Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blebleblum

Zakochałam się w Arabie

Polecane posty

Gość blebleblum
gość dziś Juz sie przekonałam ! Mieszkałam tam ponad 2 miesiące w Libanie. Acha i to nie Arab, tylko Fenicjanin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladnij sobie "darling aj lowju"wlasnie w takiej formie napisane.zobaczysz,co arabowie mysla o wszystkich europejkach i jaki jest ich cel w poznawaniu.Tam u siebie sa za biedni na zone arabke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość 2015.01.27 ale to jest program o Egipcie, a ja byłam w Libanie :) Poza tym Egipcjanie są obleśni wyglądają jak cyganie, nie to co mój Libanczyk mmhmmmm:) Ps. Mam nadziję, ze Hezbollah skopię d**e Żydom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
libanczyk,egipcjanin,jaka to roznica?Twoj moze troche przystojniejszy,egipcjanie tez maja urode i czar,stad tak latwo sie zakochujemy.Nie mowie,ze wszyscy sa jednakowi,ale naprawde 90proc to oszolomy.Tutaj w PL allah nie widzi,slub dla nich tzw kontrakt, tez nic nie znaczy.Oni wszyscy z poczatku sa tak inni,niesamowici.Potem ubierzesz czador i zapomnij o europejskim stylu,bo dla nich baba ma rodzic dzieciaki,siedziec w chalupie i cicho byc,oni moga sie lajdaczyc,miec 5zon,i wracac do domu w nocy,albo w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość dziś Ha ha haha o czym Ty gadasz kobieto? Ja mieszkałam ponad 2 miesiące w Libanie - to jak najbardziej europejski i świecki kraj. Kobiety chodzą normalnie ubrane - dużo ładniej niż w Polsce. Normalnie sa tam bary, cluby, dyskoteki, itd. W Bejrucie to już w ogóle ciężko spotkać kobietę z zasłoniętymi włosami. Piłam alkohol, tańczyłam z Libankami, świetnie się bawiłam, mialam tez kontakt z polską Polonią tam. W ogóle porównywać Liban do Egiptu to śmiech na sali :D Liban nie jest krajem muzułmańskim, ich ostatni prezydent to chrrześcijanin - maronita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chwal dnia przed zachodem hahaha,mieszkasz od 2mcy i juz wielce znawczyni?Pozyjemy,zobaczymy,niejedna pewna byla taka,wysmiewala,potem ogon podkulila jak jej maz z dnia na dzien stal sie innym czlowiekiem,oni nigdy wierni nie sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość dziś Nie mieszkam, tylko mieszkałam ponad 2 miesiące:) Tak pojechałam do niego do kraju i żyje. Ba nawet siedzialam na fotelu, z którego przemawia szef libańskiego Hezbollahu i żyję :) nikt mnie o głowę nie skrócił:D. A miałam kontakt z polską Polonią w Libanie - i mają taki sam pogląd na Liban jak ja. Poza tym nie planuje ślubu, i wiązania się na stałe - co będzie w przyszłosci to zoabczymy. Na razie potraktowałam ten wyjazd jako przygodę i nie żałuje. Było super - byliśmy w górach, jeździliśmy na nartach , a później szliśmy na plaże. Tekie rewelacje tylko w Libanie :) I powtarzam - Liban krajem muzułmańskim nie jest, to społeczeństwo mieszane - 50% chrześcijanie, 50% muzułmanie róznych odłamów. Liban jest świecki, ładni ludzie i w ogóle :) Mam tylko nadzieję, że ten piękny kraj nie zostanie zniszczony przez Żydów, którzy już szukają pretekstu, do zagrabienia kolejnych ziem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko na nich nie spogladac,bo sa nieziemsko przystojni.Ludzie jak inni,mialas lub masz szczescie,ze byc moze to zeuropejzowany libanczyk,zreszta z rodziny mieszanej,wiec sila rzeczy.Ja sie balam,kiedys mialam kontakt z libanczykiem,bozszzzze jaki on byl przystojny,po prostu od samego patrzenia mialam zboczone mysli,calowal jak zaden inny ehhhh,zostawilam go,bo sie zwyczajnie balam,wiesz czlowiek sie nasluchal,naczytal.wspominam go do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość dziś Ale Liban w ogóle jest krajem europejskim, tylko sunnici są bardziej ortodoksyjni (naszczescie to duza mniejszosc w Libanie - zero alko, modlitwy przez 2h dziennie, ramadan, ipt. - przynajmniej teoretycznie). Z muzułmankami szyitkami natomiast piłam w barach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie wydaje ,ze to spora roznica,jechac na wakacje,a tam zyc.To,ze sa takim niby krajem europejskim,nie