Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracja wariacja

Przywitać się chciałam i..

Polecane posty

Etos kobiecości? Ale w jakim sensie? Jako idealnego wzorca? Po pierwsze ideałów nie ma bo dla każdego oznacza to co innego a po drugie jeśliby jakimś cudem takowy się znalazł to po jakimś czasie stałyby się nudny bo przewidywalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gracja wariacja , fatumseparatum Chcecie porozmawiać tylko we dwoje? Nie ma problemu:-) Już znikam:-) Napisz jak będziesz wolna jaki zakres tematów będzie tu poruszany? Czy ma być poważnie i na serio? Czy krótko błyskotliwie i erotycznie? Powodzenia sąsiadko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę tutaj spierać, czy też narzucać swoich racji, ale dlaczego z góry zakładane jest, że jak na ero, to szuka, uciechy cielesnej, czy też nie nie wiem jakie są jeszcze te uciechy..:) Ideały? są, naprawdę są, ale w bajkach, ot taki kopciuszek. Pracowita, piękna, biedna, dobra i uczynna tylko jedną parę butów miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja pisałem, że z jednej strony robisz to, z drugiej tamto, co mi się kupy nie trzyma. Ty mi, że Ci imputuje, kiedy ewidentnie pytam. Madchen Od kiedy etos to idealny wzorzec? "Jestem istotą nie do ogarnięcia" to wpisanie się w pewien etos kobiety - jak wyjaśniłem, dla mnie kobiety "nieogarniętej", a nie jak pisała gracja "nie do ogarnięcia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że zakres tematyczny będzie ewaluował w zależności od zainteresowanych rozmówców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatumseparatum Wszystko zależy od interpretacji. A co do "idealnego wzorca" to nie stwierdzałam faktu tylko zadałam pytanie poddając wątpliwość idealność a to pewna różnica jest gdybyś zechciał zauważyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osób uczestniczących jest trzy, odpowiednia ilość, lecz brak dodatkowego mężczyzny, aby można było mówić o równości między płciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gracja wariacja To na koniec:-) Jasno i bez niedomówień powiedz nam jaką Twoją potrzebę zaspokaja założenie tego tematu i bycie na ero której nie możesz zaspokoić teraz w realu??? Bo z jakiegoś powodu weszłaś na ERO i z jakiegoś powodu założyłaś własny temat??? Od razu dodam że nie jest to złośliwe i podchwytliwe pytanie:-) Tylko naprawdę jestem ciekawy i myślę że nie tylko Ja. Bo Twój wstęp nie daje na to odpowiedzi:-) Jako twórczyni tematu odsłoń się trochę przed nami. Oczywiście w takim zakresie który uznasz że nie narusza Twojej prywatności Chcemy Cię po prostu poznać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja rozkosznie się je rozwiązuje? To trzeba mieć za dużo wolnego czasu. Zdecydowanie fajniejsze kobiety to te, które są otwarte i potrafią artykułować czego chcą. I żeby nie pogubić się w życiu, prowadzą notatnik. Choć to już fanaberia i jeszcze rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, uważam, że nie musisz wiedzieć nic więcej co tutaj zamieściłam. Bo niby do czego jest to Tobie potrzebne? Do haremu nie wstąpię, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Wilk się nie załapie znowu. Drogi Wilku dlaczego Ty się nie uczysz na własnych błędach ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniej byłoby to tego współgrania dodać poczucie humoru i byłaby pełnia szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracjo. Wyskoczyłaś z grubej rury, a teraz grasz blondynkę ? Kolejny wartościowy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja Ponoć kobietom do twarzy jest z nieśmiałością, przynajmniej niektórym kobietom:) Zapewne się do nich zaliczasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upsss. Nie bierz do siebie. Palce mam zsynchronizowane z tą bardziej złośliwą półkulą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to zaczynamy. Nagroda- kto co chce napisze, czego chce w nagrodę.. RAZ Nazwa Naszej dyskusji tooo?? podawać, podawać..może My czy Oni?? Więc słucham zbieram głosy, uznaję wszystkie- nawet donosy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×