Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blebleblum

Zakochałam się w Arabie

Polecane posty

Gość blebleblum
jestem Wrocławianką od urodzenia, a podoba mi się bo jest z***biście przystojny, w przeciwieństwie do polaczków z rzadkimi włosami i twarzami jak patelnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ty masz lat a ile on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś buahahah podpisuje sie pod tym rekami i nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smreczyna
Strasznie głupia jesteś, więc w sumie mi Cię nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
ja mam 21 lat, a on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mala roznica wieku to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie powiedz o tym rodzicom i nie słuchaj tych ktorzy namawiają Cię do wyjazdu i niby Ci zazdroszczą To są młode osoby które nie znają życia, ich kultury... Tak się sklada że znam kilka takich przykladów, a jeden nawet w rodzinie, ale nie będę opisywać bo za duzo tego... Jedno jest pewne: Oni wszyscy na początku znajomości sa " święci " a potem pokazują swoją prawdziwą twarz... Nawet jeśli są bogaci - to żony z tego bogactwa nie korzystają... Radze Ci - dobrze sie zastanow w co się pakujesz, a przede wszystkim porozmawiaj z rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś była facetem, to by wszyscy faceci i większość kobiet stanęła za Tobą murem. Ale, że jesteś kobietą, one wszystkie się na Ciebie rzuciły, żeby Cię opluwać i osądzać. Przychodzenie do kobiet po radę, nie ma sensu, bo to Twoi naturalni wrogowie. A największymi są starsze panie, które sobie zniszczyły życie i będą pisać wszystko, żebyś i Ty zniszczyła swoje. Jeśli nie będziesz korzystać z życia to zmarnujesz jedyne młode lata, które masz. Drugi raz nie będziesz ani młoda, ani piękna, o czym te żmije doskonale wiedzą. Za kilka lat stracisz młodość, płodność i być może teraz dostałaś szansę na przystojnego męzczyzne (z Libanu), którego pokochasz z wzajemnością.Takie rady byś dostała od tych zawistnych bab, gdybyś była facetem. A napewno takie albo dużo bardziej cyniczne rady byś dostała od facetów, gdybyś była facetem. Jedz i korzystaj z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz nawet sie nie zastanawiaj! fajny jeszcze bogaty do tego mlody i sliczny :D ale ci zazdrosze !!! jaki ma samochod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jego rodzina skąd pochodzi, gdzie obecnie mieszka, w dużym mieście czy na zadupiu? Jest wykształcona? On jest wykształcony? Jezeli tak, to gdzie się kształcił i kim jest z zawodu? Czy ma siostry? Jeżeli tak to co robią? Uczą się pracują? ---- to wszystko jest bardzo ważne. To nie są żarty. Arabowie naprawdę są bardzo różni. Poza tym nie licz, że przejdzie na katolicyzm czy wyrzeknie się islamu. Nie ma szans. Zostałby wyklęty przez rodzinęi znajomych. Mogłoby mu nawet zagrażać niebezpieczeństwo. Nie zachowuj się jak durna blondynka, tylko podejdź do sprawy poważnie. Bo ta sytuacja tego wymaga dziewczyno! Bywają normalne związki z arabami, ale pewnych rzeczy musisz być świadoma. To nie jest Europejczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybyś była facetem, to by wszyscy faceci i większość kobiet stanęła za Tobą murem. Ale, że jesteś kobietą, one wszystkie się na Ciebie rzuciły, żeby Cię opluwać i osądzać. Przychodzenie do kobiet po radę, nie ma sensu, bo to Twoi naturalni wrogowie. A największymi są starsze panie, które sobie zniszczyły życie i będą pisać wszystko, żebyś i Ty zniszczyła swoje. Jeśli nie będziesz korzystać z życia to zmarnujesz jedyne młode lata, które masz. Drugi raz nie będziesz ani młoda, ani piękna, o czym te żmije doskonale wiedzą. Za kilka lat stracisz młodość, płodność i być może teraz dostałaś szansę na przystojnego męzczyzne (z Libanu), którego pokochasz z wzajemnością.Takie rady byś dostała od tych zawistnych bab, gdybyś była facetem. A napewno takie albo dużo bardziej cyniczne rady byś dostała od facetów, gdybyś była facetem. Jedz i korzystaj z życia " Czlowieku czy ty masz w ogole mozg? (jestem facetem ) powiedz czy masz mozg? bo skoro ona taka fajna seksowna i plodna to na pewno w polsce znajdzie sie dla niej jeden nadziany polak ktory nie ma geby jak patelnia nie pomyslales/as o tym? ma jechac do LIBANU!? wiesz co ty w ogole piszesz czy wywachales dzisiaj caly budapren to musi byc koniec swiata glupota jest juz zapisana w dna tego swiata nie da sie uratowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
kaktuss - no jego ojciec jest Libanczykiem a matka Niemką, on jest jedynakiem. Jego ojcec jest dentystą, i matka tak samo ( to pewnie dlatego ma takie ładne zeby). On normalnie mieszka w Libanie ale teraz studiuje w Niemczech w BErlinie stomatologie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smreczyna
