Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenor

Syn w przedszkolu sie zskiał w majtki bo Pani go niewyprowadziała do łazienki

Polecane posty

Gość gość
looo matko!!! siki w majtkach! zrob afere w kuratorium, niech natychmiast zamkna placowke bo jeszcze jakies inne dziecko sie posika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, nie zwracajcie uwagi na tego trolla, to ta kretynka od "bachorów" prowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypowiadajcie się wredne baby... autorka ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie kubie takich nawiedzonych mamusiek jak autorka . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie trawie takich nawiedzonych debilek k***a zsikal sie w majtki a ta afere na pol Europy kreci idiotka , niech napisze do Helsinek skarge mam 2 dzieci , najmlodszy chodzil do przedszkola - zlobka jak skonczyl 10 mies , ile razy zdarzylo sie ze dostalam takie zawiniatko to nawet nie licze , wielka mi afera wypralam i tyle ile razy dzieci byly w lesie czy na wycieczce i nie dotrzymal i sie zsikal o losie a ta o p*****le bedzie dym robic , krzykaczka zajefana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matkoo syn do jutra zapomni a ty zrobisz mu tylko wstyd w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to 4 latek nie wie gdzie jest łazienka? i sam nie może iść...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literka led,ty się lepiej zamknij.cały dzien na kafe siedzisz i dzieciaka masz w doopie,a tu zgrywasz wzorową mamuśkę:Olecz się babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wszystkie dzieciaki były w toalecie np. przed spacerem albo posiłkiem a on zamiast się wysikać to olał polecenie pani. Po kilku minutach sobie przypomniał, że miał w d***e co pani powiedziała. Pani myślała, ze już sikał a on się zlał. Albo może nawet zlał się na złość gówniarz. Matce nawciskał kitów bo wie, ze to nawiedzona idiotka, która wielką aferę o niedobrego gnoja zawsze robi. Puknij się w łeb walnięta mamuśko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja trzylatka chodzi do przedszkola dopiero drugi tydzień i od początku biega do toalety sama, w domu wpadka nie zdarza się już od ok roku. Zastanowiłabym się na twoim miejscu autorko jak wychowujesz dziecko, jak dla mnie to jakaś mała niemoga wybacz... Jest to już czterolatek, nie żaden żłobkowy przestraszony maluszek. Jeszcze chcesz koło doopy zrobić przedszkolance? Ja bym się wstydziła i przeprosiła panie, że musza prowadzać moje duże już dziecko do toalety za rączkę. Przedszkolaki już w wieku 3 lat mają załatwiać swoje potrzeby samodzielnie a ty nawet tego nie wymagasz od swojego 4 letniego "maleństwa". Jak dobrze że nie pracuję w przedszkolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, co za nawiedzona kretynka tu pisze :D a ty, autorko masz rację- idź i wyjaśnij tą sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawiedzona - znasz znaczenie tego slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajcie ze zrozumieniem kobiety.. napisałam wcześniej że u nas w przedszkolu nawet 5 latek nie może sam wyjść do toalety z sali tylko musi zawołać Panią i Pani zaprowadza !! on wchodzi do toalety a Pani czeka przed, nigdzie dzieci same nie mogą wychodzić , kładą straszny nacisk na bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego jak wychowuje to uważam że dobrze bo u nas wpadka typu zsiusianie sie w majtki nie pamiętam kiedy miała miejsce.. i niebyło by jej dziś też gdyby Pani zabrała go do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... W moim przedszkolu 4latki same ida siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lazienki maja w salach dodam dla wyjasnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jako nauczyciel: Nie wiesz jak wyglądała sytuacja. Moze bylo tak ze twój syn mówi ze chce siku juz np. 10 razy tego dnia i jak nauczycielka z nim szla to nic nie robił albo tak ze wszystkie robiły a twój nie zrobil i w momencie kiedy wszystkie dzieci mialy osc na dwór twojemu sie zachciało. Myśl logicznie i nie bierz w 100% na serio tego co mówi 4 latek. Jak pracowałam kiedyś w przedsKolu to przez kila dni 2,chłopców ciągle chciało isc do łazienki wiec w końcu poszlam zobaczyć