Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość nfocat
dziewczyny kurcze ale sie macie z tymi chorobskami :/ taka pora roku , a zima ciepla i bakterie mnoza sie na potege ! xxx ja tez bym kopenhaskiej nie polecala w trakcie karmienia xxx magda gratuluje dotrwanai do konca diety :) xxx co do rozm ubranek to roznie bo wiadomo ze rozmiar rozmiarowi nierowny ale przewaznie 68 , czasami 62 nosimy :) xxx agagula to dawaj na forum napisz swoja wersje greya :) xxx ja tez czasmai chcialabym za granice, w sumie to nie wiem jak to bedzie bo nie licze na powrot do mojej obecnej pracy,ale jeszcze niemaz nie chce wyjezdzac :/ xxx a ja jestem wykonczona, wczoraj caly wieczor do ok 3 mialam kolejny atak kolki , masakra gdybym wiedziala o tym to na dzisiaj bym sie zapisala na ta operacje a nie na 9 marca. juz mam dosyc tego , jestem okropnie zmeczona, nalykalam sie kilku tabletek nospy max pomoglo na 20 minut ale chyba za duzo wzielam bo bylo mi mega niedobrze i mialam zawroty glowy :/ no i stwierdzilam ze nie moge malego nakarmic po takiej dawce tabsow i dostal 2 razy mm , a ja za to cycki jak skaly :/ mam chyba jakis kryzys , wiosenne przesilenie albo nei wiem co bo nie daje rady juz, kp tez mnie wykancza powoli, zwlaszcza a takich sytuacjach... nie wiem czy po 4 czy 5 dnaich w szpitalu nadal uda mi sie karmic malego ? w sensie psychicznym i fizycznym... sorry ze taki elaborat ale musze sie wyzalic bo tez problem zaprzata mi glowe ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nfocat u mnie tez było chyba przesilenie. na szczescie przechodzi. tobie zycze wytrwałosci. i szybkiego powrotu do zdrowia po opercaji;* xxx Malwi u nas juz 68 rozmiar;) xxx Agagula pisz moze jak poczytam to moje libido wzrosnie bo przez te ciagle infekcje jest na poziomie -10;) xxx Magda gratulacje z waga;) xxx Ja jutro jade na kontrole do gina bo po tych table wyszedl mi stan zapalny i normalnie zajorac sie idzie. xxx po soczku na szczescie wiekszych rewolucji nie było, a rano była piekna pomaranczowa kupka;) Leos dzisiaj sie pogniewał na soczek bo nie chciał pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! Ale nasze forum żyje, ile tu tematów nowych :) Repetytorium ja też o swojej mówię Maruda hahaha :) Agagula wulkan seksu Ty to masz życie pełne przygód :D i pamietaj ze masz jeszcze wydac kamasutre dla ciezarnych. w ogole nawet sobie nie mogę Ciebie wyobrazić na tych zjazdach religijnych! A tak w seks temacie to mi libido nie spadlo przy kp ale na razie trochę mało czasu mamy bo Mała nie zasypia przed 22 a jak już zaśnie to ja też jestem padnieta a nawet jak juz cos to się boję ze sie obudzi.. także na razie lipa. a w temacie emigracji to my też jakis czas mieszkalismy za granicą ale ja nie mogłam znaleźć pracy a byłam ambitna świeżo po studiach i to mnie dobijalo więc przenieśliśmy się do Polski. xx Nfocat współczuję Ci bardzo tych ataków kolki, biedna jesteś. A co do kp to z tego co czytam na forum kp to dziewczyny potrafią wrócić nawet po kilku miesięcznej przerwie więc bądź optymistycznie nastawiona! Xx Malwi ale Mery pięknie rośnie wow! to od tego jedzenia co 2h w nocy :D moja też nadal się budzi tak często i czasem mi sie uda ją oszukać smoczkiem ale rzadko.. jak mam się z nią tak męczyć 20 min to już wolę nakarmić i spać dalej tylko że wtedy ona ciągle będzie się budzic a ja uważam jak TH ze noc jest od spania a nie jedzenia. Z resztą chyba wcale nie jest głodna tylko chce byc blisko. I może mnie skrytykujecie ale ja ją predzej przestane kp niż uznam to za normę że muszę sie budzic co 1,5 h bo jak ja mam wtedy dobrze sie czuć i byc w pelni formy żeby się nią