Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenor

Syn w przedszkolu sie zskiał w majtki bo Pani go niewyprowadziała do łazienki

Polecane posty

Gość gość
konkretne dowody to masz w grzybie na jezyku ktorego zlizalas parchatemu chinolowi ze zgrzybialych sutkow ktore z trądu odpadly ci prosto do otwartej jamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary twoj tez pewnie ma gdzies te rozkazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zejszczal sie to sie zejszczal po hoi drazysz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowód nr1 zawsze pojawia się ta sama wiązanka ZAWSZE! nie sądzę by zawsze siedziało tu te same 30 czy 300 osób w tym samym momencie i każdy po kolei pisał jedną ze znanych nam kwestii - konkubent, bękart, żona konkubenta bla bla blaetc. Dowód nr2 jako jedyna w kółko pitolisz: dowody, dowody, srowodyyyy! bo tylko ciebie to interesuje Dowód nr3 strasznie się spiekliłaś jako jedyna z tych rzekomych "wielu" osób CZEŚĆ IDIOTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszło ci śledztwo niezalogowana led literko:) dlaczego piszesz z gościa?masz cykora ,żeby napisać to jako zalogowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to udowodnij mi, że jestem led :) DOWODY! hahahahaha Widzisz kretynko? Jako jedyna z tych "wieeelu" osób zapodałaś teraz ten tekst, a temat spadał sobie na łeb na szyję i nikt z tego tłumu jakoś larum nie podnosi, a powinno być z 50 wpisów pod moim postem :) To co napisałam to czysta prawda, której nie zaprzeczysz matole, jedyne co mogłaś napisac to, że mi się śledztwo nie udało, bo juz ci żyłka w doopie pękła z wściekłości, że po raz kolejny ktoś zrobił z ciebie idiotkę. Nie pogrążaj się już debilko, bo wszyscy mają led w doooopie tylko ty się emocjonujesz i lecisz w każdym temacie te same teksciki DO PORZYGU. Pewnie twój gach ją obczaił i wpadła mu w oko hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkrzyczana kobieto to akurat są dowody. Tej osobie wystarczyła inteligencja i podała całkiem sensowne argumenty co wprawiło cię we wściekłość ponieważ nie myslałaś że tak głupio wtopisz. Widzisz dla mądrej osoby to żaden problem żeby cię podsumowac i zawstydzić nawt jeżeli piszesz jako gość, za bardzo się rozpasałaś z tymi tekstami. Chyba masz te wiązanki zapisane i tylko kopiuj, wklej. Pomyślunku to ty nie masz. Możesz mi też wyjaśnić co ma partner Led i jej stosunki z nim do tego tematu o sikaniu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty smurfie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha faktycznie te same tekściki, jako jedyna się pulta do kogoś kto ją osmieszył a taki tu ponoć tłum przeciwników led kolejny dowód na to że z gościa też trzeba umieć pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam jako gosc kilka postow. Nie znam Led z innych tematow, to moje pierwsze z nia spotkanie ;) Wrazenie zrobila nienajlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj literka:Oraz jako zalogowana,raz jako gość:O w realu tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... jedna i ta sama osoba.weźcie się leczcie.Ja tutaj też pisałam jako przeciwniczka led i widzę,że poza mną tez ktoś pisze wiec nie mówcie,ze tylko jedna osoba jej nie lubi.A ta,która pisze,że z gościa trzeba umieć pisać chyba sama też nie posiada tej umiejętności bo widać,że wszystkie wpisy broniące led są jej(czyli led)Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.36 ale ty ryjesz beret może ty się zaloguj :o Dobra już wiemy, że uważasz że led pisze z 15 komputerów i jako 130 osób. Nie zasrywaj każdego tematu tym biadoleniem. Rzeczywiście ten sam bełkot. Zaloguj się i zamieść w stopce co myślisz o led, każdy sobie przeczyta i nie będziesz rozwalać tematów debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że piszą dwie osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam,że jesteście je/bn/ię/te wszystkie jak leci.Jedna przez drugą chce być mądrzejsza a wychodzi