Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Binaural

mam 22 lata. 30latka wrobiła mnie w dziecko

Polecane posty

Gość gość
moze sprawdza cie, czy chcesz z nia byc i jak zareagujesz na jej slowa o ciazy. jesli lykniesz to, to potem ci powie, że teraz skoro jest w ciąży, to teraz i tak mozecie kochac sie bez zabezpieczen (bo i tak jest w ciazy), a okaze sie, że dopiero wtedy ją zapłodnisz. kup test ciażowy, to tylko 12 pln i sprawdz ją na poczatek, no albo do ginekologa z nią, bo i tak musi tam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binaural
a niby dlaczego jestem dzieciak? Sam się utrzymuje. Zreszta niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na przyszłość. nawet gdyby łykała tabletki to nie zawsze są skuteczne. Wystarczy trochę popić, zachorować lub brać antybiotyki i działanie tabletek się osłabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale brednie piszesz i wmawiasz chlopakowi bzdury. Tabletki daja 100% gwarancje, pod warunkiem ze sa brane regularnie. powie ci to kazdy ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury piszecie co poniektórzy. Po co kobiecie małżeństwo z młodym gołodupcem? Piszcie jakby to był szczyt marzeń kobiety wyjść za mąż. Ona po prostu chciała dzieciaka i tyle. Gdyby nie tobie autorze zrobiłaby to komuś innemu. A 22-latek prędzej zgłupieje i uwierzy niż rówieśnik czy 30+. Nie chodzi o kasę czy alimenty, bo jak napisałeś ona jest inżynierem więc pewnie zarabia sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dzieciak? Juz wyjasniam. Mam do czynienia z facetami w Twoim wieku i ja jako trzydziestolatka nie znajduje z nimi wspolnego jezyka. Imprezy panienki gry komputerowe samochody motory. Wiem, nie powinnam wszystkich wrzucac do jednego wora bo moze sa w Twoim wieku faceci ktorzy psychicznie odpowiadaja trzydziestkom. Mowie za siebie. 22 lata facet to dzieciak. Mentalnie. Dlatego dziwie sie Twojej przyjaciółce ze chciala zajść w ciaze z gościem 22 letnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała ładnego śniadgo dziecka, potraktowała Cie jak in vitro. Gdyby nie ty, przelecialaby jakiegos araba albo hiszpana. Naprawde musisz byc dzieciuchem, jesli myslisz sie ze ona chce za ciebie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhahahahahahah jakis ty glupi autorze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32 lata i chętnie przer***ałabym jakiegoś fajnego 20latka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś http://polki.pl/seks_antykoncepcja_artykul,10033670.html nie chcę mi się szukać artykułów, masz pierwszy lepszy. Nawet na ulotce moich tabletek jest wpis o antybiotykach, więc nie zmyślam. A co do alkoholu, to fakt, przesadziłam, wiem że ma wpływ na wchłanianie estrogenu ale faktycznie nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziela 22 latka, bo 30 latek nie lyknąlby takiej sciemy. Glupi dzieciak jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah nie wrobila cie w dziecko przyglupie, bo ona wcale nie chce byc z takim mlodym siuskiem. Po prostu chciala dziecka, to znalazla jelenia, zbalamucila cie i sobie zrobia:D hahah wiec nie dopowiadaj sobie siuśku historii, ze cie "wrobila" bo to smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś he he he jebłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz tu problem, koleś? zrobiłeś dziecko wbrew swojej woli, ona nie chce od ciebie kasy ani niczego własciwie, niech podpisze c***apiery, że zrzeka się wszelkich roszczeń w stosunku do ciebie i gra gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość może ma taki problem, że to jego dziecko? Dziecko to nie rzecz, której łatwo się pozbyć i wymazać z pamięci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie przyszło mi do głowy, ze to zwykła oszustka i manipulatorka" jesteś nierozgarnięty skoro ona mówiła, że chce dzieci, a ty to zlekceważyłeś teraz piwo się nawarzyło trzeba je wypić, ale jedyne co musisz to płacić alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej ta baba nawarzyła piwa. Okazała się oszustką, bo wkręcała chłopakowi że się zabezpiecza, a wrzeczywistości knuła intrygę. Pozatym decyzja o posiadaniu dzieca, powinna byc wspolna, a nie podejmowana przez podstarzałą egoistke, która rozpieprza młodemu chłopakowi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważałeś, jak robiłeś, to teraz rób, jak uważasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah w koncu jakas kobitka pokazla facetowi kto tu rzadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wykorzystała Cię babka i nic nie zrobisz. Faktycznie zastanów się i zrób test na ojcostwo jak się maleństwo urodzi. na