Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blebleblum

Zakochałam się w Arabie

Polecane posty

Gość blebleblum
ja juz bylam u niego w Berlinie i bylo swietnie - imprezowalismy cała noc, upilismy sie do nieprzytomnosci:). Zaniosl mnie na rękach do mieszkania i położył spać. No przed wyjazdem tak myslalam, zeby poznac jego mame, a jecac do Libanu mamy za połtora tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memmffis
ja mam meza araba prawie od 10 lat i jakos mnie jeszcze do swojego kraju nie wywiozl;)...bylam tam z nim , jak i sama z dziecmi i wrocilam i zyje...takie pierdzielenie, ze arabowie to dupkie....polacy za to to anoly..wystarczy wejsc na kafe i poczytac tematy o zdradach, alkoholu i przemocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
memmffis a z jakiego kraju jest Twój Arab ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do bleblebum czy jakos tam Najpierw sie doucz a pózniej pisz Arabia Saudyjska to kraj szyicki tak samo jak Afganistan i owszem jestem muzułmanka ja nie kwestionuje twojej religi wiec sie odczep Byłam tam wiele razy wiec wiem moi dziadkowie tam mieszkają, i nie wiedziałam ze tam jest kara za bycie szyita z palca to wysłałeś / wysłałaś . A jak nie wierzysz to proszę : Pierwotnie szyizm był wyznawany głównie przez muzułmanów pochodzenia arabskiego, ale za panowania dynastii Safawidów (1501-1773) doszło do nieomal całkowitej szyizacji niearabskiego Iranu. Dzisiaj, szyicka szkoła islamu stanowi 10-20% światowej populacji wszystkich muzułmanów. Islam szyicki dominuje głównie na terytorium dawnej Persji (90-96%), Azerbejdżanu (85%), w Bahrajnie (66–70%) i Iraku (65-70%). Tworzy dużą mniejszość w Jemenie (35–40%), Kuwejcie (30-40%), Libanie (30-35%), Arabii Saudyjskiej (15-22%) i Syrii (15-20%). W pozostałych krajach o większości muzułmańskiej, populacja szyitów wynosi od 5 do 15%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
ahahah Arabia Saudyjska to szyici? a to ciekwe i wydają fatwy w których usprawiedliwia sie eksterminacje szyitów i alawitów?:) Nie jestes w stanie sie przyznać do bledu i kłamiesz, ale ok dane na szybko z wiki, prosze: "Mniej więcej 98% mieszkańców wyznaje islam. Pozostali to chrześcijanie i wyznawcy hinduizmu, głównie są to pracownicy zagraniczni. Zdecydowana większość muzułmanów to sunnici. Oficjalna doktryna religijna to wahhabizm"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
15% to szyici a 85 to sunnici widzisz skale róznicy? Współcześnie, szyici są nagminnie prześladowani w Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie (większość kraju jest szyicka ale rządzi sunnicka rodzina Al Chalifa), Pakistanie, Iraku (pod rządami sunnickiego dyktatora Saddama Husajna), w Afganistanie (pod rządami Talibów) itd. Prześladowania wiążą się z rewindykacją szyickich meczetów (burzenie, zamykanie, adaptowane na meczety sunnickie), dyskryminację pracowniczą, tortury, zabójstwa przez "nieznanych sprawców", przymykanie oka przez rządy na akty terrorystyczne (Al-Kaida, Talibowie, inne grupy wahhabickie) wymierzone w szyitów. W wahhabickiej Arabii Saudyjskiej, został swego czasu nawet ogłoszony zakaz odbywania obowiązkowego hadżu dla szyitów. Zakaz później zniesiono ale do dzisiaj aplikacje szyitów ubiegających się o wizę aby odbyć hadż są często odrzucane. Szyici nawet podczas hadżu (wszelka przemoc podczas pielgrzymki jest zakazana), padają także ofiarami nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
i na tym koncze dyskusje z toba pseudo muzulmanko. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zasponsoruje Ci wycieczke do tego Libanu to jedz. Jak Ty masz za coś płacić to daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jestescie wspolodpowiedzialni, esli ta dziewczyna tam pojedzie i cos jej sie stanie. Wy ktorzy ja namawiacie, rowniez bedziecie odpowiedzialni1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia 21 10
