Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Dzięki dziewczyny dzięki Xx My karmimy mlekiem Gerber polozna mi polecila bo nie jest aż tak drogie a dobre . Gerber to produkt tej samej firmy co NAN które wlasnie na poczatku kupowalismy a polozna powiedziala ze to ten sam producent , sklad prawie taki sam a kosztuje 26zl za 600 g i starcza na 6 dni. Wiec na miesiąc nam trzeba 5 paczek a to jest 130zl a mleko dobre na prawdę aha i jest ono tylko w biedronce nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safarii, rozmarzyłam sie. Dzieki! cos cudownego, mam nadzieje ze chociaz mi sie kalifornia przysni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek ale Cię dopadło, zdróweczka :) xx Anja ale fajnie że lepiej z brzuszkiem, oby to nie była tylko chwilowa poprawa :) kurcze ja też nie widzę u Ciebie nadwagi, szczególnie takiej by na taką ostra diete przejść, ale ty sama wiesz co dla Ciebie dobre, my będziemy Cię wspierać i dopingować :* xx Zuzka też lupi patrzec jak ja jem, więc jak mam nastrój to jej tłumaczę : spójrz mamusia je teraz obiadek, takie tam ziemniaczki z takim kotlecikiem w takiej pysznej paniereczce (tu jej pokazuję na widelcu tego kotleta) a ona no cóz, cieszy się aż ślina cieknie ciurkiem ;) to taki wstęp do smaków :P xx Andzik dobrze gorączka mineła :) tylko pozazdrościć takiego spania :D xx Agagula super że jest lepiej, oby więcej takich nocy :D tosz to tragedia, jak mogli zabrobic wam wychodzić no :P ty się tam kuruj szybciutko, pognaj wirusy w 3 duuupy :P a czemu chcesz przedyskutować wersje oficjalną, jaka jest więc nieoficjalna :P xx Malwi masz boskie mleko :D jakbym kiedys ię jednak zdecydowała na bank, to kupiłabym tylko Twoje :P a Marys piękny wynik ma, przynajmniej nie musisz się martwić czy oby na pewno przybiera i czy wszystko ok :) no i te piękne ciuszki, ah im dziecie większe tym i ciuszki lepsze ;) xx Safari no no mi o ten angielski chodziło, bo zakodowałam właśnie że wy na zachodzie i myślałam że po niemiecku do niej może mówicie ;) matko w Kalifornii ? a może w Miami ?? boziu jak widzę Miami w tv, na pocztówkach w gazecie czy gdzie tam można jeszcze zobaczyć to aż mokro mam, wszędzie :D i ja tez bym raczej juz stamtąd nie wróćiła :) a laski z 12 nie dość że światowe to jeszcze każda w innym kraju urodzona ;) xx Emilia ale się te choroby was trzymają eh zdróweczka :) xx claudina hehehehe oficjalna i nieoficjalna haha dobre :) ale wiesz biblioteka to takie romantyczne miejsce ;) dopiero co nie mogłaś się doczekać aż Ula wyjdzie, tak jej nie było spieszno a teraz ciężko za nią nadążyć hehehe xx nfocat my we czwartek i juz się zaczynam bać :) że 1 dobrze zniosła, ciągle spała i boję się że teraz będzie gorzej :) z ta waga tez tak mam, kurcze leci leci leci, chodź malutko ale jednal leci a tu nagle zonk i 1,5 kg więcej dziś !!! fack ! xx bilet kupiony na 6 marca, i teraz już robi się smutno że się rozstaniemy :) ale opowiem wam jak kupowalismy bilet - zarządzał kompem kamil po piwie, idziemy strona po stronie wszystko idzie gładko, przed podsumowaniem linie lotnicze pytają czy utworzyć konto z którego beda bilety kupowane częściej z jakimis tam korzyściami myślimy ok utworzyć :) i on tworzy... login ok.... hasło ok.... pytanie pomocnicze .....3 warianty.... K wybiera Imię dziadka... i pyta mnie mam tu napisać ?....mówie tak napisz.... i on pisze w polu odpowiedź ... Imię dziadka :P spadłam z kanapy :D i tłumaczyc