to masz pół roku, potem padaka jak zgłosi cię na tatusia a ty nic nie zrobisz. Będziesz ojcem nawet jak nie będziesz rozumiesz? A na przyszłość prezerwatywy czy ci się to podoba, czy nie. I nie wierz, że tabletkę wzięła, chyba że sam jej będziesz podawał cały czas do pyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wierz, że tabletkę wzięła, chyba że sam jej będziesz podawał cały czas do pyska. hhehehe najlepsza rada ze wszystkich postow na topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieźle poszalałeś gratulacje głupoty, dlatego ja w takim wieku nie uprawiałem seksu nawet jak miałem okazję bo zawsze może się zdarzyć wpadka a nie chciałem dzieci wtedy i problemów, teraz mam 30 więc inna sprawa spotykam się z kimś jak by była wpadka to by mi nie przeszkadzało, może nawet bym się cieszył. Dziwię się tej kobiecie że nie wzięła sobie równolatka wielu w takim wieku chce dzieci inaczej się wtedy myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety prawo (nie tylko polskie, tak jest i w inych krajach EU) broni zawsze kobiete w ciazy i dziecko. Niby slusznie, ale jezeli oszustka swiadomie doprowadza do ciazy wbrew zyczeniu i pewnym ustaleniom pary to powina ponosic pelna odpowiedzialnosc rowniez i finansowa za swoje postepowanie. Jezeli facet od poczatku jasno nie obiecywal niczego, nie chcial dzieci, chcial tylko po.......... i ona dobrowolnie sie na to godzila, udawala ze akceptuje te umowe, to odpowiedzialnosc tego faceta jest zerowa. Nie mozna manewrowac inna osoba bez jez zgody do osiagniecia swoich celow. Biedne tylko to dziecko - samo sie na swiat nie prosilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Niestety prawo (nie tylko polskie, tak jest i w inych krajach EU) broni zawsze kobiete w ciazy i dziecko. Niby slusznie, ale jezeli oszustka swiadomie doprowadza do ciazy wbrew zyczeniu i pewnym ustaleniom pary to powina ponosic pelna odpowiedzialnosc rowniez i finansowa za swoje postepowanie. Jezeli facet od poczatku jasno nie obiecywal niczego, nie chcial dzieci, chcial tylko po.......... i ona dobrowolnie sie na to godzila, udawala ze akceptuje te umowe, to odpowiedzialnosc tego faceta jest zerowa. Nie mozna manewrowac inna osoba bez jez zgody do osiagniecia swoich celow. Biedne tylko to dziecko - samo sie na swiat nie prosilo. " Owszem racja to oszustka... ale zawsze się trzeba liczyć z tym że uprawiając seks może zdarzyć się ciąża, moja kuzynka brała pigułki regularnie, pamiętała i jakimś cudem zaszła w ciąże po około roku brania pigułek, było to dawno temu około 10 lat ale wciąż pamiętam, byłem z kobietą w luźnym związku i to ona zawsze pilnowała prezerwatyw nie było mowy żeby bez, jednak jak bym z nią wpadł to bym jej nie zostawił tylko związał się na stałe, zresztą ja ją lubiłem a decyzja o luźnym związku wyszła od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to klops Autorze. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła najpierw test ciążowy, jeśli potwierdzi się że jesteś ojcem, to cóż pozostanie płacenie Ci przez najbliższe 20 lat alimentów. Poza tym nie załamuj się, bo dzieci są słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a bym na Twoim miejscu zrobiła najpierw test ciążowy, jeśli potwierdzi się że jesteś ojcem, " ahahha co ty k***a p********z ?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faktycznie zastanów się i zrób test na ojcostwo jak się maleństwo urodzi. na to masz pół roku, potem padaka jak zgłosi cię na tatusia a ty nic nie zrobisz. Będziesz ojcem nawet jak nie będziesz rozumiesz?" Chwila chwila... to ja jak urodzę dziecko to będę mogła podać za ojca bogatego sąsiada? On o niczym nie będzie wiedział, a po pół roku już nic nie będzie mógł zrobić. No fajnie, po roku będę mogła wystąpić o duże alimenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila chwila... to ja jak urodzę dziecko to będę mogła podać za ojca bogatego sąsiada? On o niczym nie będzie wiedział, a po pół roku już nic nie będzie mógł zrobić. No fajnie, po roku będę mogła wystąpić o duże alimenty super pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ty chcesz -sam sie wrobiles-mowila ze chce dziecka , ty dalej myslales o przyjemnosci bez gumki.Dziewczyna chyba nie jest prostytutka -bo tylko u takiej dostaniesz gwarancje,kazda inna ma prawo zajsc,ale na pewno nie bedzie szkodzila swojemu zdrowiu zeby uchronic ciebie od niechcianego ojcostwa.Takie bezkarne przyjemnosci to tylko u zawodowych zapamietaj sobie. Mi sie wydaje ze ona nikogo nie wrabia -przeciez plemniki same jej do cipki nie weszly.Ty ja wrobiles a jej to pasuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×