Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracja wariacja

Przywitać się chciałam i..

Polecane posty

do Gracja wariacja To co napisałaś wczoraj na moim temacie, poniżej cytaty 1. Gracja wariacja wczoraj I podobno owłosienie na piętach 2. Gracja wariacja wczoraj Zakazy, nakazy, a i tak go olewają. Ale podobno już chwilę siedzi na tym forum , tak? 3. Gracja wariacja wczoraj Wspólnota kojarzy mi się z jakimś haremem. Gdzie Ty jesteś Guru. Ustalasz zasady, wydajesz rozkazy.Musisz idealnie oddziaływać na swoich "podopiecznych sługusów" skoro się na to godzą. Czyżby jakieś "chwyty intelektualne" , a może spotykasz się z każdym w świecie rzeczywistym i tak mu/ jej rozum przetrzepiesz, że idą za Tobą, lgną jak ćma do żarówy? Duch, klimat, co to jest dla Ciebie? Jakie towarzystwo taka impreza, jaki Wódz taka cała Bacówka. Nie było miłe, weszłaś tam przez nikogo nie zaproszona i zaczęłaś od ataku Podobnie to co napisałaś wczoraj na swoim temacie, poniżej cytat Gracja wariacja wczoraj Wilku, uważam, że nie musisz wiedzieć nic więcej co tutaj zamieściłam. Bo niby do czego jest to Tobie potrzebne? Do haremu nie wstąpię, wybacz. tez nie było miłe bo Ja chciałem tylko poznać twoje motywacje i ocenić czy będziesz prowadziła wartościowy temat w którym odbywają się ciekawe poważne dyskusje na temat seksualności człowieka których tak niewiele na ERO. czyli mówiąc w skrócie czy masz coś ciekawego do zaoferowania i czy warto uczestniczyć w Twoim temacie. Do mojego "haremu" nigdy Cie nie zapraszałem więc nie masz czego odmawiać. Bo żeby odmówić mężczyźnie to trzeba najpierw dostać od niego dostać jakąś propozycję a Ty ode Mnie nie dostałaś żadnej i gdybyś nie weszła pierwsza na Mój temat nawet nie wiedziałbym o Twoim istnieniu. Ja Tobą jako potencjalna kochanka nie jestem zainteresowany bo podobnie jak Ty nie szukam na ERO ani okazji do flirtu czy sexu netowego czy realnego. Jesli kiedyś to się zmieni i bęe szukał kochanki i padnie Na Ciebie to napewno powiem Ci o tym otwarcie nie owijajac w bawełnę i wtedy bedziesz e spokojnym sumieniem że wieszczemu odmawiasz odrzucić Moją propozycję. I na pewno nie zrobiłbym tego publicznie tylko na maila. Bo tak zachowują się Bieszczadzcy Górale do których mam zaszczy należeć. Te Twoje ataki na Mnie nie mają sensu ponieważ Ja okazuję Ci życzliwość z jednego powodu uważam że twórcy tematów na ERO zarówno tych służacych fajnej erotycznej zabawie której reguły śa dla wszystkich znane zeby nikt przypadkowo nie został zraniony a mieliśmy juz takie tutaj przypadki powinni sie trzymac razem i wzajemnie szanować i wspierać a nie atakować bez powodu bo chamskich trolli których musimy zwalczać jest już wystarczjąca ilość na ERO a na pomoc ze strony redakcji Kafe nie mamy co liczyć o czym przekonałem się na własnej skórze wiec możemy liczyc tylko wzajemnie na Siebie nawzajem. Pisałaś że kiedyś byłaś sama trollem więc teraz musisz jasno się określić czy jesteś wstanie zostawić za Sobą przeszłość i chcesz zostać twórcą wartosciowego tematu czy też nadal zamierzasz trollować bo te 2 rzeczy wwykluczją się nawzajem. Przyznam że nie do końca rozumiem: 1. Cele i zasady obowiązujące na Twoim temacie 2. Jakimi jego uczestnikami jesteś zainteresowana a jakimi nie 3. Jaki ma być charakter wypowiedzi na twoim temacie długie i poważne czy krótkie zabawne błyskotliwe zabawne nie aspirujace do bycia poważną dyskusją o seksualności kobiet i mężczyzn. I od razu wyjaśnie że tematy z takim charakterem tez są potrzebne na ERO ale jest ich już mnóstwo to czego brakuje to poważniejszych tematów. Liczyłem że Twój taki bedzie i dlatego odnisłem sie do Ciebie z sympatia pomimo Twojego począątkowego trollowania na Moim temacie. teraz rozumiem że to nawyki zprzeszłości. Ale jak mówiłem musisz podjąć jasną decyzję jesteś trollem czy twórczynią poważnego lub zabawnego tematu. Bo Ja więcej twojego trollowanie tolerować nie będę przynajmniej na Moim temacie na swoim rób Sobie co uważasz za stosowne byleś odnosiła się z szacunkiem do osób które darzę sympatią na ERO choć możesz się zNimi diametralnie niezgadzać. Bo net to taka sama