Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGI I DWIE NOGI

Polecane posty

Jak Ci Rogata zaroz chlusna, to yno roz. Ni godo się jo, yno JA! Co za brak wiedzy, na kolana i dźwigaj kieckę :P Tood a jak sądzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mogę to poproszę podstawić tę bliżej.... głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja :-) Generałowo.I tak najbardziej lubię u was weki :-) i pole :-) Bo u mnie to całkiem coś innego :-) Ale Jo to się tu u mnie mówi.Tood dobry wybór szyjki :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to FE ją podstawiała? pod dłoń lub usta a to już niedaleko do ucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerzucam się Tood w pozycji Twego anioła przez kolana, smeraj :D o tu za uszkiem :) Jo! Yo! Ja ja... gut... sehr shein czy jak to szło, a potem po polu gelaufen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej będzie jak usiądziesz przede mną na rogu łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roguś :D generałowo :classic_cool: to w mundurze mnie widzisz i nie powiem z czym w ręku. Powiedziałabym, że się dostosuję ale to zaburzy całość. Ja! Ordnung muss sein :P Dżizyyysss o czym ja z Tobą piszę?! Toleeeeekkkkk wróć, bo Gooopia mnie na złą drogę prowadzi! Tood o tu na rogu? Grzecznie siedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tuż za tobą x prośba i to wielka, nie używaj tego języka jest taki...niewdzięczny (ich liebe dich jej nawet nie można wyznać miłości w sposób nie raniący uszu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się opanuj, jeszcze ci nie dałem powodu tupać nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E miłość to nic w porównaniu ze szmeterlingiem :P Czasem wyrywa mi się z piersi .....mów mi po Niemiecku i ten zielony mundur Ewo całkiem spisuje do ciebie w moje szalone gusta trafia.Zła Niemiecka klawiszka z więzienia ..boszz kraty kajdanki i wielka pauuuka ..i ja taka..:-) :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tood no tupię, bo się niecierpliwię. Herbatę czy zioła poszedłeś mi zaparzać? :) Choleryk czy co? :P Roguś ty wiesz, że w zielonym mi do twarzy :D I te gadżety :D Jak ja bym Cię kochana tam zamknęła, to by Ci się dopiero goooopio zrobiło :D Całkiem niedawno widziałam średniowieczne narzędzia tortur. Oj spodobałoby Ci się w tej klatce:) Nawet jpega mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj jotpega bo aż oczka mi się wielkie zrobiły :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OO OO Takie mam oczy cudne i do tego ciasne , świetne by się sprawdziło masz to w pobliżu pakuje graty i jadę :-) :-) Chce to mieć !! W pakiecie z zielenią munduru i JA JA po Niemiecku.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tak nie ładnie jest, nie będę się z wami bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa daj jotpega na foruma bo Tooody nie w temacie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A się zagapiłam że pchać trzeba :-) Tooody w szoku jesteś ? Zamilkłeś..Swoją drogą nieźle standardy trzymali stoisz na baczność prawie ..Ale to klateczka tylko ,widziałam kiedyś takie drewniane wyglądało jak stół :D ..z kolcami i kajdanki na ręce i nogi..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×