onco come on inwyszlo na to ze pokazywali sobie majtki. Ja rozumiem wszystko. Kochacie swoje dzieci, ale serio uważacie ze w czasie obecnego bezrobocia dyrektorzy trzymaliby w pracy zlych pedagogów? Wlasnie miedzy innymi z powodu takich nieomylnych matek które są zapatrzone w swoje dzieci jak w obrazek nie pracuje juz w przedsZkolu i mam nadzieje ze juz nigdy nie będę musiala. Sluchajcie rodzice....my jestesmy profesionalistami po 5 lat uczymy sie psychologii dzieci, mamy setki praktyk. Moi z każdym rokiem mamy wiecej doświadczenia. Nie na 1"dziecku tylko na dziesiątkach. Jasne ze nie raz popelnilam jakiś błąd, ale jestem tylko człowiekiem i staram uczyć sie na każdym swoim bledzie. Naprawde spotkałam w swoim zyciu wielu okropnych rodziców, którzy dzialajac jedynie na czuja próbowali mnie pouczać bo np traktowalam ich dzieci tak samo dobrze jak reszte a nie jak pępek swiata. Jest mi ogromnie przykro ze nauczyciel nie jest juz autorytetem, bo jak rodzic nie ma do nas sZacunku to jak dziecko ma miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto zostaje z resztą dzieci jak pani wychodzi, albo nie daj boże jak drugiemu się zachce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh lord!!! Jeszcze powiedz autorko, że z powodu posikanych gaci przedszkolaka nie będziesz mogła spać tej nocy. Afera koperkowa jak cholera. Przypominam, że jeszcze nie poznałaś zdania drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenor
Na jedna grupre sa 4 Panie wiec ma kto zostac ale ok dzieku zavrady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoim miejscu autorka z***balabym ta suke przedszkolanke , obciela jej glowe i zawinela w obszczane gacie twojego malego ksiecia a potem nasikalabym jej do szyi, rozwazylabym tez opcje z przywiazaniem zwlok przed wejsciem do przedszkola zeby inne wiedzialy ze z twoim synkiem ZAWSZE SIE CHODZI DO TOALETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle pań wyprowadzających do toalety powinno być ile dzieci w przedszkolu i jeszcze kilka konsultantów, aby wytłumaczyć mamuśką-idiotką, dlaczego jakieś dziecko, a nie moje weszło pierwsze do toalety. Autorko, ocknij się z letargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś autorko, że masz niekumate dziecko? Nie zwalaj winy na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie problem jak się czwórce zachce:) sądzę, że z wychodzeniem to jest tak, że dziecko musi najpierw poinformować pania i może później iść sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze to jest 4 latnie dziecko a nie dzieciak z podstawowki.bylam na stazu w przedszkolu ktore znajdowalo sie w szkole podstawowej i dzieci baly sie wyjsc na korytarz bo wiadomo ze zawsze ktos tam sie krecil.i chodzilysmy z dziecmi i nikt problemu nie robil.a co do opieki to nie wiem do jakiego przedszkola chodza wasze dzieci ale do kazdej grupy powinny byc dwie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze indywidualny tok nauczania dla malej niemoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hodujesz mala ciamajde która myśli ze jest pępkiem swiata. Co zrobisz jazde w przedszkolu bo twój dziecior szczyne zapuscil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wychowywaniu niemoty pisza albo kobiety ktore dzieci nie maja albo kobiety ktore maja malutkie dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku dziecko chodzi już samo do wc? Znam dziecko które ma 4 lata i rodzice mu zakładają na noc pampersa ! I to jest chyba chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być tak że syn został źle potraktowany, ale może być tak że ty go rozpuściłaś i dziecko się nie potrafi zachować. To jest chore że 4 latek sika w majtki. Czy nie mógł sam iść do wc? Nie nauczyłaś go chodzić do wc samemu? Może jesteś kolejną mamą która od początku nosi dziecko, nie zostawia dziecka samego nawet na 5 minut, później wasze dzieci nie są w ogóle samodzielne, nic nie potrafią. Znam matki które w domu nawet do kibla nie pójdą bez dziecka. Robicie dzieciom krzywde, na karzde pisknięcie lecicie do dzieci. Problem w tym że jak dziecko idzie do szkoły to nauczycielki nie będą niańczyć twojego synalka, nikt za waszymi dziećmi latał nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×