Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Anett304
Ja tez jestem tego samego zdania co Mania, nie powinni widzieć nic. Mogę zmienić ta grupę na tajna jeśli chcecie, wtedy na pewno nikt nie będzie widział nawet kto należy do grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
A może wysłać któraś z Was link do naszej grupy Aniolkowej na pocztę? Bo ja na komórce nie mogę tego zrobić, może miałaby ochotę się dołączyć do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
No ja myśle ze tego nie widać na fb tego co ja pisze w naszej grupie. Widze ze juz jest 7 członków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
Dziewczyny a bankowala któraś z Was krew pepowinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
Cześć dziewczyny :) pol dnia mnie nie było a tu tyle wpisów! :) dodałam prośbe o dołaczenie do grupy - super pomysl :) Aliszonn mieszkam w wwa ale bliżej miasta na W :D wiec koniecznie jakim meeting musimy urządzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Justyna Tulipka chyba zamrozila krew pepowinowa a Ty? dolacz do grupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie wiadomo gdzie wchodzic, na kafe, fb czy poczte :-) Powiedzcie mi czy macie jakies sposoby na wypadajace wlosy po ciazy? Jak mi w takim tempie beda wypadac to za niedlugo bede lysa. A i czy macie zamiar robic jakies przetwory do sloiczkow na zime dla maluszkow? Jesli tak to podrzuccie jakies pomysly :-) ja narazie mam zamiar robic przeciery i soczki jablkowe. Na zime beda w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Maaaaniaaa, mialam zadac to samo pytanie, tak mi wlosy leca ze jak spinam gumka to czuje jakbym polowy nie miala:(. Nie wiem co poradzic na to.Wlosy po mnie sa wszedzie, po kazdej kapieli jak rozczesuje wlosy to mam cala szczotke klebow. Po 1 ciazy mialam podobnie, Ty karmisz piersia? Przy kp tak ponoc jest wina jest jakis hormon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkowa Mama
Ja czytałam gdzies ze podczas ciąży najprościej mówiąc cebulki sie zawiazuja i włosy podczas ciąży są mocne i nie wypadają te które są w normie wypadania. A pociazy wszystko wraca do normalnego stanu i te włosy dopiero mogą wypaść. Normalnie każdego dnia ileś tam wypada. Mi np na samym początku jak jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży bardzo oslably i paznokcie i włosy. A w ciąży byly w dobrym stanie. Teraz czyli 3mce po porodzie zaczely wypadać. Na szczęście mie dawno skrocilam bo miałam troche dłuższe niż Aliszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_117
No więc jak już pisałam wcześniej chce do was dołączyć jeśli można. Urodziłam Milenke naturalnie 15.06. Poród wspominam nie najgorzej. Od odejścia wód do porodu trwało ok 5 godz Ale skorcze trwały ok 3 godz. To moje drogie dziecko. Mam już 4letniego syna Mateusza. Mam 26 lat. Mieszkam koło Krakowa. Córkę karmię piersią. Jest mega grzeczna. W nocy śpi. W dzień też śpi bardzo długo. Maksymalnie godzinę wytrzymuje bez snu. Aż czasem się zastanawiam czy to normalne. Bo wy piszecie że wasze dzieci w dzień śpią 2 lub 3 razy. Czy mogę podeslac zdjęcia na pocztę i obejrzeć wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAntosi
Dziękuję za przyjęcie do grupy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
Witaj Magdalena :) Nie, ja nie bankowalam krwi pepowinowej, u mnie w małym mieście jeszcze jest to malo popularne. Co do wypadania włosów to racja jest to ze teraz wypadaja te włosy które powinny byly wypaść w ciąży a ze względu na hormony nie wypadly tylko ze to taki szok bo nagle tyle ich leci. Mi co prawda jeszcze nie wypadają ale to pewnie kwestia czasu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Ojej mi też wypadają strasznie :( w grudniu ścinam się na chłopaka wiec mi nie zależy na nich a wiem, że pewnie wszystko wróci do normy ;) dziewczyny mam prośbę, piszcie tutaj, że wyslalyscie zaproszenie do grupy, nie chce dodać kogoś, kto nie powinien tam być, mam nadzieję, że rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra z tymi włosami. W przyszlym tygodniu ide do fryzjera to zetne troche, wtedy będę miec wrażenie ze mniej ich wypada :-) A ja dalej mam prośbę zeby sie chociaz pod jednym postem na fb podpisac nickiem z kafe. Tak dla rozeznania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermar
Hej dziewczyny dawno mnie nie było ale teraz wchodzę i widzę jakaś grupa jest na fb :) bardzo proszę podajcie nazwę to wyślę zaproszenie bo chcę nadrobic kontakt z Wami:) ja juz 3 tyg temu przeszłam na mm i teraz właśnie karmiłam Sandre i wiecie co chyba nauczyłam ją usypiac na rękach a u Was jak to z tym jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_117
