Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 18 lat i uprawiam seks a moi rodzice

Polecane posty

Gość gość
Ja bralam tabletki 5 lat,albo nawet dłużej. 3 mce po odstawieniu zaszlam w ciaze,przy pierwszym cyklu starań,dzis mam zdrowa piekna córeczkę,wątrobę tez mam zdrową:) Dzis są takie tabletki z mala ilością tych wszystkich substancji ze Malo szkodzą.To mit ze po tabletkach nie mozna zajsc w ciaze.Ja brałam bardzo dlugo i co?udalo sie za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze to prowo. Tabletki anty trzeba dobrac. Najpierw jest wywiad i badania. Glupoty Autorko co sie kupy nie trzymaja. Mama poszla sobie i corki tabletki kupila. No smiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam tabletki przez 11 lat. Po odstawieniu w ciągu pół roku zaszłam w planowaną ciążę i urodziłam zdrowe dziecko. Potem po 4 latach brania tabletek zaciążyłam (planowanie) po 3 miesiącach - dziecko również zdrowe. NIe wiem skąd wy bierzecie te historie o niemożności zajścia w ciążę po odstawieniu antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak mozna o tym rozmawiac z rodzicami czy z kimkowliek niz ze swoim partnerem... w glowie mi sie nie miesci. Ja mam 20 lat i nigdy rodzice nie doradzali mi jak mam sie zabezpieczac! widocznie masz nowoczesnych rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko to piękne co piszecie. Lecz jedno jest pewne, tabletki antykoncepcyjne szkodzą na pewno, jest to chemia i hormony czyli ingerencja w system hormonalny i do tego chemiczne składniki. Możecie mowić co chcecie ale zdrowe to na pewno nie jest. Przecież przyjmujecie te tabletki codziennie latami. To nic innego jak faszerowanie się chemią. Takie są fakty i każdy rozsądny człowiek tak to widzi. Jestem ateistką i bredzenie typu aborcja nie robi na mnie wrażenia lecz z troski o własne zdrowie zastanów się dziewczyno dwa razy zanim nafaszerujesz się gównem. Jesteś bardzo młoda, twój ojciec ma rację. Twój chłopak to egoista, myśli tylko żeby zamoczyć i o własnej przyjemności a nie o twoim zdrowiu. Poza tym są jeszcze choroby przenoszone drogą płciową więc choćby dlatego gumka dzisiaj to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się trochę dziwię bezczelności chłopaka, który do ojca laski mówi, ze w gumce mu niewygodnie. Dziwię się, ze ojciec autorki za drzwi go nie wywalił.... A w temacie: tabletki są pewniejsze. Sama brałam 10lat i w ciazę zaszłam po odstawieniu. Dodatkowo, biorac tabsy, czesciej sie chodzi do gina więc i prawdopodobieństwo wykrycia czegos wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki to chemia, guma to podszepty diabla, krazek czy spirala- a co to? takie wlasnie mamy wyedukowane spoleczenstwo w kwestii sexualnosci i potem plodza te niczemu winne dzieciaki i zapomogi biora zeby bylo na pajde chleba.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×