Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie w Boga? Bo ja przestałam kiedy

Polecane posty

skąd przypuszczenie ,że skoro wybierzesz diabła to edizesz mu rowny ? bo on ci tak powiedzial ?;) a nie powiedział ,ze jest ojcem kłamstwa ?:) \\i co mu zrobisz jeśli cię okłamie ?strzelisz focha ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Boga nie jesteś niewolnikiem - ale synem , córką - dizeckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Kent Hovind: - Ukończył KORESPONDENCYJNIE NIEAKREDYTOWANĄ uczelnie katolicką mieszcząca się w garażu. - Nie ma żadnego przygotowania merytorycznego na temat kwestii o których się wypowiada. - Siedzi teraz w więzieniu za przekręty podatkowe. Faktycznie, macie autorytet:D Masz tutaj merytoryczne (ze źródłami) obalenie bredni twojego Hovinda. http://www.talkorigins.org/faqs/hovind/howgood.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Rozumiem że liczysz na lojalnośc swojego kumpla szatana i rozumiem że nie czujesz się gorszy do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hovind w tym co mówi nie powołuje się na żadne badania, manipuluje faktami, wymyśla wyssane z palca argumenty w żaden sposób nie mającego potwierdzenia naukowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Rozumiem że liczysz na lojalnośc swojego kumpla szatana i rozumiem że nie czujesz się gorszy do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że liczysz na lojalnośc swojego kumpla szatana i rozumiem że nie czujesz się gorszy do niego? xxx Czuje nienawiść do niesprawiedliwego, egocentrycznego, okrutnego, zimnego, bezwzględnego, narcystycznego pajaca jakim jest bóg. Oczywiście to pseud-nienawiść, tak samo jak nie lubię krasnoludów, drażnią mnie ci kurduple z brodami. I krasnoludów i boga nie ma :) Szatan chyba też za bogiem nie przepada? Jeżeli tak, to mamy po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie iwerzysz w Boga ale w szatana już tak ?:) coś się kupy twoja teoria nie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauki protestanckie tez sie kupy nie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;19Bóg nie jest taki jak go przedstawiasz Jest dobry i miłosierny i nie wymaga niczego! Nie wymaga by się modlić do niego! Kocha nas i chciałby żebyśmy i my go kochali. Nie jest odpowiedzialny za to co się dzieje na świecie. Szatan za to odpowiada. Bóg za sprawą modlitw twoich braci krzyżuje mu szyki. Mógłbyś wyjaśnić o co w takim razie ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Rozbawiły mnie szczerze teksty o reinkarnacji. Bo co to znaczy być dobrym psem, tygrysem, szczurem, wężem, czy inną gadziną np kajmanem okularowym żywiącym się tym co w wodzie pływa. Albo co to znaczy dobry krokodyl? :D I A czy Bóg istnieje.... mnie się nie objawił w żaden sposób.. może jest, może nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie iwerzysz w Boga ale w szatana już tak ? xxx Napisałem że wierze? Kontynuowałem myśl w charakterze teoretycznym. Jest taka gra Mass Effect i strasznie w niej nie lubię rasy Elkorow. Gdyby ktoś mnie zapytał, czy lubię Elkorow, powiedziałbym nie, ale czy to znaczy, że wierzę w ich istnienie? Nie, bo to wytwór wyobraźni scenarzystów, podobnie jak bóg (w tym przypadku chrześcijański) jest wytworem wyobraźni pasterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry krokodyl to taki krokodyl , który dobrowolnie oddaje swoja skórę na kozaczki i torebki :) po takim czynie automatycznie ewoluuje na poziom ...przywódce narodu :D później już tylko nirwana ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę. Bo kilka lat temu miałam straszny wypadek samochodowy. Reanimowali mnie prawie godzinę na drodze. A później w szpitalu po długiej operacji lekarze powiedzieli, że oni zrobili wszystko co mogli zrobić i teraz tylko Bóg może mi pomóc. xxx Głupia, bezmyślna samico, to lekarze cię uratowali a nie bóg. Gdyby nie oni, to zdechłabyś od razu. Jakim trzeba być bezczelnym, żeby przypisywać