dobrze zajmować w ciągu dnia a nie byc kompletnie niewyspana i nerwowa a za chwilę sfrustrowana. Bliskość bliskością ale sen i dobre samopoczucie mamy to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Emilko dobrze że już się lepiej czujesz :) no z seksem to też mi chyba libido spadło albo brak mocy po całym dniu :/ to lipa jak na spacerki nie chodzicie może w końcu się uda trzymam kciuki :) xx Agagula widzisz ile nas jest w tym konkubinacie :P ale będziemy się smażyć że ho ho :) super że już dużo lepiej :) a sprzątanie z muzyką fajna sprawa nawet nie wiadomo kiedy a już posprzątane :P ja tak ostatnio codziennie rano sprzątam bo nie wiem jak ta środowiskowa czy sie zapowie czy nie wolę być przygotowana :D chodz nie lubię czytać książek to jak wydasz swoją to aż się skuszę na przeczytanie :D xx Andzik to super że Leosiowi smakował soczek :) oby tak dalej :) my też mamy chyba skok bo mały jest nie do wytrzymania :/ xx Anja fajnie żazdroszcze wam tego rozszerzania diety my musimy poczekać jeszcze niestety :/ i witamy w gronie grzesznic :P xx Madzia i jak Bartuś ma skok czy nie ? :) xx Malwi jak tam tyłek :P my też się karmimy co 2 godz a smoczek raz działa raz nie :/ my rozmiar to 68 no czasem jeszcze 62 a czasem nawet 74 :) ale rozmiar rozmiarowi nie równy :) my też się w trójkę na łóżku nie wysypialiśmy aż do wczoraj :) wpadłam na genialny pomysł i już się nie ciśniemy :) xx Ags ale zdobycze znalazłaś mam nadzieję ze chociaz ci podziekowali za oddanie :) xx repetytorium to witaj w klubie nie przespanych nocek :) ja strony naszczescie nie musze zmieniac bo umiem z jednej dać dwie piersi i to jest wygoda :P xx zimowa fajnie ze masz taka małą różnicę wieku dzieci :) xx nfocat oj to lipa że tak cię łapie szkoda że do operacji tak daleko ale jesteśmy z tobą dasz rade :) xx Claudia tak po nocach nie przespanych to nic się nie chce ale ja tam wykorzystuję jak mały śpi po południu i kładę się z nim jak jestem fest padnięta nawet ostatnio mój wziął małego na spacer a ja się przespałam 2 godzinki i byłam jak żywa :) mykam moja piszczałka własnie wstała a czy wasze dzieci tylko płaczą bo nasz to w ogóle on to tylko piszczy nawet łzy mu nie lecą ściemniacz jeden :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina kiedys czytalam ze dopiero ok 9mca dzieci nie potrzebuja jesc w nocy. Jak ja slysze jak po 2/3godz burczy malemu w brzuchu to nie burczy z powodu potrzeby bliskosci:) znam dziewczyne ktorej corka sie w nocy budzico 2godz a jest na mm-to dopiero wyzwanie-wstawac co 2godz i robic butle! ja sie od poczatku liczylam ze tak bedzie, pogodzilam sie z tym i nie ma dla mnir problemu wstawanie w nocy badz spanir z dzieckiem. Nie raz spimy w 4 w jedynym lozku bo starszy sie w nocy budzi, to co mam mu powiedzieć? Wiesz tymek ale wg TH noc jest do spania a nie tulenia? Ta babeczka akurat do mnie w ogole nie przemawia-zycie weryfikuje i mnie przy pierwszym dziecku zweryfikowalo bo liczylam na dziecko ktore bedzie jadlo co 3godz i przesypialo cale noce a dostalam dziecko wiszace non stop na cycku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat - zdrówka Kochana! wytrzymaj!!! xx Claudina - kobieto - ja to i tak Cie podziwiam! ja często o Was karmiących kp myślę...nie wiem czy dałabym radę - w nocy karmię raz ok.2 i potem nad ranem...pamiętam jaka byłam zmęczona na początku jak próbowałam karmić kp... xx moje Drogie Mamusie - jak się już ma obok siebie mężczyznę o 10 lat starszego ;) to nawet przy braku ochoty na miłostki taki "pan" potrafi odpowiednio roz-pieścić ;) i udob-ru*chać :D hehe a żeby rozbujać Waszą fantazję to powiem tylko tyle że wymyśliliśmy