Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto poślubi mojego syna

Polecane posty

gość "Program jest reżyserowanym- wiem bo moja znajoma która odpadła jako pierwsza musiała udawać ze ma dziecko i wiedziała w którym odcinku odpadnie- dostała kasę za odcinek" czy osoba która napisała tego posta może odezwać się chciałbym poznać tą Twoją znajomą lub udziel mi informacji żebym mógł ja znaleźć, będę bardzo wdzięczny pozdrawiam Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ją znam. Ale tą co wygrała. To się zdecyduj o co tobie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnij się gościu,nie chodzi mi o tą pannę co wygrała tylko o tą która odpadła w pierwszym odcinku programu,więc naucz się czytać ze zrozumieniem posty a później się wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profuntrinra1982wqron
Wasz program jest marny same głupoty przerastają każdego widza aż się odechciewa niedzieli same bzdety zdejmijcie to z ekranu Jasne http://z-url.us/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aschaysiter1970vikyb
myślę, że to jest wyreżyserowana - która kobieta świadomie pakowałaby się w układ żona - mąż i jego mamusia Jasne http://ref.pw/MMb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za głupi program..... Zamiast facet starać się o względy kobiet to one latają i stają na rzęsach dla tych mamisynków!! DROBNE MI SIE W KIESZENI NIE ZGADZAJĄ już po jednym odcinku..... Szok!! To nie faceci to wymuskane laleczki w rekach mamusiek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mamuśki pożal się Boże .... wygórowane myślenie, wszystko dopięte na ostatni guzik i pod dyktando DYKTATORKI!! Masakra!! Oglądam i nie moge uwierzyć że tacy puści ludzie są na tym świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój oglądam powtórkę to jest taka porażka że szok. A tś niby mamusię patryczka to bym rozszarpała nie daj bóg żeby mi się taka teściowa trafiła bo ręka noga mózg na ścianie. Ps. wiem wiem że to ustawka ale jak bym tam wpadła to po zamiatane!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compvivmintma1978cthwk
Mnie najbardziej z nich wszystkich z wyglądu i charakteru podoba się Konrad Co prawda wiadomo ,że cięzko ocenić widzac kogoś tylko w tv ,ale jedyny z nich wszystkich jest naprawde ok. Mamę też ma fajna. Patryk najgorszy, taki pewny siebie cwaniaczek, a nieznoszę takich Ta jego mama co mówiła o sprzataczce też beznadziejna , nawet mimo tego ,że niby ma takie zarty to mało śmieszne... Artur taki sobie, ale średnio mnie do siebie przekonał, wygląd może być , z charakteru wyżej sra jak d**ę ma, jego matka wygląda na bardzo wredną Paweł- niby wygląda nawet ok, miły, taki bardziej spokojny, ale nie powala Jego mama Danuta całkiem miła się wydaje ,ale chyba stara sie nim troche sterowac takie mam wrażenie Jasne http://dtlv.co/f9jk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawka. Przekonalam sie dopiero jak zobaczylam w ukrytej prawdzie czy czyms.podobnym na innej stacji nie pamietam dziewczyne ktora byla w grupie Konrada i sama zrezygnowala po klotni z nim i jego mama...chyba Beata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le porażka :( i wiecej będzie takich osób które oglądają z nudów :( a Miszczak się cieszy że ma dużą oglądalnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam żeby się pośmiać, jakie tam panny, zwłaszcza ta typiara z dziarami i ta ruda wyszczekana, typy też takie sobie, no, ten Darek z brodą by jeszcze uszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenada.Banda nieudacznikow,ale jest odbicie od codziennosci.Mozna sie posmiac bez zastanawiania o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Miszczak się cieszy że ma dużą oglądalność i nakreci nowy sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecciez to jest wyrezyserowane haha a wy sie jaracie, przeciez to aktorzy amatorzy i statysci z innych gown typu :ukryta prawda" kto normalny szedlby do takiego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 Poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś przecciez to jest wyrezyserowane haha a wy sie jaracie xxxx chyba ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam zajawki nowego sezonu i musze powiedziec, ze wiekszej zenady dawno nie ogladalam... wstyd mi, ze to leci w polskiej TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najgorszy program jaki oglądałam raz i nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj szukałam jakiegoś kanału, przypadkowo włączyłam tvn i ludzie kochani czegoś tak głupiego to chyba nigdy nie widziałam. Program (czy to w ogóle program) osiągnął szczyty absurdu. Skąd oni biorą takie typy ? Dno i pięć metrów mułu. A Miszczak tylko ręce zaciera i kasiora mu strumieniem płynie. Nie oglądajcie tego g****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ogladalnosc byla skolo drugi sezon leca a skad ich biora - pewnie z kastingow przecierz to jest krecone wg scenariusza , kto ma co mowic kto ma przeklac kto sie poplakac ktora z ktora pobic itd. ale fakt dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak oglądalność była, jest pewien rodzaj ludzi, którzych rajcują tego typy programy. Są to najczęściej dziewczyny i chłopaki w typie tych, którzy wieczorami siedzą na ławkach pod blokiem, piją piwo, przeklinają i zgroza, że czasami przy tych ławkach stoją wózki z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest. Glównie oglądają typy podobne do tych z programu. Łysi młodzieńcy z bicepsami i dziewczyny w białych kozakach i z metrowymi tipsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żenada, ta Marta okularnica, szkoda gadać, ni to lesba , ni to baba (a jestem naprawdę tolerancyjny), jednym słowem jaka mać taka bladź i na odwrót, nie dziwię się ,że jest sama, bo kto by taką idiotkę chciał, a ci jej pseudo adoratorzy powinni się wycofać na jej widok, bo ani to pięknie, ani normalne, ani inteligentne, kompletne dno i beznadzieja, najgorszy gatunek baby, pseudo feministka i pseudo baba, ni lesba ni kobieta, bo nawet lesba ma swoją klasę, najgorszy gatunek baby i pustaka i tyle. Była , jest i będzie sama, bo kto by chciał taką idiotkę. A faceci to głupcy, bo jak można zabiegać o taką głupią sukę. Nic dziwnego, że musiała iść z desperacji do takiego programu, by wyrwać faceta, bo w normalnym życiu , jak i w programie nie ma na co liczyć, kto by wytrzymał z taką idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że jest to wyreżyserowane, to oczywiste, jak w każdym programie, pytanie tylko, jak można się tak ośmieszać z takim ryjem jak ta Marta, brzydkie kaczątko jest już ładniejsze, i do tego ten jej pojebany charakter, w każdej jej wypowiedzi się ośmiesza, pewnie myślała ,że zrobi sobie darmową reklamę w tym programie, ale tak naprawdę robi sobie antyrereklamę. Pustak jakich mało. gdyby mi odjebało i wystąpiłbym w taki programie i na nią się napatoszył, to bym jej sypnął taki tekst, że by mnie wykasowali zapewne i w jednej chwili , bym zrezygnował z takiego programu. Ale ludzie są naiwni, myślą, że nic nie mając do zaoferowania, będąc nikim ,są w stanie coś zdziałać, śmiechu warte, takie programy powinni wycofywać natychmiast albo najlepiej nie dopuszczać ich w ogóle do emisji, szkoda kasy, widzowie nie są aż tak głupi, by oglądać takie bzdety i w nie wierzyć i jeszcze się tym podniecać. Szkoda ,że ludzie , którzy tworzą takie produkcje biorą duże i nasze pieniądze za to, nie pozwólmy im marnotrawić naszych pieniędzy, dziecko w szkole podstawowej wymyśliłoby lepszy program. Pominę już ,że nasi rodacy nie potrafią wymyślić nic swojego, tylko wszystkie ciekawsze programy na licencji zagranicznej, wszystko ściągnięte, a niby tacy wszyscy inteligentni. Dlaczego nikt za granicą nie powiela nszych pomysłów, przykre to jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bijcie mnie,ale uważam,że pani Krysia od Darka to naprawdę fajna babka ;) Chciałabym mieć taką teściową,chociaż syn mi się nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×