Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Ale zeby nie bylo tak pieknie i zdrowo to dzisiaj na oboad jedziemy na kebabca, zanim jeszcze zaczne diete. Hehe. Z reguly nie lubie kebabow ale odkrylam takie miejsce gdzie robia megaaaa pysznego. No to teraz Agagula da mi w kosc :p Milego dnia wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica00
Hej mamusie :) xx Agagula i jak kompocik smakował małemu ? :) próbowałaś już robić kompocik z innych rzeczy? ja też jestem z tych nie dobrych i żyje w konkubinacie :P więc nie jesteś sama jest nas więcej :) a z zakonnicy to się uśmiałam :D i ten termin porodu to ci się trafiło :) xx Claudia twoja wersja oficjalna jest super :) xx Anja dokładnie ja też nie widzę żadnej nadwagi :) niestety też jestem uzależniona od słodyczy :) nawet ostatnio nie mogłam się powstrzymać i zjadłam babkę cytrynową eh:/ efekt był taki że małego wysypało :/ ja tam zazdroszczę tych 13 lat w monotonni bo to że monotonia to nie znaczy że nudno :) xx Safari mega zazdroszczę tej Kalifornii tam to dopiero życie :) i ten ślub coś pięknego po prostu :) xx magdalenkamz90 super że się udało z drugim imieniem oba są bardzo ładne :) dziś ostatni dzień diety czyli dałaś radę :) Najlepszego dla Bartusia :) no też się zastanawiam czy to nie skok bo w nocy nasz też się budził co 2 godziny na jedzenie ale zobaczymy jak w dzień będzie :) xx nfocat gratuluję ślubu i chrzcin w jednym super :) dwa wydarzenia za jednym razem :) a co do obrączek mi tam się podobają srebrne lub pozłacane :) ogólnie lubie srebro niż złoto :) xx Malwi ale masz mleczko :) Maryś rośnie jak na drożdzach :) hmm może ty wcinasz drożdze zdradż tu nam :P xx Izulinka bilet kupiony nie ma odwrotu :/ będziemy tęsknić!!! :) xx Zimowamamo zdrowiejcie szybciutko bo wiosenka idzie :) a na szczepienie jeszcze zdążycie :) Gość Emilka i jak dziś zdrówko ? :) xx Andzik gratulacje dla Leosia 4 minuty to super wynik :) xx Neska super kino hmm romantyczny wieczór się zapowiada ? :) a do dietetyka pójść nie zaszkodzi zawsze coś doradzi :) Powodzenia :) kebab mniam mniam smacznego :) xx my wczoraj skończyliśmy 3 miesiące i o dziwo moje dzieciątko zasneło już o 21.10 byłam w szoku ale oczywiście musiałam leżeć z nim w łóżku może to pierwszy krok do przestawienia go żeby spał o 21 ciekawe jak dziś :) my dziś dzień lenia ja piszę do was moje dziecko zasypia chłop śpi a pogoda coś marna brak słonka i nic się nie chce :/ miłej niedzieli mamuśki i zdrówka dla was i maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my też mamy szczepienie w środę już się boję bo pani do mnie że będziemy go szczepić przy cycu bo mniej będzie płakał ciekawe :) ale zobaczymy co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Magda u mnie mała kończy 12 tydzień i chyba właśnie przechodzi skok, z tym , że jakoś tak łagodnie, bo pierwsze dwa skoki były bardzo marudne X Neska fajny pomysł z dietetykiem ;) X Dziewczyny, które mieszkacie za granicą , macie zamiar tak już na stałe zostać, czy rozwazacie powrót do Pl? Bo my byśmy chcieli wrócić zanim mała do podstawówki pójdzie. Wydaje mi się , że może kiedyś było można się dorobić za granicą, a teraz wcale tak kolorowo nie jest.. Nie wiem jak w innych krajach ale w Belgii życie jest drogie, na sam wynajem mieszkania idzie 3/4 mojej wypłaty, za żłobek będziemy płacić pół mojej wypłaty... Wiadomo, że jak ktoś ma lepszą prace to na pewno więcej zarbi, a ja po studiach na szmacie jezdze :/ Belgia jest dwujęzyczna i żeby zalapac się chociaż do sklepu to trzeba znać francuski i flamandzki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Kasica dziś jest o niebo lepiej :) noc przespana, gorączki nie ma,tylko lekki stan podgor. , ale skorzystam z tego, że mąż w domu i polenie się jeszcze dziś w łóżku :D Fajny pomysł z tym szczepieniem przy cycku, oby tylko był skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Neska Ty