kiedyś pozycję "na poduszki" :P wkładasz pod pupę ile masz pod ręką - im więcej tym lepiej - robisz prawie świecę a mąż/nie-mąż odwrócony do Ciebie plecami na stojąco sprawia że cała drżysz ;) p.s. uwielbiam widok jąder w tej pozycji :D xx :) to może jak na jeden raz już wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Agagula bylismy na filmie Loft. Nawet mi sie podobal, zwlaszcza muzyka dodawala klimatu. Oj milo sie wyrwac od czasu do czasu. Nfocat wspolczuje bolu, oby szybko zlecialo do operacji. Claudina wspolczuje. Ja tez pamietam jak funkcjonowalam w 1 miesiacu jak Michal budzil mi sie co 2h. Dramat! Teraz zasypia (sam, bez lulania, bujania, itp) o 19, budzi sie przed 4, zje butle i spi do 7 rano. Ja jestem wyspana, on tez. Rano mam sile zeby isc pobiegac i pozniej pospacerowac 2 h. No ale cos za cos. Mam nadzieje ze Ula zacznie dluzej spac a Ty nie bedziesz Musiala rezygnowac z kp. Gosiu daj jakies fajne przepisy na lekkie obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
mam pytanko do mam ktorych dzieci spia w lozeczku. zostawiacie zapalone jakies lekkie swiatelko w nocy czy po ciemku spicie? xxx Agsgula pisz ta kamasutre:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - ja przy usypianiu mam małą nocną lampkę a jak już zaśnie to nie mąż wpadł na genialny pomysł i załatwił z pracy lampkę wkładaną do gniazdka - daje minimalne światło ale jak już oczy się przyzwyczają jest git! i ona mi świeci całą noc i nie wybudza Miesia - rolety mam zasłonięte...no i czasem puszczam mu przy usypianiu na suficie z karuzeli rybki, gwiazdki i co tam jeszcze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa ale jak ona kilka tyg temu miała noc w noc tylko jedną pobudkę i potrafiła przespać jednym ciągiem 7h to nagle teraz jest głodna co 2h? Nie rozumiem tego. A Ty to w ogóle jesteś twardzielka i ja Cię podziwiam za ogarnianie dwójki maluchów i poświęcenie. Może orzy drugim tez juz bede umiała mieć takie podejście :) ja mam czasami kryzys (np dzis) bo ona zawsze spi od 22 - 7 i jak jeszcze zrobi w tym czasie 5 pobudek a potem cały dzień jęczy to mam dość a jak jeszcze słyszę ze sa niemowleta ktore śpią od 19 do 8 rano z jedną przerwą a potem pół dnia spokojnie leżą w bujaczku to myślę że to niesprawiedliwe :D Agagula musisz chyba rozrysowac ta pozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik u nas ciemno. Po co światło w sumie? Zapalam tylko małą lampkę dopiero jak zmieniam pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina - to może najpierw popróbuj na różne sposoby, zobacz jak Ci będzie najlepiej - możesz zrobić zdjęcia ;) - a ja Ci wtedy powiem jak było w oryginale ;) hehe xx co do spania - to Miesio ma już drugą "drzemkę" po 3h... także mam złote dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy zgaszone swiatlo. Na karmienie zapalam nocna, pozniej odkladam mlodego, gasze i idziemy spac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat, wspolczuje. Szkoda troche, jakbys musiala zmienic karmienie, ale jak mus to mus. xxx Andzik, my tez po ciemku. xxxx Claudina, moze to chwilowy kryzys. U mnie Emi tez ladnie spala z jedna nocna pobudla a teraz od 7.30 potrafi sie ze 3-4 razy obudzic alw dzia z tymi przerwami spala do 8:30. Ona wlasciwie na spiocha je, tak ze karmie ja i odkladam do lozeczka. xxxxx Zastanawialam sie co to TH i jarnelam sie przy wpisje Zimowej mamy ;) xxx Kasica, Pani od telefonu mi £5 probowala wcisnac ;) xxx. Agagula, jestem na spacerze i az przystanelam czytajac opis tej pozycji ;). Musialam to dokladnie sobie wyobrazic;zeby zrozumiec. U mnie libido do niczego od prawie 8 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