przestrzeń publiczna jak każda inna i tu też obowiązuje zasada szacunku dla drugiego człowieka. Piszesz coś o swoich celach że chciałabyś siędowiedzieć dlaczego ludzie się tu dowartościowują przechwalając się swoimi mozliwościami erotycznymi oraz różnicam w sferach erogennych pomiedzy kobietami i męzczyznami. Więc powiedz nam szczerze poco Ci tapierwsza wiedza i po drugie czy te róznice w sferach erogennych i generalnie w sekksualności kobiet i mężczyzn to ma byc temat przewodni Twojego tematu. Bo jesli tak to wydaję się to interesujące i zapowiada ciekawy temat, musisz tylko zdecydować kogo na nim chcesz czy tylko kobiety czy również mężczyn w tym Mnie bo interesuję się tą tematyka i trochę tematyką o troche czytałem literatury naukowej choć Mnie najbardziej interesuje różnica w poziomach libido, różny sposób dochodzenia do prawdziwej miłości, różnice w sposobie jej wyrażania oraz roli więzi erotycznej w jej podtrzymywaniu. Jesli chcesz miec tuttaj mężczyzn to musisz być dużo bardziej precyzyjna i odsłonic troche swoje motywacje żebyśmy mogli poznać twórczynie bo to jej osobowśc decyduje w głownej mierze czy temat jest wartościowy. A żeby nie było że cos piszę o Tobie poza Twoimi plecami wklejam Ci mój wpis do Słodko Winnej dotycżacy moich watpliwości co do Twojej osoby i Twojego tematu wilk1946 dziś K. Słodko Winna Witajusmiech.gif Czy Ty jesteś Mi wstanie wyjaśnić jako kobieta jakie są: 1. Cele 2. Klimat i duch 3. Prawa i zasady Na nowym temacie na jakim wczoraj byliśmy Gracji Wariacji bo Ja jako mężczyzna kompletnie jej nie rozumiemusmiech.gif A zaciekawiła Mnie bo wczoraj weszła jako pierwsze na mój temat zaczęła krytykować prawa na nim obowiązujące więc podejrzałem na historii jej nicka że jest nowa i założyła własny temat. Wytłumaczyłem jej ze wiekszosc z tych zasad to efekt obrony przed chamskimi trollami i chec zrealizowania celow Bacowki. Zreszta z atakiem trollow zetknela sie od razu tego samego dniausmiech.gif Wszedłem na jej temat spodobało Mi się jak się przedstawiła i jasno zdefiniowało czego nie szuka wiec myślałem że będzie to temat na którym będą się toczyć ciekawe dyskusje. Wszedłem na jej temat i chwile przyglądałem się jej rozmowie i doszedłem do wniosku że jest to zupełnie niespójne z tym co napisała w prezentacji. Bo rozmowa była o niczym takie "ble ble ble" które toczy się na większości tematów na EROusmiech.gif Ja tego nie krytykuję to też jest potrzebne bo ludzie mają potrzebę bycia ze sobą i rozmowy o niczym żeby przez chwile miec poczucie że jednak przynaleza do jakiejs wspolnoty chocby w necie ktora sie lubi to naturalne zwlaszcza jak sie nie ma tego w realu. Zauważyłe tez ze jest wyraznie zadowolona z adoracji czy prob flirtu ze strony mezczyzn A napisała przecież we wstepie do swojego tematu ze Gracja wariacja wczoraj I jestem tutaj nowa Nie szukam kochanków, mężów, Nie szukam przyjaciółek, koleżanek Jestem dorosłą kobietą, mam chwilowo czasu pod dostatkiem, więc porozmawiajmy, kulturalnie z domieszką bezpruderyjności, cwaniactwa i chamstwa, ale z prawdą choćby miała być pogardą. Dobry wieczórusmiech.gif A przebieg je rozmowy wskazywał na dokładnie cos przeciwnego ze własnie szuka kolezanek na wieczorne pogaduch i kochanków ktorzy beda ja adorowac choc moze zalezy je tylko na adoracji w necie bo ma stalego faceta i nie zamierza go zdradzac w realu ale on jej nie daje takiej adoracji poczucia bycia kochana Naprawde jestem ciekawy jak Ty Ja odebrałas i czy podzielasz moje wnioski jako kobieta Nieodrodny Syn dalekiej dzikiej mroźnej północy która wykuwa ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo taka jest właśnie daleka dzika północ i za to Ją kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich Uważajcie na razie na słodko winną bo dała d**y na całej lini podszywając się pod Gracja Wariacja Jak macie ochotę przeczytajcie jaki list do niej napisałem w tej sprawie do niej na jej temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no prawdziwy elaborat z głęboką analizą. Pytanie tylko po co? Tu miał być swoisty misz-masz, powaga w humorystycznnej formie:) Wilk-mała prośba -więcej