Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mamaAntosi
Moja Toska w 12 tygodniu ważyła 6410kg i 66cm. Do dziewczyny która bierze Limetic przepraszam ale nie pamiętam która czy po wybraniu całego opakowania robisz 7 dni przerwy na okres czy od razu zaczynasz nowe opakowanie tak jak jest napisane na ulotce? Ja dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
przy Limeticu nie robi sis przerw. od razu kolejne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawarka piąstki w buzi to nowa umiejętność ewentualnie masaż dla dziadek. Zdecydowanie za wcześnie na nowe smaki. Kapanie -my często bierzemy mala ze sobą do wanny. Jak dla mnie rewelacyjnie, bliskość ale tez i lekkość dzieki wyporowi wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Gość Beata- a zobacz kwiatek blooming bath, ma wlaściwości antybakteryjne:) Justynka- może Twoja Córcia dobrze by się poczuła w czymś takim? U nas nocka spokojna, jedna pobudka:) tak wiec jestem wyspana. Pogoda deszczowa, a ja nic nie muszę robić, wczoraj ugotowałam zupę na 2 dni, mojemu męzowi bardzo smakowała ( nie przepada za zupami) zawsze tylko drugie danie musze wymyślać a wczorajsza zupka gulaszowa mu podeszła:) A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
O kurczę nie widziałam tego wczesniej, wygląda ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Oo drogi ten blooming bath. U nas 40£ a w Pl? Dziewczyny proszę tutaj pisać jak któraś wysyła zaproszenia na fb inaczej nie będę przyjmowała prośby o dołączenia do grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Justyna pneumo i rota były ostatnio a teraz będzie też meningo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Beata
Drogiten kwiatek, ale fajny. Szkoda że nie wiedziałam wcześniej. Kupilabym na poczatku, teraz to chyba bez sensu. Bierzę któraś tabletki ovulan? Jak się po nich czujecie? Ja nie bardzo i chyba tez zaloze sobie wkładkę. Zastanawiamy się tylko czy hormonalną czy zwykłą. Którą doradzacie? Śliczna te nasze maluchy wszystkie. Nie mogę się na nie napatrzec na tym facebooku :D jesteśmy szczęściarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Gosc Beata- ja bralam ale po pierwszym opakowaniu zrezygnowalam. Bolal mnie brzuch ogolnie zle sie czulam, tydzien plamienie a w sumie okres tydzien przerwy i znow to samo. Tez bede wkladke zakladac tylko wlasnie ktora? Bo jesli chodzi o cene to spora roznica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Ja wkładałam spirale joydness, bolało mnie bardzo , ale podbno nierodki tak maja, bolało mnie w sumie jakiś miesiac tzn pobolewalo, troche plamilam, ale juz super nic nie czuje , miesiączki nie sa takie upierdliwe . Polecam , Płaciłam z założeniem 750zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Dziewczyny u mnie jest tak,że stoi łożeczko na łożeczku jest przewijak z jednej strony i wisi karuzela i moje dziecko przy przewiajniu patrzy w jedną strone (tam gdzie widzi karuzele) i ja zmieniam raz na jakiś czas strony,zeby ciągle tylko w jedną stronie nie było zwrócone lezac na przewijaku, raz na tydzien zmieniam połozenie. Położna mi zwróćiła na to uwagę na początku wiec jesli tak macie to polecam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
169 zł kosztuje ten kwiatek w jednym sklepie:) pozniej może służyc dla starszego dziecka ,gdy bedzie się kąpało w dużej wannie:) bo tak jest od 0-6mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U nas dzisiaj zajety dzien- Hanusia potrzebowała ciągłej uwagi, ledwo się z obiadem wyrobiłam- robiłam kluski śląskie i Hanusia kciukiem dziurki- tatus się zachwycał jakie dobre od córci hehe ;) Ja biorę mini pigułkę, nie robi się po niej przerwy tylko od razu nowe opakowanie, ale czuje się pi niej beznadziejnie:( zmieniam na pewno na następnej wizycie- juz nie karmię to mogę wziąć inne tabsy lub ewentualnie spirale- jeszcze mysle:) Ja jestem taka raczej przepisowa, wiec skoro po 4.mies można zaczynać sloiczki to poczekam jeszcze trochę- dzisiaj skończyła 15 tyg moja krolewna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra my na początku jakoś zaniedbalismy i na kontroli chyba 3-4 tydz lekarz zauważył ze jest asymetria główki. I od tego czasu ciągle jej przekladalismy główkę i tez wszelkie rozrywki - zabawki itd na ta druga stronę. Teraz juz się prawie wyrównało, ale jeszcze nie 100 %. Trzeba dalej pracować nad tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Dobry wieczór, Dziewczyny, jeśli chodzi o spirale, ja wybralam hormonalna, bo skraca okres, zwykla go wydluza- co to to nie! Zaplacilam 750 zl z założeniem, polecam jak najbardziej. Co do kąpieli - my tez zwyczajnie na rece, gabki to siedlisko bakterii, zreszta jak na tym dobrze plecki i kark umyc? Co do pokarmow, ja tez bylam baaardzo przepisowa i okazało się, ze glodze dziecko, więc teraz ufam tylko swojej intuicji. Moj Synek drugi wieczór z rzędu dostal mleko z kleikiem, ale u nas bylo tak, ze zamiast 150 ml wypijal 240, więc stwierdziłam, ze na noc bede mu zagęszczac, tymbardziej, ze zaczal się budzic w nocy 2 razy na jedzenie, a juz przesypial cala noc. Ja szczepilam szczepionkami na nfz i pneumo. W tym tygodniu kolejne dawki. U nas w rodzinie jest mnóstwo dzieci i wolalam zaszczepić na pneumokoki. W nd wyprawiamy imieniny Synkowi :-). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