Poznałaś jego rodziców? Mieszkają w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa.... Jedż, jedż skoro mądre Ci tak doradzają - I Przecież on taki piękny - tylko odezwij tu się po jakims czasie - jeśli przeżyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on na katolicyzm nie przejdzie? no co ty nie powiesz :D wiadomo ze to ona bedzie pociskac w turbanie z kublem wody na glowie na plecach jedno dziecko w rece inne dziecko w drugiej zakupy a maz bedzie na rowerze jechac obok podziwiajac krajobrazy... wy na widok arabow i ich religi powinnyscie spiep ac gdzie ile sil w nogach a naiwne wierzycie w "milosc" ktora mozna latwo zdefiniowac =mlody opalony ... znam jedna taka kobiete poznala araba lata teraz na codzien w burce zostawia w jednym spozywczaku klucze dla meza jak wroci z pracy codziennie bo zaluja dorobic drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heven
Wszystko co zle na sunitow? Dobre sobie chyba nie masz zielonego pojęcia o czym ty gadasz , Od razu wyjaśnię jestem muzułmanka urodzona w Polsce i nie mam nic do nikogo ale: Jest wiele krajów gdzie panuje islam np jedz sobie do Turcji czy pakistanu a jedz do Egiptu czy arabi saudyjskiej wtedy pogadamy. Szyici robią sobie z kobiet niewolnice nie wszyscy ale niestety 90 procent jest jebnietych ,w większości to syria, Egipt, Arabia saudyjska, Emiraty arabskie duża czesc Afryki czy nawet Maroko. Dostaniesz huste na łeb i zero kontaktów z kimkolwiek . Wiem bo moj ojciec jest z arabi a moja mam jest Polka . Nie wszyscy sa źli moja mama miała szczęście ja tez ale musisz uważać . Rób jak uważasz twoje zycie tylko potem nie płacz ze cie z kraju nie chciał wypuścić .jak nie wiesz nic o islamie to sie do niego nie pchaj .dzieki Bogu w Pakistanie w Turcji czy Malezji walczy sie o prawa kobiet a w arabi to nawet nie mozna samochodu prowadzić ( kobiety) . Wychowałam sie w Polsce i uwierz mi co tam sie dzieje u tych arabusow masakra jakas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecieć tam możesz. Na razie nie jesteś jego żoną więc nic Ci nie grozi. Jednak jak tam będziesz, dobrze się przyjrzyj stosunkom panującym u niego w domu. Jak wygląda życie na codzień. Jak jego ojciec traktuje jego matkę itd. Jednak nie wiąż się z kimś tylko dlatego, że jest przystojny, bo to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaktus ty wiesz co ty mowisz? czy tylko pozujesz na alfe i omega wysylasz ja do kraju gdzie caly autobus mezczyzn potrafi zg****ic 15latke a ta idac na policje zostaje zgwalcona poraz drugi na posterunku ... debil jestes jak chce sie z nim pieprzyc to niech to robi w pl nie musi jechac do libanu to nie sa normalni ludzie potrzeba im tylko impulsu i wychodza z nich zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
Arabia Saudyjska Egipt, UAE to kraje sunnickie a nawet whabbickie :) Szyici są tam przesladowani tak samo jak Chrzescijanie, wiec za szyizm jest kara smierci wiec bredzisz. Ty jestes muzulmanka, jaaasne hhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom wiem co mówię i znam te kraje doskonale, przypuszczam że o wiele lepiej niż Ty, gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
Liban nie jest krajem muzułmańskim, połowa Libańczyków to Chrześcijanie, łacznie z byłym prezydentem. Bejrut jest miastem prawie w 100% chrzescijankim. Zobcz jak wygląda życie w Libanie, bo widac nie ograniasz. https://www.youtube.com/watch?v=hJYP3FYq_9A Poza tym nie rozmumiem po co udzielaja sie w tym wątku ludzie, którzy nie mają pojęcia o Libanie i wzyciu tam nie byli, nie mówiąc już o ludziachh, którzy tam żyją. Nikt tam nie chodzi w turbanach, to nie Arabia Sauysjka czy Katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
kaktuss- oni (jego rodzice) nie mieszkaja razem, sa po rozwodzie. Jego matka mieszka w Niemczecha ojciec w BEjrucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, to lepiej najpierw spotkaj się z jego matką i porozmawiaj ;) Bo jakiś powód rozwodu był.... I kolejna sprawa - on mieszkał z matką czy z ojcem? To wiele zmienia.... Naprawdę zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
kaktuss- on mieszkal przez 5lat z Matka i Ojcem, pozniej jak sie rozwiedzli mieszkal z ojcem, pozniej z matka, teraz studiuje w Niemczech. Ps. aTy bylas w Libanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem sama od 3 lat tez bym chciala jakiegos przystojnego chłopaka:( moze byc arab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej poznaj wersje matki, jak tam jest.... Libanie nie byłam, ale w kilku krajach arabskich. Do tego znam rodziny arabskie. Mam też w rodzinie muzułmanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
Ja byłam Iranie 2 lata temu, wprawdzie to nie Arabowie tylko Persowie, ale było super. Nie znam jego matki, w sumie to mi tak głupio zdadzwonić do niej i co mam jej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak koniecznie chcesz go przeleciec, to mozesz to zrobic w polsce, nie musisz jechac az na jego zad***e :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie leć teraz do ńiego, tylko najpierw odwiedź go w Niemczech. Poznasz jego mamę, wówczas zorientujesz się dlaczego się rozwioddła itd., wyjdzie to naturalnie. Byc może sama Ci odradzi podróż tam lub uspokoi i potwierdzi że nic Ci nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w krajach arabskich jako turystka może być super, ale jako potencjalna narzeczona czy żona to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×