agagula hehehe dajecie czadu widze:) fajnie:) xxx dzieki dziewczyny za wsparcie:) wytrzymam na pewno, wyjscia nie mam tylko czasem po takiej nocce iw ieczorze po prostu mam dosc :) xxx claudina a mala je za kazdym razem czy tylko sobie ciamka?? bo jak trzyma piers ale nie je aktywnie to ewidentnie jej chodzi o bliskosc:) i ja Ciebie rozumiem i popieram - jestesmy mamami ale nadal kobietami i ludzmi i nie zawsze musimy byc idealne i nalezy nam sie tez cos od zycia ,nie zawsze trzeba sobie zyly wypruwac:) ja z podobnych powodow zastanawiam sie nad kontynuacja kp po operacji, bo jak sobie pomysle ze z recznym laktatorem , po operacji przez 5 dni , i pozniej w domu gdzie na brzuch malego nie wezme to na serio nie wiem czy dam rade...mam dylemat... xxx neska, agagula a Wam czemu kp nie wyszlo?? xxx Andzik my po ciemku spimy, a jak karmie to w drugim pokoju przy minimalnym swietle bo musze widziec gdzie sutek wkladam :) xxx libido ja tez mam slabe :p i "suchoty" jak to mowia- trzeba chyba zainwestowac w jakis zel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, ty wariocie sexualny:) tez musiałam przystanac i zastanowić sie o co chodzi w tej pozycji:p ale chyba juz wiem;) X Ags, niezła ta kobita:/ 5£ zaproponowała no śmiech na sali:) a ty przynajmniej spełniła dobry uczynek;) X Claudina, u nas tez t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina, u nas tez to częstsze wstawanie w nocy jest od ok tyg. (Wcześniej mielismy jedno karmienie po 7-9 h i drugie przed pobudka) dlatego podejrzewam skok lub zabki. I napewno jest to ciężka sytuacja bo chciałybyśmy chodzic wyspane i wypoczęte, w moim jednak przypadku nue jest to powód do przerywania kp. A jezeli mała ma gorszy okres, bo wchodzi rozwojowo na wyższy poziom i z tego powodu ma stresy, bądź cierpi bo wlasnie idą zabki to ja od tego jestem żeby podać pierś, żeby sie uspokoiła czuła bezpieczna i była tak blisko jak potrzebuje:) X My mamy lampkę przy niani ele. Daje takie leciutkie światełko, ale ja go w nocy nie potrzebuje:) X Ja greya tez czytałam, teraz żałuje ze wydałam na to kase i straciłam czas... Wole jednak inne książki;) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, halo??? X Ciekawe co u Pałki, kiedyś była tu codziennie:( X My dziś po 5 dniach mielismy super duza kupe, pomógł chyba koper włoski i 2 h w chuscie:) X Ja juz jestem zdrowa, Marysia ma jeszcze niewielki katarek. Za to mój tyłek w opłakanym stanie, siniak bedzie schodził pewnie miesiac:/ X Super dziewczyny ze wprowadzacie posiłki stałe, mi sie wogole do tego nie spieszy... Jak na razie dałam mamie do wydrukowania książkę z przepisami dla niemowlakow. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat, biedna jestes z tymi nerkami, współczuje bardzo, oby po tej operacji było dobrze. Szkoda ze ta operacja musi zakończyć twoja przygodę z kp, a moze znajdziesz jakaś dogodna pozycje do karmienia i akurat nie bedzie konieczności przerwania karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie luteine i duphaston jezeli komus pozostal nmarzena@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, do mnie jakby rano środowiskowa wpadła to bym chyba jakaś naganę w kwesti porządku dostała:) syf wszechobecny;) X Magda ile kg poszło w dół? X Dobra lecę cos zjesc, Maria spi, ciekawe kiedy sie obudzi hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ja myslalam, ze tylko ja nam takie podejscie do stalych posilkow i myslalam, ze dlatego, ze juz raz przez to przwchodzilam i wiem z czym to sie wiąże, ale widze, że Ty też sie nie spieszysz. Mnie to wogole przeraza, bo z Bartkiem przechodzilam