Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

flirt a moze cos wiecej...

Polecane posty

Gość asienkaja
dobra jeszcze chwilke. n. lapie cie za ta koszulke przyciagam do siebie caluje cie w szyje jednoczesnie przyciskam cie do siebie czuje twoje piersi ktore zaczynam dotykac. caluje twoje usta wkladam w nie jezyk sa takie gorace... powoli sciagam z ciebie wdzianko patrze na twoje piersi sa takie jedrne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dziewczyny, nie wiem za co się zabrać, tyle miejsc do obcałowania, dotknięcia. Podziwiam co tu przede mną robicie i kładę dłonie na waszych nóżkach, przesuwam je wyżej przybliżając się ... Jestem już przy was. Ściągam jeśli coś jeszcze nie zostało ściągnięte z którejś piersi łapię je dłońmi, kciukiem lewej dłoni jeżdżę po sutkach Asi a prawej drażnię N. Robią się twarde i domagają więcej. Chowam twarz między wasze piersi i całuję, liże, muskam noskiem... mmm. cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Cynik ? Jak sie dotykamy , piescimy ? Chodz za mnie , i całuj moje nagie ramiona , obejmij mnie :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asia pokazała swoje wdzięki i zasnęła? ciekawe od czego się taka senna zrobiła? ;-) Chyba teraz już zostaliśmy sami N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście świntuchy, całkiem się zawstydziłam i idę spać ;) Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc podglądaczko. Nie zostawiłaś adresu pod którym mam Cię odwiedzić na korepetycje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo..poszla spac :) A my ? No cóż , tez pozna godzinka a rano do pracy , więc moze przełożymy to na jutro ? No chyba ze jestes tak podniecony ze nie wytrzymasz do jutra , wiec moge jeszcze nachylic sie i wypiescić Twoją męskosc :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
swintuchy czy nie zabawa fajna teaz juz serio dobranoc joanna lat 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie martw Cyniku, sama Cię znajdę ale niestety to ja Cię uczyć będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Asiu . Miło mi było . Pozdrawia Natalia lat 36 :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już nie gorszmy jeszcze bardziej młodzieży, jutro też jest wieczór ;-) Podglądaczko, jeśli chciałaś mnie zaintrygować to Ci się udało. Dobranoc wszystkim Paniom i całuski w nosek, czółko albo pośladek do wyboru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Cynik :) jutro postaraj sie tu byc :)) bedzie czarny gorsecik :) Buziaczki papa N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzę że Panie nieśmiałe i nie chcą podbić tematu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz ochotę na inna flirciare, jestem czysciutka i siedzę sobie w seksowny pizamce.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poflirtować zawsze można, a w seksownej piżamce jest to tym bardziej wskazane. W czerwone serduszka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest czarna koronkowa prawie przezroczysta zasłania wszystko ale widzisz zarys cycuszkow i c**eczki.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czarny. Mój ulubiony kolor ostatnich ciuszków na kobiecie. Widzę że w słowach nie przebierasz, pewnie delikatne pocałunki już dawno byłyby za słabymi bodźcami i czekasz na coś więcej. Czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zacznij łagodnie pocauj mnie , mozesz zacząć piescic moje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przez cieniutką tkaninę chwytam Cię za piersi. Czuję ich kształt i miękkość pod palcami. Sunę wzdłuż po bokach, sutki próbują się przebić i zahaczam o nie. Siadam za Tobą, przylegasz do mnie plecami, a ja dalej bawię się Twoimi piersiami masując i ugniatając je. Wsuwam dłoń pod i uwalniam jedną pierś, jej aksamitna skóra jest cudowna w dotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyciskam się mocno moja pupa do ciebie, odchylam głowę do tylu, calujesz moja szyje, ugniataj delikatnie moje piersi uwolnij druga, coraz bardziej napieram pupa na twoje krocze, pachniesz cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
masuję Cię po nagich piersiach, sutki masz już całkiem twarde, wsuwam dłoń od dołu nocnej koszulki i wędruję nią po brzuszku, delikatne kółeczka, coraz większe, aż zahaczam w końcu o majteczki. Przy każdym ruchu w dół nie wiesz jak daleko moje paluszki wsuną się tam. Już muskają Twoją łechtaczkę, niby przypadkowo. Aż za którymś razem czujesz całą dłoń w majtkach, środkowy palec sunie wzdłuż wejścia do pochwy a nadgarstek uciska łechtaczkę... Szepcę Ci do ucha "ale jesteś wilgotna tam na dole..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droczysz się z moją cipka kręcę delikatnie biodrami, czuje podniecenie, chcę abyś już piescil moja cipke żebyś włożył paluszka, a drugim zataczal kółka na lechtaczce, ojestem już mokra i bardzo bardzo podniecona, moje piersi faluja, rozłożyłam bardziej uda, zapraszam cię do środka mojej cipki, mówię ci do ucha ze cie pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wsuwam jeden palec, głęboko i zdecydowanie. Gorąco i miękkość tego miejsca podnieca mnie jeszcze bardziej. Zaraz za pierwszym wchodzi drugi, kciuk na łechtaczce i tak wibruje moja dłoń w Tobie. Druga próbuje oswobodzić Cię całkiem z koronek. Po czym pieśc****ersi coraz mocniej. Przygryzam płatek ucha i wbijam jednocześnie głeboko palce w Ciebie. Wyginasz się lekko w łuk. Jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę włóż drugi palec w moja dziurkę jest już taka mokra, bądź delikatny ale stanowczy .opieram się plecami o ciebie uwalniasz mnie z pizamki, moja dłoń wędruje na twoje nabrzmiale krocze, jesteś posniecony, odpinam delikatnie spodnie uwalniam twojego penisa, jest już gotowy, ale nie spieszmy się chce abys zajął się moja cipka, zlliz z niej Soczki widzisz jak wilgotna jestem, chcę żebyś polizal obie dziurki, trzymam twojego penisa i powoli nim ruszam, mówisz mi ze mnie pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rozchylam Ci nogi i kładę się przed Tobą. Wsuwam dwa palce w pochwę i zaczynam lizać Ci cipkę. Jak jesteś ogolona? Język wędruje wzdłuż wejścia do łechtaczki i z powrotem. I znowu na łechtaczkę a potem łapię ją wargami przysysam się do niej i pieszczę językiem. Jeden paluszek mokry od soczków napiera na wejście w drugą dziurkę, liżę ją i drażnię jej wejście tym mokrym paluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja gladziutka cipka jest coraz goretsza twój język jest cudowny, wyginam się w łuk podnoszę biodra abys mial lepszy dostęp do moich dziurek pieszcze sobie piersi, zaraz cie rozbiore i zacznę piescic twojego penisa, zasługujesz na to doprowadzasz mnie do szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój penis jest już twardy. Rozchylam płatki Twojej cipki i liżę ją teraz szybkimi ******* języka. Gdy czuję jak napinasz ciało od tej wibrującej rozkoszy wsuwam moja dwa dlugie palce głeboko w Ciebie. Wyginasz się w łuk, a ja z trudem wciąż ssę Twoją łechtaczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×