Diablico!:-P ja od rana marze o kebabie! Jezyk mi do tylka ucieknie! :-P Na co idziesz do kina?:-) a co do biegania to njlepiej 3x w tygodniu...ja zaczelam od 2km i niezle sie upocilam;-) Xx Andzik - ta zumba to mega wykanczajaca jest - pupe musisz swoja droga miec fantastyczna ;-) po co Ci jeszcze silownia? Xx Kasia kompot zamakowal, przetarte jablko jeszcze badziej - tylko go wysypalo i chyba od tego - musze sprawdzic z innymi jablkami. Jutro planuje marchewke - chyba gotowana:-) No i witaj grzesznico w konkubinacie ;-) hehe moze jak bedziemy sie smazyc w piekle bedzie nam chociaz wesolo bo razem;-) Xx No ja to kiedys bylam cichutka, zawstydzona, skromna i ogolnie mialam inna wizje na moje zycie ;-) wakacje spedzalam na modlitwie we wspolnocie FRAnciszkanskiej...spoko - byl tez czas na zabawe i ogolnie bylo fenomenalnie...tam tez poznalam bylego...mialo byc tak pieknie ;-) wyszlo jak zawsze - po 8 latach malzenstwa i po rozwodzie mam w koncu seks codziennie no i Mieszka :-P hehe Xx Emi - super ze zdrowiejesz!:-) Xx Milego! Xx Wcinam kabanosa ;-) probuje oszukac brzuch i mysle o kebabie :-P czuje ten zapach...grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Drogie Mamy karmiace mm...mam pytanie z serii ,,glupkowatych,,...otoz jak karmicie swoje pociechy? W jakiej pozycji? Jak karmie Micha trzymajac na kolanach to zaczal to byc odkilku dni cyrk! Non stop odbija sie nogami, podskakuje dupcia no i oczywiscie jego rece musza wszystkiego dotknac, potrzymac a butle wyrywa...nie mowiac juz o tym ze nie ma apetytu :O Andzik Leo uwielbia butle - jak Ty to robisz? Zmiana smoczka dodam ze nie pomogla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No Agagula nic specjalnego nie robilam Leon po prostu lubi butelke;') a jak zmienialismy smaczek to na poczatku mu troche po brodzie cieklo;-) a teraz jest ok:-) xxx No i musze sie pochwalic ze dzis Leos dostal pietwszy soczek z marchwi;-) chyba mu zasmakowal bo wypil wszystko jednym duszkiem. soczek zrobilam na pol z woda. xxx i chyba tez przechodzimy skok;')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula pamietajże ja smarze sie z Wami grzesznicami :-p Hahhaha czyli były mąż nie przepadał za seksem??! Ja dałam dzis Hance troszke soku z jabłka, zobaczymy co bedzie jutro. PO marchewce niestety byl problem z kupą :/ a jak juz poszla to była POMARAŃCZOWA! nie spodziewalam sie ze po soku moze sie takie cos zdarzyć :/ Zakupilam dzis tez kaszke ryzowa z bananami ale na to odczkema dwa lub trzy dni jeszcze. xxx Jutro mamy szczepienie:/ f**k:/ xx odpuscilam kopenhaską, przez Was!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A i co do pozycji do karmienia, karmie Hanke w krzeselku do karmienia na pol lezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia pochwal się efektem diety ;-) kurde ale strzeliło te 13 dni. Bardzo było cięzko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - super! Daj znac jak Leo zniosl marchewke:-) Xx Anja - nooo;-) jedyne co uwielbial to laysy ;-) moglabym z zawiazanymi oczyma odgadnac wszystkie smaki;-) tyle mi pozostalo po nim:-P Xx My dzis znowu jablkowy kompocik:-) tym razem wyzlopal cala butle:-) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
dziewczyny ja tez przed slubem w pazdzierniku bylam jeszcze konkubiną :-) teraz to norma xx kasica, anja i pozostale laski dieta na poczatku dawala w kosc bo wszystko mi sie chcialo jesc a wiedzialam ze nie moge i wieczorne ssanie zołądka masakra ale bylo lepiej niz za pierwszym razem jak przechodzilam ta diete. schudlam 8kg ale chce dalej wiec dodam troszke jedzenia i bede czekac na rezultaty. teraz tez bedzie ciezko bo najchetnie rzucilabym sie na jakas kanapke z kurczakiem z kfc albo chalwe bo kocham ale wiem ze nie moge bo jojo murowane. dzieki ze mnie wspieralyscie tymi pochwalami :-) xx my chyba jednak mamy skok zobaczymy jak noc bedzie znowu wygladala. dzien dzis w miare