Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracja wariacja

Przywitać się chciałam i..

Polecane posty

Gość gość
jeszcze bardzie to miałkie niż rzygowiny Florka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodka daj sobie siana.Wiemy ze to ty.Strasznie to plytkie i slabeTy lubisz robic wokòl wlasnwj osobu szum.Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodka tez pisala na szczebiotaniu na swoim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie, jak zaczynacie się "cietrzewić"? Czy aby na pewno jestem slodko winna? A może jestem winna bez polotu i słodkości. Zastanawiajcie się, kim jest oto ta kobieta Słodko winna vs Gracja wariacja..A ja poobserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"autorka" jest płytka jak kałuża psich szczyn, ale ja mam inne pytanie - stary, ty na jakiejś mongolskiej maszynie do pisania te posty płodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szum w koło własnej osoby? Tutaj? Odnośnie "szumu" mogę zrobić go w życiu rzeczywistym, a tutaj, to mogę sobie popisać, robiąc aferę- w koło tego co zostało napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodka i Gracja to jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oranje ma po prostu wyłożone na to, kto kim jest a kim nie, faktem pozostaje jednak, że osobnik będący autorem tego tematu ma styl pisania i głębokość przemyśleń godne 40 letniej starej panny z Pierdziszewa Dolnego, która na życie zarabia stojąc za kasą w Żabce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi, ale zaczynam się bać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oranje ma po prostu wyłożone na to, kto kim jest a kim nie, faktem pozostaje jednak, że osobnik będący autorem tego tematu ma styl pisania i głębokość przemyśleń godne 40 letniej starej panny z Pierdziszewa Dolnego, która na życie zarabia stojąc za kasą w Żabce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oranje skoro masz wyłożone, to skąd ta nietolerancja ? :) To spore forum. Tematów można zakładać co niemiara. I nie trzeba wchodzić tam gdzie nam się nie podoba. Po cholerę się czepiacie kobiety ? Weszłam, poczytałam. Nie wrócę więcej, bo to nie moja bajka, ale czy to znaczy, że mam jej zaraz dopieprzać z partyzanta ? Ukryte braki proponuję kompensować w życiu realnym . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jesteś taki mądry, czy też mądra, to mi powiedz kim jestem jasnowidzu ;) 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie, słodka szybko się loguje, skoro piszą wraz z gracją w podobnych momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo na jednym koncie pisze z kompa, na drugim z telefonu. Nie takie numery cafe widziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P:P Uwązam,ze jak załozycielka tego tematu nie miałaby czegos na sumieniu to olałaby to co pisza i zajęła się życiem w realu a nie skakała po tematch i pisała tłumaczenia. Słodka tamten temat umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodko winna
Tak oczywiście, a teraz przeprowadzcie analizę mojego sumienia. Myślcie, kim jestem:) A ja mam polewkę z pomarańczowych wpisów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka już nie loguj sie jako Gracja proszę i pisz jako Slodko Winna. Przeca to żenada jest no! Widać ze to Ty jakby w mordę strzelił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że głupota prowokuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz cukierek karmelkowy potwierdził, ze jest Gracja wariacja wiec po sprawie moi mili;-) słodka pisz mimo wszystko bo dostarczasz nam niezdrowych ekscytacji a my lubimy sie tym karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
Prowokuje? Ale tylko tych, którzy nie mają krzty tolerancji i nie potrafią prowadzić dyskusji na poziomie z tzw . klasą. Obrażać to żadna sztuka, tu nie potrzeba żadnych umiejętności. Poraża za to prostota co niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×