Podlamalam sie troche :( dzisiaj sie okazalo ze moja babcia ma polpasiec a Lena codziennie ma z nia kontakt. Polpasiec jest wywolywany przez ten sam wirus który wywołuje ospę wietrzna. I polpascem nie mozna sie zarazić ale mozna przez kontakt z osoba chora zarazić sie właśnie ospa czyli moja Lena majac kontakt z moja babcia chora na polpasiec może dostac ospę :( czytalam ze ponoć u takich maluszkow ma lekki przebieg zwłaszcza ze karmie piersią. Ale martwi mnie szczepienie bo we wtorek mieliśmy iść szczepić druga dawka 6w1 i pneumokoki a teraz nie wiem czy szczepić czy lepiej odczekać czy nie zachoruje na ospę bo objawy pojawiają sie 2 tyg po zarazeniu wiec nawet jezeli sie zarazila to objawy będzie miec dopiero za 2 tygodnie. No i co ja mam zrobić z tym szczepieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeg88
Hej. Mialam sie odezwac...pisalam z Wami pare dni temu. Robilam w srode bete, mialam 2,5 przy normie 2. Dzis mialam 2,1 na norme 2.. Wiec nici....mialam nadzieje, ze wzrosla od srody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
ja bym odłożyła szczepienie jesli jest taka możliwość.. lepiej nie ryzykowac a jak jednak sie zarazila i dolozysz szczepienie to moze jiz tal latwo nie przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_117
Justyna 1989 nie szczep jej w żadnym wypadku .Odczekaj te 2 tyg. To może być niebezpieczne. A jak teraz złapie Pepe to dobrze. Będziesz mieć z głowy bo takie maluchy lekko przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli karmisz piersia i chorowalas na ospe masz przeciwciala, ktore dajesz dziecku wraz z mlekiem, nawet jak sie zarazi przejdzie to lagodnie dzieki twoim przeciwcialom wiec glowa do gory :) dlatego miedzy innymi warto karmic piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
Tak gościu karmie piersią i ja przechodziłam ospę wiec mam nadzieje ze będzie ok ale ze szczepieniami sie wstrzymam na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
Widzę ze nikt tu juz nie pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja też bym nie szczepila...może być niebezpieczne dla dziecka, lepiej odczekać. Ja w ciągu dnia w weekendy mam w końcu męża przy sobie więc z reguły nie mam czasu pisać; dopiero wieczorkiem. Ale fakt fb na pewno trochę ma przewagi nad forum teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz Katalpa jak synuś po tym zagęszczanym mleczku? Wszystko ok? Przesypia nocki? Nie ma zaparć?:) Moj instynkt tez mi podpowiada żeby niedługo zacząć rozszerzanie diety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAntosi
A ja martwię się o moją córcie przeważnie robi kupę co drugi dzień a dzisiaj zrobiła trzy razy w przeciągu dwóch godzin a ten trzeci raz to z takim śluzem mam tylko nadzieje że to nie jest żadna jelitowka bo była szczepiona na rota zobaczę jutro czy się załatwi jeżeli sytuacja się powtórzy to pójdę do lekarza mam nadzieje że nie złapała żadnego wirusa bo 26 mamy chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
MamaAntosi ja bym nie panikowała, jeżeli dzidzia nie wymiotuje a kupki nie sa jak woda. Podajesz moze jakiś probiotyk? U nas na kupki ze śluzem pomógł dicoflor, bole brzuszka i inne jelitowe dolegliwości odeszły w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
mamaAntosi-miałam dokładnie taką samą sytuacje:) robił co 2 dni, a raz się tak ze tak powiem "rozesrał":) od tej pory wypróznia się codziennie. Nie martw się na zapas, obserwuj kupki Justyna-też bym się wstrzymała, a ile już Twoja corcia przebywała z Twoją babcia? Ja przeważnie w weekend też jestem zajęta, bo jak jest mąz to zawsze coś sie porobi, wczoraj byliśmy na spacerku nam morzem. U mojego Leosia rytm dobowy wraca do normy i budzi się raz w nocy w dzień chodzi spac ok 11 do 13-14 wiec jest ok Odnośnie żywienia to rozmawiałam wczoraj z "doświadczoną" znajomą i tak: jesli dzidziuś jest karmiony piersią to dopiero po 6 mies wprowadzac jedzonko. Zaczynać od warzyw najlepiej marcheweczka, ziemiaczek po łyżeczce. Wrzucac warzywa do wrzątku, wtedy nie utracą cenych własciwosci. Po jakimś czasie dodawac łyzeczkę masełka do tych warzyw wtedy będą lepiej przyswajalne. Za jakiś czas mozna wprowadzić zółtko. Z warzyw bezpieczne są tez cukinia i dynia. na początku dziecko może dostać zaparć bo nieprzyzwyczajony układ pokarmowy to w słoiczku gerber są takie sliwki suszone idelane na zaparcia. Kaszke wprowadzać jak będzie dziecko mniej przy cycku chciało być. A i jak popróbuje trochę tych warzyw to delikatnie dać jabuszko, pozniej bananka. i po tym za jakiś czas troszkę mieska. Ale tak jak mowiła spokojnie zaczynać od malej łyzeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Bawarka, wszystko ok, daje mu kleik na noc, dzis noc przespana, kupki takie jak były, a zajada ten kleik, az uszy mu się trzesa :-) Odezwę się wieczorem, jak znajdę chwilę. Pozdrawiam Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAntosi
Nie daję żadnych probiotyków ale dzisiaj jest dobrze nie zrobiła jeszcze kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×