normalny ale dzis duzo wiecej je. co 2 goziny butla a o 15 przed drzemka cala butla i jeszcze dwie dolewki tato na szybko robil bo byl nie dojedzony i nie mogl zasnac a tylko dopelnil brzusio i odlecial w blogi sen :-) xx kurcze laski powodzenia na szczepieniach my tez juz nie dlugo mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula sex codziennie, to chyba musisz odrobić te 8 lat :P hehe A tak apropo to jak u Was dziewczyny z tymi sprawami po porodzie? Bo u mnie jak mąż nie wyjdzie z inicjatywą to mnie wcale nie ciągnie :( nie wiem czemu tak się porobilo, ale mam nadzieje, że się niebawem odmieni X Anja powodzenia na szczepieniu X Magda to życzę wytrwałości w powolnym wracaniu do normalnego jedzenia :) Ładny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc----mm Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc----mm Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc---mm Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn-----kp onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc-----mm Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn-----kp promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn-----kp Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn-----kp izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc-----kp Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn-----kp Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn-----kp Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn-------mm Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc-----kp kita1987.............27l..........1dz......14.11......Nat alia.......3900/55...mm Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--cc-----mm ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn-----mm Kasica00 ----------23l-------2dz------21.11------Adrianek----3630/56- ---sn-----kp nata91lia----------23l-------1dz------23.11--------Nikoś ----4530/59---cc zawiecha---------24l--------2dz------24.11---------córka repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn Meg333------------36l-------3dz-------30.11----Nikola---- ---4200/60--sn Emila--------------25l--------1dz------1.12------Ada----- -----3530/53--sn-----kp Pałka89-----------25l--------1dz-------8.12------Maja--- --4230/59---cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Emilka u mnie podobnie jak u Ciebie, a to juz 4,5 miesiaca. Zaczynam sie zastanawiać czy to nie przez te moje pierscienie :/ Za tydzien wyciągam i zrobie sobie miesiac przerwy, zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Agagula a my karmimy tez albo na kolanach albo jak jest rano to u mnie w łóżku na poduszce go klade z główka trochę wyżej i tak sobie ciamka butle i tak często usypia na drzemkę. Naje się, usnie i zabieram mu butelkę i wstaje juz coś robić a on sobie śpi dalej. XX U nas przyjemne nocki w normie. Mi się często chce a np zacznę usypiac malego to od tego lulania tak mi się samej chce spać ze przeważnie laduje w łóżku spać a mąż się potem przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U nas weekend przeleciał jak z procy, cały czas w ciagu dnia spacerowalismy, wpadalismy tylko do domu nakarmic mała i troche zmęczyć żeby w wózku spała;) a była tak piękna pogoda ze grzech siedziec w domu. X Miałam dzisiaj mały wypadek na schodach stuklam sobie tyłek i mam siniaka...:/ X Marysia nadal w nocy je co dwie godziny chodzę totalnie niewyspana. Claudinka, a jak u Was? Karmisz mała w nocy czy smoczek wystarcza? Ja muszę dać pierś bo inaczej wrzask...:/ X Agagula, ty to masz zdrowie z tym ciupcianiem!!! U mnie libido niskie, podobno przy karmieniu tak moze byc...:/ a poza tym ja spie z Marysia sama, bo jak spimy w 3 to jestem połamana... Zastanawiam sie jak my zrobimy to drugie dziecko... Bo juz ostro planujemy:) X Anja, pewnie ze po ringu libido moze spaść! X Kurczę nie wiem co komu jeszcze miałam pisac! X Ma któras termomixa? Ja chce sobie