Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość misiula24
Malwi gratulacje i wszystkiego dobrego dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Malwi - super !!! :))) gratulacje. Ucaluj Mala w najmniejszy palec u stopy :)) Jezu, ale emocje z tymi porodami, a to jeszcze nie moj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi ale super wiesci:-) moje gratulacji i duzo zdrowka dla waszej rodzinki. Caly dzien czekalam na dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi gratuluję cudowna nowina :-* Nie pamiętam czy Ty jakieś objawy miałaś ze może coś się wcześniej szykować ??? Czy to tak z nienacka? Xxx Newt współczuję niestety spora część lekarzy w Polsce to kompletna pomyłka. Chamstwo i niezrozumienie. Co ma paracetamol do kaszlu nosz cholerka. Moim zdaniem idź jutro do innej apteki i doradz się żeby jednak dali ci jakiś normalny ale w miarę bezpieczny syrop... Xxx Ja wcinam rybkę z cebula właśnie. Czuje się o wiele lepiej. Nie bolą mnie kości ani mięśnie. Jedynie boli mnie gardło i znowu na wieczór mocniej kark zaczyna. Pije ciagle syrop z cebuli i pije herbatki z miodem i cytryną. Dziś pół nocy nie spałam tak mnie bolał ten durny kark. Nie wiem czy to faktycznie od siedzenia w domu i braku ruchu czy jakieś nerwy przed zbliżającym się porodem. Bo taki objaw nerwicy juz miałam kiedyś niestety.... niby na stawiam się pozytywnie a jednak jakaś obawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi gratulacje! :* popłakałam się! No to mamy pierwszy poród sn na naszej liście listopadowek :) strasznie Ci zazdroszczę że Marysia już jest z Tobą i że wszystko jest dobrze! No i super że bez nacięcia się udało, to mnie też napawa optymizmem! Odpoczywaj Kochana i jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
dziewczyny ja jak sobie myślę o moim porodzie to ciągle przypomina mi się ten pierwszy i wtedy okazało się że mam zielone wody płodowe i teraz boję się żeby się to nie powtórzyło. Mały dostł od razu po porodzie antybiotyk i ja też i wszystko było ok a jednak zaczynam się tym martwić . Wyczytałam że przyczyną może być przenoszenie ciąży a ja urodziłam 3 godz po terminie ani nigdy w życiu nie paliłam. No nie wiem musze na wizycie jeszcze popytać lek na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
malwi gratulacje!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze ze u Was wszystko ok :) zycze wielu pieknych chwil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ogromne gratulacje!!!!! Ale Ci zazdroszcze!!!! I extra, ze udalo Ci sie piersia karmic od poczatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - gratuluję!! Pierwsza dobra wiadomość dzisiaj! Odpoczywajcie i dochodźcie do siebie. Wielkie buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Malwi Marysi :) Xxxx Dziewczyny w tym całym szoku zagubila mi sie karta ciąży :O jestem tak zestresowana ze z toalety nie wychodze, nie moge jej znaleźć i co mam teraz zrobić bo jak bede rodzic to coo :O a we wtorek do lekarza mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Malwi ja rowniez gratuluje, zycze duzo zdrowka Tobie i coreczce!! Szybciutko dojdziesz do siebie skoro Cie nie nacinali,super. Teraz tylko sil troche zebrac po porodzie i bedzie lala :-) gratuluje raz jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny. Xx Malwi Gratulacje dla ciebie i Marysi :) Super ze ci sie udalo bez nacinania i ze od razu karmisz :) Z drugiej strony tez sie zastanawiam jak ktoras z dziewczyn juz jak ci sie porod zaczal, bo chyba wczesniej nic nie pisalas ze sie cos dzieje?? Jak bedziesz miala chwilke to napisz jak to bylo jestem ciekawa. Xx Co do tych boli krocza ktore i mnie tak strasznie mecza to rzeczywiscie nawet jak siedze i odpoczywam to boli i az czuje jak ten bol pulsuje mi tam a nie jest to milo. Jak wstane i sie rozchodze to moze i mniej czuc ale jak za duzo pochodze to potem znowu tak boli ze tylko lezenie mi zostaje i odpoczywanie. Xx Dzisiaj nigdziie nie pojechalismy tylko specjalnie zostalismy porobic troche w mieszkaniu no i troszke mi ulzylo psychicznie bo troche porobilismy. Leze teraz w wannie i odpoczywam a jjak sie zaraz poloze to bede lezec jutro do poludnia bo troche mam dosc po dzisiejszym. A doswiadczylam dzisiaj kolejnego nie milego uczucia. Mianowicie schylac sie juz