Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracja wariacja

Przywitać się chciałam i..

Polecane posty

madchen pozwolę sobie presuponować i stwierdzić, że to właśnie dlatego siedzisz na erotycznym :) Ale stwierdzam, że nie wiem dlaczego zmieniasz temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatumseparatum Domniemywać możesz wszystko, wolno Ci:) niewiedza czasem jest ciekawsza od wiedzy a taka "interesowna" niewiedza zawiera elementy intrygi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatumseparatum Przyklejenie się na razie nam nie grozi:) a poza tym - wypowiadanie się to raz, czyny to dwa, okoliczności to trzy a potrzeba chwili to cztery...wszystko razem i każde z osobna może lecz nie musi rodzić zależności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Słodka;-) Zaczęłaś dość ciekawie, nawet niczego sobie kamuflaż ale coraz dalej czytam i zdradza Cie styl a także to, ze niekiedy w środku zdania piszesz wyrazy z wielkich liter. Tematyka pisania podobna, usmieszki itd. Raz napisałaś tu ze swojego starego loginu dla zmylenia czytających ale cos mi mówi, ze to jednak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madchen oczywiście, że nie grozi. Dlatego dmuchnąłem na zimne. Posiadam wielką rezerwę do internetu, a właściwie do ludzi ostatnimi czasy :) Wyliczanka nawet ładna, mogę się pod nią podpisać. I udać się spać, co prawda nic mnie nie goni, ale przez weekend rozwaliłem sobie trochę schemat dnia i nocy a w dalszym ciągu tygodnia bardzo mi się przyda. Owocnych, bądź rozkosznie nieowocnych, dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem Słodką? Zripostować muszę to wyłącznie uśmiechem, gdyż nie wiem kim Ona jest. Ale najwidoczniej, skoro rozpoznajesz ją po piśmie, to musiała być dobra, lub Ty ją zawzięcie czytałeś, czytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny draniu, zaznaczyłam na wstępie Nikogo nie szukam, zapomniałam dodać , że zwłaszcza maniaków z niespokojnym językiem, dlaczego- owy pan z takimi słabościami, jak język nie spokojny mnie zadowala, więc czemu się reklamujesz, kiedy nawet nie umiesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Fatuma pożegnać. Fatumie, śpij bo noc. Med, Pan Drań, po prostu chce zaliczyć Panie- nie szukające..:) Zakazane najlepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×