jak zwykle.Niebieska czy pomarańczowa,nie ma znaczenia bo wszystkie kwalifikują się do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40,sama się zaloguj dz/iw/ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ja tez jestem led :P czy mozesz na litość boską nie psuć każdej dyskusji pyskowaniem i ledowaniem? Czytałam tu o wiele gorsze wpisy i jakoś nikt się nie przyczepiał aż tak :o jak pojawia się led to zaraz te same wypluwajki o konkubencie i ta cała znana nam reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy/pi/er/da/la/j stąd malaga do bachorów jak ci cos nie pasuje.Wyjmij obwislego cyca i nakarm darmozjady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.44 dzi/wka to cię robiła :) led i ja w tej samej minucie napisałyśmy. A zaraz!!! to nie ja, bo ja to led :D Led jest medium i umie czary mary na raz jako zalogowana i niezalogowana pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dz/iw/kę widzisz jak patrzysz w lustro.ryj jak świnia,doopa jak betoniara,brzuch jak maciora i wymię jak krowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co za babsko agresywne albo szczekasz i sapiesz jak ona albo wypier/dalaj :o idź sobie poskacz albo coś. Masz takie hobby by rozwalić każdy temat? Ty idź do bachorów, bo tu piszczysz od paru godzin i robisz wszystko żeby wyjść na idiotkę, całkiem skutecznie zresztą, a tam brajanek z dżesiczką pewnie głodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz brajana i dżesikę?Dlaczego mnie to nie dziwi:D facet pewnie już schlany leży a ty siedzisz tu jak osamotniona sooka D ps.nie mam dzieci:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow...wpis wyżej imponujący jednak dostosowujący się do pani led. Nieprawdą jest, że ta osoba jest lubiana i jedynie 1 osoba jej nie lubi. Jestem na tym forum nieczęsto, jednak wczoraj poczyniłam tu wpis. CZYTAM TERAZ że napisałam też pozostałe 5 a nawet wszystkie inne krytykujące postawe tej pełnej nienwiści osoby... Sądzę, że to właśnie internautka LED to piszr. SŁABO... Wierzę w rozsądek autorki.Na pewno nie jest tak wulgarna i odpychająca jak int.led próbująca ją buntować, wyzywająca przedszkolanki od szmat. Brak słów- to jest właśnie patologia i problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal bede twierdzic,ze dziecko w wieku 4 lat,powinno umiec samo obsluzyc sie w toalecie ! Zglosil pani,ze idzie ,czy ze chce ? Bo to jednak roznica ! A pretensje mamy uwazam za nieuzasadnione...Moj starszy syn,juz w szkole bedac,bodajze w 1 lub 2 kl.,jesli pani nie chciala go wypuscic,niestety,wychodzil bez pozwolenia,ale to i tak lepsze niz posikane majtki osmiolatka( syn kolezanki) ,ktory bal sie pani i jak powiedziala-nie- to lal (popuszczal) w gacie... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:55 autorka napisała, że syn sam umie skorzystać z toalety ale u nich w przedszkolu jest obowiązek zgłaszania i pani zawsze prowadzi dziecko do łazienki. Pani powiedziała, że nie, bo coś tam (nie pamiętam co) i usłuchał, to tylko czterolatek. Tym bardziej, że to była pomoc przedszkolna czyli w zasadzie niewiele ma innych zadań i jest właśnie od tego. Durna zołza z tej baby i ja też bym zrobiła aferę. Skoro nie wypełnia swoich zadań za które jej płacą to po co trzymać darmozjada? Tak bym otwarcie powiedziała, może by jej się chociaż głupio zrobiło. Wiadomo, że za takie coś nie zwalniają ;) zażądałabym przeprosin mojego dziecka przy mnie. Dziecko to nie jest śmieć którym można gardzić i traktować jak rzecz póki nie urośnie, uświadomcie to sobie. To jest mały człowiek, który też ma poczucie wstydu, upokorzenia, dużo rozumie i bywa mu przykro. Czy to jakieś niezrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:44 to pani przedszkolanka z wczoraj. Pani jest na coś poważnie chora czy te wpisy identyczne to taka rozrywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led psycholko piszesz sama ze sobą. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×