próbuje że tam gdzie wolne pole trzeba wpisać to imię hehehehe mówię wam ciągle się śmieje teraz :) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari boziu cudownie, pisz więcej !! ja tez się rozmarzyłam :) xx laski a Miami jest w ogóle Kaliforni ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Safariiii pisz o tej Kaliforni jeszcze i jeszcze. Ale a Ci zazdroszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula , Malwi to tylko patrzeć jak Wasze szkraby zaczną się przekrecac na boczki :) X Malwi to faktycznie masz już co dźwigać , ale to słodki ciężar :D X Agagula 3 tygodnie!? O matko.. U nas jest taki 3 dniowy ale jak sieka to już na maxa , ja mam już prawie 39 st i lecze się syropem przeciw gorączce dla dzieci, oby noc przetrwać X Claudina dyskoteka -biblioteka, w sumie podobnie brzmi , więc co za różnica hehe ;) X Nfocat nie doluj się 2 kg to taka większa kupa ;) X I ja nie myslalam, że mm jest takie drogie :/ Zdzieraja jak mogą bo wiadomo, że mamy , które nie karmią , nie mają wyjścia i muszą kupować X Safari ale fajnie mieliscie! Las Vegas, ocean, parki, słońce, zdrowe jedzonko no żyć nie umierać :D od razu mi się zachcialo do ciepłych krajów, uwielbiam słońce! I jaki slub romantyczny i z nutą szaleństwa, no po prostu bomba ;) X He apropo światowych dzieciaczkow to coś jest z tą 12, moja Ada też ma ją w dacie hehe ;) X Iza hehe to Twój zabłysnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka Miami to tam chyba 2 strona i podobno wietrzenie ;-) w Kalifornii to los Angeles san Francisco Beverly Hills San Diego z takich znanych miast :-) na fejsie mam trochę fot ale to tak dawno ze aż prawie nieprawda heheheh xxx Magda ale efekt super z tego napisalas. daj znać jak całkiem dietę skończysz. xxx ok MILEJ NOCKI uciekamy spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat - fajnie ze ogarniecie slub i od razu chrzciny:-) obys tylko szybko doszla do siebie po operacji...bedziemy z Toba:-) Xx Safari - fajnie sie to czyta:-) moze jakis blog? Wspomnienia Safari?;-) Xx Izus - Masz wesolo z tym Twoim:-) a tak na marginesie - masz takiego gadanego jak i pisanego;-) U nas to wersja dla mlodego bedzie dosc skomplikowana ;-) jestem na tyle ,,niedobra,, ze rozstalam sie z moim slubnym i teraz mam konkubinka:-P a on tez ma swoje za uszami ;-) tyle na moj temat...moze jeszcze dodam ze startowalam na siostre zakonna:-) hehe takie zycie figle plata:-) Xx Pije herbate z rumem - jak nie pomoze to chociaz humor sie poprawi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi i jak Ci dzis? Mam nadzieje ze lepiej:-) Xx Andzik - Ty juz pewnie masz posprzatane i obiad przygotowany co? Chyba sie do Ciebie wprowadze :-P dzieci lepiej sie wtedy chowaja;-) na zumbe w koncu bym poszla:-D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
safariiiii - wiecej pisz o kaliforni !!!:) xxx agagula- zakonnica??:) hehehe a teraz po rozwodzie i dzidiza??:) zycie ciekawie potrafi sie ulozyc :) super:) przynajmnije masz co opowiadac:) xxx iza ja w srode to szczepienie, a w czwartek bede za Was trzymac kciuki :) a historia z biletem zabawna:) mniej juz to ze sie rozstajecie ale szybciutko zleci i bedziecie razem :) ps moi znajomi ktorzy s aw uk wlasnie napisali ze chca wracac do pl xxx magda mleko gerber w biedronce?? musze sprawdzic bo nie widzialam :) xxx a pytam o te mleka bo jak bede w szpitalu moj musi cos jesc :) na razie w razie w w domu mam puszke nan pro , ale