kupic, jest dobrej maszyny cała książka z takimi zdrowymi daniami dla dzieci. A wogole to miałam pokaz w domu jest wypasiony ten robot!!! Tylko strasznie drogi:/ X Wasze dzieci tez tak lubią sie tulic w nocy? Moja to jest straszna przylepa, najlepsza pozycja brzuszek do brzuszka. X No rosnie mi ta Marysia, mamy juz dobre ciuchy 6-9 miesięcy hihi:) a wy jakie rozmiary używacie? X Tez bym chętnie za granice wyjechała. Tylko my dopiero co postawiliśmy dom, maz musi zrobic uprawnienia budowlane a to jeszcze ponad dwa lata, ja jestem strasznie związana z rodzina, dlatego nie myślimy nad tym, ale nie wykluczam takiej możliwości bo wszystko moze sie w życiu zdarzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Hej dziewczyny, Bartek mial ferie i tydzien zlecial mi jak z procy strzelil. Moj maz zawsze mowi, ze jestem roztrzepana a w trakcie ferii udalo mi sie znalesc Iphona i torebke Louis Vouitton, wiec jak sie okazuje nie tylko ja chodze z glowa w chmurach. Telefon zwrocilam wlascicielce a torebka zostala zaniesiona do punktu obslugi klienta w markecie, w ktorym wisiala na wozku na zakupy ;). Xxxxx Dziewczyny przyjezdzajcie ;) Fajnie by bylo :))) A tak serio to musze potwierdzic to co Emilia napisala. Czasy gdy mozna bylo sie dorobic minely niestety. Ja sie jeszcze łudze wizja wyjazdu po za Londyn, bo w stolicy jest ciezko i tak np na czynsz idzie cala moja wyplata. Pracuje 30 h tygodniwo za troche wiecej niz placa minimalna. Plus ja nie potrafie oszczedzac i nawet nie bardzo wiem co ile kosztuje z artykulow spozywczych :/. Do Polski wrocimy pewnie na emeryture, bo chce, zeby dzieci szkoly skonczyly tutaj. Im bedzie juz duzo latwiej. xxxxx Safari, ogladalam swego czasu "The real housewives of Orange County ;) :) :)". Zazdroszcze bardzo mozliwosci mieszkania w taaaakim miejscu :). Ale rozumiem czemu zdecydowaliscie sie osiedlic blizej Polski. My mamy pokuse wyjazdy do Kanady ale nie zdecydowalabym sie wlasnie ze wzgledu na odleglosc. xxxxx Emilia a skad jestes z Pl? xxxxx Magda, brawo za wytrwalosc!!! xxxcc Malwi ale Mary to jest babka :). Niesamowite!!! Pieknie Ci na cycuchu rosnie! Co Ty jesz??? Moja nosi ubrania na 3-6 ale do pol roczku to na bank dobre nie beda. xxxxx Andzik, super, ze Leosiowi smakowal soczek. Niebawem nowe smaki? xxxxx Agagula, zycie to sie jednak niesamowicie uklada. Dobrze, ze teraz jestes szczesliwa :) xxxxx Anja, biedna Hanusia, ze ja znow brzuszek rozbolal po jedzonku :(. A Ty sie kochana dieta nie katuj? bo swietnie wygladasz. xxxx Nfocat, fajny pomysl z chrzcinami i weselem jednego dnia. Z obraczkami tez. Ja mam juz druga w osmoletnim malzenstwie, bo pierwsza mi ukradli :/.I tak nie nosze ;) Zagadka z dodatkowymi kg... Mam sporo znajomych, ktorzy wrocili do Pl. Jedni sie odnalezli a inni przyjechali na nowo. Ja wychodze z zalozenia, ze jak sie nie ma dzieci to mozna probowac. Teraz jak mam Bartka juz 4 rok w szkole to niewyobrazam sobie wyrwania go z jego srodowiska i wyjazdu do Pl a pozniej nie daj Boze powrotu do UK. xxxxx Asiek Ty to dzielna jestes. Mojej kolezanki maz jest marynarzem i 3 tyg jest w domu poznej 3 tyg pracuje. Jak juz do domu przyjezdza to ona sie modli, zeby te trzy tyg szybko zlecialy ;) :) xxxxx Iza, no to nie maz sie popisal ;) Fajnie, ze bilet kupiony. Niebawem bedziesz dla siebie i Zuzi szukac biletow :). xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej dziewczyny Safari extra ten opis:)pomarzyć idzie! Czyli Wy zalujecie,ze jednak wróciliście? A dlaczego Niemcy wybraliście,ze wzg na odległość? my coraz częściej myślimy o wyjezdzie,na studiach wyjechaliśmy do Anglii na pól roku i bardzo zaluje,ze wróciliśmy:(gdyby nie maz,wtedy jeszcze chlopak,który twierdzil,ze musimy skonczyc studia,bo od tego nasza przyszłość zalezy-taaaaaaa;P to bym nigdy nie wrocila. No ale cóż wróciliśmy i jakoś leci,mieszkanie na kredyt;)teraz wiadomo mam dwójkę dzieci to ciężej podjąć