponad 15 stopni:-) cieplutko. Xx Dzis kontynuje dzien na leniuszka:-) na obiad pomidorowka juz gotowa wiec luzik:-) Xx Synu wariuje wiec wszystko jest git:-) Xx Milego Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia :) xx a ja sie pochwalę że moja pipulinka odpuściła już chyba na stałe :) nie boli, nie piecze, jej a sikanie to czysta przyjemność :D mało tego przespałam jednym ciągiem 6 !! godzin i jestem super szczęśliwa :D xx moja mamula nie dostała wolnego i przyjedzie w poniedziałek dopiero, a ja już nastawiłam się psychicznie :) ale za to miała być na 2 dni a będzie na tydzień :) więc generalnie się cieszę :D xx ja też nie uważam że cos polskiego to nie dobre od razu, my też mamy polski wózek :D xx pałka a za korę dębu ile dałaś ? xx no ja w minky tez jestem rozkochana, ale zanim zaczełam buszować na all to już kupiłam kocyki, teraz doszły rożki, później dojdzie pościel i jakoś tak mi dużo tego :) ale w głowie ciągle je mam :) chodź mi też podobaja się takie na drutach robione kocyki, moja koleżanka (ta z Angli od mleka) miała właśnie dla małego taki niebieski i też bardzo mi sie podobał :) ale to zobaczymy :D xx miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
a ja koszule do szpitala podmieniłam - bo skoro sn mnie ominie to zamiast koszuli do ostatniego piczy kłaczka wzięłam za kolanko ;) więc torby już na fest gotowe :) jutro wrzucam je do bagażnika i jadę do Łeby :) :) :) mam jednak nadzieję że wrócę i zdążę urodzić w Gdańsku :D xx powodzonka na dzisiejszych wizytach i badaniach :) xx Izulinka - to cudowna wiadomość że w końcu możesz sobie normalnie posiusiać :D ja zauważyłam, że robię siusiu, potem przechylam się do przodu i znowu leci, potem odchylam się do tyłu i znowu leci a potem dmucham nos i znowu...na koniec już się z tego tak śmieje, że oczywiście znowu leci :D też tak macie? :) xx zmieniłam ciuszki na wyjście młodego ze szpitala - mam przygotowany fotelik z ciuszkami i kocykiem który przy wypisie przywiezie dopiero M... no i ciągle coś tam zmieniam... xx buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×