nie moge bo od schylania mi tak dziwnie bolesnie brzuch sztywnieje ale tak dziwnie i boli w okolicach pepka. Xx Dobra wychodze z wanny i ide lulu Milej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi ale cudownie :) strasznie się cieszę że tak się wszystko ułożyło, gratuluje ogromnie :) mnóstwo buziaków dla was ;) ❤️ P.S jej głowka 35 i poród bez nacięcia, ależ to pięknie napawa optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Hej, Malutka śpi obok mojego łóżka w łóżeczku, ale jak tylko bede ja chciała dać P od noworodków, żeby sie wyspać to nie ma problemu. Ale zanim to zrobię chce ja jeszcze nakarmić, ale jak sie przebudzi bo teraz jest bardzo zmęczona. Ja czuje sie dobrze, chociaż krocze mam bardzo obolałe, ale do toalety, pod prysznic a nawet z Mala po korytarzu daje rade chodzic:) ale raczej staram sie lezec i odpoczywać. Dziewczyny, o porodzie a raczej bolesciach kiedy indziej bo muszę troche oswoić sie z tym tematm. Powiem tylko ze sale miałam do porodu rodzinnego, Maz spisał sie na medal, Panu Polozna bardzo ok, urodziłam klęczac na łóżku, pozniej kangurowanie:) skakałam na pilce, chodziłam, korzystałam z wanny No wszystko zaliczyłam;) nobsługa szpitala generalnie super nie moge narzekać, ale kolacja do d**y dobrze, ze mi jedzonko dostarczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Malwi - nie mogę się przestać uśmiechać jak tylko o was pomyślę! To cudownie, że tak dobrze poszło i masz siłę i możliwość zajmować się malutką. A jedzeniem się nie martw, rodzina nie da c***aść z głodu. Zresztą szpitalna dieta ma też swoje dobre strony, ja po niecałych czterech dniach wyszłam ze szpitala 9 kilo lżejsz niż przyszłam :-) Dobrej nocki wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Malwi! gratuluję, ucałuj Maryśkę;) pierwszy poród sn i to bez nacięcia- Mój wymarzony;) Nie było mnie przez weekend i takie dobre wieści;) xx Andzik daj znać co z tobą;) xx Czekamy na kolejne maleństwa;d xx Ja też trochę ponarzekam. Spać nie mogę kolejną noc, takich bóli bioder jeszcze nie miałam, do tego bole jak na @. Leżeć nie mogę bo bardziej boli, więc staram się chodzić lub siedzieć na rózne sposoby. Zauważyłam ze moja Mała w dzień zrobiła się juz spokojniejsza, troszkę grandzi na wieczór, a najbardziej chyba irytuje ją lub bawi jak tatuś chrapie;d wtedy daje mi czadówę;d xx Oddelegowałam nie męża do pracy, idę zjeśc śniadanko i musiałabym wziąć się do roboty. Muszę poprasować koszule;/;/ i zrobić obiad, ale zupełnie nie wiem co dziś zrobić. xx Dziś zaczełam 38tydzien;) zostało mi 20 dni;) W czwartek wizyta, mam nadzieje ze wszystko ok i że szyjka już nie az tak wysoko;) xx Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, gratuluje z calego serca! :)) XX Wczoraj troche sie stresowala, bo czesto mi brzuch twardnial, dzisiaj bede obserwowac, bo wiadomo, wszyscy w domu, to sie pojechalo na chwilke gdzies i moze dlatego a i wczoraj strasznie synek byl *****iwy i tez sie tym troche stesowalam. xx Dzisiaj chce przeptrzec rzeczy corki w pokoju i moze troche powyrzucac a i dzis przedszkolne jedzenie w planach: ziemniaczki, kotlecik mielony, buraczki czerwone na cieplo :)) xx Karolina- nie dopatruj sie niczego zlego- widze, ze mocno sie stresujesz- bedzie dobrze, wszystko jest ok xx newt- wspolczuje Ci tego zajscia.. niektorzy to w ogole nie potrafia sie zachowac- porazka. Moja mama pod koniec ciazy zachorowala i ginekolog jej powiedzial, ze teraz dziecku nic nie zaszkodzi a moze sobie samej i daj jej antybiotyk- no ale z ta roznica, ze to lekarz jej przypisal a bylo to 18! lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi dołączam do gratulujących mam,strasznie się wzruszyłam jesteś naszą mamą z wymarzonym porodem sn,sprawnie i bez nacięcia, do tego karmienie :) Ucałuj kruszynkę :) jak fajowo :) xxx dziewczyny ja kojarzę ze malwi miała tydzień temu jakąś akcję ze skurczami kojarzycie ? chyba że mylę dziewczyny...ale to nie istotne ważne są razem ,zdrowe i szczęśliwe xxx a ja po intensywnym weekendzie .Na słowacji było super,wymoczyłam się i zrelaksowałam a miś cały czas szalał z młodym.Szkoda mi tylko było było tych gorących kąpieli na zewnątrz bo pogoda była piękna no ale w ciąży to za wysokie temperatury. xxx co do samopoczucia to bez zmian czyli jako tako ;) xxx andzik