dystansu do samego siebie jeśli potrafisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Madelline Nie zgadzam się z Tobą:-) Zresztą to nie pierwsze jej projekt który mógł kogoś zranić już jedno serce złamała i to realnie więc wolałem od razu reagować bo jednego złamanego serca wystarczy, przeczytaj Mój wpis do Słodko Winnej na jej temacie to zrozumiesz o czym mówię Podszyła się i trollowała na Mnie na Moim temacie a to nie było w żaden sposób konieczne do założenia nowego tematu pod innym nickiem. Tutaj mimo że to ERO są realni ludzie których można głęboko zranić i nie piszę o Sobie. To jest taka sama przestrzeń publiczna jak każda inna z realnym ludźmi tylko za klawiaturą i ekranem monitora ale to nie zapewnia im bezpieczeństwa. Ten któremu swoim projektem złamała serce nie informując go na czas na maila jakie są zasady tej gry na co może liczyć w realu był twardzielem a teraz chodzi ze złamanym sercem i nie prędko się z tego podniesie. Ty jesteś kobietą więc tego nie rozumiesz ale klucz do serca mężczyzny czyli do wzbudzenia w nim prawdziwej miłości leży w jego "k*****e" czyli w jego seksualności i można otworzyć tym jego serce nie tylko w realu ale i przez neta zwłaszcza jak się ma taki talent jak Słodko Winna do udawanego lub nie sexu w necie który ma zaspokajać jej niespełnione w realu potrzeby. Można to robić ale mężczyzna z którym się to robi musi mieć kawa na ławę przed rozpoczęciem czegoś takiego wyłożone w prywatnym mailu zasady tej gry i na co na pewno nie może liczyć w realu tego wymaga odpowiedzialność za drugiego człowieka i jego uczucia. A tego Słodko Winna w odpowiednim momencie nie zrobiła i mogę to udowodnić na podstawie jej wpisów. I ona doskonale zdaje Sobie sprawę że dał d**y na całej lini w tym przypadku podobnie jak teraz. I nie chodzi teraz żeby Ja publicznie zlinczować tylko żeby się zastanowiła nad swoim postępowaniem i jego poważnymi konsekwencjami dla uczuć innych ludzi i możliwości ich poważnego zranienia. Żeby przeprosiła a jest za co bo nadużyła zaufania wielu ludzi i to takich jak Ja którzy Ja lubili i zawsze jak potrzebowała wspierali. Chodzi tez o to żeby nie robiła tego już w przyszłości bo ludzie nie są zabawkami w jej projektach. Jak chce eksperymentować to niech robi to na samej Sobie albo najlepiej niech weźmie się za pisanie erotycznych książek bo ma do tego talent i jeszcze kasa z tego będzie dla niej a realnych ludzi niech traktuje z szacunkiem i dbałością o to żeby nikogo nie zranić. Mężczyzna może być twardzielem w innych dziedzinach życia ale wobec kobiety w której jest zakochany jest bezbronny jak dziecko bo jej ufa i wszystkie wątpliwości tłumaczy na jej korzyść:-) Ale to nie jest powód żeby kobieta dla swoich egoistycznych potrzeb to wykorzystywała. Zresztą podobnie myślalbym o mężczyznach którzy by źle postępowali z zakochanymi nawet prze net w nich kobietami. Bo Ja jestem opiekunem prawdziwej miłości i złamanych serc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku masz wiadomość w bacówce. i prośba JESZCZE RAZ WSPOMNISZ, ŻE ZŁAMAŁAM KOMUŚ SERCE, NIE MAJĄC NA TO JASNYCH DOWODÓW to do ciężkiej cholery zamilcz, ale przestaniemy się szanować'! jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Med witaj, wybacz, że dopiero teraz odpisuję.Podyskutować i porozmawiać możemy, ależ oczywiście, ale zapraszam Cię na "osobiste przemyślenia" Odnośnie Wilka, mam nadzieję, że wie, że przegina. A jak tego nie wie- to znaczy, że jest z nim coś nie tak- Wilku, absolutnie Cię nie obrażam, Ale nie ucz mnie pokory i nie pisz, że ranię- skoro sam takowego przykładu nie dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaaa
Przeciez ta słodko winna jest tak tępą dzidą że mogłaby zafascynować tylko swojego wyimaginowanego stworzonego przez nia samą usera :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram blable :D Tępe k****iszcze które myśli ze kręci forum:( hrrrr thu jej w brzydki pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodko Winna Złamałaś serce Koke!!! I nie strasz Mnie bo Mnie tylko rozśmieszasz:-) Trzeba było o tym myśleć na 8 stronie a nie teraz strzelać focha na niesłusznie oskarżoną:-) Miałaś wiele okazji załatwić tą sprawę ze Mną na miała bez rozgłosu nawet dzisiaj jak do Mnie napisałaś a Ja Ci obiecałem ze do czasu zakończenia tej rozmowy na maila powstrzyma sie do publicznych wypowiedzi na ten temata a jak dasz słowo honoru że już zawsze przed sexem netowym poinformujesz na maila faceta o zasadach tej gry i na co na pewno nie może liczyć w realu to juz nigdy nie wypowiem się na ten temat publicznie. A teraz sama latasz po tematach jak szalona i paplasz o tym co Mnie tylko rozśmiesza w świetle Twoich publicznych deklaracji jak martwisz się o Koke żeby go nasza publiczna dyskusja nie zraniła. I żeby nie było nie porozumień nie ujawnia treści Twojego maila do Mnie tylko piszę co Ci zagwarantowałem w odpowiedzi na Twoją prośbę o rozmowę:-) Wiec napij się piwa ochłoń trochę i wróć do rozmowy na maila ze Mną w terminie jaki Ci powiedziałem że jest możliwy czyli jutro a Ja wstrzyma się wtedy od dalszych publicznych dyskusji na ten temat do czasu zakończenia tej rozmowy. Tak by się zachowała kobieta której zależy na szczęściu Koke i żeby się po tym wszystkim jakoś pozbierał:-) A teraz muszę już uciekać Czekam na maila od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellow
Ale że co? że koke, że upadł? że już się nie podniósł? Ale co za kobieta, tak go powaliła! Muszę się do niej na korki zapisać :) ja też tak chcę z facetami robić! Jaak już będę duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Zdecydowanie fajniejsze kobiety to te, które są otwarte i potrafią artykułować czego chcą. I żeby nie pogubić się w życiu, prowadzą notatnik. Choć to już fanaberia i jeszcze rzadkość.'' Fatum, napisz mi ksiazke, blagam cie. Wykupie caly naklad. Powoli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani:) a nie warto gdzieś wyjść, realizować swoje fantazje,marzenia, zainteresowania? a nie siedzieć całymi ,dniami ( niektórzy latami:( z du/pa przyklejaną do stołka i oczyma wlepionymi w ekran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodko winna Dziękuję za zaproszenie, możliwe że skorzystam gdy atmosfera tam troszeczkę się unormuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet dzisiaj jak do Mnie napisałaś a Ja Ci obiecałem ze do czasu zakończenia tej rozmowy na maila powstrzyma sie do publicznych wypowiedzi na ten temata a jak dasz słowo honoru że już zawsze przed sexem netowym poinformujesz na maila faceta o zasadach tej gry i na co na pewno nie może liczyć w realu to juz nigdy nie wypowiem się na ten temat publicznie" yyy, to jakieś wymuszanie obietnic? ultimatum? groźba? w imię czego, Wilku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taaaa:0 teraz wszyscy się tu zapraszają:) nie do klubu, knajpy ,kina czy teatru:) teraz się będzie mówić/ pisać wpadnij do mnie, czyli na kafe na mój temat. A potem nawet wymiana płynów fizjologicznych będzie nie do przyjęcia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to: "wróć do rozmowy na maila ze Mną w terminie jaki Ci powiedziałem że jest możliwy czyli jutro a Ja wstrzyma się wtedy od dalszych publicznych dyskusji na ten temat do czasu zakończenia tej rozmowy. Czekam na maila od Ciebie" nawet wyznaczanie terminów... co to, jakiś sąd nad SW się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to niepotrzebne rozdmuchiwanie spraw prywatnych na ogólnym forum. Mało tego to czyni to osoba trzecia a nie sami zainteresowani. Totalny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia wam życzę:) tylko nie mylicie ŻYCIA , życiem wirtualnym ,bo to nie to samo a niektórym wszystko już się pomyliło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej być nie mogło.Miałem nadzieje wejść po dłuższym niebycie lecz takiego humbusu już nie zniosę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadeIIine
Jestes nieostrożna nie daje siew nicku LNa czarno mozna Cie podrobić też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to w koncu z tobą jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniosłeś temat żeby go obrzygać?ty naprawdę jesteś nienormalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×