Ja też właśnie karmię. U nas na szczęście mała zasypia samą w łóżeczku. Tylko smoczek musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania tak dzięki za info. Odeśle któraś haslo? Ja za dnia tez chyba rozpuscilam dziecia i najlepiej to i by spala nawet ma rękach. Chyba podejmę druga próbę z chustą...Anett na jednej z grup gdzie jestem zawsze oprócz wyrażenia chęci zapisania się przechodzi się też krótką rozmowę w celu weryfikacji. Wolność Internetu sprawia że dużo jest niestety tzw trolli a po co ktoś nie powołany ma rozwalać grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) My właśnie po nocnym karmieniu:) Hanusia ochrzczona, imprezka się super udala, malutka była bardzo grzeczna:) Tylko ze gdzieś tam dziecko też jak widzi i czuje taka napięta atmosferę to na swój sposób to przeżywa, wiec moja malo jadła i kupki zrobić nie mogła:( ale zaraz po imprezce, już w domku zaczęła nadrabiać i ślicznie zasnęła. Mi włosy jeszcze nie zaczęły wypadać i mam nadzieje ze nie zaczną. Paznokcie wzmocniłam lakierem hybrydowym, bo się właśnie juz zaczynały łamać. Aska, Anette: ja jestem z Dolnego Śląska tez między Wrocławiem a Walbrzychem:) aktualnie tez nie w PL, ale jak odwiedzam rodzinne strony to jestem:) Ja też przejrzałam Wasze dzieciaczki na mailu- słodziutkie i śliczne wszystkie:) w ogóle od kiedy zostałam mamą to wszystkie maluszki mi się podobaja:) Ja z fejsa odpadam, bo nie mam po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Ja tez mam problem z wlosami sa wszedzie tak mi wypadaja, znow musze wybrac sie do fryzjera by je sciac troszke... Moj to w lozeczku sporadycznie zasnie najlepiej w lozku przy cycu lub w lezaczku i dopiero go przekladam tak go nauczyl maz co mnie cholernie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny. Podczytuje Was prawie od początku i widzę, że nie jestem jedyną Waszą fanką :) urodziłam 8 czerwca przez cc. Mam syna Kajtka (waga urodzeniową 4190, a teraz 9 kilo więc konkretny facet) i mam pierwszy problem - od kilku dni mały bardzo marudzi, jest płaczliwy, ciągle trzeba go przytulac a i tak to czasem nie pomaga. Wkłada piątki do buzi, pociera dziąsła i myślę, że to mogą go boleć. To normalne u dziecka 3-miesięcznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Hej wysłałam zaproszenie do grupy jestem mała mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu zupełnie normalne bo nabył nowa umiejętność poznawania świata oralnie. Po piąstkach będą do buzi wkładane stópki u wszelkie zabawki. Jest to tez czas.kiedy w dziaskach wodach ruch tzn zabki zaczynają byc.widoczne w dobrym świetle a czasem zaczynają wychodzić pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc w dziaslach widać ruch... Tatuś ponad godzinę temu wziął Hanie na spacer żebym mogla odespać troszkę ranne pobudki i nocne karmienia. A mi glowa pracuje i nie daje rady przyznać mimo zmęczenia. I szczerze mówiąc dziwnie mi jak za dlugo taka cisza w domu jest... A wy w jaki sposób sie regenerujecie? Skąd czerpiecie sily na opiekę, prowadzenie domu, gotowanie? Ułatwiacie sobie jakos życie codzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAntosi
Gość ja też urodziłam 8 czerwca przez cc ale córeczkę i wszystko ładuje do buzi aż się krztusi a ślina leci potokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
Gościu też chciałam żeby synek sie nazywał Kajtek :D też mysle ze to po prostu etap rozwoju to wkładanie do buzi wiec tylko trzeba dbać zeby te raczki czyste były. Haneczkowa ja to odpukać na razie jestem mega wypoczeta przy Jaśku ale ja mam tylko 1 dziecko wiec wiadomo jak sie ma wiecej to już inna bajka. tak sobie ostatnio myślałąm ze to jest ostatni moment kiedy jeszcze mam czas na wszystko bo np Jasiek sie budzi w nocy na karminie 3 razy a ostatnio jeszcze dorzuca gratisa o 22 :D ale z drugiej strony raz na jakis czas jak chce sie wyspac to lezymy nawet do 10 w łóżku.. wtedy wychodzi z 6 karmien :p ale odespac sie da. a pozatym nauczylam sie chodzic spac biegiem jak tylko J zaśnie. i na razie to jezcze go wloze do leżaczka albo wlasnie ze sobą do łóżka i jest ok a jak zacznie chodzic! to bedzie 5 rano pobudka i cały dzien biegania za bobasem :)wtedy to pewnie bede miec bałagan w domu i szlafrok jako strój wyjściowy :p ale pożyjemy zobaczymy może nie bedzie tak źle. na razie za kilka dni czeka mnie wyjazd do rodziny meza......massssakra myslenie o tym mnie wykancza! nie pozwole nikomu nośić Jaska wiec czuje ze wyjde na przewrażliwiona miastowa ksiezniczke. trudno dziecko to nie lalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Beata
O mama Antosi, a jesteś na facebooku? Jestem ciekawa jak wyglada Antosia. Moj oprócz brania do buzi to bardzo płacze, stęka i malo spi. Zastanawiam sie kiedy to mu przejdzie bo jest baaardzo męczący. Dodałyscie mnie do Waszej grupy (wiem, że się wcześniej nie ujawniałam i mam nadzieje, że mnie nie wyrzucicie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Cześć, my dzisiaj wracamy do domu z urlopu Ja się cieszę, mąż jest smutny, no ale on jutro idzie do pracy, a ja na zakupy :-D VERUSIAA, czemu nie pozwalasz nikomu brać dziecka na rece? Ja wręcz sama daje Mlodego, żeby trochę odpocząć i zeby On się jakby przyzwyczajal i potem nie bał obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAntosi
Gość Beata tak jestem na fb i wczoraj dodałam zdjęcie Antosi i chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×