kiedys rano, przed praca, poszlam sie kapac. poslizgnelam sie w wannie, lecialam do tylu. zatrzymalam sie lokciami, nabilam sobie na nich siniaki jak i na kolanie, ktorym uderzylam w kran. dobrze, ze sie zaparlam, bo moglam na przyklad uderzyc tylem glowy w wanne lub w panice zlapac za zaslonke, efekt moglby byc podobny. w najlepszym (?) wypadku "tylko" zlamac reke. i tak skonczylo sie najlepiej, jak tylko moglo. to tyle na temat nie rob tego czy tamtego, bo cos moze ci sie stac :o aha - bylam sama w domu, w dodatku zamknelam lazienke od srodka. znaleziona zostalabym po co najmniej 7 godzinach, gdybym faktycznie potrzebowala pomocy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim mijescu nie jechal, polski to idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmemfis
z egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie , za duża różnica religijna i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyje z Arabem 12 lat i zadnej roznicy miedzy nami nie ma ,jedynym poroblemem jest otczenie ludzi ,ktorzy nic w zyciu nie widzieli .naogladaja sie wiadomosci z tvn i mysla ,ze wiedza cos o swiecie i innych kulutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gość z 21:50 napisz coś więcej, a gdzie mieszkacie? Jest muzulmaninem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz foto tego swojego araba to powiem ci czy warto ryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie- jestem katoliczka i jestem Polka ,zyje jak zostalam wychowana w kraju i nigdy nie mialam z tym problemow.moj maz zyje jak zostal wychowany .obchodzimy nasze swieta i ich ,mamy dziecko i dziecko nie jest wychowywane w obrebie religii ,zna swietego mikolaja i ramadan .nigdy nie mielismy problemow na tle religijnym .wszystko zalezy od czlowieka a nie od jego religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
gosc 22:12 tzn że Wasze dziecko nie przynalezy do żadnej religii? Z jakiego kraju jest Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak jedziesz z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
tak jedziemy 2 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzie i juz wiecej nie wroci maz sie stesknil za oslem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam juz dosyc tych co tak zle pisza wyrazaja sie o muzulmana ch, wszedzie sa dobrzy zli ludzie nie zaleznie od kraju, religi, koloru skory itd, w pl tez dziwakow nie brakuje, damskich bokserow tez, mordercow zlodzieji, oszustow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkid
ach te wrózki forumowe już wiedzą że jak Arab to zakladają że będzie żle i nic nie wyjdzie - mam prośbe zajmijcie się swoim życiem zamiast ukladaniem cudzych związków -oczywiście szanuję wszystkie opinie ale będzmy dorośli - pomijam tych trolli którzy wyzywają i obrażaja - mam dla Was informacje w każdym kraju są ludzie dobrzy i żli tak Polacy jak i Arabowie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich spokojnych mili spokojni pozniej jestes tylko niewolnica i niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalem ze teraz wiekszosc kobiet w Polsce lubi utrzymywac stosunki sexualne z koniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblum
Byłam w Libanie!!! Było super! Niestety musiałam wyjechać, ze względu na fatalną sytuację na granicy Libanu z Syrią. Spędziłam w Libanie ok. 2 miesięcy. Oczywiście bary, dyskoteki, imprezy, normalnie ubrane dziewczyny i faceci są na porządku dziennym. I żadnej krzywdy tam nie zaznałam, a wręcz przeciwnie. Ps. Nawet siedziałam na fotelu, z którego przemawia szef Hezbollahu:P ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie czytam 'z milosci do dzieci' betty mahommody, polecam tez 'tylko razem z corka' jej autorstwa najpierw i przekonasz sie wtedy jak moze wygladac twoje życie z tym kochanym,męskim i troskliwym arabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×