i jak sytuacja u ciebie? xxx newt jak samopoczucie? nie stresuj się tymi lekarzami szkoda na nich twoich nerwów xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Noc do d**y już tradycyjnie i wszystko mnie wpienia. Ten ostatni miesiąc mega mi się dłuży mimo że staram się być zajęta. xx Andzik czekamy na Twoje niusy teraz! Trzymamy kciuki! xx Gosiaczek zazdroszczę super weekendu! Ale relaks! xx Pałka też mam te bóle bioder i też wizyta w czwartek :) xx Malwi pisała w zeszłym tyg że główka Marysi już była nisko i że odchodził jej czop. No a po odejściu wód to już raz dwa. Malwi ja marzę o takim porodzie jak Twój! i żebym mogła od razu karmić to też cudownie. a miałaś zzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
aktualizujemy tabelke :) Malwi wlasnie chyba czop odchodzil kilka dni temu :) ale fajnie sie robi - coraz wiecej dwupakow :D Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc Malwi86-----------28l------1dz---26.10------Marysia---3200/55---- sn CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Andzik87----------27l--------1dz-----------03 listopada---------Leon Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca--27l--------2dz-----------06 listopada---------córka Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
na bole bioder cierpimy juz chyba wszystkie :0 ja mysle ze pewne rzeczy po prostu sa norma w ciazy i tyle:) xxx malwi to czekamy na dokladniejsza relacje z porodu :) xxx jejku ja jednego dnia juz bym chciala zeby maly sie urodzil a drugiego sie boje i czuje ze jeszcze za wczesnie itp :) ale ogolem to kicha bo termin mam pod koniec listopada wiec jeszcze sie naczekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
MAlwi, serdeczne gratulacje, jesteś wspaniałą, dzielną kobietą! A Marysi przesyłam buziaki i życzenia zdrówka! Jak pisała Ags, miałaś Malwi poród marzeń - bez nacięcia, z fajną położną, "pomocami", ale wiadomo, że to wczasy nie były. Tym mocniej ściskam i życzę szybkiego powrotu do formy. Xx Safari, moje doświadczenie jest takie, że trzeba się ruszać, wtedy człowiek lepiej panuje nad ciałem, jest w lepszej formie. Co prawda myślę, że każdy odczuwa inaczej i mamy prawo leżeć, kiedy chcemy:)))), ale może jak pisałaś - spróbujesz trochę się rozruszać? Same spacery dużo dają... A karczycho to chyba ktoś musi ci rozmasować, bo to naprawdę nerwy mogły ci się skumulować... Xxxx Claudina, Onaoczekująca - czy jesteście gotowe do porodu??? MAmy podobne terminy:)))) Ja mam skurcze przepowiadające, ale brzuch wysoko, i tylko apetyt jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz kupil mi wczoraj pomarancze, bo codziennie pije sobie soczek wyciskany. Przekrajam jedna i patrze o niee! grejfrut!!!! xx Mialam przejrzec zabawki corki, ale nie mam w ogole sil a poza tym maz zostawil swoja komorke prywatna i sluzbowa w domu!!! xx Boli mnie krocze a bolalo zazwyczaj w nocy jak wstawalam i chyba sie zaraz poloze, bo spac mi sie strasznie chce...Buraczki nastawione i sie gotuja.. w ogole nie mam sily na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny melduje sie ze szpitala. sytuacja przedstawia sie tak ze maly wazy ok 3840 i bedziemy probowac rodzic naturalnie. ale ze nadal nic sie nie ruszylo to czekamy do terminu. spotkalam moja polozna ze szkoly rodzenia i ma przyjsc na pogaduchy bo gadala z moim lekarzem prowadzacym w mojej sprawie. ciekawa jestem co ustalili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Andzik, no ciekawe, ciekawe... A jak się czujesz? Silna i gotowa czy jakoś zblokowana na sn??? Trzymam kciuki, co by nie byłoooooo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
Malwi, serdeczne gratulacje, niech córeczka rośnie zdrowo;) a czy może rodziłas w szpitalu w bielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczyny, Andzik powodzenia Malwi ale super że tak wszystko sprawnie poszło i że jestescie już razem to odpoczywajcie i wracajcie szybciutko do sił. Ja dziś pozmienałam pościel u nas u młodego i założyłam pościel do łóżeczka , wszystko przygotowane czekamy na nowego człowieczka, już nie mogę się doczekać. A tu nic się nie dzieje. Czekamy cierpliwie na kolejne maluszki, jakie to piękne że kolejny dzidziuś już jest. U mnie dziś na obiad krokieciki z kapustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×