decyzje. Ale predzej wyjechalabym z kraju,niż do innego miasta. Ags mam kumpele w Anglii i ona strasznie tęskni do Pl!!!mówi,ze serce jej placze,ale maja dzieci i tez chce im lepszy start zapewnić niż tu.przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Emila moje libido leży wieczorami jestem tak zmęczona,ze czesto gęsto w dresie zasypiam:D a jak dojdzie co do czego,jakoś mi nie sprawia to radochy:(myślę,ze po kp minie. Przy starszej tak nie mialam. xxxxx A wlasnie proszę o dopisanie mi w tabelce kp,ja tylko z Tel.pisze i nie dam rady dokleić tabelki. xxxxx Malwi podziwiam,ze tak szybko chcesz drugie dziecko!!!nie wiesz co robisz :P hehehehe a tak na powaznie,to bedziesz odstawiasz Marysie od piersi?karmiąc przecież mozna nie mieć w ogóle owulacji,mozna mieć raz na kilka miesięcy,zastanawialas sie???? No i pięknie Ci malutka rosnie pogratulować:) xxxx Magda brawo za efekty dietki:)i ciesze sie,ze nocki macie juz ok!:) xxxxx u nas Malwi tez noce kiepskie,budzi sie Asiula co i róż,poplakuje,steka,daje jej cycka, tylko strony zmieniam:) smoczek u nas tylko czasami na wyjscie z domu przejdzie,w domu cwaniara ma odruch wymiotny:D a mierzylam ja centrymetrem,to ma ok 63cm:)akurat wtedy ladnie nóżki wyprostowala,ubranka nosimy różne ale 62juz robia sie male,raczej 68 i troche podwijam rekawek. Moja starsza oczywiscie troche tak sucho pokaslywac zaczyna,ale poki nie będzie źle,będzie chodzic do przedszkola. Dzis juz 4 dzien idzie,to i tak lepiej niż ostatnio!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula to niezle mialas perypetie,sprzedaj prawa do serialu:)w sumie to fajnie,ze życie pisze swoje scenariusze a ze Ty mialas odwage walczyc o szczęście. Mam kilka znajomych,które mimo,ze nieszczęśliwe siedza ze swoim part erem,no bo cóż robić,pierwszy facet,to trzeba. Boja sie,ze nikogo nie poznają i tak tkwią w zwiazku bez przyszłości:( xxxxxx jeszcze cos mialam pisać ale maruda wstala dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiety z tymi wyjazdami...ja sama jestem bardzo zwiazana z moja rodzina, widzimy sie bardzo czesto (czy to z rodzicami czy siostrami), czasem codziennie. Codziennir ze soba gadamy przez tel czy wysylamy sms, wiem ze jakbysmy wyjechali to bsrdzo mi ich bedzie brakowac i nie wiem czy bym sobie z tym poradzila. Xxx Co do kp i zachodzenia w ciaze to zalezy od kobiety, kazda jest inna. Ja zaszlam e ciaze jak tymek mial 9mcy, karmilam go do 13mca gdzie sam sie odstawil bo smak mleka sie juz zmienil. Wiec jak widac jedno nie wyklucza drugiego. I jestem zadowolona z tej roznicy wieku-myslalam ze będzie gorzej wiec jestem pozytywnie zaskoczona ze nie jest tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł! my po kontroli u doktorki - jest duuuużo lepiej :) antybiotyk i cała reszta do czwartku i potem już zapominamy o chorobie!!!!! do czwartku dom :/ dobrze że mamy balkon ;) xx Malwi - no przecież to się nie wymydla ;) hehe xx Repetytorium - jak już bym wzzięła się za opublikowanie moijego życia to 50 twarzy greya przy mnie wymięka ;) :P ale ponieważ jestem baaardzo skromna wydam tylko kamasutrę XXI wieku i tomik westchnień wieczornych :D hehe xx a tak na poważnie - jak nocka i jak zdrówko kobiety? Emi - co z Toba? xx Mi Miechu strzelił o 6 takiego kupala że już o spaniu można było zapomnieć ;) xx piszecie pamiętnik dla dziecka? ja dostałam na szkole rodzenia z nivei i codziennie pisze jak minął dzień :) oczywiście pod kątem syna :P xx Anja - i dobrze że zrezygnowałaś z tej diety - super laska jesteś - skup się kobieto lepiej na jakiś ćwiczeniach w domu, włącz sobie radio i wszystko rób tańcząć (ja tak uwielbiam), postaraj się ograniczyć słodycze (ja właśnie wrąbałam wafelki...) no i więcej seksu!!! ;) albo po prostu stań goła przed lustrem i powtarzaj że jesteś wyjątkowa, cudowna i wspaniała we własnym ciele które jest takie piękne ponieważ urodziłaś najwspanialszą naa