zwykle a nie HA- wy dajecie HA? no i nie wiem czy uda mi sie karmic jeszcze potem bo mialam wyjsc po 2, 3 dniach do domu a szykuja sie 4,5 . KAzdy lekarz mowi co innego:/ ps wiecie ze jak dziecko ma uczulenie na zwykle mleko i musi jesc wlasnie HA to lekarz daje recepte na znizke?? kolezanka dostaje recepte na 10 puszek bebilona HA albo pepti i placi tylko okolo 160 zl ! xxx malwi Twoje mleko rzeczywiscie tlusciutkie ! gratulowac:D xxx emiloa kurde te 2 kg tak mnie wpienilo ze szok- najpierw waga nic nie spadala, az zaczela leciec- mialam juz 5 kg mniej ni z przed ciaza , az tu cholera po kilku dniach wchodze na wage a tu z powrotem te 2 kg nie wiem skad sie wziely :/ wrrrrr:) xxx Agagula my ten slub to cywilny tylko :) do ksiedza tylko z chrzcinami :) ps szkoda nam bylo kasy na obraczki to kupilismy srebrne , ale pozlacane za 130 zl :) a za zaoszczedzona kase wezmiemy latem malego na jakis trip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aneta
Witam Was dziewczyny. Od samego początku was czytam ale wogóle się nie udzielałam. Ja też zostałam mamą 3 grudnia. Chciałam się was zapytać o dietę. W ciąży przytyłam 22kg no i zostało mi jeszcze 3 kg do zrzucenia. Chociaż nie ukrywam że chciałabym schudnąć więcej niż te 3kg. Dodam że karmię piersią więc niewiem czy mogę stosować jakaś dietę. MAGDA chyba Ty stosujesz jakąś. Mozesz mi ja opisać. Boję się ze jak przejdę na jakąś diete to nie będe miala pokarmu... Doradżcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Hej, my chyba nigdy sie tych katarow nie wyleczymy. Jeszcze mnie zatoki zlapaly wiec tak w trojke smarkamy (tzn maz zdrow, a dzieci nie smarkaja tylko sie im leje;)). Wy juz o kolejnych szczepieniach a my nadal bez. Xxx Safari-padlam z zazdrosci! Chyba nigdy bym nie wrocila do pl;) Xxx my tez coraz czesciej myslimy o wyjezdzie za granice,jak juz bym miala jechać to do uk ale maz nie, on proponuje norwegie...nie wiem co to bedzie, jak nie uda mi sie od wrzesnia zalozyc czegos swojego (jakies plany i wizje sa) to trzeba bedzie podjac konkretne decyzje. Bo nawet jakbym miala pracowac na kasie w tesco to zarobie wiecej niz tutaj. A do swojej starej pracy nie wroce. Xxx Agagula z zakonnica mnie zaskoczylas:) zycie pisze rozne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta a moze po prostu ograniczysz rozne rzeczy, 5posilkow, ostatni posilek o 18? Nie wiem jak to jest z dietami podczas kp. Ja poki karmie to nie stosuje zadnej konkretnej diety. Na wiose chcialabym isc na silownie-moze dla ciebie tez to jest jakies rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula ale jaja, serio chciałaś byc zakonicą?? Twoje zycie przynajmniej jest emocjonujace i z pazurem. U mnie monotonia od 13 lat, ale w sumie odpowiada mi to :-) xxx Zimowa zdrowka Kochana dla Was :* zatoki to okropny bol, wiem cos o tym :/ xxx Anetata dieta co Madzia stosuje przy kp raczej nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat tak w biedronce niebiesko zielony karton 600g napis gerber i duza jedynka napisana . cena 25,99. i skoro masz w domu mleko NAN to to jest ten sam producent i wcale ten Gerber nie jest gorszy na prawde. ja tez na poczatku kupowalam nan i wydawalam 50zl prawie . xx Aneta moja dieta to kopenhaska i opis mozesz poczytac w necie ale ja NIGDY w ZYCIU bym jej nie zastosowala karmiac piersia. i dla dziecka zeby mialo w mleczku wszystkie witaminy z normalnego jedzenia i dla samej siebie bo w tej