ludzkie zasługi wyimaginowanym bożkom. Oczywiście ten twój bóg nie uchronił cię przed wypadkiem, a to ci niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;19Bóg nie jest taki jak go przedstawiasz Jest dobry i miłosierny i nie wymaga niczego! Nie wymaga by się modlić do niego! Kocha nas i chciałby żebyśmy i my go kochali. Nie jest odpowiedzialny za to co się dzieje na świecie. Szatan za to odpowiada. Bóg za sprawą modlitw twoich braci krzyżuje mu szyki. Mógłbyś wyjaśnić o co w takim razie ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz juz allium , ktos cie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pasterzem - a szkoda - a jednak w Boga wierzę :) a ty w Boga nie iwerzysz a jednak z szatanem ci po drodze . Masz wspólne cele z kimś w kogo nie wierzysz ? gdzie sens , gdzie logika twojego wywodu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam osobę którą uleczył Bóg. Była chora na nowotwór i miała wiele radioterapii i chemioterapii i w końcu ustąpił, a to dzięki temu, że jej rodzina się modliła. Jeżeli to nie jest dowód, to znaczy tylko, że ateiści to debile bez wyobraźni i rozumowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bardzo rozumiesz chyba role Stwórcy co ? skoro wydaje ci sie ,ze Stwórcę i stworzenie obowiązują te same zasady nie , jego obowiązują surowsze zasady niż ludzi , bo ma większe możliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna33 zawsze bardzo mądrze i ciekawie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitlera też obowiązywały inne zasady .. Jezli komuś się na zbyt wiele pozwala to robi co chce i jak chce nie licząc się z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie , jego obowiązują surowsze zasady niż ludzi , bo ma większe możliwości . sory , ale to nie ludzie ustalają zasady dla Boga , ale Bóg dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitler wiedział w kogo uderzyc , wcale nie by ł taki głupi jakby sie komus zdawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 pewnie się czasami zastanawiasz dlaczego Bóg nie zesłał ci jakiejś krzywdy za to że tak go nienawidzisz? Popatrz na ten topik 4 strony i twoi bracia i siostry jeszcze cię nie zlinczowali twój kumpel obala już kolejna flaszkę... a ty czekasz na karę od Boga a dostaniesz tylko niekończącą się ilość szans. Taki właśnie jest ten nasz Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pasterzem - a szkoda - a jednak w Boga wierzę usmiech.gif a ty w Boga nie iwerzysz a jednak z szatanem ci po drodze . Masz wspólne cele z kimś w kogo nie wierzysz ? gdzie sens , gdzie logika twojego wywodu ? xxx Aha czyli pojęcie skrótów myślowych czy rozumowań teoretycznych jest ci obce. Jak ktoś tak głupi ma czelność powoływać się na logikę? Jest mi po drodze z szatanem tak samo jak jest mi po drodze z bohaterem komiksu czy lubianej przez mnie kreskówki, mimo że oboje są wymyśleni. Szatan czy diabeł to wymysł ludzki i nie ma on żadnych celów, więc jak mogę mieć coś z nim wspólne? Won do książek idiotko, z kobietami akurat dyskutuje się strasznie ciężko, bo natura im nie szczędziła intelektu. Mam nadzieję że chociaż bzykasz się dobrze, bo do tego głównie jesteś, masz służyć mężczyźnie, taki dla ciebie los wymyślił bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawia sie allium i jej marne protestanckie wypociny kończy sie rozmowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ,ze gdyby uderzył w ciebie też nie byłby taki głupi ?:) czy moze zmieniłabyś zdanie gdyby wybił całą twoją rodzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;19Bóg nie jest taki jak go przedstawiasz Jest dobry i miłosierny i nie wymaga niczego! Nie wymaga by się modlić do niego! Kocha nas i chciałby żebyśmy i my go kochali. Nie jest odpowiedzialny za to co się dzieje na świecie. Szatan za to odpowiada. Bóg za sprawą modlitw twoich braci krzyżuje mu szyki. Mógłbyś wyjaśnić o co w takim razie ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×