świecie córeczkę Haneczkę! a z czasem jak Młoda zacznie chodzić to zaczniesz za nią biegać ;) xx no dobra - miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Mowicie ze przy kp jest kiepskie libido, nie slyszalam o tym wczesniej, więc dobrze wiedzieć. Jest jeszcze dla mnie nadzieja w takim razie hehe :) Anja a u Ciebie pewnie to te pierścienie są przyczyną :/ X Malwi fajnie, że pogoda dopisywala :) U mnie Ada śpi w lozeczku w nocy więc się nie tulimy, a rozmiar mamy 62 :) X Ags to właściciele zgub mieli szczęście :) Ja jestem z Zambrowa, to jest jakieś 70 km od Białegostoku. I my się tutaj meczymy tak naprawdę, dla mnie to taka wegetacja a nie życie, z dala od rodziny, przyjaciół.. Na dodatek nie znam języków, jak przyjechalismy to zaczelam się uczyć francuskiego, ale rok temu mąż zmienił pracę i przeprowadzilismy się na obszar flamandzki i mój francuski poszedł się j.. Za flamandzki nawet się nie zabieram bo to dla mnie ohydny język, i tak komunikuje się w j. Ang, ale wiadomo nie wszyscy go znają a i ja bardzo słabo :/ a czy Wracać do pl czy nie, to są trudne decyzje... Twoja koleżanka dobra jest haha X Repetytorium zdrowka dla Was, co by starszej kaszel szybko przeszedł :) X My już tydzień nie byliśmy na spacerze :( jak nie deszcz to chorobska, ja zdrowieje, ale chyba Adę zarazilam bo ciągle kicha i pokasluje , no i katar, więc pewnie dziś lekarz :/ Wiosno przybądź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula ja jak Graya czytalam to mój chłop nie miał spokoju, więc jak wydasz swoje wywody erotyczne to ja pierwsza je kupuje :D wtedy to nawet kp nie powstrzyma mojego libido hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc----mm Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc----mm Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc---mm Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn-----kp onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc-----mm Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn-----kp promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn-----kp Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn-----kp izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc-----kp Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn-----kp Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn-----kp Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn-------mm Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc-----kp kita1987.............27l..........1dz......14.11......Nat alia.......3900/55...mm Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--cc-----mm ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn-----mm Kasica00 ----------23l-------2dz------21.11------Adrianek----3630/56- ---sn-----kp nata91lia----------23l-------1dz------23.11--------Nikoś ----4530/59---cc zawiecha---------24l--------2dz------24.11---------córka repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn-----kp Meg333------------36l-------3dz-------30.11----Nikola---- ---4200/60--sn Emila--------------25l--------1dz------1.12------Ada----- -----3530/53--sn-----kp Pałka89-----------25l--------1dz-------8.12------Maja--- --4230/59---cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula oczywiście super wiadomość, że zegnacie choróbska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
A co do pamiętnika to ja nie pisze takiego codziennego, tylko mam taki album , w którym zapisuje ważniejsze daty, np. 1-szy uśmiech, 1-sza przespana noc, itd itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi jak czutalam Graya to nie wychodzilam z wyrka:-P hehe cos nas laczy:-) no i jakby co bedziesz pierwsza ;-) Xx Ags - normalnie pojdziesz prosto do nieba ;-) ja w swoim zyciu tez juz kilka telefonow, torebek, portweli, zegarkow i parasoli znalazlam:-) wszystko oddalam i przez to dwa razy patrzyli na mnie jak na zlodziejke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×