Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Amstaf v2.0

Polecane posty

Gość gość

Ktoś nam skasował temat, nie doczytałem ostatnich wiadomości, doszedł mój @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale poczekam jeszcze. Czasem sie tak zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, w razie czego masz mój, utworzyłem do kontaktu wuwua102@interia.pl teraz będę musiał lecieć mam jeszcze sprawę do ogarnięcia. buziaki Najdroższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg chyba pomyłka:( nie znam tego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie bardzo zabawne. wzięłam cie za kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znasz, ponieważ to mój nowy mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa to co innego. co nie zmienia faktu ze wyslales pustego mejla równiez nie na mojego@ bo do tej pory nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora moich ulubionych romantykow :) (nie mylic z karuzelowymi reumatykami ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może, że wysłałem na Twojego maila, który jest po prostu nie aktualny. Odezwij się do mnie, porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć frida, nie wiem dlaczego temat poleciał to przecież proza życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś frido wiedziała, co ja przeżywam co wieczór, wolny aczkolwiek uwięziony. I ja nie mam klucza do tych kajdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaz mi te kajdany... jestem uzdolniona manualnie ;) moze uda sie je otworzyc szpilka do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dokładnie to samo czuje, wolna a jednak co jakiś czas odczuwam pustke ze Ciebie nie ma. a było już tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ja mam z wami zrobic :O ... posluchajcie muzyki.. albo w koncu pokazcie mi te kajdany :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafię już racjonalnie myśleć, to pragnienie jest niesamowite, wołam w morzu rozpaczy o powietrze z Twych ust i bliskość. jestem wolny a uwięziony. frido mam paletę wytrychów, ale one się nie umywają do Twojej spinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spinka jest jednak do niczego... agrafka powinna byc lepsza. hooop.. wyciagaj uwiezione w kajdanach rece. moze uda mi sie otworzyc ten zamek... jesli nie, bedziesz musial poczekac az ukoncze kurs zawodowy u znajomego zlodzieja... to jednak moze troszke potrwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Frii :) 👄 Zaraz usiądę i odpiszę w spokoju. Założyłam karuzelę, na pohybel ;) Zakochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochani i to jeszcze jak :) Codziennie budze się z uśmiechem na ustach i witam nowy dzień bo wiem że jesteś sobie tam gdzieś obok i robisz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem codziennie i zaliczam dzień po dniu, każdy dzień to bliżej końca, bez Ciebie taki mam stan, jakby w samochodzie wymontować wałek rozrządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O.. a to pech :O... walek rozrzadu :O ..ta nazwa przemawia to do mnie chinskimi literami. mam rozumiec, ze nie jezdzisz?.. upsss...to znaczy jestes nie do zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochód bez wałka nie pojedzie;) Ty jesteś daleko już strasznie długo, za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspoczuje biedaku... smutny twoj los. nie mozesz zmienic sie w cos innego? cos, co nie potrzebuje walka rozrzadu do zycia. na szczescie nie jestem samochodem... jezdze nie majac walka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za długo? Jestem po prostu z czymś ważnym w sercu, czym chciałbym się podzielić, wiesz o czym mówię. Czasami jest się długo, bo nie była i nie jest to ściema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frido ktoś tak mi z prezentował, ze choć mój wałek jest sprawny, twardy, dobrze wypełnia lukę, to działa tylko z jednym kierowcą, a raczej szoferką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fri, najkrócej mówiąc wałek rozzrządu to taka nieco bardziej skomplikowana korba, dzięki której ruch posuwisty (tam i nazad, albo mówiąc po kaszubsku "hin und curik") tłoków w cylindrach zamieniany jest na ruch obrotowy, tegoż wałka a następnie innych elementów napędu pojazdu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie pisz mi teraz o twardych wałkach bo tak bardzo chce mi sie Ciebie, że z tej bezsilnosci pójde sobie już spac. Przynajmniej we śnie jesteś ze mną obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×