Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

firma przeprowadzkowa

Polecane posty

Gość gość
Ile by wam nie wyszły te koszty przeprowadzki, to na bank lepiej zapłacić. Nie są to wielkie pieniądze, a przede wszystkim cała przeprowadzka pójdzie wam dzięki temu bez porównania sprawniej. Jeśli zajmiecie się tym samodzielnie, to całość naprawdę może się ciągnąć nawet tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz u mnie 100 proc. poparcia. Nie znam tej firmy przeprowadzkowej, ale uwierz mi, że jej organizowanie całkowicie samodzielnie to zwyczajnie droga przez mękę. Dodajmy do tego - droga przez mękę totalnie pozbawiona sensu. Takie sprawy powinno się zlecać. Jest to zbyt trudne do ogarnięcia nawet dla kilku osób - no chyba, że macie mocno aktywnych fizycznie znajomych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innej beczki, bo ja też Poznań. Ile się czeka na realizację tematu przez https://www.123przeprowadzki.pl/ ? Jesteście w stanie powiedzieć/określić tak mniej więcej? Bo w sumie teraz sezon przeprowadzkowy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sezon, ale oni mają dużą flotę - zakładam, że w ciągu kilku dni powinni na spokojnie wam całą przeprowadzkę zorganizować. Wszystko w zasadzie zależy od was - jaki termin was interesuje. Pewnie możliwe jest załatwienie tego z dnia na dzień, ale to zależy od danego przypadku. Przecież trzeba ogarnąć odpowiednią liczbę ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topgearra
Jeżeli chodzi o przeprowadzkę, to najlepsi są oni: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Bez względu na to, ile masz do przewiezienia i jakiej wielkości, oni pomogą Ci ze wszystkim. Jeżeli chcesz, to nawet zapewnią Ci kartony, potrzebne do pakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie wszystkie firmy do przeprowadzek są godne uwagi, zdażają się też niestety kanciarze, ja ostatnio korzystałem z usług firmy www.autor.pl i nie mogę im nic zarzucić, poszło rzetelnie i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znajoma poleciła bardzo dobrą firmę przeprowadzkową http://bl-transport.pl/ - z tego co wiem świadczą równiez usługi transportowo-spedycyjne. Ja skorzystalam z nich gdy przeprowadzałam się z Gdyni do Gdańska - byłam naprawdę bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie jeszcze tą firmę http://www.autor.pl/, świetni specjaliści i bardzo dobrzy fachowcy. Szybko się uwijają z pracami i działają naprawdę terminowo. Podoba mi się ich podejście do klienta, no i ceny nie sprawiają, że człowiek spada z krzesłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadzka z mieszkania do mieszkania to istna tragedia. W ostatnim mieszkałam 4 lata, a nazbierało się tyle mebli i innych rzeczy, że sama nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. I żadnych znajomych z większym samochodem w promieniu 300 km... Zdecydowałam się na korzystanie z firmy przeprowadzkowej, choć niektórzy mnie rpzestrzegali, że nie zawsze to dobry pomysł. Jednak za namową koleżanki wybrałam http://reloplanet.com/ i się nie zawiodłam. Wszystko przewiezione w stanie nienaruszonym i oczywiście nie zniszczonym. świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blau - Speed - konkretnie i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy korzystał z fajnej giełdy transportowej: :LetsGo Fast. Darmowa rejestracja, żadnych ukrytych kosztów. Fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamp

Ja mogę także polecić firmę Japa&Co. Chyba wszyscy ich klienci są zadowoleni z usług tej firmy. A z tego co wiem, to trochę już tych klientów mieli ;) Są profesjonalistami w każdym calu, także na pewno się nie zawiedziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandeko

Patrzcie tutaj - przeprowadzki-stachurski.com.pl/

Przynajmniej jeśli chodzi o Kraków, to mogę ich polecić.

Wyceny? W każdym przypadku inne, więc trudno tutaj podawać jakieś konkretne kwoty.

Najważniejsze, żeby wszystko było realizowane profesjonalnie. Firma musi być dokładna i mieć odpowiednie podejście do transportowanych rzeczy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka

Bardzo rzetelną firma przeprowadzkową jest MarMad z Wrocławia. Sama się z nimi przeprowadzałam ,Bardzo szybko i sprawnie, gdyż mają kilka samochodów więc mnie akurat przeprowadzili w jeden dzień. Meble bardzo sprawnie wynieśli i wnieśli. Mają odpowiednie podnośniki więc problemem nie była nawet duża dębowa szafa. Ze wszystkim sobie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homes

W Warszawie to na pewno Adexim. Znacie? U nas sprawdzili się przy naprawdę dużej przeprowadzce. Nie było żadnych problemów, wszystko poszło dokładnie tak, jak chcieliśmy. To była przeprowadzka firmowa, więc też średnio łatwa do realizacji, ale generalnie powiodło się - nic nie zostało uszkodzone, czasowo też się wyrobili. Ale ceny nikt wam nie poda, bo to w każdym przypadku jest wyceniane indywidualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Stolicy najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami jest Japa&Co. Mają spore doświadczenie, także warto się do nich odezwać, bo będzie pewność, że nasze rzeczy dojadą w całości i bez najmniejszej nawet rysy. Chłopaki są bardzo pomocni i można się z nimi dogadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić firmę Japa&Co, bo chłopaki tak szybko wszystko ogarniają i to w bardzo dobrej cenie. Także jak tylko ktoś ma jakąśprzeprowadzkę do ogarnięcie, to koniecznie odzywajcie się do nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×