diecie malo co sie je a jeszcze dziecko czerpie z ciebie duzo skladnikow i witamin wiec by ci bylo zbyt slabo to niebezpieczne i nie madre moim zdaniem. Ja karmie mm wiec sie odwazylam. ale Ty karmiac piersia na prawde odpusc sobie narazie wszystkie diety i ciesz sie karmieniem naturalnym. co najwyzej ogranicz cos czego jesz duzo jakies slodycze bialy chleb slodkie napoje czy nawet soki rozcienczaj pol na pol woda no nie wiem ale lepiej sie teraz nie odchudzaj a juz na pewno nie moja dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula noc miałam okropną, zasnęłam dopiero po 4 i to nie na długo :/ a teraz już gorączka spadła, tylko samopoczucie kiepskie i ta boląca glowa wrrr A Tobie rum pomógł ? :) X Nfocat może woda się zatrzymała w organizmie i stąd wieksza waga... X Dziewczyny pochwale się swoimi postępami, dziś minął miesiąc odkąd zaczelam ćwiczyć no i jest 4,5 kg mniej na wadze i sporo cm zeszło z całego ciała, a najwięcej z brzucha, bo aż 7 cm :) Piszę głównie ze wzgledu na dziewczyny, które myślą o dietach, że naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych wyrzeczeń, żeby schudnac. Ja robię dokładnie tak jak pisze Zimowa, jem 4-5 posiłków , ostatni o 18 , i jem naprawdę wszystko tylko z głową :) Takze małymi kroczkami do przodu . Ja jestem zadowolona z efektów a moja motywacja do działania wzrosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila gratuluje madrego odchudzania i efektow. ja niestety musialam sobie dac takiego kopa w tylek taka glodowka mala ale potem bede wlasnie jesc madrzej , mniej i bede sie pilnowac. xx wlasnie sobie pieke rybke w kombiwarze halogenowym bez tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula ja juz co prawda po obiedzie ale za sprzatanie sie dopiero biore. Od rana nie było kiedy bo mam siske na ferie i jakos trudno było sie zorganizowac. teraz połozyłam malego spac i biore sie za robote. xxx Za to mezy działał od rana. przerpbił moja toaletke na biurko, zalozył wentylator w azience zeby wilgoc ładnie wciagalo, i skonczył panele w drzwiach do sypialni;) xxx My juz spacerek mamy zaliczony bo piekna pogoda dzisiaj;) xxx Magda emilia ale wam te wagi leca az zazdroszcze. Ja chyba jeszcze oprócz zumby 2 razy w tygodniu wybiore sie na areobik. xxx Zimowa wspólczuje samopoczucia . mam nadzieje ze szybko sie wszyscy wykurjecie;* xxx Nfocat to powodzenia w przygotowaniach do slubu i chrzcin a zas szybkiegi powrotu do zdrowia;* xxx Agagula zapraszam do mnie pokój wolny jeden mamy to bedzie dla was;) jaos czas sobie razemy bysmy zorganizowaly i w koncu miała bym towarzyszke na spacery. bo dzieci we wsi pelono ale wszyscy w domach siedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny jak wam dzien mijs? my juz mamy posprzatane. teraz korzystsm ze Leo jeszcze spi i pije kawke;-) a na 18 do kosciolka zeby jutro wolna niedziela byla;-) xxx i chyba musze zaczac malemu dawac wiecej mleczka przed poludniowa drzemka bo mu malo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A i zalomnialam sie pochwalic ze Leoś wytrzymal dzisiaj cale 4 minuty na brzuszku:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi no katar to mnie trzyma fest! Ale odpukac nie jest gorzej...wiec popijam dalej;-) Xx Anja no mialabym co opowiadac - ale czasem lepiej przemilczec pewne kwestie;-) z wesolych rzeczy to mialam termin porodu wyznaczony w dniu urodzin bylego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat fajny pomysl z tymi obraczkami:-) pewnie zrobimy tak samo jak juz nam przyjdzie - a cywilnego jeszcze w zyciu nie mialam hehe :-D :-P Xx Andzik - brzmi to wszystko bardzo kuszaco:-) torbe prawie spakowalam:-) no i brawo dla Leosia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Andzik u mnie kiepsko, cały dzień w łóżku :/ na szczęście mąż nie poszedł dziś do pracy i zajmuje się małą i mną :) No to Leo ma mały sukces :) X Agagula to dobrze, że nie jest gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
i nie plakal;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Leos wytrzymuje na brzuszku prawie tyle co Bartek ;-) male leniuszki :-) xx wszystkim dzieciaczkom i wam zdrowka w tych katarach i goraczkach. xx posprzatalam dzis cale mieszkanie, zrobilam sobie obiad bo maz mial z wczoraj zapiekanke makaronowa i jestem taka zmeczona ze wykapalam malego i lezy sobie po jedzonku a ja sobie zrobilam pol szklanki kawy, wedlug diety nie powinnam alee musialam \xx Dzisiaj skonczylismy 3 miesiace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik wyczytalam gdzies, ze jak dziecko ma taki super apetyt i zwyczajne porcje to juz malo - to pierwszy krok do podawania stalego pokarmu:-) takze zaszalejesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele. ja juz z mezem siedze i pije kawe bo pobudka juz byla przed 7 i Bartus teraz jeszcze spi a my juz nie. w ogole ta noc byla dziwna bo pierwszy raz obudzil sie o 2 potem o 4 a potem przed 7 i za kazdym razem plakal dopoki nie dostal calej butli bo wiadomo o 4 rano po dwoch godzinach bo wstal tez o 2iej to probowalam smoczkiem myslalam ze nie bedzie glodny a tu zonk wciagnal cala butle o 2 o 4 i 7 . xx mysle czy to nie skok tylko jak to bylo u was dziewczyny. zaobserwowalyscie skok bardziej miedzy 11-12 tygodniem czy 12-13 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Safari widziałam fotki z kalifornii i pekam z zazdrosci. Hihihi. A wlasciwie dlaczego postanowiliscie wrocic? Nie mieliscie problemu zeby zalatwic sobie wize? Kurcze mam nadzieje ze kiedys uda mi sie tam pojechac, chocby na tydzien. Ale chyba tylko wtedy bedzie to mozliwe jesli wyjedziemy do Anglii. Tutaj w Polsce dorobic sie mozna jedynie garba. M chce jechac bo w tym jego zawodzie ma fajne oferty, dobrze platne, itp no ale wtedy bede z dala od rodziny, no i zdana na siebie. Dlatego Ags podziwiam Cie kobietko. No ale cos za cos niestety. Ale Iza natchnelas mnie na wyjazd i byc moze za rok sie zdecydujemy. Milej niedzieli dziewczynki, my dzis mamy wychodne, idziemy do kina. Ale nie na 50 twarzy greya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do diet to chyba odwiedze dietetyka. Niech mi skomponuje jakies menu, najlepiej latwe i szybkie do sporządzenia. Niby jem malo, ale chcialabym bardziej zdrowo, a samej brak mi pomyslow na dietetyczne obiady. A glodzic sie nie chce wiec chyba skorzystam z pomocy. Zaczelam tez biegac. Poki co bede biegala 3 razy w tyg, bo poczatkowo chcialam od pon do pt ale ro chyba za duzo na poczatek dla takiego lenia jak ja :p Iza informuj na biezaco o przygotowaniach do wyjazdu, moze mi sie kilka info przyda na przyszlosc. Dziewczyny chorowitki zdrowia dla was i waszych maluszkow. Czy Wasze maluchy to tez takie gaduly? Hehe najlepsza zabawa Michala to wiszenie nad nim i gadanie. Cieszy sie wtedy niesamowicie no i oczywiscie ciagle gada, po swojemu rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×