katorge, zeby cos w niego wcisnac. W dodatku odstawil sie od piersi i nie pil mleka :/ Aaaa i o Grayu tez mam podobne zdanie. Ledwo przebrnełam przez to ;) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej xxx Malwi kochana moja jestem:-) Po opisie Agaguli zapomniałam co miałam komu napisac.Ty sexiaro!!! kurde mi to sie nie chce, tak szczerze to robie to na odwal :-p xxx My byłysmy dzis na szczepieniu i wkurzylam sie k***wsko na szlachcianke doktorke, przyszlismy na szczepienie i moje dziecko super wyspane w swietnym humorze nawet smiejaca sie do pani ktora szczepi stracila go podczas godzinnego czekania az łąskawa Pani doktor przyjdzie i zbada dziecko, no myslalam ze mnie k*******ezmie, juz chodzilam o sobie przypomniec bo dziecko po pol godziny czekania zaczelo mi tak plakac nie wiem czy z nudow czy z glodu ale myslalam ze szalu tam dostane! szczepienie samo w sobie w miare ok, przy wkłuciu placz potem juz luzik, bez goraczki tylko troszke pomarudzila przed snem, zobaczymy co bedzie w nocy. A i kazala nam zwiekszyc wit.D do 2 kapsulek bo stwoerdzila ze Hania ma plaska z tylu glowe :/ i pozwolila soki i owocki wprowadzac (a alergolog nie) ale za to szczepienie Hania w nagrode dostała cała butle soku z jabłek, wypiła jednym tchem malutka moja. A i wazy 6600 :-) xxx trocche chaotyczny ten moj wpis ale padam na twarz, ide sie juz spac bo nie wiem co mnie czeka w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ja myslalam, ze tylko ja nam takie podejscie do stalych posilkow i myslalam, ze dlatego, ze juz raz przez to przwchodzilam i wiem z czym to sie wiąże, ale widze, że Ty też sie nie spieszysz. Mnie to wogole przeraza, bo z Bartkiem przechodzilam katorge, zeby cos w niego wcisnac. W dodatku odstawil sie od piersi i nie pil mleka :/ Aaaa i o Grayu tez mam podobne zdanie. Ledwo przebrnełam przez to ;) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi waga -8kg :-) xx agagula kurde dziewczyno ty nie pisz o takich pozycjach bo az mi sie goraco zrobilo a wczoraj dostalam okres .... xx kasica bartek ta noc mial w miare normalna ale skok cvhyba ma bo je wiecej i dzis byl marudny jak nigdy zobacze jeszcze jutro. a jak u was xx jutro w koncu idziemy zlozyc papiery o becikowe i do USC dopisac to drugie imie bo maz przy tym tez musi byc xx anja super ze hania dzielnie zniosla szczepienie a co do lekarzy to wiem cos o tym bo moja doktorka tez jeszcze nigdy na czas nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda super wynik:-) gratuluje:-) xxx Anja dobrze ze juz po szczepieniu. Oby nocka byla spokojna. xxx Malwi jesli karmisz piersia to i tak na was za wczrsnie na rozszerzanie diety:-) xxx wszystkim choruszkom szybkiego powrotu do zdrowka zycze. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja - newt. Znowu mam problem z zalogowaniem i nie wiem dlaczego. Ale sobie narobiłam zległości! Podziwim was, że tak wszystko na bieżąco ogarniacie, ja ledwo mam czas czasem na fb zerknąć i wieczorem zaglądam czsem tutaj, ale z pisaniem jest już gorzej:-( Chwaliłam się ostatnio, że Adaś budzi sie raz w nocy na edzenie i potrafi nwet 7-8 godzin przespać, ale to juz niestety przeszłość.Teraz ieszę się jak od 21 pośpi do 2-2.30, a później już co 1,5-2 godziny pobódka. Mam cichą nadzieję że to skok i niedługo mu przejdzie. xxx Co do światła to mamy na noc taką słabiutką żółtą lampeczkę włączoną' bo śpię z nałym i lepiej się czujęjak mogę w każdej chwili zerknąć na niego, czy nic się nie dzieje zwłaszcza że tak sie potrafi wiercić, że zasem muszę o wyciągać spod kołderki bo włazi pod nią razem z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×