swiadczy,ze nie maja swoje zakorzenione tradycje,sposob myslenia wrogi do narodow im nie przytakujacym.Moja znajoma 4razy tam byla na zaproszenie,byla taka szczsliwa,ze jej facet"europejski libanczyk"jest taki normalny,do czasu,kiedy go nie poslubila i wyjechala tam zyc.Z nowoczesnego faceta wylazk kontrowersyjny,zawziety wrog wszystliemu i wszystkim,ktorzy sie sprzeciwiaja.Nawet do domu dzwonic nie mogla,no ale moze nie kazdy jest taki.Ja ich nie lubie i nie ufam tym czarnym oczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość dziś Jasne jasne takie bajeczki to sobie możesz opowiadać o znajomej w Libanie :D hahhaha to nie jest kraj muzułmanski, poza tym nie mieszkalam w hotelu, tylko u niego w domu. To po 1. Po drugie, mam konatkt z polonią polską, która żyje tam nawet niektórzy od 30 lat. Kobiety chodzą tam normalnie ubrane. To nie jest jakiś tam kraj pustynny z wielbładami, tylko normalne państwo. Zreszta w Libanie są piękne krajobrazy, góry nieesamowite:). Poza tym Libańczycy to nie Arabowie, tylko Fenicjanie, a mówi się na nich arabowie, bo mówią w języku arabksim (pomieszanym z francuskim) A tu Bejrut w Libanie :) tu mieszkałam :) https://www.youtube.com/watch?v=18NUbLSo9Nc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto twoja doopa i twoja brocha z kim sypiasz i gdzie jezdzisz oby ten twoj niemuzulmanin ci geby kwasem nie polal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo jest w Libanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
Nie drogo, taniej niż w Polsce, chociaż za wyciag narciarski płaciliśmy tak normalnie - około 24 dol za dzien Pozniej po nartach jechalismy na obiad, a pozniej nad cieplym wybrzezem piknikowalizmy na plazy ze znajomymi:) Ale bylo super:) napaewno zapamietam ta podroz do konca zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co przyszlas sie pochwalic ze cudzoziemca poderwalas?lepiej sie poducz,bo bledy ortogr takie walisz,ze strach:-o,szczescie,ze to cudzoziemiec:D,bo oni z reguly na inteligencje nie patrza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taaaak? To gdzie robie te bledy? :) Obiecałam, że dam znać jak wrócę do Polski. Dużo osób pisało, że nie wrócę, że mnie zabiją i inne takie brednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno pisze sie oddzielnie masakra jak sie czyta takich glabow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość dziś Łlllo dżizas pisze z telefonu, wiec pisze szybko. To nie byl blad ortograficzny, wstretna zazdrosna ropucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci nie zazdroszcze bo arabow nie znosze,poza tym w gory jezdze i pikniki tez robie bo w pl nie mieszkam:D.Rozdzielnosc slow takich jak nade wszystkim,przede wszystkim,poza tym,na pewno, to blad ortograficzny jesli sie go pisze razem,tak na marginesie:-P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta,ktora uzywa skrotow,sformuowan lo dzizas,swiadczy tylko o jednym-podfruwajka z wypiekami na twarzy na kazdego fajniejszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w Beirut tak pieknie, tak super to po co wracalas do biednej Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak po co wracala,facet sie pobawil,rekompensate w naturze przyjal i tyle:D a malolata w gacie sra ze taki chcial ja poobracac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość dziś Przez napiiętą sytuację na granicy z Syrią - dlatego. Poza tym tutaj w Polsce mam studia, wiec głownie ze wzgledu na Uczelnie. On tez przyjechal do matki do niemiec - a w piątek będzie u mnie w Pl :) Ps. Własnie dlatego nie lubię Polaków, przez takie zachowanie jak tu prezentujecie. Tylko jad i chamstwo, Libańczycy jako społeczeństwo są otwarci i elastyczni, natomiast Polacy zawsze napieci, sztywni, jak się bawią to tylko upijaja do nieprzytomnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki Libanczycy maja stosunek do Izraela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
Nienawidzą Izraela ;) Ja znowu jestem w Bejrucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już lepszy Arab od cebulaka biedaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×